|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Betanija Novi SAd
27.1.2010 11:52:30   
anchibaby
i ja treba uskoro da se porodim, treći put, u novosadskoj Betaniji, i mogu da kažem da imam baš frku, mnogo,mnogo veću nego prva dva puta... Mene je oba puta(prvi put slučajno a drugi put dogovoreno) porodio dr. Đorđe Ilić, tako da ću sutra ići tamo da vidim šta ćemo ovog puta jer bebica "kasni dve nedelje", tj. manja je po UZ nego po zadnjoj menstruaciji, pa ću se raspitati i za epidural.Javljam kad nešto saznam!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Betanija Novi SAd
27.1.2010 12:40:45   
Anoniman
Hm...epidural,ja nisam bila za to,ali poznanica moje sestre se poradjala takodje u Betaniji i uplatila cini mi se 12000,a kad je dosla da se porodi nisu mogli cekati vec je bila dovoljno otvorena za prirodno bez icega...tako da jbg...propade sve,nista nije dobila nazad!A sto se tice sestara u Betaniji,ja sam isto bila zadovoljna,jedino sto sam dugo cekala da se pojavi bilo koja od njih da me odvede do wc-a prvi put jer nisam mogla sama ustati...valjda sto je bila subota,njih malo,a nas porodilja puno.Ja pokusah sama,sli vrrrrrrrrr u glavi i vrati me na krevet,izgubih puno krvi.Posle toga je sve bilo super!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 302
   RE: Betanija Novi SAd
27.1.2010 17:53:20   
Wioleta
jel zna neko sta treba za bebu da donesem Na Betaniju|?ja se nesecam vec user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Betanija Novi SAd
27.1.2010 17:59:48   
Anoniman
Wioleta, pogledaj u temi Kamperski vodič za porodilište

(odgovor članu Wioleta)
  Direktna veza do poruke: 304
   RE: Betanija Novi SAd
27.1.2010 18:03:54   
Wioleta
hvala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 3:40:24   
lothroniell
U Novosadskoj Klinici za ginekologiju i akušerstvo, popularnoj Betaniji, epiduralna anestezija se ne daje u redovnom postupku nego samo kada to zahtevaju medicinski razlozi. Sve porodilje imaju pravo da zatraže, ali da li će je dobiti, zavisi od procene njihovog zdravstvenog stanja. U Betaniji nije predviđena mogućnost da neko, ako želi, plati ovaj zahvat i zasad se ne planira takva mogućnost jer nedostaje i anesteziologa.

Hmmmm! user posted image Jel ovo jos uvek vazi? Sad preturam ovde po RR sajtu pa neleteh na to... A znam da ima zainteresovanih za epidural, pa... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Wioleta)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 7:27:55   
Anoniman
Stvarno neverovatno koliko se o tom epiduralu cuti,da niko nema TACNE informacije!

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 307
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 10:42:18   
Wioleta
ali zasto hocete tao epideralnu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 10:45:04   
Anck Su Nmaun
Ja zelim prirodno ..ne pada mi na pamet nikakav epidural ...ali znam da se sestra mm porodila sa epiduralom na Betaniji  i da je sama traila i dobila!

(odgovor članu Wioleta)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 11:01:23   
Anoniman
Pokušaću da se setim u ponedeljak da pitam moju dr za epidural, ona radi u Betaniji. 

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 310
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 11:56:31   
suncica01
user posted image ajde pa nam javi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 12:36:09   
lothroniell
Ja ne zelim epidural, hocu prirodno da se porodim... Ali znam da iam devojaka koje hoce pa sm okacila... user posted image
IZVORNA PORUKA: Wioleta

ali zasto hocete tao epideralnu???


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Wioleta)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 13:16:23   
cicko
A zasto da neuser posted image ?



IZVORNA PORUKA: Wioleta

ali zasto hocete tao epideralnu???

(odgovor članu Wioleta)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 13:18:18   
cicko
Pa i uz epidural poradjas se prirodno



IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja zelim prirodno ..ne pada mi na pamet nikakav epidural ...ali znam da se sestra mm porodila sa epiduralom na Betaniji  i da je sama traila i dobila!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 14:07:16   
Anck Su Nmaun
Pa mislim da nema potrebe.... zasto bi? Bez ljutnje...ali meni je to malo vise iz hira!

