|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
13.7.2023 17:39:42   
Pampers pedijatar
Kod dečijih ponovljenih glavobolja obavezno je uraditi: ORL pregled, KKS i pregled očnog dna kod oftamologa. Što se tiče ovog izveštaja ORL lekara, dete nema upalu uha već upalu gornjih disajnih puteva. Slađem se da antibiotske kapi treba stavljati u nos i uho 5 dana, ne duže. Za antibiotik će se videti sutra na osnovu nalaza krvi. Negde oko 80% upala uha je virusno. Javite mi da znam za dalje. Ako se ponove glavobolje radićemo pregled kod oftamologa. Pišite mi.

IZVORNA PORUKA:

"Draga Dr Julka, juče je sin imao i jak bol u desnoj polovini glave, koji je prestao ubrzo nakon uzimanja Brufena i do sada se nije ponavljao. Vratili smo se jutros u Beograd i odmah otišli kod ORL, šaljem vam izveštaj u attach. Dete je jutros vodio suprug kod doktora, i koliko sam razumela, sin nema upalu uha ali zbog slivanja iz nosa dobio je AB kapi za uho i sprej za nos. Izvadili su mu jutros i krv, rezultati će biti sutra ujutru kod dr u Domu zdravlja. Kako vam se čini situacija, ima li razloga za brigu? "

user posted image



IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar

Često se dešava da nakon kupanja na bazenu, dođe do upale spoljašnjeg ušnog kanala i ti bolovi mogu da budu vrlo jaki. Čudi me što je doktor video zamućenu bubnu opnu, a nije savetovao pregled ORL lekara, jer bubna opna ima sedefast odsjaj kada je sve u redu. Kada postoji cerumen bubna opna se slabo ili uopšte ne vidi. Moj savet je da dete pregleda ORL lekar. Molim vas javite mi kako je dete.

IZVORNA PORUKA:

"Draga Dr Julka, trenutno smo na putu, van Srbije, nismo na moru, i dete nije plivalo u bazenu, ali se ali na bol u uhu, opisuje kao blagi bol. Isto se žali i na blagi bol u grlu. Ovde nemamo blizu otorinolaringologa, malo mesto je u pitanju, pa ne znam da li mora da znači da je upala uha, dvoumim se da li da ga vodim do bolnice. Bili smo do pedijatra koji smatra da nije za AB, grlo je kaže u redu, a bubna opna blago zamućena, mada kaže da može biti i od cerumena. Nismo do sada imali iskustva sa upalama uha, pa sam zato u nedoumici da li da putujemo do većeg mesta i do bolnice. Dajemo čajeve, i dala sam brufen zbog bola, a inače nema temperaturu. Dete ima 8 godina. Šta bi ste savetovali? Hvala unapred"









< Poruku je uredio Pampers pedijatar -- 13.7.2023 17:40:10 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
13.7.2023 18:02:25   
Tajčica
Hvala puno na lepim željama Dr Julka, krenuli smo sa B kompleksom, za sada sve protiče u najboljem redu! Puno pozdrava!

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Tajčica

Draga Dr Julka,

Ćerka (4 godine) je polovinom juna dobila varičele, ospe se sada sašujuju i otpadaju. Na more idemo 20. jula, da li savetujete neke dodatne mere predostroznosti, osim redovnih (mazanje zaštitnom kremom, hladovina) i šta bi ste savetovali da joj dajemo narednih dana za imunitet, jer znam da varičela slabi imunitet?

Hvala unapred na vašim savetima, divni ste!

Smatra se da je dete infektivno dok ne otpadne poslednja krusta. Savetujem vam da naredna dva meseca detetu dajete B kompleks granule jednom dnevno jer je dokazano da vitamini grupe B povecavaju inunitet posle Varicele. Sto se tice odmora , negujte kozu zastitnim faktorom i cuvajte se od sunca kao sto bi ste to inace cinili, neka se kupa u moru. Zelim vam lep odmor, uzivajte.


(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
18.7.2023 8:23:10   
bubulence
Postovana doktorka, cerka od 8god je pre 2 nedelje operisala krajnike. Za 15 dana idemo na more, dr kaze da ce do tada biti kao nova i da moze da se kupa, dok od drugih roditelja cujem da deca nisu smela da se kupaju u moru i bazenu oko 6 meseci posle operacije. Kakvo je Vase misljenje?


(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
18.7.2023 12:21:11   
Pampers pedijatar
Draga mama, ja stvarno ne razumem zašto 6 meseci. Radi se o operaciji krajnika, ako je doktor nakon pregleda grla rekao da je sve u redu, zašto se ne bi kupalo dete. Ponašajte se normalno i uživajte na odmoru, srećan put!

