|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Želim abortus
31.1.2009 13:26:13   
dali
Pa ne znam da li je moguce da odmah ostanem trudna i koliko je to rizicno? user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lenka RR -- 9.4.2009 13:53:31 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Želim abortus
31.1.2009 13:37:57   
guppy RR
pa ja mislim da je sve moguće..... ali opet ne znam koliko je verovatno da zatrudniš tako brzo? To znači da si bukvalno prvi mesec posle porođaja ostala trudna...

ne znam dali, možda neko drugi zna više da savetuje, žao mi je zbog tvoje tužne situacije ... nadam se da će ko znati više da te posavetuje.
user posted image

jesu li otkrili koji je razlog da gubiš bebu? user posted image


< Poruku je uredio Lenka RR -- 19.2.2009 23:17:01 >

(odgovor članu dali)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
8.4.2009 23:46:16   
Verus
Gagaice evo tema, vec postoji, mozemo ovde pricati o cemu god zelis-samo klikni na taj forum sa desne strane...gore..

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
9.4.2009 0:06:50   
Jacaca
Nikako abortus, ali ja ovu zenu na zalost razumem imala sam u prvom braku ludaka za muza, znam, sta znaci kada se treses i bojis muza, batine, maltretiranje.......drugo toliko puta smo procitali u novinama muz ubio zenu, oni su jednostavno slabici koji ne mogu da podnesu takve vesti za razliku od zena koje to svakodnevno podnose i guraju dalje trbuhom za kruhom kako bi prehranile svoju decu, njima kada pukne klapna ne misle o deci, samo o tome da ne mogu da zive bez tebe, sebicno. Moj bivsi je pretio da ce ubiti dete, mene i sebe, uvek dok smo isli autom svi troje stalno sam se toga plasila, zato ne vredi samo osudjivati, zaista je sa ludakom tesko ziveti, a razumem zasto je imala i tog tipa, zeljna je neznosti, lepe reci, paznje i ljubavi mislim da je to jedino drzi u zivotu, meni se srecom nije tako nesto desilo inace bih 100% bila mrtva, jedva sam se i ovako izvukla iz tog braka. zenio se jos cetiri puta i ima jos dvoje dece, a sadasnja zena je malo starija od moje cerke i sa njom ima dete. Srecom ja sada imam predivan brak i muza.

(odgovor članu saka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
9.4.2009 0:14:46   
Verus
Jacila mojauser posted image neka si ti pobegla od tog ludaka, mora da je strasno strepeti za sebe a jos vise svoje dete....mada ja mislim da su gori oni sto ne prete nego samo puknu i urade ono najgore...eto i ona mozda zeli tu bebu vise od svega, ali se boji, ne daj boze nikom...ne znam sta se desilo sa njima? pitam se...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
11.4.2009 10:12:14   
Jacaca
Mene je panika uhvatila kada sam citala, volela bih da se javi sta je odlucila i da li je dobro? Uplasi me Tasa sa onim tekstom iz novina, nadam se da nije ona. Javi nam se.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
12.4.2009 12:34:27   
Buba76
To je bilo jos u novembru. I ja bih volela da znam sta je sa njom,nadam se da je sve ispalo dobro.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Želim abortus
15.4.2009 23:26:37   
Sanja79
Ako me intuicija ne vara, ovde nije reč  o romansi, nego o ženi karijeristi koja je u vezi sa doktorom, pa bi htela da prikrije abortus, ali ne zna kako to da izvede.

Ako ste zaista prošli sa suprugom kroz pakao lečenja od steriliteta kao što sam ja, ne biste ni pomislili na abortus.
Dakle postoji pilula posle kritičnog odnosa ali mislim da može da se upotrbi svega 48h nakon odnosa, znači abortus lišava trudnoće, ali za Boga miloga, varate muža a sad hoćete da ubijete dete koje niste mogli sa mužem imati. Jadna li je ta vaša sreća , ljubav i zaljubljenost.
Samo vi uživajte, ali sledeći put koristite kondom, biće manje greha.user posted image

_____________________________

Anina mama

(odgovor članu boba i vlada)
Direktna veza do poruke: 33
   Komentar mali na ovo
9.5.2009 2:55:51   
_anima
Ja sam student, i imam ozbiljnu vezu. Gotovo svaki dan spominjem svom momku kako volim malu djecu i sve bih ucinila da ih sto prije imam. Kada naidjem pored prodavnica stvari za male bebe, zasuze mi oci... Kad vidim malene cipelice...
No, moram brinuti da moje dijete ima neku buducnost tako da OBAVEZNO brinem o zastiti, jer nisam u stanju nista mu pruziti osim ljubavi. Jako je bitno djetetu priustiti sigurnu i stabilnu buducnost, koja mora biti osnovana na stabilnom finansijskom stanju. Ne sumnjam da boba i vlada nije ozbiljna zaposlena zena koja moze pruziti buducnost svom nerodjenom djetetu. Bog je podari, a ona uskracuje.
Ja sam dijete iz skromne porodice, nije mi nista falilo osim ponekad ljubavi, i tako da zelim kada budem imala svoje dijete uciniti sve da pokusam ispraviti te greske. Iskreno, ne razumijem kako neko moze razmisljati kao ova boba i vlada... Sigurno je starija od mene, al ne razumjem kakva razmisljanja... Pa nije Bog s neba taj njen muz. Postoje ustanove u kojima se moze potraziti pomoc, zasto da abortira...
Ja bih bića (ne mogu napisati osobe) koje abortiraju, za koje je razlog trudnoce da  imaju afere i sta ja znam neke odnose kad samo misle "da se kresnu" uskratila za dalje odnose, izvadila im polne organe, pa neka placu za tim jer ne vjerujem da ce za nerodjenim djetetom.
Takodjer, kada vidim bol i patnju ljudi koji ne mogu imati djecu, dusa mi se cijepa... Imam u familiji takav slucaj i nikome to ne bih pozeljela...
Djeca su najvece blago koje mozemo imati.

