|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene
15.10.2016 15:30:56   
isidora88
Meni jedino evy baby imaju bas jak miris.
Dobili smo pakovanje pufies trends pelena i za sad su ok. Nemaju nikakav miris, ne znam kako vama smrdeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pelene
15.10.2016 16:03:55   
MasnaMasnica
Mi koristimo babylove i pufies, meni su pufies ekstra i ne smrde....

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pelene
16.10.2016 0:00:59   
dijana1*
Koristimo babylove ali danas nisam mogla otici do DM-a i kupim Becutan da probam. Bolje da nisam, bas su lose.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pelene
16.10.2016 6:51:09   
Sanjalicaaa
Danas na sajmu smo uzeli Predo pelene. Meni su one super.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pelene
16.10.2016 7:43:31   
Khaleesi
Videli smo i mi Predo na sajmu dali su nam jednu da probamo. 1000 din je 60 kom bas nisu skupe... Danas cemo verovatno opet do sajma pa i uzmemo jedno pakovanje user posted image i maramice su im jeftine

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pelene
16.10.2016 8:25:49   
isidora88
Bekutan sam videla kod drugarice, grozne su, kao neki reciklirani karton.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pelene
16.10.2016 9:03:13   
dijana1*
Isidora nikada nista gore nisam videla, kao od vrece neke najlosije da su isekli oblik pelene. Uzas!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pelene
16.10.2016 9:09:34   
Anck Su Nmaun
Secam se ranuje da su mi te iz DM-a i iz Lilija bile bzvz i sad kad smo uzeli uzorak...tvrde.Videla sam da Pufis i Vioketu hvale...te nisam probala.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pelene
16.10.2016 9:25:13   
vocicana
Pisala sam vam o Predo i Slipers pelenama , odlicne su, samo sto se moj sin posvadjao sa velicinama, uzela sam 4-ku, u pocetku su mu bile m[alo vece, ali kasnije kada je ududao guzu, super su. Veliki broj komada za neku recimo normalnu cenu, s tim sto se meni vise svidjaju Slipers. Njih radi ista firmakao Evy Baby pelenice.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pelene
16.10.2016 9:39:55   
IvanaSK RR
Izgleda da sve zavisi od malih guza i kaka user posted image
Lilijeve pelene (Violeta mislim) su mi se vise svidele od DM-ovih. Evy i Pampers su nam ok.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pelene
16.10.2016 11:02:19   
Sanjalicaaa
Voci, koliko si plaćala Predo?
Mi smo Bekutan dobili sa G u paketu iz Lilija. Užasne su bile.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pelene
16.10.2016 14:27:38   
isidora88
Ivana Lilijeve pelene su Mama&baby, tj.to je njihova marka, Violeta su cini mi se bosanske i skroz su ok samo su nama propustale, inace su mekane, tanke, nemaju miris i imaju pamucni kao sloj. Skroz su mi ok samo nam ne odgovaraju. Imaju na akcoji sad pelene iz Maksija-Care marka, 50kom u vel.4 za 800 din to je smesna cena.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pelene
16.10.2016 14:35:38   
IvanaSK RR
Isi, ljubicaste su, jel tako beše? Te iz Lilija?
U Maxiju su sada te na akciji? Razmišljam da odem da kupim.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pelene
16.10.2016 23:09:16   
wivern
Bekutan je bas odvratna pelena.
Ja sad kupila lumpi. Dobre su.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pelene
16.10.2016 23:13:09   
branki*

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Isi, ljubicaste su, jel tako beše? Te iz Lilija?
U Maxiju su sada te na akciji? Razmišljam da odem da kupim.

Da,iz lilija su ljubicaste i ima ib samo u liliju,a care pelene su u maksiju,nisam znala da su na akciji,uzecu ih.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pelene
16.10.2016 23:29:42   
wivern
Care su odlične, ja sam se bas iznenadila.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pelene
17.10.2016 0:05:18   
Mariya
Ja sam sad uzela Pufies, zbog cene naravno,mnogo su povoljnije od pampers a trebaju nam samo noću,pa rekoh što da kupujem skupe,biće dobre i te
I stvarno ispadoše dobre,još uzela one sa gitarama,H se oduševila,pa kao svira gitaru na sebiuser posted image i iako nam je pampers 5već omalila, Pufies 5 su taman,znači veće su od pampers.
A becutan peleneuser posted image užas. Karton u najlonu. Ne savijaju se,šušte, smrde,užas.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pelene
17.10.2016 5:05:07   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja sam sad uzela Pufies, zbog cene naravno,mnogo su povoljnije od pampers a trebaju nam samo noću,pa rekoh što da kupujem skupe,biće dobre i te



Pufies su čini mi se u rangu sa Pampersom i Violetom (barem ovde). Lumpi 5 (70 komada veliko pakovanje) me izađe ovde 12€. Još ako imam onaj popust od 25% to veliko pakovanje me izađe 9€. Evo sad sam tražila cenu za pufies i ne nalazim ih nigde.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pelene
17.10.2016 6:50:04   
pipi_coco
Mi koristimo Violetu i Baby Love, kako kad. Kod nas Pufies uopšte nisu tako jeftine, odnosno nisu isplative 10e 46 komada. Mi smo još na 4, ali dok ovo potrošim što imam pa cu uzeti mali paket 5 da vidim da li one bolje odgovaraju. Nije da su mu ove baš tjesne, ali kada se pelane napuni nekako mi hmmmm

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pelene
17.10.2016 8:31:04   
mali_mis
I mi smo uzeli Care iz tempa, za noc, jer preko dana zapisava gace, i sve ostalo sto stigne.
Super su pelene, jos se on odusevi zabicom koja je na peleni, zabica mu cuva kicu user posted image I 44 komada (5-ica) za 800 dindzi kad je snizeno je super, a i ovako kad nisu na akciji nisu skupe.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pelene
17.10.2016 8:42:37   
isidora88
I meni su te care skroz ok, jedino jisu bas jako mekane, recimo da su mi kao pufies. Inace i ove pufies nam propustaju user posted image
Definitivno ostajemo na belom pampersu za noc, preko dana mogu da prodju i pufies i ove iz maksija

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pelene
17.10.2016 8:53:17   
Anck Su Nmaun
A da probas veci br. za noc?
Ja tako radim kad pocnu da propustaju.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pelene
17.10.2016 9:12:54   
Sanjalicaaa
Isidora, i mi imamo isti problem. I naše daj daj i pampers propuštaju. Koristila sam i veći broj pampersa i opet bude mokar ujutru. Noćas sam stavim ove Predo pelene i oduševim se. Konačno posle dugo vremena se probudio suv. Platili ih na sajmu 60kom 1000din.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pelene
17.10.2016 9:13:19   
isidora88
I cetvroka mu je bas komotna tako da ne bi odgovarao veci broj, nama je problem jer sa strane propuste, sa belim pampersom se to nije nikad desilo. Zeleni nam isto propusta nocu. Moguce da su one tracice sto idu sa strane problem jer ne upijaju a on se vrti dok spava pa ih verovatno nekako pomeri iako su mu zategnute pelene.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pelene
17.10.2016 11:43:41   
Animsaj9
Isi i nama se desavalo da propusti pampers , ali su mi mnogo bolje od svih pelena sto smo probali ...eto mozda su i tu negde blizu Violeta ,ali sve zavisi ne odgovara svakom isto

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here