|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene
24.2.2019 7:47:24   
vocicana
Ja sam ih jednom kupila, nisu bile lose, ali mali j tada bio bas mali, probijale su, u globalu me je Pampers razocarao. Uzela sam one sa tri kanala, jedne dobila, bile su super, sledeci paket klada sam kupila, nije to bilo to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Pelene
6.3.2019 21:17:25   
Misha i Ljisha
Kupila sam bambo pelene. Trebalo bi da budu najprirodnije. Ovaj mali stalno jadnicak sa ojedom. Ab je bas drasticno pogorsao stanje ialo ga trackam sa nistatinom nista mu ne pomaze i sad ga vec pece i boli kad ga presvlacim


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Pelene
6.3.2019 21:30:10   
Sanidej
Pokusajte sa primenom Triderm masti prilikom presvlacenja, tokom 3-4 dana. Trebalo bi da se vidi poboljsanje vec prvog dana.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Pelene
6.3.2019 21:32:09   
vonavoj
A bris? Jeste radili? Probaj didermal.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Pelene
6.3.2019 23:25:59   
Misha i Ljisha
Dala nam je dr kolokom mast da mazemo ali njega to pece. I to najstrasnije. Dermatitis je nestao mazanjem kolokom mascu ali izmedju guzova i na prevojima prepona nije vec se sve pogorsalo. I rekla je dr da ce se pogorsati zbog ab. 


Imam i triderm kuci mogla bih pokusati da vidim da li bi mu pomoglo. Meni je ovo strasno. D mi nikad njje bila ojedena. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Pelene
6.3.2019 23:27:51   
Misha i Ljisha
Nema opcije izmeni. Da dodam. Trosimo najmanje 7 pelena na dan a sad zbog tog ojeda i vise. Vec ga izludjujem sa stavljanjem na sto za presvlacenje

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Pelene
7.3.2019 6:26:06   
mirana1
Elokom mast , sam koristila .


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Pelene
7.3.2019 7:34:42   
Misha i Ljisha
noc sa bambo prosla odlicno. Nije ni probila pelena. U principu sam vrlo zadovoljna.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Pelene
7.3.2019 12:59:32   
lesli
I nama je guza stalno crvena, doduse nema otvorene rane kao sto je od pampersa imala. I mi presli na bambo, da vidimo hoce li proci sa njima. Moram priznati da me je dvojka razocarala (one trake se stalno odlepljivale), ali 3+ su ok.
Ljiso, naprskaj oktani sept i utapkaj tuferom da osusis, pranje obavezno kada se ukaki, ako se upiski samo ga vaticom vlaznom prebrisi, izbaci vlazne maramice ako koristis i mazi jekoderm. Ona je nama sa nepuna 2 imala havarija ojed, uz ovaj tretman je zacelilo za par dana, a imala je ranice na guzi koje su vlazile i vristala pri svakom presvlacenju...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Pelene
7.3.2019 17:09:29   
Misha i Ljisha
Ojed se skoro skroz povukao. Ja presrecna a mislim da cu ove pampers da bacim. Uzas


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Pelene
7.3.2019 17:37:29   
vonavoj
Pampers je smrt! Meni se M ojeo posle druge pelene.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Pelene
7.3.2019 19:31:06   
lesli


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ojed se skoro skroz povukao. Ja presrecna a mislim da cu ove pampers da bacim. Uzas





Baci Ljiso. I mi smo pre 4 meseca tako, maltene celo pakovanje pampersa i presli na babylove.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Pelene
7.3.2019 19:35:25   
Misha i Ljisha
Ma dacu nekom ko koristi a kome ne smeta. Al necemo ih mi vise koristiti


