|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Betanija Novi SAd
14.1.2010 21:33:15   
Wioleta
kako mogu i aj to napraviti ????

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Betanija Novi SAd
14.1.2010 21:38:04   
lothroniell
Ovde mozes da procitas: KLIK

< Poruku je uredio lothroniell -- 14.1.2010 21:49:57 >

(odgovor članu Wioleta)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Betanija Novi SAd
14.1.2010 21:40:00   
Anoniman
lothroneill, vidi ovo: KLIK 

user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: Betanija Novi SAd
14.1.2010 21:46:15   
sneza24
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Pa dobro hoće li mi neko reći zašto?user posted image



Joj kaliopi bila sam 2 puta kod nje na UZ i oba puta me istraumirala bez potrebe.
Prvi put mi je rekla da mi je mala beba za tu nedelju trudnoce(sto uopste nije bilo tacno).
Drugi put mi je rekla da imam visak plodove vode,da proverim,secer,urin i neznam sta jos sve to na brzinu da ja nisam odmah shvatila sta je htela da mi kaze,odatle sam otisla kod moje dr koja mi je rekla ako su mi nalazi dobri da se nista ne sekiram jer nemogu sve trudnice da imaju istu koolicinu plodove vode.
I da taj drugi put kad sam bila preged je trajao najvise 3 min user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Betanija Novi SAd
14.1.2010 21:46:49   
lothroniell
Vazi Tasha, pocinjem da praktikujem! Uredila sam gore poruku! user posted image ja user posted image

< Poruku je uredio lothroniell -- 14.1.2010 21:50:38 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Betanija Novi SAd
14.1.2010 22:14:46   
Wioleta
ja mislim da sam uspela napravitiuser posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Betanija Novi SAd
14.1.2010 22:16:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Vazi Tasha, pocinjem da praktikujem! Uredila sam gore poruku! user posted image ja user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


Bravo i z tebe Wioleta! user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: Betanija Novi SAd
14.1.2010 22:19:24   
Wioleta
idem ja spavati nemogu vise da sedim ...svugde em boli...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Betanija Novi SAd
14.1.2010 22:25:31   
lothroniell
Wioleta ti jos malo pa ces rodjendanski tiker da imas! user posted image

(odgovor članu Wioleta)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Betanija Novi SAd
20.1.2010 14:22:04   
Anck Su Nmaun
Kod nas su sestre ocajne ( neljubazne, ni oko previjanja bebe nece bas nesto da pomognu i objasne ...nemenjaju se ni carsavi po ko zna koliko, po 10 zena je u sobi)...sto je naravno mnogo bitno nakon porodjaja...pa sam resila da se porodim na Betaniji... cula sam dosta pohvala..da su sestre ok, redovno obilaze i gledaju treba li sta kome...
Isla sam samojednom  na Expertni kod Belopavlovica i  nemama pojma stvarno kako je tamo??

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Betanija Novi SAd
20.1.2010 14:30:33   
gagins
Ja sam iskreno bila zadovoljna trtemanom koji sam imala u Betaniji pre tri godine,iako sam otisla isprepadana od strane drugih zena.Kada sam tamo sestrama prokomentarisala da uopste nisu onakve kako su mi ispricali,dobila sam odgovor tipa,kako vi prema nama tako i mi prema vama.to se odnosilo na pripremu za porodjaj,rece mi sesta koja me je vodila svo vreme,da svi znamo da porodjaj boli,ali to ne znaci da trba da isprepadas sve trudnice koje su oko tebe.Boli,istrpi hrabro kao druge i niko se nece derati na tebe!Tretman posle isto tako,dolazila je sestre koja mi je pomagala oko izmuzavanja dok mi nisu doneli pumpicu,sve u svemu ok!ja sam lezala 10 dana i za to vreme sam se mozda sa jednom ili dve nadrkane sestre srela,ali sam ih iskulirala!da napomenem,nikakvu vezu nisam imala!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Betanija Novi SAd
20.1.2010 18:28:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Pa dobro hoće li mi neko reći zašto?user posted image



Joj kaliopi bila sam 2 puta kod nje na UZ i oba puta me istraumirala bez potrebe.
Prvi put mi je rekla da mi je mala beba za tu nedelju trudnoce(sto uopste nije bilo tacno).
Drugi put mi je rekla da imam visak plodove vode,da proverim,secer,urin i neznam sta jos sve to na brzinu da ja nisam odmah shvatila sta je htela da mi kaze,odatle sam otisla kod moje dr koja mi je rekla ako su mi nalazi dobri da se nista ne sekiram jer nemogu sve trudnice da imaju istu koolicinu plodove vode.
I da taj drugi put kad sam bila preged je trajao najvise 3 min user posted image


... eto, nikad se ne zna koliko može da posluži tuđe iskustvo... volim da čujem šta drugi misle o tom i tom doktoru.
Ja sam ležala desetak dana u Betaniji, prema meni je bila divna... ne znam... stalno me je obilazila sa očima punim suza ali je bila uzdržana i trudila se da normalno razgovara samnom kao da sam joj drugarica! znači, neću to zaboraviti jer me je baš ganulo.... čak mi je odgovorila i na neka pitanja na koja mi većina verovatno ne bi. Znam o čemu govorim, verujte mi. Naravno, nikakvu vezu nisam imala , banula sam tamo kao padobranac.....

