|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Želim abortus
23.6.2009 22:42:58   
vodolija 82
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu nesudjenamama)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Želim abortus
24.6.2009 0:14:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Verus

Ukucajte silent scream 



Ovo mi nije trebalo... user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
23.8.2009 19:34:35   
Balsa
ma sve to treba podbaciti...... koji ce nam tolko dece kad se danas nema para.......

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
23.8.2009 19:39:25   
Shishica
user posted image

(odgovor članu Balsa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
23.8.2009 19:58:43   
Nensi*
Ja ne mogu da poveujem sta je balsa napisala...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
23.8.2009 20:06:52   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Balsa

ma sve to treba podbaciti...... koji ce nam tolko dece kad se danas nema para.......




user posted image
?????


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Balsa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
23.8.2009 20:08:18   
Debeljuca
strasno...

e ja bi zenama koje abortiraju namerno.. za inat vadila matericu da nikad vise ne budu majke...

a muskarcima koji siluju zene sekla bi kiuser posted image ...


za neke stvari nemam opravdanja

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.8.2009 20:13:15 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
23.8.2009 20:11:59   
Lu
Bože svaštauser posted image

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 83
   [Obrisana poruka]
23.8.2009 20:22:22   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Balsa)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Poštovani, obraćam Vam se ovim putem u na...
11.11.2009 13:05:56   
Mari86
Boze sacuvaj...odgledala sam sve...kroz jedno oko user posted image user posted image
balsa user posted image user posted image išššššš....



_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Želim abortus
13.12.2009 23:56:33   
anuksunamun
verus najlepse te molim ...da otvoris temu abortus-ubistvo ili kontaecepcija...vidim da razumes...ne mogu da shvatim ove zene koje su potpale pod uticaj feministicke izopacene propagande -o tome kako je abortus stvar izbora...treba zenama bar malo otvoriti oci i poslati ih u trafiku po kondome ili njihove partere nauciti kada da vade(oprosti na vulgarnosti)...koliko ima ispranih mozgova -zalosno!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Želim abortus
14.12.2009 9:33:38   
Anoniman
Ne razumem zašto bismo otvarale novu temu i pisale sve ponovo? user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Želim abortus
14.12.2009 10:29:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

treba zenama bar malo otvoriti oci i poslati ih u trafiku po kondome ili njihove partere nauciti kada da vade(oprosti na vulgarnosti)...koliko ima ispranih mozgova -zalosno!


Ja ne znam u kom svetu i veku ti zivis ako mislis da se trudnoca stopostotno moze izbeci koriscenjem kontracepcije. Cak i spirala, koja vazi za jedno od najsigurnijih kontracepcijskih sredstava, nije sigurna, postoji onih 3 posto mogucnosti da zatrudnis.
Ne pada mi na pamet da se nastavljam u ovoj temi, ali ti mogu reci samo da je strasno ruzno da pises takve stvari, i da osudjujes ljude koje ne poznajes, i ne znas zbog cega su se odlucili na abortus. U mnogim slucajevima nije opravdano (mada, ko moze da odluci sta je opravdano), ali u nekima jeste, i ko smo mi da osudjujemo te zene kojima je to, mozda ne jedino, ali jedino zdravorazumsko resenje?!?!?!

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Želim abortus
14.12.2009 10:42:51   
Rivana
Svakome se moze desiti da abortira.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Želim abortus
14.12.2009 11:23:09   
Shishica
To se ne desi... To se odluci...svojom voljom..

Imam drugaricu koju mnogo volim..abortirala je neposredno pre moje trudnoce..Mnogo je patila cim je sisla sa stola.. Nije imala nikakvu podrsku od verenika...ma uzas prica, ali ne opravdavam..samo ne mogu da je ja osudim.. Znam koliko se kaje...
Zao mi je sto mi nije dosla u tom periodu..da budem uz nju i odgovorim je od toga..

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Želim abortus
14.12.2009 11:29:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

To se ne desi... To se odluci...svojom voljom..




Mislim da je Rivana htela da kaze da se nezeljena trudnoca moze desiti svakom.
A ja sam za to da zene, tada, imaju mogucnost da odluce. Naravno, ne mogu da opravdam neke stvari, niti da ih razumem, ali  zenama NE SME da se uskrati slobodna volja i pravo na izbor. Jednostavno, po meni, ne sme.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Želim abortus
14.12.2009 11:33:22   
mejra81
Ja se slazem sa Nedjom... Svako ko to uradi sigurno ima dobar razlog za to...
Recimo imala je 17-god i nije to zelela,i ako joj je bilo zao...
Danas taj "otac" lezi na jednom groblju...Ne zbog toga, nego sto je umro od prevelike doze heroina u nekom ciganskom naselju...
Sta bi danas bilo sa tom devojkom i njenim detetom?

< Poruku je uredio mejra81 -- 14.12.2009 11:34:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Želim abortus
14.12.2009 11:36:54   
Anoniman
U potpunosti se slažem.

