|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
1.4.2023 11:17:27   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Poštovana Dr Julka

Stiglo nam je pitanje jedne mame:

Dečak 7 godina, juce povraćao 3 puta. Povracanje je uveče prestalo, pije Orosal i po malo jede rižu, bareni krompir, dvopek, bananu. Danas nije povraćao i deluje bolje. Kada se možemo vratiti redovnoj ishrani i da li ima potrebe da idemo sutra kod pedijatra? Hvala unapred

Kod dece dijeta ne treba da traje duze od tri dana zbog razvoja i rasta. Dajte mu da jede manje a cesce, traba mu energije. Izvinite sto nisam odgovorila odmah ali sam bila dobro bolesna od ovog virusa. Pozdrav.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
1.4.2023 11:22:07   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: nata11

Postovana dr,

Da li su mladezi u kosi kod dece opasni i da li je potrebna neka kontrola_
Mladez smo primetili jos kada je dete bilo manje - to je jedan od prvih mladeza i sada se povecao kako je i dete raslo. Normlane je braon boje i nije ispupcen - klasicnog izgeda.
Dete ima 4 god.

Hvala unapred.

Svaki mladez mora biti pregledan, posebno ako je u kosi zbog svakodnevnog cesljanja. Odvedite ga kog decijeg plasticnog hirurga, dobra je ekipa lekara na Decijij Klinici. Izvinite sto kasnije odgovaram, bila sam bolesna od ovog virusa, bas dobro. Pozdrav.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
3.4.2023 8:29:04   
nata11
Hvala dr.

_____________________________





(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
3.4.2023 13:00:41   
marketing RR
Draga Dr Julka, hvala puno, nadamo se da ste sada dobro. Veliki pozdrav za vas! user posted image

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Poštovana Dr Julka

Stiglo nam je pitanje jedne mame:

Dečak 7 godina, juce povraćao 3 puta. Povracanje je uveče prestalo, pije Orosal i po malo jede rižu, bareni krompir, dvopek, bananu. Danas nije povraćao i deluje bolje. Kada se možemo vratiti redovnoj ishrani i da li ima potrebe da idemo sutra kod pedijatra? Hvala unapred

Kod dece dijeta ne treba da traje duze od tri dana zbog razvoja i rasta. Dajte mu da jede manje a cesce, traba mu energije. Izvinite sto nisam odgovorila odmah ali sam bila dobro bolesna od ovog virusa. Pozdrav.


(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
7.4.2023 12:42:17   
Tajčica
Draga Dr Julka, ako se dete žali na bol grla pri gutanju i bol u desnima, iza umnjaka ka grlu (sve je sa jedne, desne strane) , da li to znači da je sigurno bakterijska ingekcija i da mora AB?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.4.2023 7:45:13   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Tajčica

Draga Dr Julka, ako se dete žali na bol grla pri gutanju i bol u desnima, iza umnjaka ka grlu (sve je sa jedne, desne strane) , da li to znači da je sigurno bakterijska ingekcija i da mora AB?

Takav jednostrani bol ne znaci infekciju za antibiotik. Mozda detetu nice zub,mozda je pri gutanju neke cvrste hrane povredilo sluznicu grla, znate ne znam koliko je dete staro pa da dam pouzdan savet, ali meni lici na zub. Sacekajte , dete nema temperaturu, polako. Javite mi se kako tece , kakva je situacija.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
11.4.2023 21:19:30   
Ana RR
Draga dr. Julka, molim vas za mišljenje.

Dete, 11,5 godina, od juče ga boli grlo, krajnici su uvećani i prekriveni belim naslagama. Temperaturu je imao danas 37.3. Bili smo danas na pregledu kod doktorke, primio je injekciju lemoda zbog uvećanih žlezdi na vratu. Dr je prepisala Tridox antibiotik ali mi je rekla da sačekam dan, dva pre nego što mu dam jer ona po kks sumnja da je mononukleoza i da antibiotik tu neće pomoći. Šaljem nalaz krvne slike

user posted image

Kako vama deluje, da li zaista postoji sumnja na mono?