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 14:14:28   
cicko
Ne mislim da je hir... Ne kazem nista lose, svako ima svoje misljenje, ali ne vidim zasto ne bi dobile epidural i olaksale  i ulepsale sebi taj predivan dogadjaj kad vec postoji mogucnost. Pa i kod zubara dobijas anesteziju...
Nisam prosla kroz porodjaj, ali imam prilican broj drugarica koje su dva puta rodile; prvi put bez, drugi put sa epiduralom. Kazu da se nikad vise ne bi odrekle tog "luksuza".
Naravno, svako odlucuje za sebe, ja samo ne vidim nista lose u tome da se olaksaju bolovi.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 14:19:28   
Anck Su Nmaun
Ma naravno svako ima svoje misljenje ...ali nije porediti to kao sa zubarom ....
ovo je mnogo ozbiljnije ...pogotovo sto su i Dr. govorili da tu postoji mali rizik.... e sad ne bih zalazila kako i sta najbolje da se raspitas! Pa akoti   zelis  samo napred! user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 14:26:13   
cicko
Mislim da smo na pogresnoj temi, nastavila sam u temi o Epiduralu


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ma naravno svako ima svoje misljenje ...ali nije porediti to kao sa zubarom ....
ovo je mnogo ozbiljnije ...pogotovo sto su i Dr. govorili da tu postoji mali rizik.... e sad ne bih zalazila kako i sta najbolje da se raspitas! Pa akoti   zelis  samo napred! user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 16:32:30   
Wioleta
meni jako je zao da nemogu da poradjam prirodno da treba sa CR...i jako puno zena hoce sa Cr neznam zasto misle da to je jako dobro pfff

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 17:28:49   
Anoniman
Ja mislim da je CR odlična stvar, ali imamo temu o tome, pa možemo prčati tamo.

A vezano za epidarual, u svetu vas pošalju psihijatru ako nećete epidural da provere dal je sa vama sve ok kada želite da trpite bol. user posted image

(odgovor članu Wioleta)
  Direktna veza do poruke: 320
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 17:36:06   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
A vezano za epidarual, u svetu vas pošalju psihijatru ako nećete epidural da provere dal je sa vama sve ok kada želite da trpite bol. user posted image


user posted image user posted image user posted image
Mene svako kome pomenem da hocu carski, napadne kako nisam normalna i tvrdi da je prirodni porodjaj najbolji i najzdraviji. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 17:38:29   
Anoniman
E, mina, još ćemo ti i ja naći zajednički jezik. user posted image Od momenta kako sam ostala trudna sa Lukom tražila sam Indikaciju za CR, i nisam se smirila dok je nisam našla. Sada čekam drugo, i mnogo me frustrira pomisao ostanka u bolnici 5 dana bez da vidim Luku, ali posle CR nema prirodnog porođaja. 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 322
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 17:39:24   
minavb
A da predjemo na carski?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 17:44:06   
gagins
E, mina, još ćemo ti i ja naći zajednički jezik.  Od momenta kako sam ostala trudna sa Lukom tražila sam Indikaciju za CR, i nisam se smirila dok je nisam našla. Sada čekam drugo, i mnogo me frustrira pomisao ostanka u bolnici 5 dana bez da vidim Luku, ali posle CR nema prirodnog porođaja. 
E, mina, još ćemo ti i ja naći zajednički jezik. user posted image Od momenta kako sam ostala trudna sa Lukom tražila sam Indikaciju za CR, i nisam se smirila dok je nisam našla. Sada čekam drugo, i mnogo me frustrira pomisao ostanka u bolnici 5 dana bez da vidim Luku, ali posle CR nema prirodnog porođaja.


Muce nas Tasho iste muke,mislim da ce mi teze pasti razdvajanje od deteta,nego sve ono sto me ceka u Betaniji!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Betanija Novi SAd
28.1.2010 17:44:51   
gagins
Nemam pojma kako sam ovo uradila!

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moćna fotka: kako se pomeraju kosti leđa t...
Ova neverovatna fotografija žene koja se porađa dokazuje koliko je ljudsko telo neverovatno. Pogledajte kako izgleda ana...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here