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Pelene
7.3.2019 19:46:45   
Sanidej
Nama su bile ok pampers premium care 1, koristili smo prvih mesec dana jer su najmanje..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Pelene
7.3.2019 22:21:23   
isidora88
Ja sam baa zadovoljna sa Pampersom. Nije imao ojeh, hvala bogu, sve ok. Bambo sam koristila sa srednjim sinom i stalno su propustale. Sad samo Pampers, probala sam Pufies i Bebilino ali ne svidja mi se materijal, 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Pelene
8.3.2019 7:07:29   
Misha i Ljisha
Ja sam uzela peticu bambo i ne curi. Odlicne su. Stvarno sam odusevljena a ojed je nestao z jedan dan bukvalno. Ni traga ojedu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Pelene
8.3.2019 8:35:58   
BubaBubica
Jel neko koristio Molfix pelene? Videh ih juče u prodavnici i prvi put čujem za njih. 
Ja bih najradije babylove al to moram uvek nekoga da cimam da mi uzima jer najbliža dm radnja je udaljena 90 km... zašto nemaju online prodavnicu 😞

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Pelene
8.3.2019 23:09:59   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja sam uzela peticu bambo i ne curi. Odlicne su. Stvarno sam odusevljena a ojed je nestao z jedan dan bukvalno. Ni traga ojedu





Strava. Znači pelene su bile problem.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Pelene
14.3.2019 19:49:24   
vocicana






Objave: 2063
Član od: 7.8.2014 Grad: PančevoStatus: odsuta




Objave: 2063
Član od: 7.8.2014
Grad: Pančevo
Status: odsutan
Jel neko koristio Molfix pelene? Bubo, to su bosanske pelene, msm da nisu lose, cak imas I jedan interesantan spot na youtube/u Molfix sa dve bebe koje igraju I pevaju...Uspavaj me, toplim mlekom mamice, umotaj me, Molfix tako mekan je… Moje dete je to mnogo volelo da slusa user posted image





Jel neko koristio Molfix pelene?


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Pelene
15.3.2019 23:48:34   
Rosita
Uzela sam babylove 5, dobre su mu.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Pelene
21.5.2019 12:12:56   
dunja RR
Mi smo počeli sa Dm pelenama, ali smo sada na Lilly pelenama (mama i beba), trojka, jer nam je Lilly preko puta, pa nam je lakše, a i povoljnije se u od DM.
Ove Lilyjeve nam ređe probiju (kaka malo) nego DM, mada su i DM bile ok, ne probijaju često.

Kvalitet mi deluje isto, mekane su kao DM-ove.

Jel ima još neko iskustva sa Lili pelenama?


IZVORNA PORUKA: Rosita

Takodje, nije tema, ali dm carske.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Pelene
21.5.2019 12:33:40   
Sanidej
Nisu lose Lily pelene, koristili smo ih ranije. Uvek su nam bile malo vece nego sto treba, pa sam presla na druge. Dugo koristim plavu Teneru.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Pelene
21.5.2019 12:46:54   
BubaBubica


Voci znači to su one pelene iz te pesmice 😄 imoje su to slušale a naročito moja sestra od 19 godina, meni je izašla pesmica na vrh glave a ona u inat stalno puštala bila joj je jako smešna pesmica hahaha

Ali na žalost ništa od tih pelena, jedina prodavnica koja ih je dobavljala se upravo zatvara. Na brzinu sam uzela pampers ali one bele pa videćemo. Posle ću lako da zamenim nekim drugim.
Znači i bambo su dobre?

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Pelene
21.5.2019 14:09:04   
Rosita
Dobre su i lilly, kupovala sam par puta, ali nisam probala noću.


U proteklih mesec dana preko dana sam koristila pampers gaćice jer sam ih dobila od drugarice- nasledili. Njen mali skinuo, ostalo joj. Zanimljivo rešenje ali meni nepraktično kad se ukaki. Običnu pelenu razviješ, čistim delom obrišeš guzu pa na pranje, a kod gaćica je to nemoguće.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Pelene
21.5.2019 14:34:46   
Filadendronka
Lili i Tenera probije cas posla, nocu je mokar u njima konstantno. Probala sam po ona mala pakovanja od 20ak komada. Pampers za sada najbolji. Secam se da su Violeta bile ok, dok DM nismo jos testirali. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here