|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Želim abortus
27.12.2009 23:05:43   
cipiripi
tj dr je bio nacelnik na vma, inace stric od moje drugarice...
jako nesrecna porodica..zena je mnogo znala, ucenjivala ga...njemu pukao film i eto...
ostavili su dvoje dece iza sebe ...strasnooo!


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 251
   [Obrisana poruka]
28.12.2009 15:19:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu luma)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: Želim abortus
28.12.2009 15:23:39   
Anitaaa
Ma toliko je strašno da ne treba ni komentarisati
ccc

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Želim abortus
28.12.2009 15:24:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Ma toliko je strašno da ne treba ni komentarisati
ccc



i ja kazem ccccc.ponovo.
ma nemam reci...kao zlo je tako nesto reci nekome na ovu temu

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: Želim abortus
30.12.2009 0:34:18   
luma
Nisam mislila nikoga uvrijediti.Sorry, mozda sam pretjerala. Ne mozda nego sigurno.Izvinjavam se svakome ko me je pogresno shvatio, a posebno Nedji.... Tasha je imala pravo. Kada kases zelim  po meni imas neki razlog, a moramn okolnosti te tjeraju na nesto.... Samo Oti ima komentar na sve (mislim na svaki post).Ivana, nije sve crno ili bijelo! 
Opet kazem da sam za slobodu izbora uvijek u zivotu!Kako god odluci shodno zivotnim okolnostima abortus ili ne.Veliki pozdrav i user posted image user posted image za sve.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Želim abortus
30.12.2009 8:17:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: luma

Nisam mislila nikoga uvrijediti.Sorry, mozda sam pretjerala. Ne mozda nego sigurno.Izvinjavam se svakome ko me je pogresno shvatio, a posebno Nedji.... Tasha je imala pravo. Kada kases zelim  po meni imas neki razlog, a moramn okolnosti te tjeraju na nesto.... Samo Oti ima komentar na sve (mislim na svaki post).Ivana, nije sve crno ili bijelo! 
Opet kazem da sam za slobodu izbora uvijek u zivotu!Kako god odluci shodno zivotnim okolnostima abortus ili ne.Veliki pozdrav i user posted image user posted image za sve.



Sve je ok, luma, no hard feelingsuser posted image

(odgovor članu luma)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Želim abortus
30.12.2009 15:56:44   
Verus
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Želim abortus
26.1.2010 10:45:51   
jovana13
kad sam ostala trudna imala sam 17ipo god, nisam bila ni punoletna. odlucila sam da zadrzim bebu, jer je ona moje dete. bilo je tesko kada sam rekla mojima ali sam imala strpljenja i vere da ce sve da bude kako treba i da ce se oni pomiriti sa time vremenom. tako je i bilo. evo sad sam pri kraju trudnoce i moji jedva cekaju da postanu baka i deka. moj otac se najvise bunio a sada mi se cini da je vise on nestrpljiv od mene i muza kad cu se poroditi. inace jos skolu nisam zavrsila, zavrsna sam godina i guram polako. svi su imali razumevanja od prof do direktora i pomazu mi hvala im na tome. zelim svakoj devojci da kazem da dobro razmisli o abortusu jer je to jedan zivot i da ce se uz veru i nadu sve srediti!!!!!!!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Želim abortus
26.1.2010 11:00:10   
mihi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jovana, nije lako biti tako mlad roditelj ali uz pomoć bližnjih sve se postigne. I naravno savet da ako možeš nastaviš školovanje kasnije kad beba malo stasa, sretno.

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Želim abortus
26.1.2010 11:01:29   
NadaR
IZVORNA PORUKA: jovana13

kad sam ostala trudna imala sam 17ipo god, nisam bila ni punoletna. odlucila sam da zadrzim bebu, jer je ona moje dete. bilo je tesko kada sam rekla mojima ali sam imala strpljenja i vere da ce sve da bude kako treba i da ce se oni pomiriti sa time vremenom. tako je i bilo. evo sad sam pri kraju trudnoce i moji jedva cekaju da postanu baka i deka. moj otac se najvise bunio a sada mi se cini da je vise on nestrpljiv od mene i muza kad cu se poroditi. inace jos skolu nisam zavrsila, zavrsna sam godina i guram polako. svi su imali razumevanja od prof do direktora i pomazu mi hvala im na tome. zelim svakoj devojci da kazem da dobro razmisli o abortusu jer je to jedan zivot i da ce se uz veru i nadu sve srediti!!!!!!!!!!


Cestitam na odluci ! Bila si jako hrabra ! Od srca vam zelim sve najbolje!