Moram da dodam da je u martu bio jako bolestan (a za njim i suprug i ja), 6 dana je imao visoku temperaturu (do 40), leukociti su mu bili jako niski (2) i generalno se osećao loše, dr je odlučila da ga ne pokrije antibiotikom tada. Ja imam utisak da je njemu zbog prethodne bolesti imunitet jako opao, on se tek vratio u normalu, i sada je opet bolestan.

Cenila bih vaše mišljenje, hvala vam unapred,
Ana


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
12.4.2023 15:27:53   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Draga dr. Julka, molim vas za mišljenje.

Dete, 11,5 godina, od juče ga boli grlo, krajnici su uvećani i prekriveni belim naslagama. Temperaturu je imao danas 37.3. Bili smo danas na pregledu kod doktorke, primio je injekciju lemoda zbog uvećanih žlezdi na vratu. Dr je prepisala Tridox antibiotik ali mi je rekla da sačekam dan, dva pre nego što mu dam jer ona po kks sumnja da je mononukleoza i da antibiotik tu neće pomoći. Šaljem nalaz krvne slike

user posted image

Kako vama deluje, da li zaista postoji sumnja na mono?

Moram da dodam da je u martu bio jako bolestan (a za njim i suprug i ja), 6 dana je imao visoku temperaturu (do 40), leukociti su mu bili jako niski (2) i generalno se osećao loše, dr je odlučila da ga ne pokrije antibiotikom tada. Ja imam utisak da je njemu zbog prethodne bolesti imunitet jako opao, on se tek vratio u normalu, i sada je opet bolestan.

Cenila bih vaše mišljenje, hvala vam unapred,
Ana


Predhodna bolest je verovatno virusna i ona je jako oslabila imunitet. Nalaz KKS mi ne bi pomogao, a ne mogu da ga otvorim, da procenim da li je Infektivna mononukleoza ili nesto drugo. Te bele naslage na krajnicima, temperatura i uvecane limfne zlezde su vazne za dijagnostiku infektivne mononukleoze ili neceg drugog, druge bolesti koja se tako manifestuje. Moj savet, a i molba je da se javite na Infektivnu Kliniku zbog testa na infektivnu mononukleozu, iskoristite dan kada je kalinika dezurna da vam ne bi trazili uput. Nemojte cekati uradite to vazno je. Molim vas javite mi vazno mi je.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
12.4.2023 16:30:04   
Ana RR
Draga dr. Julka,

Najlepše hvala na odgovoru.

On se danas bolje oseća, grlo ga manje boli i bolje je jeo (juče ga je bolelo i dok pije vodu). Žlezde na vratu nisu više otečene a osip nema, niti je imao (to nas je pitala i doktorka juče). Raspoložen je, nije malaksao, vežbao je gitaru, čitao, gledao film, igrao igrice...

Ujutru imamo zakazano vađenje krvi pa popodne pregled kod doktorke opet, a sada idemo da odradimo test na mononukleozu u privatnoj laboratoriji. Da li vam to sve zvuči ok?

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.4.2023 17:29:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
13.4.2023 2:17:29   
marketing RR

Dragi roditelji,

U želji da pomognemo mamama i tatama kojima je potrebno dodatno stručno mišljenje ili savet doktora pre nego da odu kod svog pedijatra, Pampers i Ringeraja pokreću interaktivnu temu u kojoj će na sve nedoumice odgovarati Pampers pedijatar - Dr Julka Damnjanović. Ukoliko imate dileme, pitanja vezano za zdravlje, negu, odgoj i razvoj beba i dece, obratite nam se iz udobnosti vašeg doma i dobićete odgovor od stručnjaka.

PROČITAJ VIŠE >>>



user posted image

Naš cilj je da brzo:

* dobijete više informacija i saveta o problematici koja vas zanima
* rešite dileme
* ne gubite vreme na Internetu samostalno tražeći značenje određenih simptoma i znakova
* da pružimo odgovore na pitanja razumljivim jezikom za svakoga


Svesni velikih strepnji i nedoumica roditelja i potrebe za razgovorom sa doktorima o različitim dilemama i zdravstvenim problemima, a da to nažalost često nije moguće iz brojnih razloga u kratkom roku, Pampers ima za cilj da to učini mogućim i pristupačnim za sve roditelje i da im na taj način olakša dalje odluke.

