|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
25.2.2021 23:25:36   
BubaBubica
Da, godine rođenja moje dece. Imaću i peto kukuu meni ali ne žalim se, ipak mi je podsvesno to bila želja samo nisam se nadala da će tako brzo da se ispuni. 😂 Hvala ti 💕

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 0:10:35   
lesli
Znaci ipak jeste to bilo to, cestitam!I meni je test bio pozitivan sa vecernjim urinom (i bledom drugom linijom) 48h nakon tog bola i krvaruckanja, a sad guram 6. mesec 😁Skokni do dr svakako da vidis sta ce reci za to krvarenje. 

Evo prilike da nam se napuni trudnicka tema 😊

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 6:05:21   
17 joka
Bubice ,cestitam ti prebogata zeno,uzivaj u toj sreci.



_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 7:01:11   
Leptirica92
Jao Bubice to je bas divno 😊 Da ti budu zivi i zdravi, a i ovo sto je na putu da sve prodje kako treba. 

Bit ce nas aBd na trudnickim temama 😊😊

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 7:52:47   
BubaBubica
Joko, šaljem ti moju bebi prašinu da i tebe strefi ovakva sreća! Od srca ti šaljem! ❤️✨ Žene ja sam u strahu totalnom. Vrzmaju mi se po glavi svakakvi scenariji, prvi put sam baš preplašena. Valjda zato što nisam očekivala da ću biti trudna skoro. Danas sam uradila test ponovo, i dalje je bleda ali se vidi. user posted image  Baš sam preplašena. Najviše me je strah da moje telo neće izdržati i da ću umreti 🤦🏻‍♀️

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 8:05:35   
Leptirica92
Nema sta, vidi se crta fino.

A cemu taj strah, narocito poslije cetvero zdrave djece. Samo odma nazovi ginekologa i spomeni za krvarenje, vidjet ces sta ce ti reci. Mozda te i odma zakaze.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 8:07:39   
Milena18
Bubi, zašto se plašiš? Imaš li neke zdravstvene probleme?

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 8:18:35   
BubaBubica
Osim hroničnog umora nemam nešto za šta znam. Skidala sam u decembru leukoplakiju, a ja nisam ni pitala da li smem uopšte ostati trudna sada, mada računam da nisam smela da bi mi to strogo napomenula, ali nije ništa pominjala da bilo šta ne smem. Pa se plašim da će mi neki krvni sud puknuti i da ću iskrvariti i takve budalaštine mi se motaju po glavi, pa kako ću ja ovu bebu voleti uopšte, iako sam sa svakom trudnoćom imala iste strahove i evo me živu i čitavu, opet ne mogu da se izborim sa strahovima.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 8:26:59   
Milena18
Drži se, Bubi. Kao i svaki prethodni put, biće sve ok. A razumem da se plašiš, sve mi imamo neke strahove, neko slabije, a neko jače. Najbolje zakaži odmah kod ginekologa zbog tog krvarenja, mada ja verujem da to nije ništa strašno dok je tako kako opisuješ.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 8:33:00   
BubaBubica
Baš sam zvala sad dr, i malo me smirio, kaže nema problema sa ostajanjem u drugom stanju, da je to sve fino zaraslo, i da je krvarenje verovatno od oset_ljive sluzokože, kaže da se primirim dok traje ida nemamo odnose i biće sve ok. Kaže da mogu da zakažem već sledeće nedelje ako želim, da bi trebala da se vidi trudnoća. Moram svakako da uzmem neke suplemente jer još uvek dojim sina, doduše samo pred spavanje ali opet. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 16:52:56   
Leptirica92
Polako Bubice bit ce to sve ok. Mada sam i sama takva odkako sam ugledala dvije crtice. Osluskujem, reagujem na svaki zig. Cak sam i zvala ginekologa i rekao je da je to sve normalno, da pijem magnezijum cisto da se malo misici opuste.

Ali ne sikiraj se nista, pogotovo ako ti je doktor rekao da se nemas cega bojati 😊

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 17:03:37   
lesli
Bubice, ja sam u prosloj trudnoci bas puno i dugo krvarila. Tada nije bila implantacija, nego krvarenje koje je pocelo nekih 7 dana posle pozitivne bete. Na momente je islo u mlazu. Meni je tada dr rekla da su sanse 50/50, ali je i situacija bila ozbiljnija - to je bilo pravo, sveze krvarenje, obilno, praceno menstrualnim bolovima i verovatno je postojala bojazan da to krvarenje ne povuce nesto sto ne treba. Na kraju je sve bilo ok. Strogo mirovanje, bez odnosa se podrazumeva, pojacali su mi progesteron (ali posto je bila VTO nisam imala zuto telo i bilo sta sto bi lucilo isti) i to je to. Dalje nije bilo ni u njihovoj ni u mojoj moci.Veruj da ce biti ok. 

