|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UN DIJETA
11.4.2012 19:23:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gagi

Ja sam od jutros zvanicno na dijetiuser posted image


Imam pet i pol kila viskauser posted image


Ja sam u ovo ušla sa 50 kg viška user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 351
   [Obrisana poruka]
11.4.2012 19:31:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 352
   RE: UN DIJETA
11.4.2012 23:04:11   
Lilla
Od ovoga nista za sad, mm odustao, kaze ne bi mogao da izdrzi samo na vocu ili vodi dok radi, a mene mrzi da kuham posebno za sebe.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: UN DIJETA
17.4.2012 0:16:09   
MaraMina
Pozdrav ja sam ovu dijetu drzala ranije i stvarno sam uspela da skinem kilazu.Sada posto sam prestala da dojim planiram ponovo da pocnem sa dijetom.Kilogrami koje sam tada skinula nisu mi se vratili tek u trudnoci .user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: UN DIJETA
17.4.2012 0:25:47   
madre
IZVORNA PORUKA: Lilla

a mene mrzi da kuham posebno za sebe.

kad on vidi kako ti lepo napredujes, trazice ti da kuvas i za njega, ne briniuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: UN DIJETA
17.4.2012 7:53:31   
minavb

IZVORNA PORUKA: Lilla

Od ovoga nista za sad, mm odustao, kaze ne bi mogao da izdrzi samo na vocu ili vodi dok radi, a mene mrzi da kuham posebno za sebe.

Pokušajte nešto drugo. Voćni dan i dan na vodi i ne treba da postoje u dijeti.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: UN DIJETA
17.4.2012 9:54:50   
Lilla
Pokusavamo, samo ne znam koliko nam je to dobar plan. Sad cu na onu tvoju temu, da te nesto priUpitnem user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: UN DIJETA
17.4.2012 9:57:20   
minavb
Ja već napisah da mi se UN dijeta ne dopada, kao ni većini nutricionista, ali neću da kvarim onima koji se u nju kunu. Skokni tamo pa da smislimo nešto.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: UN DIJETA
22.4.2012 14:56:03   
caca81
Ne bih da otvaram novu temu...zanima me da li je neko čuo i upražnjavao Nera dijetu?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: UN DIJETA
22.4.2012 15:20:16   
minavb
Mislim da niko sa foruma nije. Ja ti je ne bih preporucila.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: UN DIJETA
22.4.2012 15:29:47   
vukosava
IZVORNA PORUKA: caca81

Ne bih da otvaram novu temu...zanima me da li je neko čuo i upražnjavao Nera dijetu?


Jesam ja. Smrsala ali posle toga se konstantno gojila neko vreme izgladnela. Ja to ne preporucujem. Bolje navali na povrce i nesto zdravije.

< Poruku je uredio vukosava -- 22.4.2012 15:30:44 >

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: UN DIJETA
8.6.2012 8:02:38   
oxy7
Ja sam prekinula UN dijetu, skinula sam 9kg. Trebalo bi još 2-3, ali mi je dosadilo, malo sam pauzirala, kilogrami se nisu vratili, a sada ću nešto drugo da izaberem, sa malo više proteina. Gae, šta bi?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: UN DIJETA
8.6.2012 8:41:02   
Anoniman
oxy, za koliko si izgubila tih 9 kg? ja planiram da pocnem ponovo da vezbam od sledece nedelje jer cu samo jos par puta ici na posao, sto znaci da cu imati vise vremena.

(odgovor članu oxy7)
  Direktna veza do poruke: 363
   RE: UN DIJETA
8.6.2012 10:32:26   
Anoniman
I ja sam prekinula i nešto se glupirala, al se ništa nije vratilo, sad planiram da sevratim na nju jer mi najviše prija od svega, a možda se samo prešaltam da jedem salate... Samo salata za svaki obrok i milina, sad bat ima šta da se kombinuje...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 364
   RE: UN DIJETA
8.6.2012 15:19:17   
oxy7
Kseno, ja sam negdje u martu počela sa dijetom, baš su brzo kg išli dolje, ali sam prekinula posle tri nedelje, pa nastavila još malo, onda odustala od svih dijeta jer mi je trebalo energije za ovu moju dvojicu. Otprilike 2 mjeseca mi je trebalo za tih 9 kg. Vratila sam se na težinu prije trudnoće, ali sam i tada imala višak iz prethodne, bilo bi dobro da se spustim na 67kg, što je na moji 176cm sasvim ok (sad imam 70).