IZVORNA PORUKA: bubulence

Postovana doktorka, cerka od 8god je pre 2 nedelje operisala krajnike. Za 15 dana idemo na more, dr kaze da ce do tada biti kao nova i da moze da se kupa, dok od drugih roditelja cujem da deca nisu smela da se kupaju u moru i bazenu oko 6 meseci posle operacije. Kakvo je Vase misljenje?




(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
20.7.2023 9:00:23   
bubulence
Hvala Vam mnogo na odgovoru ❤️

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.8.2023 13:12:23   
dunja RR
Draga Dr Julka, ćerkici od 4 godine od juče je zapušen nos i pomalo kija. Sledeće nedelje idemo na more, da li bih mogla narednih dana da joj stavljam dexametazon u nos, jer izbegla bih odlazak u DZ ako nema potrebe, a za sada deluje da je tako, nema T, lepo jede, vesela je. Da ne idemo u gužvu i ne pokupimo još nešto sada pred put, jer inače je prijemčiva sa sve i svašta, pisala sam već, u junu je imala i upalu luća, pa zatim još jednu bakterijsku infekciju. Poslednih mesec i po dana bili smo van grada u prirodi, i bila je dobro sve do juče.

Hvala unapred user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.8.2023 19:28:03   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Draga Dr Julka, ćerkici od 4 godine od juče je zapušen nos i pomalo kija. Sledeće nedelje idemo na more, da li bih mogla narednih dana da joj stavljam dexametazon u nos, jer izbegla bih odlazak u DZ ako nema potrebe, a za sada deluje da je tako, nema T, lepo jede, vesela je. Da ne idemo u gužvu i ne pokupimo još nešto sada pred put, jer inače je prijemčiva sa sve i svašta, pisala sam već, u junu je imala i upalu luća, pa zatim još jednu bakterijsku infekciju. Poslednih mesec i po dana bili smo van grada u prirodi, i bila je dobro sve do juče.

Hvala unapred user posted image

Posto dete nema temperaturu, ne kaslje, a sekret iz nosa je bistar ja bih pratila dete, da li ce dobiti temperaturu, da li ce poceti da kaslje, kakvog je izgleda i boje sekret iz nosa pa tek onda potrazila pomoc pedijatra. Stavljajte joj Dexametason neomicin kapi u nos 2x2 kapi pet dana. Svaku promenu na gore javite se.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.8.2023 21:26:07   
dunja RR
Hvala puno draga Dr Julka user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
28.8.2023 13:24:36   
dunja RR
Draga Dr Julka, ćerka se u parku udarila o metalni deo penjalice, otok i ogrebotina su pored oka, šta bi ste savetovali?


user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.8.2023 13:25:51 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
28.8.2023 15:56:26   
Pampers pedijatar
Stavljajte hladne obloge, i pratite ponašanje deteta, da li je gubila svest, da li joj se spava, da li povraća ili ima temperaturu. Pošaljite molim vas kasnije još jedan snimak, da vidim promene kod otoka.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
29.8.2023 10:21:50   
dunja RR
Draga Dr Julka hvala vam puno, ona je dobro, nije imala T niti povraćanje, ponaša se potpuno normalno, samo taj otok sve gore izgleda. user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
29.8.2023 21:07:16   
dunja RR
I trenutno user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
29.8.2023 22:28:42   
Ana RR
Jooj dušica...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
2.9.2023 22:03:08   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: dunja RR

I trenutno user posted image

user posted image

Dobro smo prosli sa povredom, vidim da se povreda smiruje i povlaci. Nisam vam rakla da se ovaj krvni podliv i otok pojavio zato sto u to predelu ima rastresitog tkiva. Sve je u redu. Pozdravljam vas.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
4.9.2023 11:28:51   
dunja RR
Draga Dr Julka puno vam hvala, koliko je strašno izgledalo u početku, vi ste me baš smirili kada ste rekli da izgleda strašnije nego što zapravo jeste.
Sada je već skoro pa prošlo
Puno pozdrava 💗

user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 4.9.2023 11:29:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.9.2023 18:35:36   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Draga Dr Julka puno vam hvala, koliko je strašno izgledalo u početku, vi ste me baš smirili kada ste rekli da izgleda strašnije nego što zapravo jeste.
Sada je već skoro pa prošlo
Puno pozdrava 💗