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: Betanija Novi SAd
20.1.2010 22:29:50   
sneza24
Kaliopi i ja sam od par zena u cekaonici cula samo lepe stvari o njoj ali isto toliko i losih.
Iz svog iskustva nikad vise necu ici kod nje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Betanija Novi SAd
21.1.2010 22:21:12   
suncica01
prvo da pozdravim sve clanove jer sam nova ovde na forumu.
zanima me da li neko moze da mi kaze u kojoj privatnoj ordinaciji se moze voditi trudnoca kod dr dragana stajica i da mi posaljete kontakt telefon te ordinacije na privatnu poruku.
takodje me zanima, ako neko ima iskustva sa tim, da li se ocekuje da se isti dr casti i na porodjaju ili je to sve zavrseno kroz preglede u toj ordinaciji gde vam vodi celu trudnocu?
moja drugarica je tako vodila trudnocu u jednoj privatnoj beogradskoj klinici i na porodjaju joj nisu nista naplatili jer je to platila kroz mesecne preglede na toj klinici.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Betanija Novi SAd
22.1.2010 13:08:46   
jafforidza
Ja vodim trudnocu Kod Dr. Dragana Stajica, privatno u ordinaciji Todorovic. Sada sam vec 31 nedelja i zanima me isto sto i tebe. Ako je neko imao iskustva sa njim prilikom porodjaja neka pise. Ordinacija ti je na Bulevaru Oslobodjenja, radi cetvrtkom.

(odgovor članu suncica01)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Betanija Novi SAd
22.1.2010 14:35:17   
suncica01
ok,hvala

(odgovor članu jafforidza)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Betanija Novi SAd
22.1.2010 17:21:37   
cicko
Nasa Ringerajka Kovo je pred kraj trudnoce bila kod dr Stajica, mislim da ju je on i porodio pre oko 2 meseca. Nasla sam njene postove na 10.strani ove teme, pa joj mozete poslati privatnu poruku. Verovatno ce moci da vam pomogne i da neke korisne informacije.user posted image

(odgovor članu suncica01)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Betanija Novi SAd
23.1.2010 11:29:22   
jafforidza
Hvala.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Betanija Novi SAd
23.1.2010 12:22:57   
ksenija81
Pitanje za sve one koje su bile pacijentkinje ili su sad dr Artura Bjelice, kakvo vam je iskustvo? On je od nedavno moj doktor u betaniji pa me zanimaju i vasa misljenja. 

(odgovor članu jafforidza)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Betanija Novi SAd
24.1.2010 20:22:01   
Wioleta
bila sam na Betaniji za zakazivanje carskog reza ...termin mi je 14.februara a carski rez ce biti u 12.februara samo nerazumem zasto tako kasno....jao se bojim ,,:(:(:(

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Betanija Novi SAd
24.1.2010 20:25:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ksenija81

Pitanje za sve one koje su bile pacijentkinje ili su sad dr Artura Bjelice, kakvo vam je iskustvo? On je od nedavno moj doktor u betaniji pa me zanimaju i vasa misljenja. 

To je onaj mlad. Crn . Visok (u jbt al* ovo dobro zvuči ovao kad napišem...user posted image )  ?

Ako misliš na njega....? Savršen. user posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Betanija Novi SAd
24.1.2010 22:47:52   
suncica01
da li neko ima sveze informacije oko procedure za epidural u betaniji?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Betanija Novi SAd
26.1.2010 17:35:10   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: ksenija81

Pitanje za sve one koje su bile pacijentkinje ili su sad dr Artura Bjelice, kakvo vam je iskustvo? On je od nedavno moj doktor u betaniji pa me zanimaju i vasa misljenja. 

To je onaj mlad. Crn . Visok (u jbt al* ovo dobro zvuči ovao kad napišem...user posted image )  ?

Ako misliš na njega....? Savršen. user posted image




Da na njega mislim. Aha zvuci dobro, al mislim da je malo izfeminiuser posted image . On mi je radio i HSG.
Kako mislis savrsen, kao doktor ili kao frajer user posted image ?
Jel imas iskustva sa njim ili iz tudjih pricas?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Betanija Novi SAd
26.1.2010 17:43:32   
kns79
Cao svima,

Meni je termin vrlo uskoro i prikljucujem se pitanju u vezi procedure za epidural u Betaniji. Koliko ja znam nije moguce regularno dobiti epidural. Da li postoji mogucnost preko neke veze (pretpostavljam da preko veze moze sve), da li je to pouzdano ili ako se anesteziolog zadesi u smeni i kako to "tarifiraju"? Hvala unapred!user posted image

(odgovor članu suncica01)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Betanija Novi SAd
26.1.2010 17:46:00   
Anoniman
Mislim da vam je najpouzdanije da odete u Betaniju i tamo se raspitate. Čini mi se da niko na forumu nema odgovor.

Drugarica mi se porodila pre oko 5 meseci, krenula je prirodno, pred kraj je urlala babici (koja joj je bila preko veze) da ona želi epidural, međutim, dok su dr i anesteziolog stigli ona je bila spemna za završna tri napona.

Molim, ako neko sazna iz prve ruke kako to funkcioniše, neka javi. user posted image

(odgovor članu kns79)
  Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here