UN je stvarno djelotvorna, a ima i taj dan za kolač i crnu čokoladu, toga mi se najteže odreći. Voćni dan mi je uglavnom bio super, po cijeli dan sam grickala nešto i nakon toga bih se osjećala odlično. Razmišljam da ponovo počnem, bar tri kruga po 4 dana, to bi mi bilo dovoljno da skinem bar još 2 kg.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: UN DIJETA
8.6.2012 16:07:16   
Anoniman
a onaj dan, prvi, gde pise supa - kakva supa? razmisljam o ovoj dijeti (mada ja nisam karakter) jer bi mi bilo lako kuvati i za mm ovako, s tim sto bi on dobio i druge stvari.

(odgovor članu oxy7)
  Direktna veza do poruke: 366
   RE: UN DIJETA
8.6.2012 16:35:04   
isidora88
i ja razmisljam da pocnem ponovo sa ovom dijetom samo sto je meni ona strasno monotona jer malo hrane jedem pa i nemam bas neki izbor za raznolikostuser posted image
u ovoj dijeti mi se najvise svidja 3 danuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: UN DIJETA
9.6.2012 13:13:36   
oxy7
Ja sam ubacivala samo podravkinu kocku od povrća, mada možešda praviš i domaću supu sa povrćem, ali to već zahtijeva vremena. Prvi dan mi je bio ok za spremanje, neko meso i salatu napravim, za mm i Aleksu dodam prilog, ja isto jedem za večeru, a oni nešto drugo. Drugi dan ja jedem prilog, krompir ili pirinač,  oni dodatno meso, treći dan je lagan, a kad sam na voću, njima normalno spremam. Baš nije problem za usklađivanje.
Meni je najlakše bilo da strpam svo dozvoljeno povće u vatrostalnu posudu, pospem sa malo maslinovog ulja, dobro začinim i ubacim u rernu. To možemo jesti svi, dozvoljeno je svaki dan, osim četvrtog. A ima i super recepata na raznim sajtovima o UN dijeti.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: UN DIJETA
9.6.2012 14:31:40   
Anoniman
znaci, ako napravim supu od povrca, mogu jesti i to povrce prvi dan? jer mi jedemo jednu takvu supu (samo prokuvam povrce, ubacim u blender, dodam vodu i to je to, dodam i pirinac, ali mogu i bez)

(odgovor članu oxy7)
  Direktna veza do poruke: 369
   RE: UN DIJETA
9.6.2012 14:33:26   
Anoniman
Možeš, samo je bitno da nema pirinča ni rezanaca, flekica i slično.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 370
   RE: UN DIJETA
22.6.2012 17:21:44   
lenina mama
Ja sam pre 6 godina sa ovom dijetom izgubila 10kg i jos 4kg kada sam prestala ,a to je znak da mi se promenio metabolizam!posle sam nastavila sve da jedem,verovatno u manjim kolicinama,jer mi se i apetit smanjio i nisam dobila ni jedan kg viska!sada,posle trudnoce,ponovo sam na ovoj dijeti i za 1,5 meseci izgubila sam 5kg!ja sam jako zadovoljna jer se polako ali sigurno gube kilogrami,samo je potrebno jako biti strpljiv!u prve 2 nedelje ja nisam nista oslabila,ali onda krenem da mrsavim ko od sale!moje pohvale za ovu dijetu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: UN DIJETA
9.1.2013 18:34:08   
jovana13
nesto mi se danas uvrtelo u glavi da probam neku dijetu. Ja to u zivotu drzala nisam. Jednom sam imala 76kg i za par meseci skinula 20kg bez ikakve dijete a kako ne znam. Nego ja sam visoka 168cm a imam sad 60-61kg zavisi kad se merim :-) pa bi htela nekih 5-6kg da skinem. Nisam debela,ali se mnogo bolje osecam kad imam manje kg. Cini mi se da sam i pokretljivija i lepsa itd. Sad sam citala ovu dijetu i jako mi se svidela pa cu pokusati sa njom. Koliko bih ja trebala dugo da drzim ovu dijetu da dodjem do zeljene kilaze? U sustini kad mi krenu kg da padaju brzo smrsam. Npr posle porodjaja. Na porodjaju izgubila 8 posle nedelju dana se vratila na pocetnu tezinu, i za nekih 10tak dana otisli jos 4kg. I tu sam ostala.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu lenina mama)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: UN DIJETA
9.1.2013 20:18:09   
caca81
Kada dođeš do željene kilaže, ti stani sa dijetom.

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: UN DIJETA
9.1.2013 20:21:24   
jovana13
da li se prestaje sa dijetom postepeno i na koji nacin? Da li je dozvoljen sveze cedjeni limun npr ujutru jer mi odgovara za probavu ili ne sme limun?

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: UN DIJETA
9.1.2013 20:41:19   
caca81
Za doručak se uvek jede voće, tako da ceđeni limun može, i to je u neku ruku voće...a sa prestajanjem postepeno...nećeš odmah sledeći dan da se "ubiješ" slatkišima i slanišima.

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here