|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz krevetića u krevet
25.7.2011 10:29:15   
Anoniman
Imate li JSYK u Beogradu??? Tamo ima baš različitih dimenzija

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Iz krevetića u krevet
25.7.2011 10:30:25   
Ana RR
Alexx, moja sveki može da ti sašije po meri user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Iz krevetića u krevet
25.7.2011 10:32:17   
Anoniman
Ja otišla u Sukno, kupila materijal i sašila. user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.7.2011 10:33:36 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Iz krevetića u krevet
25.7.2011 10:33:09   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: n i n a

Imate li JSYK u Beogradu??? Tamo ima baš različitih dimenzija


Ima u Pančevu.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Iz krevetića u krevet
27.7.2011 8:49:59   
Jeca*
evo napokon sam slikala i postavljam vam da vidite Lukinu sobicu. Eto, mi smo sa nepune 3 godine presli iz krevetica u krevet i u drugu sobu ..premda i dalje mi se nesto malecko oko 3-4h umuva u bračni krevet...ali meni je to slatko user posted image

user posted image

krevet nam je pravio jedan čovek koga smo našli na netu...time se bavi već neko vreme, ima razne oblike-voziće, autiće...sl...tapaciran, sa dušekom...ma potpuno smo odeševljeni kako je uradio. Birali smo sami dimenziju i sve je radio "po našoj želji". A koštalo nas je daleko manje nego da smo otišli u prodavnicu i kupili, a još u prodavnicama postoje samo drveni...taman da mi se dete izubija user posted image

< Poruku je uredio Jeca* -- 27.7.2011 8:57:10 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Iz krevetića u krevet
27.7.2011 9:08:45   
NadaR
Divno Jecouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Iz krevetića u krevet
27.7.2011 9:16:42   
Jeca*
a iza vrata se kriju igračke i radni stočić sa stolicom i lampom user posted image
sve smo mu napravili u duhu autića...pošto je čovek fan istih user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Iz krevetića u krevet
27.7.2011 9:19:26   
Anoniman
Jeco, ajd mi pusti neki kontakt tog majstora na pp Please!!!! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Iz krevetića u krevet
27.7.2011 9:22:23   
Jeca*
poslacu ti njegov oglas na netu...evo samo sekund da nadjem user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Iz krevetića u krevet
27.7.2011 9:26:39   
Jeca*
vidi kako ima raznih...ali mi smo ga zamolili da napravi da liči na Munju Mekvin user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Iz krevetića u krevet
27.7.2011 9:28:12   
Anoniman
tapaciran je krevet? Super fora!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Iz krevetića u krevet
27.7.2011 9:29:46   
Jeca*
Da, evo slika gde se malo bolje vidi

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Iz krevetića u krevet
27.7.2011 10:05:04   
Ana RR
Jeco, predivno je!!! Lule je sigurno oduševljen user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Iz krevetića u krevet
3.8.2011 22:03:05   
*milica*
Sofija je od prvog rodjendana kod nas u krevetu i tu je bila do stefijevog rodjenja. posle je presla kod dede u sobu i sad tu spava. i nema sanse da je nagovorimo da se vrati kod nas.... i posle godinu i po dana mi je neobicno da me ne budi ujutro....stefi od svojih 11 meseci vise ne spava u kreveticu. jedno vreme je spavao sa nama, posle smo kupili kauc (krevet na razvlacenje) i tu spava. kad je spavao sa mnom i mm stalno se budio, okretao... valjda mu guzva pa smo zbog toga kupili kauc. jedno vreme je on spavao u bracnom krevetu a nas dvoje na njegovom... svi su se cudili, ni manjeg deteta ni veceg kreveta...user posted image user posted image

cisto da napomenem, on ima 18 meseci...
a sofija 3,5 godine....

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Iz krevetića u krevet
23.8.2011 22:21:15   
Iwana87
E bas me zanima misljenje.Nasla sam u fr preko neta krevet na naduvavanjeuser posted image Skroz je nizak i pise uzrasta od 2 godine,ali meni je sve to nekako bzv.Mislim krevet kao krevet mi je super,planiramo da dobije svoju sobu a iz kreveca vec pokusava da izadje ,a mali je i padao bi sigurno da nije do naseg kreveta.Krevet sa zastitnom nekom ogradicom mi je padao na pamet ali znajuci njega on bi i odatle uspevao da se ikotrlja,e onda dusek na poduuser posted image
evo kreveta http://www.baby-walz.fr/Grandes-marques/Disney-Winnie-lOurson-/group/78921/product/1014079/L/4/Lit-de-voyage-gonflable.a833.0.html

