|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 12:58:49   
miiilica
Hvala na info, samo da nema noću u sobama kakvih gostiju :D za wc znam da nije za pohvalu, ni u frontu ni na drugim mestima ne cvetaju ruže

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 13:35:28   
Sanidej
Toaleti se ciste i dezinfikuju na dnevnom nivou. U sobama je problem sto se ostavlja hrana na stolu, pa moze da privuce nezeljene goste. U principu nista strasno i ok za kraci boravak.

(odgovor članu miiilica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 13:38:39   
veselicaa
U nasem porodilistu je bila zadovoljavajuca higijena.Ima tople vode,tus kabine su pristojne.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Higijena u porodilištu
2.4.2019 13:42:41   
medamisko
Bas tako nigde nema kao kod kuce.
A da se odrzava to svalkako. Higijena je obavezna, duso dosta zavisi i od zena sa kojima si u sobi.
Ali ti si tu kratko i posle sa svojom bekanom.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Higijena u porodilištu
3.4.2019 9:43:26   
AnaTamara
Medamisko, potpuno si u pravu, mnogo zavisi od zena u sobi. Mene su ubacili u sobu gde je bila katastrofa, muka mi je kad pomislim..ali posle par sati su mi prebacili u drugu sobu, sa drugaricom. Inace, porodiliste je pre par godina renovirano, i stvarno odrzavaju higijenu, zenice dolaze vise puta dnevno da ciste. Svaka soba ima svoje kupatilo, sredjeno vrhunski

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Higijena u porodilištu
3.4.2019 10:31:55   
Sanidej
U Frontu sam uvek bila u trokrevetnoj sobi, cimerke ok, ciste i uredne zene.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Higijena u porodilištu
3.4.2019 10:37:29   
vocicana
Ja se samo nadovezem na pricu od Milene, kupatilo je bilo lose zbog tus baterje I tih uslova, ali zena ima raznih, tako daje sve to stvar srece mozda malo. Ali tu gde se zivot radja stvarno treba dabude sve perfektno, msm svuda ali tu posebno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here