|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UN DIJETA
9.1.2013 21:17:12   
jovana13
ja slatko uopste i ne jedem. Mozda 1 u mesec dana nesto slatko. To mi nije problem. Mada dobro tek sutra pocinjem sa dijetom necu da razmisljam odmah o prestajanju user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: UN DIJETA
10.1.2013 9:46:20   
jovana13
Zvanicno sam pocela sa dijetom. Izmerila sam se malopre 61kg. Videcemo kako ce da ide user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: UN DIJETA
10.1.2013 10:05:58   
caca81
Jovana, samo napred!user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: UN DIJETA
10.8.2013 15:29:50   
mila1
Nabavila sam knjigu un dijeta 90 dana i pokušaću sa njom.Mada puno više znače komentari koje ovde čitam i vaša iskustva sa dijetom !

< Poruku je uredio mila1 -- 10.8.2013 15:31:39 >


_____________________________


mesečeve mene

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: UN DIJETA
10.8.2013 17:18:14   
Verolina

IZVORNA PORUKA: jovana13

ja slatko uopste i ne jedem. Mozda 1 u mesec dana nesto slatko. To mi nije problem. Mada dobro tek sutra pocinjem sa dijetom necu da razmisljam odmah o prestajanju user posted image

Ja da ne jedem slatko nikada ne bih imala problema sa kilogramima.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: UN DIJETA
15.1.2014 15:35:27   
mama micki
Vidim da ova tema nije aktivna, ali evo da napišem nešto. Nakon prve trudnoće sam uspevala sa ovom dijetom dosta kilograma da skinem. Do skoro sam bila na sonoma dijeti, jer dojim i uspela da skinem za mesec i po 7 kg. I imam još doosta da skinem, oko 20 kg pa sam rešila da opet pokušam sa UN dijetom jer bebac ima već skoro 14 meseci i polako prestajemo sa dojenjem. Nekako mi se čini da sa ovom dijetom kg idu dole mnogo brže, što ne znači da je zdravije, ali dobro. Krećem od ponedeljka ali bih volela da imam sa kim da podelim iskustva. Ako neka od vas drži ili želi da počne da drži ovu dijetu, vidimo se u ponedeljak.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: UN DIJETA
16.1.2014 17:07:26   
mama micki
Nema nikog?

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: UN DIJETA
16.1.2014 17:28:11   
mamin mish
Mama micki nisi sama.
Ja sam pre par godina skinula sa ovom dijetom dosta kg. onda je dosla trudnoca i mirovanje i naravno novi kg.
Pokusala sam sa raznim dijetama pa nista. Tako da ti se ja pridruzijem. Od ponedeljka u nove pobede.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: UN DIJETA
16.1.2014 18:10:45   
bokicans
Mamam micki ja sam sada skoro sa ovom dijetom skonula jakooko 11,12 kg,Ima na fb u neka grupa sa receptima savetima,podrskom strava je .Meni se nista nije vrtailo evo jos malo pa godinu dana.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: UN DIJETA
16.1.2014 18:14:54   
World
mama micki ja ti nemam iskustva sa dijetama (nije da mi nisu trebale user posted image ), ali kad me nuzda natjerala, savrseno sam prosla sa OVIM

pa ako se ikad odlucis na taj korak, ima nas nekoliko za podrsku user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: UN DIJETA
16.1.2014 19:25:33   
mama micki
World hvala,ali mi je ovo nekako komplikovano, ja imam iskustva sa dijetama, nažalost, posle prve trudnoće 34 kg viška, sad sam malo manje,ali ipak previše i UN dijeta i Sonoma su dale rezultate. Krećem u ponedeljak pa ću videti.
Mamin mishu onda u nove pobede od ponedeljkauser posted image
Bokicans znam držala sam je i ja posle prve trudnoće i postigla super rezultate.
E pa idemo...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: UN DIJETA
16.1.2014 20:53:03   
mamin mish
Naravno u drustvu se lakse podnose miuke.
Samo da se jos nateram i da malo vise vezbam.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: UN DIJETA
17.1.2014 7:14:39   
mama micki
Ja počela juče sa vežbanjem, pre podne zumba, popodne trbušnjaci i uveče trčanje, naravno neću tako svaki dan ali bar sat vremena fizičke aktivnosti dnevno.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: UN DIJETA
17.1.2014 9:01:45   
mamin mish
Prepodne radim pa nemogu ali moram nekako iskombonovati nesto najkasnije do ponedeljka.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: UN DIJETA
17.1.2014 9:06:57   
mama micki
Imaš na netu mnogo zumbe...za one koji ne vole da vežbaju, to je najbolje rešenje, ja u tome stvarno uživam. Onda uveče pred spavanje, pa pod tuš, prijaće ti. Javi kad počneš da vežbaš pa da se bodrimo.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: UN DIJETA
17.1.2014 19:00:47   
zeksi
Danas sam krenula sa ovom dijetom....user posted image
Pre par godina sam drzala ovu dijetu 2 meseca i skinula 11kg. Ako tako bude i ovaj put, ja zadovoljna.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: UN DIJETA
18.1.2014 19:10:57   
mama micki
Zeksi ja krećem u ponedeljak, pa ćemo pisati i bodriti se!

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: UN DIJETA
19.1.2014 20:05:16   
zeksi
Danas treci dan, za sada dobro prolazi. Sutra vocni, hvata me panika.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: UN DIJETA
20.1.2014 7:24:27   
mama micki
Ja krećem danas sa dijetom, evo sad ću pojesti jabuke a za ručak i večeru ću jaja, najverovatnije jer neću biti kod kuće pola dana. Zeksi ja voće obožavam, pre dok sam držala ovu dijetu, voćni dan mi nije bio problem, želim ti isto. Javi kako je prošlo.

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: UN DIJETA
20.1.2014 10:34:28   
mamin mish
Krenula danas sa dijetom. Za dorucak pojela dve narandze. Za rucak supica i peceno pilece meso.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: UN DIJETA
20.1.2014 10:41:00   
mama micki
Mamin mishu neka nam je srećan početakuser posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: UN DIJETA
20.1.2014 11:34:27   
Didy
Ja nikad nisam držala dijetu, ali sam odlučila da moram nešto da uradim po pitanju skidanja kilograma, pa sam počela kod kuće da vežbam jer mi je opravdanje već 3 godine to što ne mogu da se uklopim da odem na aerobik na koji sam išla više od 10 godina. A htela sam da probam i ishranu da redukujem, ali ne kao što sam obično radila da izbacim neke namirnice i redukujem količine, već mi treba nešto ozbiljnije, tako da ću probati da se pridržavam ove dijete. Imate pojačanje!user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: UN DIJETA
20.1.2014 12:27:35   
zeksi
Srecan vam pocetakuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: UN DIJETA
20.1.2014 13:20:18   
mamin mish
Za one koje nemaju ideju sta za rucak.
klik

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: UN DIJETA
21.1.2014 11:12:27   
mama micki
Danas drugi dan, prvi prošao odlično, nisam gladna, super se osećam.user posted image Nego imam jedno pitanje, davno sam je držala, pre pet godina, pa ne mogu da se setim, koja količina hrane se jede drugi i treći dan? Jel ide za ručak jedan pun tanjir a za večeru upola manje? A za treći dan, ako su za ručak npr. špagete, koja količina se jede?

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here