|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
16.12.2017 12:42:36   
nata11
Krf.Hotel Magna Gracia 4*
Krin super izgleda. Koliko je udaljen od mora?

_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Letovanje 2018
16.12.2017 16:10:03   
dddaca
Super Krin, mi cemo jos da cekamo. Ne znam kad ce mm moci da dobije odmor, tako da cemo verovatno opet nesto u poslednjem trenutku, kad ne bude vise bilo popusta. Nego nikako mi nisu jasne agencije sa svojim opisima hotela. Evo, sad sam htela da pogledam kakav je hotel i na jednom sajtu pise da je pored plaze, na drugom da je na uzvisenju u okolini Dasije, a na trecem da je 400 m od plaze. Pa hajde sad ti vidi kome ces da verujes user posted image Inace, deluje mi sasvim Ok na slikama

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Letovanje 2018
16.12.2017 16:32:22   
krin 40
Hotel je precizno 300m od plaže.A nalazi se iza Chandris hotela i imaju zajednicku plazu pa ga neki sajtovi reklamiraju kao na plazi.Citala sam preporuke na tripadvisor u nasih turista.Par minuta laganog hoda,dobra
hrana.To mi je bitno.Malo uzvisenje je sa stepenicama.To je ipak Krf😁.Ono sto je meni bitno je udaljenost samo 8 km od grada Krfa i fenomenalna lokacija za
polazište na obilaske.Dušan će imati samo godinu dana.Njega ću voditi na Vido na pradedin grob i u Srpslu kuću.Uglavnom će on da uziva sa tatom.Nadja i ja planiramo silne obilaske😁

< Poruku je uredio krin 40 -- 16.12.2017 16:41:13 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Letovanje 2018
16.12.2017 16:39:03   
dddaca
Super. Mi cemo Krf ostaviti za neko naredno letovanje. Gospodjica prethodne dve godine uopste nije htela da seta, unervozi se posle vecere i hoce da spava. A da idem na Krf, a da ne obidjem grad Krf, to mi je nekako bezveze

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Letovanje 2018
16.12.2017 16:47:21   
krin 40
Zato ja Nadju tek sada vodim.U pravu si.Šteta je ići ako nisi u mogućnosti da sve obidješ.Krf nije samo za razne "plaže".Ima vremena.Ići ćeš.Krit je super za
letovanje.Ali meni je već bzv jer tamo mi je zaova i išli smo i možemo bilo kada.Videla sam i povoljne aranžmane za Lefkadu.Najstariji sin će na Tasos sa devojkom i to i jeste super izbor za njih.

< Poruku je uredio krin 40 -- 16.12.2017 16:51:40 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Letovanje 2018
16.12.2017 16:54:35   
dddaca
Tasos je prelep, bili smo bas davno. Lefkadu takodje ostavljamo za neki naredni period. Steta je otici tamo i sedeti samo na jednoj plazi, a opet do najboljih plaza ima da se vozi. Sad sam najvise za varijantu smestaj u blizini plaze i nekoliko lepih plaza u krugu do 10 km, da ne mora previse da se vozi.A avion otpada za sad

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Letovanje 2018
16.12.2017 16:57:10   
krin 40
Anck zaboravih ti napisati za Bugarsku.Ja nisam bila.Kumovi jesu.Jednom i više nisu imali želju.Doživeli su more slično kao Isidora.Opusali ga baš kao da se kupaju na Dunavu.Povoljno je letovanje.Slike samvidela.Neki extra hotel.Sve je to ok ali kažu da bi radije išli na Ohridsko jezero ako će takvu vodu.E ja sam na Ohridskom letovala pre nekoliko godina i meni je bilo sjajno.Išli smo na krstarenje i obisli sv.Naum itd..

