|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene
7.8.2017 8:46:22   
IvanaSK RR
Krin, uzela sam i ja te dm-ove na akciji. Jedino me nervira sto kad prducne, oseca se kao da se ukakila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pelene
7.8.2017 9:45:09   
krin 40
To nisam provalila.Mada i drugačija im je ishrana pa možda zbog toga.Meni su ok.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pelene
7.8.2017 9:53:43   
IvanaSK RR
Da, moguce. A i zubici kad su u pitanju, drugacije se oseca i kaka.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pelene
7.8.2017 9:58:41   
krin 40
Maca sada jede pečenjeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pelene
7.8.2017 10:00:01   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: krin 40

Maca sada jede pečenjeuser posted image

Jede i pecenje, svidja joj se user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pelene
7.8.2017 10:03:09   
krin 40
user posted image
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: krin 40

Maca sada jede pečenjeuser posted image

Jede i pecenje, svidja joj se user posted image

user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Pelene
7.8.2017 10:31:47   
degu
Krin jesi mu ti ukinula nocne podoje ili je sam? Sad skrenuh malo s teme, moj se budi 300 puta. Takva mu je i sestra bila.
Ivana te pelene i prdez zadrzavaju user posted image nema nista napolje da izadje user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Pelene
8.8.2017 7:46:06   
vocicana
Hahhahaaa, pa vi ste super.
Evo nove akcije zapelene, za Giant pack, Puffies su uakciji u Rodi,90 kom 4-ke 1750 din.
Ja volim DM pelene, ali hajde opet ekonomisem, da bude veci broj pelena. Mogu da pohvalim sina, ceo mesec koristimo ono pakovanje Evy sto sam kupila u DM-u na akciji.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Pelene
8.8.2017 8:15:05   
krin 40

IZVORNA PORUKA: degu

Krin jesi mu ti ukinula nocne podoje ili je sam? Sad skrenuh malo s teme, moj se budi 300 puta. Takva mu je i sestra bila.
Ivana te pelene i prdez zadrzavaju user posted image nema nista napolje da izadje user posted image

_____________________________


Degu on ga je sam izbacio sa šest nedelja kao Voćin D❤.E a čemu služi ona plastična trakica na guzi što može da se odlepi na pampers pants?Glupa sam😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Pelene
8.8.2017 8:50:20   
vocicana
Da smotas peleniu i bacis je. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Pelene
8.8.2017 8:59:11   
IvanaSK RR
Nisi glupa, samo nisi informisana user posted image To sluzi da kad umotas pelenu zalepis sa tom trakicom. Bar ja to mislim user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Pelene
8.8.2017 9:01:40   
krin 40
Ja mislila da je neki indikator vlažnosti pa mi bilo čudno što je na guzi,hahahaha

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Pelene
9.8.2017 0:18:43   
mikica88
A šta mislite o Bamboo pelenama?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Pelene
9.8.2017 7:54:52   
krin 40
Mikice ja ih nisam probala ali znam da ih svi hvale

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Pelene
9.8.2017 11:04:49   
Duškić
Ja sam na sajmu decijem, dobila uzorke i lepe su. Uzimala sam i pakovanje ali su mi skuplje nego pampers. Meni su pampers ok, nekako sam njih navikla da korustim.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Pelene
9.8.2017 14:59:06   
choopa choops
mikica88 ja ih koristim zamalu i stalno ih hvalim! user posted image Što se mene tiče najbolje su, jer jeste da su malo skuplje od Pampersa i tih komercijalnih, ali bar znam da neće dobiti neku beštiju od pelena. A uz to kod nas u radnjama koje ih drže često budu ili na akciji ili skupljaš neke bodove pa dobiješ popust ili besplatne maramice (koje su btw bezveze, smrde kao rakija user posted image ) ili nešto slično.

ALI, iz mog iskustva iz okoline, ko god je zadovoljan sa Pampersom, nijedne druge mu ne odgovoaraju, pa tako ako si obožavalac Pampersa, nemoj da bacaš pare jer ti se ove neće svidjet user posted image Ako nisi, onda slobodno probajte user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Pelene
9.8.2017 15:03:12   
vocicana
Pronasla sam u jednoj radnji drogeriji sta je vec, Xenia pelene, malo su punije, ali davno kada sam citala iskustva sa pelenama Bamboo videla sam takodje veoma pozitivne ocene za ove. Uzecu malom par komada da probamo, mada bi rekla ovako na oko da nisu lose. Jeftine su, 16 din je komad 4- ke.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Pelene
9.8.2017 17:21:53   
degu
Ja sam vec pisala, sa cerkom sam bambo obozavala,bila prezadovoljna. A sin se budio svako jutro mokar. Inace sam obozavalac tih pelena mekanih,bez boja i mirisa, zato pampers ne volim. Pufies mi zadovoljavaju sve kriterijume. Bambo sa za sina koristila do 3+ velicine. E sad to im je bila nova velicina,mozda ih jos nisu usavrsili, ali propustale su nam i nailazila sam na one kuglice po bebi i odustala od bambo. Za maramice isti utisak, bzv su.
Krin, ti garant prenosistu tvoju opustajucu energiju na bebu i dete spava celu noc. Moji izgleda imaju ludu mamu user posted image mada verujem da je to nasledno, ja sam uvek bila nocna ptica i izdrzljiva sto se nespavanja tice. Kad bih znala sa bi trece spavalo, odmah bi isla na trece, ovako dok se odmorimo, moemo u penziju user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Pelene
9.8.2017 17:27:36   
krin 40
Degu može biti da si u pravuuser posted image Dodje nam u goste zaova sa malim koji ne spava od rodjenja osam meseci i non stop je na rukama.Kod mene sedi u Ducijevoj ljuljalici,zaigra se i zaspi.user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Pelene
9.8.2017 18:20:28   
vocicana
Krin imas magiju neku, bebice su mnirne super kod tebe.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Pelene
9.8.2017 18:31:09   
Mala Elena
Nosmo probali ni Bambo ni Xenia...uglavnom Evy baby i Pufies..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Pelene
9.8.2017 20:12:34   
veselicaa
Mi trenutno puffies,kako su lepe,sa sovicama.Koristimo ih i nocu,ne mirisu,tanke,super su.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Pelene
9.8.2017 22:43:57   
choopa choops
Degu sigurno ima veze muško/žensko user posted image Znam da su mi recimo pelene koje su mi bile super za L, za M uopšte nisu odgovarale. Jer piško miško poprska do vrata sve user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 9.8.2017 22:44:22 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Pelene
9.8.2017 22:47:14   
degu
I ja mislim da je do piska i mikice user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Pelene
4.9.2017 16:26:58   
krin 40
Degu to je tačno da zavisiuser posted image Ivana bila si u pravu za ove iz DM a.Potrošili,smrduckale.Vratila sam se na pampers

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here