Biće nam drago da pomognemo, a sve sa ciljem da zajedničkom saradnjom sačuvamo i unapredimo ono šta je najvrednije, zdravlje i zdrav razvoj naše dece!


Temu omogućio Pampers

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
14.4.2023 8:19:47   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Draga dr. Julka,

Najlepše hvala na odgovoru.

On se danas bolje oseća, grlo ga manje boli i bolje je jeo (juče ga je bolelo i dok pije vodu). Žlezde na vratu nisu više otečene a osip nema, niti je imao (to nas je pitala i doktorka juče). Raspoložen je, nije malaksao, vežbao je gitaru, čitao, gledao film, igrao igrice...

Ujutru imamo zakazano vađenje krvi pa popodne pregled kod doktorke opet, a sada idemo da odradimo test na mononukleozu u privatnoj laboratoriji. Da li vam to sve zvuči ok?

Ako test na Infektivnu mononukleozu bude pozitivan javite se svom lekari jer ce on verovatno traziti UZ abdonena i dodatne biohemijske analize. Obavezno se pregledajte na Ifektivnoj Klinici jer terapija kod ove bolesti se stalno dopunjava i menja. Potrebno je da dete strogo miruje, bez ikakvih fizickih aktivnosti, zbog poboljsanja cirkulacije kroz jetru i slezinu jer su ovi organi najvise pogodjeni u ovoj bolesti. Potrebna je i dijetalna ishrana sa dosta vitamina. Najbolje ce te o terapiji saznati na Ifektivnoj Klinici. Javite mi se da znam kako je dete i dokle ste stigli u dijagnostici.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
14.4.2023 11:22:00   
Ana RR
Dobar dan dr. Julka, juče sam htela da vam pišem ali sam na kraju zaboravila, izvinite.

Potvrđena je mononukleoza, radili smo epstein barr test. Na ishranu pazimo od kako je doktorka posumnjala na mono, miruje, odmara.. Za ultrazvuk su nam rekli da se radi za dve nedelje ali smo večeras zakazani kod infektologa u Belmedicu. Pretpostavljam da će mu tamo uraditi ultrazvuk.

Napisaću vam poruku večeras posle pregleda.

Hvala još jednom,
Ana

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.4.2023 11:34:40 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
16.4.2023 8:14:42   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobar dan dr. Julka, juče sam htela da vam pišem ali sam na kraju zaboravila, izvinite.

Potvrđena je mononukleoza, radili smo epstein barr test. Na ishranu pazimo od kako je doktorka posumnjala na mono, miruje, odmara.. Za ultrazvuk su nam rekli da se radi za dve nedelje ali smo večeras zakazani kod infektologa u Belmedicu. Pretpostavljam da će mu tamo uraditi ultrazvuk.

Napisaću vam poruku večeras posle pregleda.

Hvala još jednom,
Ana

Hvala vam sto ste se javili. Srecan vam praznik. Javite se da znam kako ste.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
16.4.2023 12:42:23   
Ana RR
Dobar dan, doktorka, oprostite nisam stigla ranije da se javim.

Bili smo kod infektologa na pregledu i uradili ultrazvuk. Slezina mu je dosta uvećana tako da je najbtnije strogo mirovanje. Stomak ga stalno boli, radiolog kaže da je to zbog slezine koja ga pritiska.

Sve ostalo je u redu, jetra i enzimi jetre su potpuno normalni, grlo ga više ne boli, žlezde su se smanjile. Krvna slika dobra. Infektolog je rekao da ne mora da bude na strogoj dijeti (ali svakako smo izbacili slatkiše), prženo i inače izbegavamo. Krajem sedmice idemo na kontrolni ultrazvuk i pregled. Javiću vam se opet tada.

Želim vam srećan praznik i svako dobro,
Ana



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
18.4.2023 10:03:15   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobar dan, doktorka, oprostite nisam stigla ranije da se javim.

Bili smo kod infektologa na pregledu i uradili ultrazvuk. Slezina mu je dosta uvećana tako da je najbtnije strogo mirovanje. Stomak ga stalno boli, radiolog kaže da je to zbog slezine koja ga pritiska.