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Letovanje 2018
17.12.2017 18:40:41   
emicaa
Krin odlicno,kad idete,mislim koji mjesec?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Letovanje 2018
17.12.2017 20:26:16   
gagana83
Mi planiramo opet Krit, ovaj hotel KLIK
Sutra idemo do agencije da uplatimo user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Letovanje 2018
18.12.2017 8:36:33   
krin 40
Emi na Krf polećemo 12 juna.u avgustu idemo sa babom i dedom u Pržno.Samo ne znam još tačan datum.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Letovanje 2018
18.12.2017 9:41:41   
emicaa
gagana odlicno user posted image
mi smo odlucili da cemo u Stalis,na sred puta nam je od svega sto sto hocemo ovaj put obici.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Letovanje 2018
18.12.2017 11:12:21   
krin 40
Super devojke.Možemo da odbrojavamo.Emi jel ti beše imaš aplikaciju za odbrojavanjeuser posted image .Mene su upravo zvali iz agencije i potvrdili rezervaciju.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Letovanje 2018
18.12.2017 15:30:52   
gagana83

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

gagana odlicno user posted image
mi smo odlucili da cemo u Stalis,na sred puta nam je od svega sto sto hocemo ovaj put obici.

To jr izmedju Irakliona i Agios Nikolaosa?
Mi smo prosle godine bili u Agia Marini, pored Hanje, obilazili od krajnjeg zapada do Retimna, plus malo na jug. Zapad mi je predivan, plaze fenomenalne a Hanja ljubav na prvi pogleduser posted image . Ubedljivo najlepsi grcki grad koji sam videla. I najradije bismo opet taj kraj, ali je ovo ispalo bas povoljno. Ali bar mozemo da obidjemo Knosos, Iraklion, Matalu i jos neke lokacije koje su nam letos bile predaleko. A do Hanje cemo svakako da svratimo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Letovanje 2018
18.12.2017 22:07:00   
emicaa
Krin imam i redovno je gledam user posted image
Gagana jeste,ovo je kod malie.Planiramo obici Agios nikolaus,Plaku i Spinlongu.Na zalost odavde imaju samo letovi za Iraklion a Chania je 3.5 sata odatle autom i to nam je previse daleko.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Letovanje 2018
19.12.2017 0:37:31   
gagana83
Pre ce biti 2.5 huser posted image Iraklion - Retimno 1.5 h. Retimno - Hanja 1h.
Mi smo prosle godine isli letom Beograd - Hanja, ove godine Beograd - Iraklion.
Divno sto cete videti A. Nikolaos i Spinalongu user posted image Mi planiramo, Boze zdravlja, neko od narednih letovanja na istok Krita, npr A. Nikolaos ili Elounda user posted image
Ma celo ostrvo je predivno - istok, zapad, jug...

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Letovanje 2018
19.12.2017 8:33:57   
emicaa
u pravu si,do elfonisija je toliko.Ja se nadam da cemo jednom otici tamo,na one plaze.
A kao sto kazes,cijelo ostrvo je divno.Gdje god da odes nema greske

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Letovanje 2018
31.12.2017 12:15:40   
dunja RR
Gaganče, čini mi se da ste svratitili u Agi Aoostoli letos, reci mi molim te kako se tebi čini. Da li je baš malo mesto, da li se ima negde prošetati uveče. Naravno išli bi do Hanje, ali ne verujem baš svako veče. Drugarica je letos bila u Hanji, pre toga letovala na istoku Krita, ali kaže Hanja, prelepa.

Iz svega što sam pročitala, piše da je Agi Apostoli jedno od najlepših mesta na Kritu, puno borovine, sve miriše, pesak, 3 plaže, prirodni hlad, liči na Dalmaciju. To su sve komentari sa neta, ništa loše nisam našla. Voda topla, 3 plaže ušuškane, nema vetra, idelano za porodice. Hanja je samo 4km udaljena pa se busom stiže za par minuta. A sa druge strane, na 5km su Agi Marina i Platanjas, mada pročitah da tamo može da ima talasa. Naravno, otišli bi na Elafonisi.

