|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Med
10.7.2015 0:05:16   
mila83
Mi nabavljamo samo provereno,imamo 2 prijatelja,pa uvek imamo meda,kad jedan nema,drugi uskace.Svi ga volimo,jos ostaje T da ga uvedem najesen.
Jela sam i ja med od maslacka,jako je lep.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Med
10.7.2015 0:07:21   
veselicaa
Kazi kako je ukusan od maslacka,ove moje pojele nekoliko kasika,cak i S koja i nije neki obozavalac meda.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Med
10.7.2015 21:51:36   
Mariya
Što se tiče prepoznavanja pravog i "šećernog" meda, kažu da se pravi med uvek kristališe na hladnom, a šećereni nikad.
Mislim da je stvarno bitno imati proverenog proizvođača da bi bili sigurni da uzimamo pravi med.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Med
10.7.2015 23:58:12   
mila83
DA Mariya, u pravu si za sve sto tvrdisuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Med
10.7.2015 23:59:57   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Mariya

Što se tiče prepoznavanja pravog i "šećernog" meda, kažu da se pravi med uvek kristališe na hladnom, a šećereni nikad.
Mislim da je stvarno bitno imati proverenog proizvođača da bi bili sigurni da uzimamo pravi med.

Ja uvek uzimam kod nekog ko cuva pcele,nikada po marketima.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Med
11.7.2015 0:00:46   
vikiveki
Ja sam do skora imala jednog prodavca meda i od njega sam samo kupovala med,ali on više ne prodaje i sada još uvek nisam našla novog...probala sam od nekoliko njih ali ni jedan nije kao njegov

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Med
11.7.2015 21:45:04   
mama krava
Mi sutra krecemo kuci sa Tasosa, a napomenuli su mi da je ovdasnji med odlican...pogotovo od bora. I juce isli da kupujemo med i probala sam razne....od bira je lep, ostrog ukusa...probala sam od majcine dusice i odusevila sam se ali imali su samo velike tegle, a ja sam htela da kupim vise ukusa u manjim teglama...tako da ga nisam kupila a kupila sam od cveta pomorandze med....jao kako je diiivan i aromatican!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Med
11.7.2015 21:52:37   
veselicaa
Mmmm cvet pomorandze,sigurno je divan med.user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Med
15.7.2015 12:57:33   
amdn
mi obavezno imamo teglu meda, i svako jutro kasicica, u poslednje vreme ujutru mu napravim limunadu samlakom vodom i medom,
Juri bas voli da uzme med, koristili smoi sa mlecom taj mu je omiljeni al 1/2 kg kosta kod nas 1000din.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Med
15.7.2015 13:06:49   
Sanjica26 RR
Amdn sa mlecom kosta 1000 dinara?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Med
15.7.2015 13:13:55   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mama krava

Mi sutra krecemo kuci sa Tasosa, a napomenuli su mi da je ovdasnji med odlican...pogotovo od bora. I juce isli da kupujemo med i probala sam razne....od bira je lep, ostrog ukusa...probala sam od majcine dusice i odusevila sam se ali imali su samo velike tegle, a ja sam htela da kupim vise ukusa u manjim teglama...tako da ga nisam kupila a kupila sam od cveta pomorandze med....jao kako je diiivan i aromatican!

Jao,oni tamo imaju svakakvih đakonija i ukusa, ne samo što se tiče mada,nego i slatka imaju razna i neobičnih ukusa.Mogu zamisliti samo ukus meda od cveta pomorandže.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Med
15.7.2015 13:19:02   
mila83
I mi imamo u frizideru drzim malo saca,dala nam kuma,pa zvacu ujutro nekada,a u mlaku limunadu preporucujem med,em sto je lepo,a i jako lekovito i zdravo.