Sve ostalo je u redu, jetra i enzimi jetre su potpuno normalni, grlo ga više ne boli, žlezde su se smanjile. Krvna slika dobra. Infektolog je rekao da ne mora da bude na strogoj dijeti (ali svakako smo izbacili slatkiše), prženo i inače izbegavamo. Krajem sedmice idemo na kontrolni ultrazvuk i pregled. Javiću vam se opet tada.

Želim vam srećan praznik i svako dobro,
Ana



Hvala vam sto ste se javili, postujte preporuku infektologa, obavezno mi se javiti nakon kontrolnog Uz.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.4.2023 12:41:54   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobar dan, doktorka, oprostite nisam stigla ranije da se javim.

Bili smo kod infektologa na pregledu i uradili ultrazvuk. Slezina mu je dosta uvećana tako da je najbtnije strogo mirovanje. Stomak ga stalno boli, radiolog kaže da je to zbog slezine koja ga pritiska.

Sve ostalo je u redu, jetra i enzimi jetre su potpuno normalni, grlo ga više ne boli, žlezde su se smanjile. Krvna slika dobra. Infektolog je rekao da ne mora da bude na strogoj dijeti (ali svakako smo izbacili slatkiše), prženo i inače izbegavamo. Krajem sedmice idemo na kontrolni ultrazvuk i pregled. Javiću vam se opet tada.

Želim vam srećan praznik i svako dobro,
Ana



Hvala vam sto ste se javili, postujte preporuku infektologa, obavezno mi se javiti nakon kontrolnog Uz.

Niste mi se javili nakon kontrole na UZ. Kolika je slezina bila na kontrolnom pregledu i kako se dete oseca. Javite se kada budete imali vremena, volela bih da znam.

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.4.2023 14:27:22   
Ana RR
Dobar dan, doktorka, oprostite, htela sam danas da vam pišem ali nisam stigla od posla.

Slezina je iste veličine i dalje, malo su mu skočili enzimi jetre ali i dalje su u normalnim granicama. Infektolog je rekao da je školski primer bolesti i da treba vremena da se sve stabilizuje. Tek nakon 3,4 nedelje možemo očekivati da počne slezina da se smanjuje ali da je to spor proces - brzo se uveća ali jako sporo vraća u normalu.
3. maja imamo opet kontrolu i ultrazvuk, i dalje se prepisuje samo mirovanje.

On je generalno dobro, sem tog bola u stomaku koji oseća zbog slezine, sasvim je ok.

Hvala vam što brinete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
26.4.2023 19:42:26   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobar dan, doktorka, oprostite, htela sam danas da vam pišem ali nisam stigla od posla.

Slezina je iste veličine i dalje, malo su mu skočili enzimi jetre ali i dalje su u normalnim granicama. Infektolog je rekao da je školski primer bolesti i da treba vremena da se sve stabilizuje. Tek nakon 3,4 nedelje možemo očekivati da počne slezina da se smanjuje ali da je to spor proces - brzo se uveća ali jako sporo vraća u normalu.
3. maja imamo opet kontrolu i ultrazvuk, i dalje se prepisuje samo mirovanje.

On je generalno dobro, sem tog bola u stomaku koji oseća zbog slezine, sasvim je ok.

Hvala vam što brinete user posted image

Hvala vam sto ste se javili, Oporavak je jako spor, molim vas za mirovanje koje je najvaznije u oporavku od ove bolesti. Tu su najpogodjenjiji jetra i slezina i zato MIROVANJE molim vas. Javite se posle kontrole.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
3.5.2023 23:44:41   
Ana RR
Dobro veče, dr Julka

Samo da vam javim da smo danas imali kontrolu kod infektologa. Rezultati krvi su potpuno normalni, doktor je tražio da uradimo i neke dodatne analize vezane za jetru, i sve je u potpuno normalnim vrednostima. I jetra i slezina su manje nego na prošlom ultrazvuku, preporuka je još dve nedelje mirovanja, bez fizičke aktivnosti (treninzi, fizičko u školi itd) minimum mesec dana do 3 meseca. 24.maja imamo zakazan kontrolni ultrazvuk.