Kada ste vi beše bili, krajem juna? Kako ti se čini Agi Apostoli što se tiče vetra i talasa, kraj juna-jul, to me najviše interesuje. Kakva je T vode u junu i početkom jula?

A znaš da sam i prošle godine pikirala A. Apostoli, eto još me drži, što više čitam, sve mi se više sviđa.
Ali hoću od tebe informaciju iz prve ruke user posted image da li je istina što pišu po netu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 31.12.2017 12:21:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Letovanje 2018
31.12.2017 12:49:02   
MamaNecaVo
Mame sjajne ste.Pratim temu vec duze i belezim bitne stavke.
Kod nas je problem sto ne znamo gde ceni ni sta tacno zelimo.
Da li je to miran odmor bez ugde icega ili ipak malo aktivniji u smislu da nije bas neko mirno,penzos mesto.

mm je bas zapeo za Albaniju,navodno super hrana,predusetljivi,ljubazni,cisto more..mene je strah zbog A.
A do sada smo obisli 4agencije i ni jedna ne nudi opciju letovanja tamo

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Letovanje 2018
31.12.2017 14:37:42   
dunja RR
Gagana, i još, na ovoj slici, Agi Apostoli, da li je ovo naselje tamo u pozadini, tj kuce, ako jeste ne deluje malo:

user posted image


Uzeli bi auto na 4-5 dana, šta ste vi obilazili u tom delu oko Hanje?

< Poruku je uredio dunja RR -- 31.12.2017 14:40:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Letovanje 2018
31.12.2017 14:52:22   
Maraj
Dunja mi smo bili na Kritu u mestu Ag.Nicolaus pre nekoliko godina. U periodu kraj juna pocetak jula. Nama je bilo hladno. Tokom dana je bilo ok ali uvece smo oblacili duge rukave. Vetar je bas duvao. Mozda se samo nama tada tako zalomilo. Ali ni nesto taverne krajem juna nisu radile. Imala sam utisak kao da smo bili u aprilu pa smo van sezone... To mesto nismo obilazili.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Letovanje 2018
31.12.2017 15:01:58   
dunja RR
Hvala Maraj, to beše na istoku? Po komentarima, rekla bi da je istok vetrovitiji, takav sam utisak stekla.

Ovo je zapad, i baš ovo mesto važi za idealno za porodice jer je ušuškano i sa toplom vodom. A Gagana je bila u susednom emstu prošle godine, čini mi se krajem juna.




< Poruku je uredio dunja RR -- 31.12.2017 15:02:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Letovanje 2018
31.12.2017 15:04:26   
dunja RR
Ne planiram sada ništa da uplaćujem, ove godine jurim last minute user posted image , da li za Limnos da li za Krit. Ako uspe VTO, jedino mi kraj juna dolazi u obzir, a ako ne uspe, može i kasnije. Nego da razmotrim sve varijante.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Letovanje 2018
31.12.2017 15:27:17   
MamaNecaVo
Dunja vredi li juriti last minut?U smislu da se moze uloviti nesto dobro.
U koliko ranije juris ako nije tajna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Letovanje 2018
31.12.2017 15:28:09   
Maraj
Dunja ja ti zelim da sledece godine preskocis letovanje user posted image il da ga bar odlozis.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Letovanje 2018
31.12.2017 15:30:10   
Maraj

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Dunja vredi li juriti last minut?U smislu da se moze uloviti nesto dobro.
U koliko ranije juris ako nije tajna.

NA sve je to rizik. Mi smo jedne godine cekali i ne docekasmo. Sve "najbolje " se proda. Ne kazem, nekad i moze da se "ubode". Al mislim da je bolje uplatiti u novembru. Bude dosta jeftinije. Mozda vise nego last minut a mozes i da otplacujes polako . A ponajbolje od svega, da izaberes najbolje za najmanje pare

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here