MK,zavidim ti,mogu da zamislim kako je lep !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Med
15.7.2015 14:37:37   
amdn
Sanjce, mi inace kupujemo med uvek kod istih, ali nesto ufitiljilo od prosle god, pa taj nas covek ima nesto slabo,
bio sajam meda kod nas na vidikovcu i mi ajde ka mu kupimo taj, ja se sokirala kad smo trebali da platimo, uzeli smo od neke zene od koje povremeno uzimamo livadski ili sumski,
kad nam rece cenu za 1kg liv. i 1/2 sa mlecom ja se onesvestila, al mi bilo glupo da kazem necu

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Med
2.4.2016 15:42:20   
dijana1*
Ima li neko recept za med od maslacka ali da je bez secera?
Kada vidim u receptu da ide 1 kg secera nije mi dobrouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Med
15.5.2016 15:01:08   
eca89
Mamike, ima li neko iskustva sa alergijo na med?
Ja sam A.dala jednu kašičicu bagremovog prije 5dana, nije bilo nikakve reakcije, da bi sada ispod brade imala nešto crvenom tačkice kao osip! Je li moguće da je od njega i koliko mu treba da se apsorbuje?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Med
15.5.2016 16:48:57   
branki*
Ecka,ne verujem da je do meda.reakcija bi bila momentalna ili eventualno sutradan neki osip.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Med
15.5.2016 17:07:51   
isidora88
Eco nije od meda, moguce da se malo osula ako balavi pa je koza iziritirana.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Med
15.5.2016 17:33:30   
Sanjica26 RR
Ja joj ipak ne bih davala med jedno vremwe

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Med
15.5.2016 19:38:11   
eca89
Idu joj zubici, pa slini dosta i jeste mokra, ali i znoji se. Šta znam, mislila sam da je od meda možda.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Med
15.5.2016 19:40:10   
Maraj
Eco naduo bi joj se jezik i dobila bi svrab. Mislim da nije al sto kazu bolje ga nemoj dati neko vreme. Da je od meda nastupila bi odma. Ja sam jednom dobila. Bukvalno sam progutala propolis i dobila svrab u jeziku i grlu

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Med
26.5.2016 12:54:08   
mila83
Mene znaima da li je neko davao bebi livadski med?
Mi smo do sada uveli bagrem,kazu da je najmanji alergen,i lipu. E sad,nabavili smo livadski,ali kazu da on ima vise polena u sebi i da je veca sansa za alergiju.T ima 20 meseci,mislila sam da joj dam malo,na vrh kasicice,pa da vidimo.

jel to ok?

Eto,nisam ni znala kako se manifestuje alergija na med,sad sam procitala.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Med
26.5.2016 14:43:27   
choopa choops
Ne znam za livadski. Ja sam I (15mj) juče prvi put dala pčelinji med. U početku je bila fuj faca jer joj je pretpostavljam presladak user posted image , a onda je tražila još user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Med
26.5.2016 17:15:36   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: mama krava

Mi sutra krecemo kuci sa Tasosa, a napomenuli su mi da je ovdasnji med odlican...pogotovo od bora. I juce isli da kupujemo med i probala sam razne....od bira je lep, ostrog ukusa...probala sam od majcine dusice i odusevila sam se ali imali su samo velike tegle, a ja sam htela da kupim vise ukusa u manjim teglama...tako da ga nisam kupila a kupila sam od cveta pomorandze med....jao kako je diiivan i aromatican!

Jao,oni tamo imaju svakakvih đakonija i ukusa, ne samo što se tiče mada,nego i slatka imaju razna i neobičnih ukusa.Mogu zamisliti samo ukus meda od cveta pomorandže.

Citam i ne verujem, kako kod njih sve postoji, stvarno svaka im cast... Moracu ove godine da potrazim neki od tih aromatizovanih user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Med
27.5.2016 10:27:05   
branki*
Med od bora ima i kod nas da se kupi ,jela sam,mnoogo je ukusan,bas ima posebnu aromu.ove druge nisam probala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Med
27.5.2016 11:47:52   
Mala Elena
Ja dobila isti taj od svekrve i to je zadnja teglica koju.sam imala. Elena je volela da ga lizuce. Prvi put ga je probala sa nesto manje od 2 god.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here