|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UN DIJETA
24.3.2012 23:36:03   
Anoniman
Hvala, hvala! Super mi je, nemam nikakve krize, nisam gladna, nisam ničega željna. Ma skroz mi je strava!

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 326
   RE: UN DIJETA
24.3.2012 23:42:34   
madre
gae, je l to autosugestija ili je stvarno tako?user posted image salim se malo, ali stvarno tako zvucisuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: UN DIJETA
24.3.2012 23:44:46   
Anoniman
Ahahaha. Nije autosugestija. Za promenu mi nije potrebna user posted image Posebno kad vidim rezultata, sve mi potaman!

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 328
   RE: UN DIJETA
25.3.2012 0:15:33   
madre
jos bolje ako je takouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: UN DIJETA
25.3.2012 12:49:26   
branki*
da li neko zna da li je ova dijeta pogodna za skidanje manjeg broja kilograma 3-4?
gae,vidim da se ti pridrzavas nje,pa da te pitam-da li zaista nisi gladna?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: UN DIJETA
25.3.2012 12:58:53   
Anoniman
Ne. Osećala sam u početku glad, ali ne da mi je frka, više neka prijatna praznina i rasterećenost. Pošto u principu jedeš skoro sve samo po danima, onda nije frka i pri tom je raznovrsno. Da ne mora da se pravi pauza posle 3 meseca ja bih mogla trajno ovako da se hranim.

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 331
   RE: UN DIJETA
25.3.2012 13:03:17   
branki*
hvala,gae.znam taj osecaj ispraznjenostiuser posted image .da,procitala sam na prvoj strani kako izgleda rezim ishrane,deluje ok.mada ja idem iz krajnosti,ili se prezderavam,pa se nagojim i onda ne jedem nista da smrsam.i tako sam stalno polugladnauser posted image .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: UN DIJETA
25.3.2012 20:49:29   
cockic
procitah na prvoj strani da se desava da se duplo ugoji nego sto se smrsa,
sta mislite da li je tacno.

meni je moja dijeta nejelo posle 17h i smrsam bas dosta,a do pet mogu
da jedem sve koliko hocu.

i to ne skroz nejelo posle 17h mogu cips,smoki...i sve te gluposti i to me negoji
bas cudno i meni samoj.

tako sam bas mnogo smrsala god. pre trudnoce tj.imala sam 64 i dosla do 54
sto je uzas izgledam kao strasilo.

i onda do trudnoce sam se vratila do 62kg,ma da svaka dijeta ima taj efekat
da se vrati izgubljeno ili cak malo vise doda.

sad imam 67 idealno bi bilo 62-63kg user posted image
valjda mi je takav organizam,mada sad ne smem tek za par meseci user posted image

mozda i probam ovu svidja mi se jelovnik sve to volim da jedem.
ali ja bi mozda 2-3 nedelje jer meni ne treba puno kg-

i onda ne bi ni imala onaj vodeni dan jer njega nebi ni izdrzala a ne znam koliko
je bas zdravo.

koliko sam svatila pije se samo voda ili caj user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: UN DIJETA
25.3.2012 21:00:48   
Anoniman
Ja preskačem vodeni dan. To mi je previše, a lepo ide i bez toga.

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 334
   RE: UN DIJETA
25.3.2012 23:39:08   
dijana1*
Isto, nisam bila nikada na vodenom danu a lepo sam izgubila kg user posted image
Gae videla sam rezultat user posted image

Ja sam prosle nedelje pocela sa ovom dijetom pa sam morala prekinuti, sada sam opet i sutra mi je 3 dan user posted image
Treba da skinem oko 5 kg, i za dorucak pored voca obavezno jedem zitarice, bez njih ne mogu da funkcionisem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: UN DIJETA
26.3.2012 0:45:25   
indy_25
Bravo gae. Ja sam presretna kad vidim da neko uspjesno mrsa :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: UN DIJETA
26.3.2012 9:54:39   
Anoniman
Da li ova dijeta mora da se drži 90 dana ili može da se stane ranije, nakon mesec dana recimo?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 337
   RE: UN DIJETA
26.3.2012 10:12:04   
Anoniman
Mislim da možeš da staneš kad god samo da posle vodiš računa. Moja drugarica je nastavila da ne meša hranu još neko vreme ali bez režima. Tipa ako joj se tog dana jede meso, i za večeru jede to, ako je u gradu pa ne stigne da ruča nego zabode pekaru, uveče jede kolač i tako dalje, I nije ništa vratila.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 338
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 8:38:19   
lajla
Gae koliko dugo drzis ovu dijetu i koliko si skinula?,ja planirala da danas pocnem sa njomuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 9:26:43   
Anoniman
Za mesec dana 8 kg. Sledeće merenje u subotu pa javim. Prošle subote bilo -0,5, ali to tako ide nekad ništa a nekad dosta, u naletima. Danas krompir čorba.