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Iz krevetića u krevet
4.9.2011 10:05:06   
Anck Su Nmaun
Taca je sinoc prvi put  spavala u svom Velikom krevetuuuu user posted image user posted image user posted image i bas je lepo spavala, krevetac joj je vec stvarno postao pretesan, pa ga je taman sd prepustila sekici user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Iz krevetića u krevet
4.9.2011 10:13:04   
zoća
i mi smo zreli za krevet posto nam je krevetac zamenio ogradicu i samo postoji mogucnost da se povredi

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Iz krevetića u krevet
16.9.2011 8:16:29   
Inica
Mi danas narucujemo ovaj krevet, tj to je nesto fazon kao 3in1.. Ima 2 kreveta, i donja "fioka", u koju isto moze da se stavi dusek, a sve zajedno kada se ne koristi se uvlaci jedno ispod drugog i ne zauzima puno prostora user posted image KLIK
Pod rednim brojem 19 je krevetic..


(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Iz krevetića u krevet
20.9.2011 10:33:44   
tijana86
Drage moje treba mi savet. Sve znate da Vukasin od sednog meseca spava sa mnom u krevetu i to na mojoj kosi , tako zaspi i kada se probudi opet je trazi. Za rodjendan koji je ubrzo (jeeeeeee) moja majka ce mu kupiti onu mojca fotelju na rasklapanje. Kazite mi kako najbezbolnije da predje sam da spava , u istoj sobi ce biti sa nama i fotelja ce mu biti do naseg kreveta , da li da pravim razmak iymedju fotelje i kreveta ili ne (posto nam je i krevet mojca i nema stranica) kada bih spojila mislim da bi opet bili svi zajedno , a ja to ne bih zelela. Sta mislite kako da uradim????? Hvala na svakom komentaru !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Iz krevetića u krevet
20.9.2011 10:41:32   
Dove
Moj je veliki ali veliki nam je i krevetac pa sava u njemu.Ali kad je bio manji isto je trazio moju kosu i spavao sa nama,sto zna stvarno da bude gadno,jer je noc jedino doba kad mozes da se posvetis muzu.user posted image Pa sam onda prednju ogradicu kreveca skinula i zalepila za bracni,ajd barem da nje u sredinu.E kad je cupanje postalo nesnosno,ja odlepim krevetac i kazem NECES VALA MAJCI,NISAM JA TVOJ ROB IMAM I SVOJ ZIVOT!!!
Sad imamo problem sto smo narucili krevet za njega ali nam on ne dozvoljava da njegov krevetac izbacimo iz sobe.Ali videcemo kad stigne narudzbina,posto mebl ima Milka kravicu a on je obozava.
Mozes da pokusas da mu kupis lutku sa dugom kosom cisto da kad spava ne cupa tebe.Gadno je kad te u pola noci tako razdrma.Ja sam u to vreme isla kucom kao zombi jer sam bila hronicno neispavana.Kod mog to nije imalo efekta.Pokusaj sa kreveticem neko vreme dok jos malo poraste,kod mene je to super funkcionisalo.I javi sta je bilo!!!

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Iz krevetića u krevet
20.9.2011 10:46:03   
tijana86
Krevetac smo izbacili kada je imao skoro 2 godine jer nam je mala sobica i onda nam je smetao kada i ovako ne spava. A za kosu si me razumela to vidim , mislila sam da probam sa umetcma onim sto ima kod kineza pa da operem mojim samponom pa da tako probam . Nemam pojma ziv strah me jubi.

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Iz krevetića u krevet
20.9.2011 10:49:43   
lanajelena
Tijana bolje mu uzmi neki drugi krevet te mojce su uzasno neudobne i za odrasle a kamoli za decu user posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Iz krevetića u krevet
20.9.2011 10:50:39   
Dove
Samo da je fotelja sto je moguce niza da se ne smlati ako padne.Za pocetak lezi sa njim dok zaspi pa kad ga uspavas ti se vrati kod muza u krevet...Bice vise user posted image i user posted image .I onda ce on vremenom sam da se navikne da spava sam.Moj sad grli ogromnog medu i spava bez problema.Ali treba vremena!

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Iz krevetića u krevet
20.9.2011 10:52:25   
Dove
i da zaboravila sam...jesu te fotelje dosta neudobne imaju onu dasku popreko pa ubiva da te Bog sacuva.Ali to lako resavas jednom Dormeo prostirkom,provereno ti je preporucujem!

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Iz krevetića u krevet
20.9.2011 11:08:10   
tijana86
Lanajelena fotelja je vec narucena .
Dove hvala na svetima

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here