Hvala vam što ste brinuli za nas :)

Lep pozdrav
Ana



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
6.5.2023 21:57:51   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobro veče, dr Julka

Samo da vam javim da smo danas imali kontrolu kod infektologa. Rezultati krvi su potpuno normalni, doktor je tražio da uradimo i neke dodatne analize vezane za jetru, i sve je u potpuno normalnim vrednostima. I jetra i slezina su manje nego na prošlom ultrazvuku, preporuka je još dve nedelje mirovanja, bez fizičke aktivnosti (treninzi, fizičko u školi itd) minimum mesec dana do 3 meseca. 24.maja imamo zakazan kontrolni ultrazvuk.

Hvala vam što ste brinuli za nas :)

Lep pozdrav
Ana



Hvala vam sto ste mi javili rezultate posle kontrole. Oporavak ide na bolje. Molim vas da dete miruje i da nema fizickog napora i aktivnosti, to je najvaznije. Cujemo se.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
20.5.2023 8:40:15   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobro veče, dr Julka

Samo da vam javim da smo danas imali kontrolu kod infektologa. Rezultati krvi su potpuno normalni, doktor je tražio da uradimo i neke dodatne analize vezane za jetru, i sve je u potpuno normalnim vrednostima. I jetra i slezina su manje nego na prošlom ultrazvuku, preporuka je još dve nedelje mirovanja, bez fizičke aktivnosti (treninzi, fizičko u školi itd) minimum mesec dana do 3 meseca. 24.maja imamo zakazan kontrolni ultrazvuk.

Hvala vam što ste brinuli za nas :)

Lep pozdrav
Ana



Hvala vam sto ste mi javili rezultate posle kontrole. Oporavak ide na bolje. Molim vas da dete miruje i da nema fizickog napora i aktivnosti, to je najvaznije. Cujemo se.

Kako ste, kako je decak. Javite mi se nakon kontrole 24.05., nakon kontrole . Hvala vam i izvinite sto dosadjujem.

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
21.5.2023 11:41:47   
Ana RR
Dobar dan, dr Julka, hvala vam mnogo što mislite na nas user posted image nadam ste da ste dobro user posted image

On se dobro oseća, miruje i dalje (srećom živimo u kući pa možemo da uživamo u dvorištu). Još uvek ga povremeno boli stomak, posle ovoga ćemo verovatno ići i na kontrolu kod gastro (pre 4 godine je dobio dijagnozu nervoznih creva). Osetljiv mu je stomak i na svaku bolest reaguje stomakom. Javiću vam rezultate ultrazvuka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.5.2023 12:38:44   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobar dan, dr Julka, hvala vam mnogo što mislite na nas user posted image nadam ste da ste dobro user posted image

On se dobro oseća, miruje i dalje (srećom živimo u kući pa možemo da uživamo u dvorištu). Još uvek ga povremeno boli stomak, posle ovoga ćemo verovatno ići i na kontrolu kod gastro (pre 4 godine je dobio dijagnozu nervoznih creva). Osetljiv mu je stomak i na svaku bolest reaguje stomakom. Javiću vam rezultate ultrazvuka user posted image

Hvala sto ste se javili, cekam izvestaj nakon UZ. sto se tice njegovih problema sa crevima ja jedino verujem Prof Vojislavu Perisicu, konsultujte se sa njim. Pozdrav i javite mi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.5.2023 10:52:08   
Ana RR
Dobar dan dr. Julka, evo da vam se javim.

Jutros smo bili na ultrazvuku kod načelnice pedijatrije na Banovom brdu, sve je u redu konačno. Nije napisala dimenzije slezine i jetre ali je rekla da su normalne veličine. Izgleda da smo konačno pregurali user posted image

Hvala vam na brizi i savetima user posted image

Svako dobro,
Ana

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
27.5.2023 10:31:53   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobar dan dr. Julka, evo da vam se javim.

Jutros smo bili na ultrazvuku kod načelnice pedijatrije na Banovom brdu, sve je u redu konačno. Nije napisala dimenzije slezine i jetre ali je rekla da su normalne veličine. Izgleda da smo konačno pregurali user posted image

Hvala vam na brizi i savetima user posted image

Svako dobro,
Ana

Hvala vam sto ste mi javili, zao mi je sto nije napisana velicina slezine da bi modli da uporedimo sa predhodnim nalazom. I dalje vodite racuna i smanjite fizicku aktivnost i dalje. Pozdravljam vas i zelim vam sve najbolje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here