|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Higijena u porodilištu
28.2.2017 13:06:26   
Mariya
I ovaj put je problem bio isti kao i pre 2,5 i pre 5 godina.
Jeste da je bio vikend, ali spremačice su dolazile jednom dnevno. Samo su ispraznile kante.
WC naravno da nisu očistile, ni podove obrisale. Tri dana sam gledala iste mrlje od krvi na podu u mojoj sobi i u wc-u. Moja posteljina je bila krvava, naravno da je nisu zamenile. Lavabo u mojoj sobi je bio prljav. Nije bilo sapuna u toaletu. EJ, izađeš iz WC-a i nemaš čime da opereš rukeuser posted image user posted image user posted image Užas!
Naravno, požalila sam se jednoj babici, prenela je spremačicama, mada verujem da je puno vredelo.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Higijena u porodilištu
8.9.2017 18:58:18   
Tatjana.87
Draga moja svuda je tako,ja sam bila u sobi sa jos cetiri zenice i sestra je dosla i bukvalno rekla da smo mi te koje treba da spremamo sobu.
Sto mi je bilo ne shvatljivo sve i jedna jedva je ustajala i legala u krevet,i receno nam je da smo dosli u cistu sobu i da je sledece brisanje kada je svi napustimo!
Toalet takodje katastrofa!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Higijena u porodilištu
8.9.2017 20:52:09   
Milena18
I kod nas je bilo slično, mrlje od krvi, neispražnjene kante, itd. Verujem da bi bilo mnogo bolje kad bi zaposlili malo više ljudi, jedna ili dve čistačice na celom spratu stvarno ni ne mogu sve da stignu. Meni je najviše smetalo što je crevo od tuša bilo pokidano, pa smo morale da improvizujemo i koristimo plastične flaše umesto tuša. Kao da to crevo košta milion dinara, pa ne može da se zameni. Posteljinu nam jesu menjali stalno i davali nam čiste spavaćice.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Higijena u porodilištu
16.9.2017 19:33:19   
Tatjana.87
I kod nas je tus bio katastrofa od cetiri kabine samo u jednom je bila topla voda i to su nam zenice koje su duze vreme tu rekle da prvo podignemo ono za tus pa onda pustimo vodu u protivnom nece ici voda,kao da je visa matematika user posted image Sto je mene jos vise iznenadilo jedan dan sam se jedva dovukla do toaleta naletela sam na cistacicu kako brise,i ljubazno sam je pitala mogu li da udjem u prvi najblizi da joj jelte ne gacam po poslu,a ona mrtva hladna mi odgovorila ako ces da zapalis cigaru idi u zadnji user posted image ostala sam bas zatecena.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Higijena u porodilištu
16.9.2017 19:55:27   
krin 40
Ja sam izgleda stvarno bila pod jakim drogama kada nemam nikakvih primedbiuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Higijena u porodilištu
16.9.2017 20:20:58   
Tatjana.87
Verovatno si oguglala draga ili si imala srece,ja sam samo jedva cekala da idem kuci da se tusnem kako treba bas nisu uslovi pogotovo ne za porodilje...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Higijena u porodilištu
16.9.2017 20:22:27   
krin 40
Pre će biti ovo prvouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Higijena u porodilištu
16.9.2017 20:27:56   
Tatjana.87
Bice da je tako jer ne znam ko bi se na one uslove mogao navici tek tako...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Higijena u porodilištu
16.9.2017 20:32:45   
krin 40
Šalu na stranu i nije za zezanje.Ja prosto loše situacije okrenem tako

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Higijena u porodilištu
16.9.2017 20:35:04   
Tatjana.87
I to je u redu.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Higijena u porodilištu
16.9.2017 20:35:49   
krin 40
Svako ima svoj način za loše situacije

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Higijena u porodilištu
3.10.2017 15:51:52   
MamaNecaVo
U Visegradskoj je higijena sramna.
Domestos nabace na krpu pa brisu sa istom krpe i kupatila,potom hodnik pa prelaze na sobe.
Bez da krpu promene,bez da je "umoce" jos koji put u vodu.
Posteljine ne menjaju cak nio nda kada plivate u sopstvenoj krvi.

Ovo ne vazi za 4ti sprat koji je kao poseban deo bolnice za sta je zaduzena doktorka koja ga je sredila.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Higijena u porodilištu
1.3.2018 10:57:40   
Dora89
user posted image user posted image user posted image za naziv teme

Front - očaj! Sve slavine zarđale, sve sanitarije nagrižene. Posteljina se, naravno, menja dvaput nedeljno, a ako u snu iskrvarite obilnije, teško da ćete dobiti novu spavaćicu.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Higijena u porodilištu
27.2.2019 16:51:30   
Sanidej
Frontu je potrebno ozbiljno renoviranje. Sve sto hocete da menjate-posteljinu, spavacicu, sami trazite tj. zamolite i ne bi trebalo da bude problema.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 10:46:12   
miiilica
Pozdrav svima!

Treba da idem na hospitalizaciju u GAK Narodni front. Čitala sam različite komentare, ali nigde nisam naišla na ono što je meni bitno - jel ima buba i sličnih napasti? :( Kakva je situacija po tom pitanju?

Hvala puno na odgovoru!

:)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 11:37:33   
Sanidej
Nema buba ni slicnih napasti

(odgovor članu miiilica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 12:15:41   
miiilica
Hvala puno na odgovoru :) Ja zaista imam veliki strah od toga, leteće i neleteće, pa mi samo dodatno stvara pritisak, pored svega ostalog.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 12:19:40   
medamisko
Osim bubasvaba i komaraca, nista.


Nema u DM tamo sam se porodila oba puta, ne brini pojacane su kontrole, nema nicega nedozvoljenog.

(odgovor članu miiilica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 12:22:31   
vocicana
Higijena u Ks u porodilistu je zaista bila ok. Sve je bilo kako treba, kako je kod mene na odeljenju, tamo sa poda moze da se jede. Kupatila su losa, tus kabine su lose, ali nije tako lose.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 12:30:53   
miiilica
Jesam li dobro razumela, bubašvaba? Šališ se? user posted image Ja idem u Front, tako da bih bila zahvalna za komentar za tu bolnicu :)

< Poruku je uredio miiilica -- 2.4.2019 12:34:57 >

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 12:36:34   
medamisko
Salim se naravno, sestra se tamo porodila bila je zadovoljna. Ok su sestre i higijena solidna.

(odgovor članu miiilica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 12:37:48   
Rosita
U frontu, pre 6 g, onako. Najgore kupatilo. U Dragiši, prošle g., ok, sasvim dobra higijena.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu miiilica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 12:39:34   
miiilica
hahah, bas sam se istripovala user posted image sva sam se nesto unervozila, još bi mi samo to falilo. bitno da ih nema, a ostalu higijenu cemo paziti, tako je kontam svuda slično sa wc-ima

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 12:43:20   
Ana RR
DM je Dragiša Mišović. Ja sam se porodila tamo i nikakvih bubica nema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu miiilica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 12:54:09   
miiilica
Hvala puno na savetima, Valjda ce se javiti jos neko ko je skoro bio u GAK-u user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here