user posted image


Hvala vam sto ste se javili. Sada ima samo malo otoka ispod oka, otok donjeg ocnog kapka, sto se ocekuje, procice i to. Bas ste lepi. Pozdravljam vas. Javite kada vam treba pomoc.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
19.9.2023 17:18:27   
Bambino1
Dobar dan. Decak od 3 ipo godine i imamo probleme sa stolicom. Pre par meseci imao je tvrdu stolicu i od tada ima problem da se suzdrzava kada mu se ide u toalet. Trpi po 6-7 dana. Generalno ima potrebu na svaka dva dana, to primetim po tome sto po malo pusti u gacice. Pokusavala sam sa hranom koja razmeksava, davala sam mu i sirup isilax i on i dalje trpi. Isprazni se uz mnogo muke, nagadjanja u pogadjanja. Moje pitanje je da li moze nesto da se uradi, da li moze postojati neki problem gde da se obratim? Mislila sam da je faza i da ce proci, ali to traje vec 4 meseca. Inace da napomenem da ako uspe da se isprazni posle 2 dana bude normalna stolica, ali uglavnom trpi po 6-7 dana, i ne trazi sam vec se nabedjujemo da sedne na nosu. Hvala


(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
30.9.2023 12:30:05   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Bambino1

Dobar dan. Decak od 3 ipo godine i imamo probleme sa stolicom. Pre par meseci imao je tvrdu stolicu i od tada ima problem da se suzdrzava kada mu se ide u toalet. Trpi po 6-7 dana. Generalno ima potrebu na svaka dva dana, to primetim po tome sto po malo pusti u gacice. Pokusavala sam sa hranom koja razmeksava, davala sam mu i sirup isilax i on i dalje trpi. Isprazni se uz mnogo muke, nagadjanja u pogadjanja. Moje pitanje je da li moze nesto da se uradi, da li moze postojati neki problem gde da se obratim? Mislila sam da je faza i da ce proci, ali to traje vec 4 meseca. Inace da napomenem da ako uspe da se isprazni posle 2 dana bude normalna stolica, ali uglavnom trpi po 6-7 dana, i ne trazi sam vec se nabedjujemo da sedne na nosu. Hvala



Ta tvrda stolica ume da napravi suzdrzavanje dece da se prazne, strah je u pitanu. Treba uvesti kompot od sljiva i dosta vlaknaste hrane. Sada mozete porobati sa Laktuloza sirupom, davao je dobre rezultate. Ne znam koliko ste dugo koristili Isilak sirup, potrebno je vteme da bi ispoljio dejstvo. Ja bih svako jutro namazala guzu sa Pavlovicevom mascu, da bi se koza cmara malo opustila. Kod dece postoji problem ako neko od roditelja pati od opstipacije. Molim vas budite strpljivi i ne prisiljavajte ga. Izvinite sto sam vam kasnije odgovorila imala sam porodicnih problema. Pozdrav i javite mi kako je.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
1.10.2023 7:58:31   
Bambino1


IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Dobar dan. Decak od 3 ipo godine i imamo probleme sa stolicom. Pre par meseci imao je tvrdu stolicu i od tada ima problem da se suzdrzava kada mu se ide u toalet. Trpi po 6-7 dana. Generalno ima potrebu na svaka dva dana, to primetim po tome sto po malo pusti u gacice. Pokusavala sam sa hranom koja razmeksava, davala sam mu i sirup isilax i on i dalje trpi. Isprazni se uz mnogo muke, nagadjanja u pogadjanja. Moje pitanje je da li moze nesto da se uradi, da li moze postojati neki problem gde da se obratim? Mislila sam da je faza i da ce proci, ali to traje vec 4 meseca. Inace da napomenem da ako uspe da se isprazni posle 2 dana bude normalna stolica, ali uglavnom trpi po 6-7 dana, i ne trazi sam vec se nabedjujemo da sedne na nosu. Hvala



Ta tvrda stolica ume da napravi suzdrzavanje dece da se prazne, strah je u pitanu. Treba uvesti kompot od sljiva i dosta vlaknaste hrane. Sada mozete porobati sa Laktuloza sirupom, davao je dobre rezultate. Ne znam koliko ste dugo koristili Isilak sirup, potrebno je vteme da bi ispoljio dejstvo. Ja bih svako jutro namazala guzu sa Pavlovicevom mascu, da bi se koza cmara malo opustila. Kod dece postoji problem ako neko od roditelja pati od opstipacije. Molim vas budite strpljivi i ne prisiljavajte ga. Izvinite sto sam vam kasnije odgovorila imala sam porodicnih problema. Pozdrav i javite mi kako je.


Hvala puno na odgovoru. Nemamo problem ni suprug ni ja. Sirup je pio nekih 20ak dana. U medjuvremenu sam bila do doma zdravlja i na preporuku sestre sa pedijatrije pocela da mu dajem sok od kruske ujutru na prazan stomak. Pijemo ga vec 7 dana i deluje, u prethodnih 7 dana imao je stolicu 5 dana. 

