|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
23.7.2018 18:37:35   
Maraj
Evo me drage
Nisam vam se javila. Pola dana preplacem....
Nisu hteli da me puste. Nalaz hemilulture se ceka 5 dana
Zvali su lab.da pitaju. Kazu da kultura ne raste ali da nece da izdaju nalaz pre 5.dana. Poludela sam. Cak sam i sa nacelnicom pricala. Ona se i prvi put krstila zasto su nas pedijatri zadrzali....obecala mi je da ce ona licno sutra ici u lab.po nalaz.
Bas su nas izmaltretirali.
Desilo se da je prvi nalaz hemokulture pokazao da je prisutna stafilokoka. Odmah su mi rekli da je nalaz verovatno kontaminiran ali da moraju ponoviti. I tako ja 10 dana vise ostadoh sa S duze u porodilistu zbog necije greske u vadjenju krvi. Ma nemam reci...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
23.7.2018 18:42:14   
lesica
Maraj mila, ajde glavu gore. Nema mesta suzama. Okreni to na pozitivnu stranu, a to je da si se u ovom periodu koliko toliko oporavila, svakako lakše nego da ste bile kući sa starijim batom koji je još mali. Ovako kada vas dve devojke izađete, pre svega ti ćeš biti spremna da mu se posvetiš onoliko!

A za propust nemam reč, iako nije čudno da se dešava. Najbitnije od svega je da je šmizi dobro.

Ljibim te, sad ćete uskoro vas dve kućici!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
23.7.2018 18:50:30   
Sanjica26 RR
Skroz te razumem. Da ne pisem propust koji su napravili kod Sofije. Radili kariotip test. I na kraju kazu ne rastu celije. Mora da se ponovi. Geneticarka je poludela jer se taj test ne radi kad je dete bilo pod nekom terapijom. A Sofi je imala zuticu. Nemoj da se nerviras i ako znam kako ti je. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.7.2018 18:51:08 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
23.7.2018 19:17:37   
Ana RR
Maraj, grlim te user posted image nadam se da će vas uskoro pustiti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
23.7.2018 21:21:02   
pari
Maraj.drzi se! Jos malo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
23.7.2018 21:36:58   
IvanaSK RR
Maraj, stvarno mi je zao. Rekoh ti da te i razumem, znam kako je. Ljubim te puno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 8:15:39   
jess021
Jutro!
Maraj, bas mi je zao. Ima li nekih novosti danas?
Moja deca spavaju, ja pijem kafu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 8:21:29   
emicaa
Dobro jutro.
Maraj javljaj nam danas.Kad je vizita?
Dora je dobar dio noci kasljala,sad cu zvati doktora da je odvedem danas ili sutra

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 8:37:33   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Nas tri doruckujemo u pekari i odosmo na put. Prvi put same idemo. Drzite nam fige. Mm nije tu, a drugarica nas zove. I ovako je dosada kod kuce. T je strasno dosadno na raspustu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 9:13:03   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Sanjice i ja gledam radi D da stalno ima neke zanimacije i akcije. Da nam dodje neko da negde odemo. Jos ja oko batketa pa ne mogu ni ja sa njom da se igram. I tako. Svasta.

Idemo sad do prodavnice nas troje. Kolima 6km user posted image a tamo u Futogu nam je prodavnica na manje od 5 min peske hahah... Ovde su takve stvari komplokacije.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 9:43:19   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice, lepo se provedite.
Maraj, javi se 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 10:02:19   
Maraj
Jutro drage. Stigao nalaz hemokulture. Naravno , uredan. Ja se ponadam da cemo kuci....
Sad bila pedijatrijska vizita i pedijatrica trazi da se ponovi kks i crp. Znaci neverovatno. Sta nam ovde rade nemam reci....ovde u Frontu pedijatri su stvarno za posmatranje. Prekjuce je radjen crp. Bio je 4. Danas stigla hemokultura uredna. Ona opet danas trazi crp i kks. Poludela sam. Ne znam zasto nas zadrzavaju. Samo da me nerviraju nista drugo...
Jel bese treba oko sat vremena da budu gotovi nalazi kks i crp?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 10:14:54   
emicaa
Maraj pa stvarno nemam rijeci,da poludis stvarno.
Ne znam kako tu,ali nama ovde dr kad uzme krv traje desetak minuta da rezultati budu gotovi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 10:26:47   
IvanaSK RR
E svasta stvarno. Pa nas nisu toliko cimali, a prevremen porodjaj i sve ostalo bilo. Jedino smo se morali javiti za par dana..
Maraj, zavisi, ali mislim da bi trebalo brzo biti gotovo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 11:08:29   
Misha i Ljisha
Maraj to je gotovo za 20 min. E sad kad ce ti doneti to je pitanje.
Brzo ces i verujem da idete danas kuci ako je sve ok. Neka obi provere. Taman si i ti dosla malo k sebi nemas tu obaveza oko L i oko kuce samo ti i beba. Ja se uopste nisam zurila kuci. Da ne kazem vise bi mi odgovaralo da sam tamo bila jos par dana da se odmorim i naspavamuser posted image