(odgovor članu lajla)
  Direktna veza do poruke: 340
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 11:01:10   
lajla
Pa to je super,ja sam danas krenula sa tom dijetom,nadam se da ce kile da popegnu od meneuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 11:28:54   
Anoniman
Samo napred! user posted image I nemoj svaki čas na vagu, jednom nedeljno je sasvim dovoljno!

(odgovor članu lajla)
  Direktna veza do poruke: 342
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 11:32:32   
lajla
Nema vaguuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 11:36:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lajla

Nema vaguuser posted image


Meri obime.

(odgovor članu lajla)
  Direktna veza do poruke: 344
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 11:40:45   
Lilla

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Za mesec dana 8 kg.


user posted image user posted image

U, sad idem da prelistam temu. MM i ja smo se sinoc dogovorili da do odmora (kraja juna) oboje skinemo po 10 kg, pa trazimo najboljii nacin. Mozda je bas ovo to sto nam treba.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 12:17:33   
Lilla
Ne mogu da editujem poruku, pa nek modice ne zamjere na duplom postanju. Sad pricah sa mm i on je voljan da probamo zajedno i vidimo kako ce nam ici, pa bih da zamolim vas koji ste na ovoj dijete za predloge i recepte.

Gae, vidjeh da si pomenula ribu, jedes je za proteinski dan, pecenu ili kako? Isto kolicinski kao i mesa, 250 gr? Kakva supa bez rezanaca moze, krem iz case recimo, ili?

Kad je vocni dan, moze li se voce jesti kad se osjeti glad, ili je potrebno drzati se vremenskog roka od nekih 2-3 sata izmedju obroka?

Da li za veceru stvarno jedete 2 parceta torte kad je UH dan?

Vaganje poslije 7 dana? user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 13:06:42   
Anoniman
Ribu pravim u rerni u kesi za pečenje sa malo povrća za prilog. Kad nemam vremena jedem tunjevinu u sopstvenom soku ili filete skuše iz konzerve.

Kad je voćni dan imam 3 obroka kao i ostalim danima. Doručak kao i inače a za ručak 2 banane i koja pomorandža na primer. Večera 1 banana i nešto tipa jabuka, mandarina, pomorandža...

Kad je proteinski dan jedem na primer, pljeskavicu pečenu u rerni na papiru, ili pržena jaja, ili ribu, šniclu pečenu u rerni, musaku od tikvica koju zalijem jogurtom umesto mleka i jaja ili već šta ko stavlja na musaku. Inače meso dinstam i pečem na teflonu bez ulja. I zelenu ili kupus salatu. Supica nikako krem nego bistra bez rezanaca (bujon) Najčešće samo prokuvam kocku i popijem.

Za skrobni dan jedem pomfrit (pečen u rerni na papiru bez ulja) sa kečapom, krompir čorbu, boraniju, klot pasulj ili grašak.

Kada je UH dan, za ručak jedem ili picu sa kečapom, cernim i belim likom (može i praziluk ili mladi luk), kiselim krastavčićima i origanom ili makarone sa paradajz ili pesto sosom ili "lazanje" od čipkastih rezanaca, pelata i kuvanog paradajza sa bosiljkom. Za večeru 2 parčeta torte ili 3 kolača ili 1 kupovnu palačinku i štanglu crne čokolade.

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 347
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 15:06:14   
oxy7
Ja se poslednjih deset dana nisam baš držala pravila, ali se nisam ni prejedali, niti sam jela slatko nešto posebno. Morala sam da obustavim dijetu privremeno jer samimala užasno krvarenje, dobila prvi put posle porodjaja. Jutros sam se mjerila i još 1 kg je otišao. Sad sam na -6 za 30 dana, ja sam baš zadovoljna. Još 4 pa da vidim šta dalje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: UN DIJETA
4.4.2012 20:26:58   
Anoniman
Bravo Oxy! Ja sam upravo prekršila dijetu. Pijem pivo. Morala sam, al danas skrobni dan malo ječma neće da škodi. user posted image Gustiram Guinness iz flajke i uživam.

(odgovor članu oxy7)
  Direktna veza do poruke: 349
   [Obrisana poruka]
11.4.2012 18:10:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here