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
7.10.2023 20:10:03   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Bambino1



IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Dobar dan. Decak od 3 ipo godine i imamo probleme sa stolicom. Pre par meseci imao je tvrdu stolicu i od tada ima problem da se suzdrzava kada mu se ide u toalet. Trpi po 6-7 dana. Generalno ima potrebu na svaka dva dana, to primetim po tome sto po malo pusti u gacice. Pokusavala sam sa hranom koja razmeksava, davala sam mu i sirup isilax i on i dalje trpi. Isprazni se uz mnogo muke, nagadjanja u pogadjanja. Moje pitanje je da li moze nesto da se uradi, da li moze postojati neki problem gde da se obratim? Mislila sam da je faza i da ce proci, ali to traje vec 4 meseca. Inace da napomenem da ako uspe da se isprazni posle 2 dana bude normalna stolica, ali uglavnom trpi po 6-7 dana, i ne trazi sam vec se nabedjujemo da sedne na nosu. Hvala



Ta tvrda stolica ume da napravi suzdrzavanje dece da se prazne, strah je u pitanu. Treba uvesti kompot od sljiva i dosta vlaknaste hrane. Sada mozete porobati sa Laktuloza sirupom, davao je dobre rezultate. Ne znam koliko ste dugo koristili Isilak sirup, potrebno je vteme da bi ispoljio dejstvo. Ja bih svako jutro namazala guzu sa Pavlovicevom mascu, da bi se koza cmara malo opustila. Kod dece postoji problem ako neko od roditelja pati od opstipacije. Molim vas budite strpljivi i ne prisiljavajte ga. Izvinite sto sam vam kasnije odgovorila imala sam porodicnih problema. Pozdrav i javite mi kako je.


Hvala puno na odgovoru. Nemamo problem ni suprug ni ja. Sirup je pio nekih 20ak dana. U medjuvremenu sam bila do doma zdravlja i na preporuku sestre sa pedijatrije pocela da mu dajem sok od kruske ujutru na prazan stomak. Pijemo ga vec 7 dana i deluje, u prethodnih 7 dana imao je stolicu 5 dana. 

Hvala sto ste se javili i sto cu nauciti nesto novo, nisam znala za taj efekat kruske. Uvek nesto novo, pozdrav.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
19.10.2023 12:22:31   
dunja RR
Draga dr Julka, da li mogu da prekinem sa dexametazonom ako je dete skroz dobro, nakon tri dana ukapavanja u nos? Znam da se obično daje 5 dana, ali sada je za divno čudo brzo ozdravila, i nije sišlo na grlo, što se kod moje ćerke (4,5 god) gotovo nikad ne dešava. Prehlada je bila u pitanju, samo kijanje i silnjenje, a sada je sve ok.

Hvala unapred user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.10.2023 12:24:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
21.10.2023 8:07:13   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Draga dr Julka, da li mogu da prekinem sa dexametazonom ako je dete skroz dobro, nakon tri dana ukapavanja u nos? Znam da se obično daje 5 dana, ali sada je za divno čudo brzo ozdravila, i nije sišlo na grlo, što se kod moje ćerke (4,5 god) gotovo nikad ne dešava. Prehlada je bila u pitanju, samo kijanje i silnjenje, a sada je sve ok.

Hvala unapred user posted image

Mozete da prekinete ako je dete dobro i nos prestao da curi. To ogranicenje ukapavanja antibiotskih kapi u nos duze od peta dana je zbog ocuvanja normalne nosne flore, u protivnom bi doslo do izmene flore i postoji mogucnost infekcije.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
21.10.2023 14:08:45   
dunja RR
Draga Dr Julka,

Hvala puno, prekinuli smo posle trećeg dana, ona je odlično sada,

Veliki pozdrav user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
29.10.2023 7:59:02   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Draga Dr Julka,

Hvala puno, prekinuli smo posle trećeg dana, ona je odlično sada,

Veliki pozdrav user posted image

Hvala sto ste se javili. Pitajte, uvek, kada imate neki problem, ako znam pomocicu. Pozdrav.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
12.12.2023 10:44:21   
Tajčica
Draga Dr Julka,

Beba, godinu i 2 meseca, već neko vreme ima problem sa sekretom koji se čuje dok spava, pri disanju. Bio je prehlađen u septembru, slivanje iz nosa i kašalj, sada je to u redu, ali već sigurno 2 meseca dok spava on diše tako da se čuja, kao hrkanje. Iz nosa ne izvlačimo ništa, prazan je, a čuje se kada hrče kao da je pun. Pedijatar iz DZ kaže da je sve u redu, pluća su čista, grlo mirno, ali ja ga noću čujem. Šta bi mogla da uradim?

Hvala unapred!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here