Eto, mamice, posto ih je vecina ovdje mamica... Volite svoju djecu i poklanjajte im ljubav jer to je najjeftiniji i najveci poklon koji dijete moze dobiti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanja79)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Komentar mali na ovo
9.5.2009 3:24:11   
Verus
@anima user posted image

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Komentar mali na ovo
28.5.2009 16:32:04   
Brana
Bravo za takvo razmisljanje u potpunosti se slazem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Komentar mali na ovo
28.5.2009 17:44:34   
Dora
Mislim da je abortus stvar ličnog izbora i nije lepo tako pljuvati žene koje se odluče da abortiraju. Naravno, ima ekstremnih slučajeva za osudu, ali abortus je dozvoljen zakonom i ne vidim razlog da satanizujete žene koje su ga imale. To što ste na sajtu koji govori o trudnoći, bebama i deci ne daje vam za pravo da u najgorem svetlu pričate o stvarima i ženama čije razloge i ne znate. Ja poštujem različita mišljenja, ali ne uvrede i zato ajde da budemo civilizovani i ne pljujemo druge i njihove odluke.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Komentar mali na ovo
1.6.2009 12:55:52   
Sanja79
Nije lepo ni varati supruga, to je takođe neljudski, o ostalim glupostima da i ne govorim.

O kom satanizmu pričate, ovo je sramota i ljudska nemoralnost.
Ja sam se lečila od steriliteta , muž takođe, protiv abortusa nemam apsolutno ništa, naprotiv, ali ovo je jako nehuman potez i ne samo abortus, laž, prevara i  dalje osuđujem, na žalost!

_____________________________

Anina mama

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Želim abortus
1.6.2009 12:59:34   
Anoniman
Ko menja naziv ove teme i zašto??? user posted image

I dalje mislim da je to stvar izbora. Baš kao i pušenje tokom trudnoće i dojenja.

Kako si mi Sanjice? što se ne javiš češće?

(odgovor članu Sanja79)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Želim abortus
2.6.2009 9:56:28   
Verus
Ukucajte silent scream na www.youtube.com, bice deo 1, 2 i 3.  Abortus je snimljen UZ, dete od 12 nedelja bezi po materici od vakuma, i vidi se iz profila kako otvara usta i vristi...strasno je.  Razumem da je abortus nekada neizbezan, ali biti ne odgovoran i ne zastiti se tokom sexa ako ne zelis trudnocu, je totalno ne obrazovano i neodgovorno, i tada sam JAKO protiv toga pogotovo otkada sam videla ovaj video, i kako to izgleda od strane "zrtve". user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Želim abortus
2.6.2009 9:58:20   
Anoniman
pa zar nije u 12 sedmici zabranjen abortus .... odnosno jedino ako komisija dozvoli

u BiH je po zakonu do 10 sedmice trudnoce

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Želim abortus
2.6.2009 9:58:23   
Verus
http://www.youtube.com/watch?v=qJzSiAPXTiQ

Evo i linka. Nadam se da ce ovo promenti misljenje onih koji misle da je OK imati sex, zatrudneti bilo kad bilo kako i onda abortirati, jer ti se "nece" da imas to dete.

Pogotovo nama sto pokusavamo da zatrudnimo ovo je jako strasno.....Ispravite me ako gresim.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Želim abortus
2.6.2009 9:59:17   
Verus
ovde je bilo do 12 nedelje.....u 6 kucaj srce. U Americi je dozvoljeno i kasnije, navodono kada je medicinski neopohodno, ali ko zna....
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

pa zar nije u 12 sedmici zabranjen abortus .... odnosno jedino ako komisija dozvoli

u BiH je po zakonu do 10 sedmice trudnoce


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Želim abortus
2.6.2009 10:00:34   
Anoniman
ovo je grozno...ja sam iskljucila ..... Boze dragiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kad samo pomislim kako sam strepila u obje trudnoce i molila Boga da sve bude uredu ....

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Želim abortus
2.6.2009 10:01:42   
bebać
Ja to nemam snage pogledati,već sam se naježilauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Želim abortus
2.6.2009 10:02:06   
Anoniman
znam Verus iza toga jedino ako postoje indikacije da sa plodom nesto nije uredu.... da je u pitanju silovanje (znaci samo zakonski i  medicinski propraceno) 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Želim abortus
2.6.2009 13:02:47   
sneza24
Ja sam pocela da gledam ali nisam imala srca da gledam do kraja.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Želim abortus
2.6.2009 13:08:10   
Rivana
Strasno

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Želim abortus
2.6.2009 21:25:37   
Dora
Ja ne smem to da pogledam. U 12 nedelji to je već živa beba! To je strašno! Kako nisu našli neki drugi način koji nije tako nehuman...user posted image Užas...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Želim abortus
2.6.2009 21:28:34   
Dora
Počela sam da gledam ali ne mogu. Ovo je bebica, ovo je zločin!
ja sam protiv toga, i zakon je protiv toga, s razlogom!!!user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here