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Želim abortus
26.1.2010 11:03:45   
Lu
Jovanauser posted image user posted image user posted image
Sve će se stići u životu, a propuštena prilika nikadauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Želim abortus
26.1.2010 11:06:00   
jacagoga
Cestitam ti na odluci, samo napred i svaka ti cast user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Želim abortus
26.1.2010 11:08:27   
jovana13
hvala svima!!!! planiram da se zaposlim kad bebac malo poraste ako ne onda idem na visu ovde u ks-u... nadam se da ce sve mlade cure ili bar vecina razmisljati kao ja....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Želim abortus
26.1.2010 11:16:27   
Anitaaa
Čestitam na jednom zdravom stavu!
Neka ti je sa srećom user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Želim abortus
26.1.2010 13:24:48   
lothroniell
Jovana cestitam i ja! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Želim abortus
26.1.2010 13:28:25   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: jovana13

kad sam ostala trudna imala sam 17ipo god, nisam bila ni punoletna. odlucila sam da zadrzim bebu, jer je ona moje dete. bilo je tesko kada sam rekla mojima ali sam imala strpljenja i vere da ce sve da bude kako treba i da ce se oni pomiriti sa time vremenom. tako je i bilo. evo sad sam pri kraju trudnoce i moji jedva cekaju da postanu baka i deka. moj otac se najvise bunio a sada mi se cini da je vise on nestrpljiv od mene i muza kad cu se poroditi. inace jos skolu nisam zavrsila, zavrsna sam godina i guram polako. svi su imali razumevanja od prof do direktora i pomazu mi hvala im na tome. zelim svakoj devojci da kazem da dobro razmisli o abortusu jer je to jedan zivot i da ce se uz veru i nadu sve srediti!!!!!!!!!!


Stvarno cestitam na hrabrosti i zelim ti mnogo srece, zdravlja i da naravno sto pre zavrsisi skolu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Želim abortus
26.1.2010 13:32:13   
NONA79
Tako mlada i tako odgovorna!!! Svaka ti čast!!! Od srca ti želim da uživaš u materinstvu!!! Pozdrav od meneuser posted image

Po pitanju abortusa mi je najstrašnija pomisao da je to najčešći "oblik" kontracepcije???!!!???

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Želim abortus
26.1.2010 13:36:49   
lothroniell
Da to jeste strasno, kod mene u srednjoj je vecina devojaka na abortus gledala kao na oblik kontracepcije... A nas par koje smo rekla da ne bi mogle da uradimo abirtus su smatrali za "zaostale"... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Želim abortus
26.1.2010 13:43:13   
NONA79
neka me svi smatraju za zaostalu, ali abortus kao rešenje za kontracepciju HVALA

još kada sam odgledala na youtube "nemi krik" uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, ne daj Bože

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Želim abortus
26.1.2010 13:44:27   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Da to jeste strasno, kod mene u srednjoj je vecina devojaka na abortus gledala kao na oblik kontracepcije... A nas par koje smo rekla da ne bi mogle da uradimo abirtus su smatrali za "zaostale"... user posted image


Ma draga zaostale su one koje nemogu da svrate do ginekologa da uzmu pilule i da na to gledaju kao nacin kontracepcije ... Ajde da preduzmes sve mere pa da se desi ali neki nista ne urade ..


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Želim abortus
3.2.2010 2:14:21   
wekili
a,zanima me,koja je najbolja privatna klinika za abortus posle 10.nedelje.....nebitna cena....

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Želim abortus
3.2.2010 10:02:03   
Dora
IZVORNA PORUKA: wekili

a,zanima me,koja je najbolja privatna klinika za abortus posle 10.nedelje.....nebitna cena....


Na pogrešnom mestu si s tim pitanjem. Ne znam da li znaš da je abortus posle 10 nedelje ilegalanuser posted image Prema tome, ako i znaš nekoga ko takve abortuse radi bez odobrenja komisije, javi nam i mi da znamo...

(odgovor članu wekili)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Želim abortus
3.2.2010 10:04:10   
Modessty

IZVORNA PORUKA: wekili

a,zanima me,koja je najbolja privatna klinika za abortus posle 10.nedelje.....nebitna cena....


abortus u tom periodu trudnoće je jednako ubistvu. Ako nema nekog medicinskog razloga za to nisam sigurna da ima lekara koji će smeti da to radi!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wekili)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Želim abortus
3.2.2010 10:13:12   
Dora
JEL OVO OPET NEKA PROVOKACIJA SA STRANE???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Želim abortus
3.2.2010 10:14:36   
Anoniman
Mani se Dora. Odgovorile ste novom člau foruma, mislim da je jasno da ovde odgovor neće dobiti, kraj priče. 

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here