P spava. Svasta smo. Bili do prodavnice. Svratili do moje mame da joj platimo racune online. Stigli kuci i evo ja pijem kaficu D gleda sundjer boba.
D je ocajna. Kuca joj je probusio i loptu.user posted image Mi naviklo na nasu Sendi koja je vaspitana lepo a ne na cigu. Al dobro vaspitacemo i njega. On je neki pulin blesavi. Sav je rundav i fit ustvari jako je mrsav i stalno je gladan jadan. Jede kao mecava. Juce sam ga zatvorila jer sam deci iznela kokice napolje hehe...

Sunce sve nesto hoce nece. Nisam pametna kako P obuci

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 11:10:22   
Sanjica26 RR
Stigosmo bezbedno. Nije uopste problem. Pozdrav sa Dunava! user posted image
Maraj, bas mi je zao sto te toliko muce.
Ljiso, zanimacije non stop ali cim stanemo sa zanimacija njoj dosadno. Ne mogu stalno da glumim klovna.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 12:52:19   
Maraj
Drage idemo kuci. user posted image user posted image user posted image
Samo da izadjemo iz ovog pakla....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 13:00:14   
IvanaSK RR
Jeeeej, super!!!


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 13:32:34   
Rosita
user posted image maraj!!!
Mi bili kod očnog. Sutra će mu uzeti bris. Prepisala mu hlormfenikol kapi da počnemo nakon brisa. Masaža uz to, pa ćemo videti rezultate brisa. Ako ništa slaće nas na oćnu kliniku da se treriraju suzni kanali. E sad jeste ovo prica ab pre rezultata brisa, ali mislim da ću poslušati.
Sanjice, super ste. Koliko vam je trajao put?
Mame, pozdrav.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 16:13:18   
pari
Super Maraj!

Meni M sinoc i nocas imao temperaturu...samo to, nista drugo i danas evo za sad nema. Ne znam sta je to bilo.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 16:17:00   
vonavoj
Maraj,super!
Bila sam jutros na pregledu i uz,kaze dr sve je ok,ne vidi razlog krvarenja.,endometrijum 10mm..imam i folikul16mm..kaze mogu da zatrudnimuser posted image
Da dodjem 2 dana pred put,da vidimo stanje,ako treba da mi da hormone da ne bi dobila bas tih 7 dana..video je samo nesto,kao mozda je pukao folikul,pa da proveri pred put..ovako je sve ok,deluje da ce biti normalan ciklus.
Kao moze da se desi da bude jace krvarenje kad nije ovulatorni ciklus...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
24.7.2018 21:03:40   
Duškić
Maraj, draga bas si se iscimala. Brzo ces to zaboraviti, a znam koliko svaka od nas je htela sto pre da stigne kuci, pa ce posle sve lako.
Mi bili po selu kod moje mame , skitali svud, spremamo se i za more.
Sve u svemu jurnjava po ceo dan.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
25.7.2018 6:28:41   
Anck Su Nmaun
Jutro mame
Ja cekam.masinu da zavrsi pa da sirim ves.
T je zakazana operacija u petak a ja jurim koj karton da vidim za vakcinu da bih mogla s njom. I nadje ga sestra kaze nema nista u njemu user posted image popizzz sam. Danas moram to da sredim da vadim krv i sve ostalo.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
25.7.2018 6:55:13   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Jaooo svi amo vec budniuser posted image

Anck nisam znala da i dalje traze dokaz o vakcinaciji u bolnici.
Danas ce valjda konacno biti lep dan. Nadam se. Ne znam kako decu da obucem. Kad se setim D kad je bila beba celo leto je bila skoro samo u peleni.

Maraj javljaj utiske kod kuce. Kako je L reagovao?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
25.7.2018 7:29:35   
vonavoj
Anck,a sta operise?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here