Uostalom, bez ikakvog valjanog razloga (znači zanemarivši heroin, nedostatk podrške verenika, loše materijalno stanje i sl. - što su sve za mene veoma dobri razlozi za abortus) može da se desi da majka ne želi da rodi dete. Znam, reći ćete neka ga da na usvajanje. Može da ne želi ni to.
Recimo ja, da ne želim dete da zadržim, ne bih ga rodila da bih ga dala na usvajanje. Surovo? Možda. Ali ja na to tako gledam.

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Želim abortus
14.12.2009 11:40:12   
mejra81
Po meni je bolje abortirati nego dati dete na usvajanje....
Sta ono ima od toga sto ste vi bili tako "dobri" i dali mu zivot...
Bez majke, oca, znate kako prolaze ta deca,cast izuzecima...
Ja bih se uvek pitala sta je sa tim detetom?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Želim abortus
14.12.2009 11:40:49   
Anoniman
Tasha, tako i ja razmisljam.
Ja preduzimam sve mere zastite, i recimo, zatrudnim. Nema veze sto sam u braku, i sto vec imam jedno dete. Sta ako je moja materijalna situacija takva da zaista ne mozemo da imamo jos jedno dete?Sta ako ja smatram da moj organizam nije spreman za dete?Sta ako....hiljadu stvari...i zato nemamo pravo da sudimo nijednoj zeni koja se odluci na abortus.
I da, vecini zena je to najteza stvar koju su uradile u zivotu, a opet se ne kaju, jer je to u tom trenutku bilo ispravno. Mislim da i to govori nesto.

I ne bih mogla da dam dete na usvajanje, vezala bih se previse i ne bih to podnela nikako.


< Poruku je uredio Nedja -- 14.12.2009 11:41:40 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Želim abortus
14.12.2009 11:42:24   
Anoniman
To je stvar odgovornosti majke.

Majka treba da je dovoljno odgovorna da odluči ispravno za dobrobit svih.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Želim abortus
14.12.2009 11:55:02   
minavb
Svakome od nas moze da se desi i za svakoga od nas treba imati razumevanja. Smatram da je bolje prekinuti nezeljenu trudnocu, nego osudutu dete da zivi u domovima i hraniteljskim porodicama, svesno cinjenice da ga neko nije zeleo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Želim abortus
14.12.2009 11:58:45   
oliveradj
Na konto svega ovoga sad u subotu sam saznala jako tužnu priču. Naime poznanica moje pokojne majke dosta mlada žena oko 40-43 godina otpirlilike bila je mlađa dosta od moje mame. Udala se mlada došla iz Makedonije ovde sa 17 godina je rodila dete. Nije se usuđivala da abortira, zaljubila se u alkoholičara sa dva braka propala prethodna on je ..... Maltretiranje, varanje, dugovi pijanstvo rasfućkavanje para. Išla je po njega pijanog, vukla ga kući lečila ga, ostavljala...Razbolela se psihički pre toga sto bolesti je imala od sekiranja. On je pokušavao sto puta da se ubije ležao u bolnici i na kraju ona sebi oduze život user posted image user posted image user posted image . Možda da nije rodila to dete pa da se udala za nekog normalnog nego ovako. Šta to njeno dete ima u životu sada i šta je imalo dosada samo traume oca koji ga je vodao po kafanama i davao mu alkohol kao detetu da pije kad je u transu. SA kakvim traumama on sada živi?? Imala sam drugarice koje su pobacile namerno trudnoću jer su znale da nemaju perspektivu mislim da nemam pravo nikoga da osuđujem. To je stvar ličnog izbora.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Želim abortus
14.12.2009 12:56:56   
Magi
Nacelno sam protiv abortusa. Ja ne bih mogla zivjeti s tim da se odlucim na abortus i da to realizujem. Ne bih se mogla nositi sa tezinom te odluke.

Naravno da smo slobodni da odlucujemo po svojoj savjesti, uvjerenjima, okolnostima, ali mislim da je vecina abortusa posljedica neodgovornosti seksualnih partnera,a ne nesrecnog slucaja. Ja skoro da ne znam neku stariju zenu koja nije imala bar jedan abortus, sto je zloupotreba istog i koriscenje abortusa u kontraceptivne svrhe, a sve zbog sebicnosti i neodgovonosti tih osoba koje ce zbog 10 sekundi uzivanja dovesti svoje zdravlje ili zdravlje svog partnera, a i zivot nerodjene bebe u pitanje. Pa bar danas postoje brojna sredstva kontracepcije i svima su dostupna.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Želim abortus
14.12.2009 13:03:42   
Rivana
Ponekad se desi i da pored kontracepcije zena ostane trudna, i sta da radi? Naravno da ce abortirati, jer u tom trenutku sigurno ima 10000 razloga za to.

(odgovor članu Magi)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here