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
26.2.2021 17:19:49   
emicaa
Bubice udjem posle 3 dana i kakve me vijesti docekaju.Cestitam od ❤ Sve ce to biti dobro,stize sreca broj 5 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
27.2.2021 8:10:50   
BubaBubica
Malo mi je čudno da mi čestitate i da zahvaljujem na tome iako još nemam pojma da li je sve u redu, ali hvala na lepim željama, ipak mi to uliva neku dozu mira i sreće. Puno mi znače iskustva ❤️ Ne znam da li je rano, ali ustala sam ko da sam se celu noć vozila autobusom,nije mi dobro, muka mi je. Imam i dobru vest, za sada nema krvarenja a ovih dana sam baš ujutru najviše krvarila, pa u toku dana ne, sad nema ni traga na wc papiru. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
27.2.2021 9:29:08   
lesli
Mislim da je to sve ok. Verovatno je povezano sa implantacijom i sad se zaustavlja. Ja sam imala stvarno ozbiljna krvarenja, pa je ipak sve bilo ok na kraju.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
27.2.2021 13:42:36   
17 joka
Bubi,ma ovo je super,sad krvarenja nema sto je dobro, mozes a ne moras uzmi utrogestan  ujutru i uvece ako ce te malo smiriti i opustiti, nisam za to  dase uzima na svoju ruku ali nece da steti i uzivaj zeno budi pozitivna😇🥰

 Hvala na lepim zeljama💖💖💖

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
19.3.2021 14:47:32   
Nora332
Cao zene... Evo mene posle duzeg vremena 🙂 nema trudnoce kod mene jos uvek, ali da podelim iskustvo i pitam vas za savet - trenutno sam u ciklusu, 6.dan (inace uvek traje 6-7), medjutim strasno se razlikuje ovaj ciklus od svih prethodnih.  Odliva nije bilo, a bez toga mi nije prosao nijedan ciklus nikada.  Vrlo sam traljavo krvarila,  sto ne lici na mene, cak ceo 4.dan jedva da je bilo par tacaka i onda juce (5.dan) krenulo ali malo,  bilo je sveze krvi ali ne kolicinski kako ume.  Ono sto je mene preplasilo su predmenstrualni bolovi koje sam imala juce celog dana. Uvek imam teske cikluse ali petog dana bolove u zivotu nisam imala. Osecaj je bio kao da svakog momenta treba da dobijem. To je trajalo celog dana, i sada ima ali dosta manje. Kicma me i dalje boli nisko, do sada je to trebalo da prodje. Posumnjala sam i na trudnocu, i da ovo uopste nije bila menstruacija nego krvarenje u trudnoci, medjutim sinoc kasno sam uradila test i bio je negativan. Ne znam da li sam pogresila sto nisam radila ujutru, ali buduci na vremenski period racunala sam da bi mi pokazao pozitivno u bilo koje doba dana. Sta vi mislite? Da li sam pogresila sto sam radila uvece? Da li vam ovo lici na neku upalu mozda?  Ne znam sta da mislim. 


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
19.3.2021 15:04:14   
Milena18
Nora, a da odeš kod ginekologa? Meni isto deluje da bi, ako su ti ciklusi redovni, test trebalo da pokaže trudnoću svejedno što nisi radila sa jutarnjim urinom. Možeš i pa ponoviš test ujutru, pa ako je negativan a ti imaš utisak da nešto nije kako treba, pozoveš da zakažeš. 


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
19.3.2021 15:10:27   
Nora332
To sam i mislila. Najbolje je otici kod doktora. Nesto mi ne stima, zaista mi se ovakav ciklus nikada nije desio, i ajde manje krvarenje, ali ovi bolovi su me zaista zabrinuli. Nista jako ni ostro, klasicni ''dobijam svakog momenta'' bolovi. 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
19.3.2021 15:15:02   
lesli
Meni to iskreno ne lici na trudnocu, jos je test negativan. 😏Meni su babyrapid pokazivali trudnocu posle nekih 11-12 dana od ovulacije/aspiracije.
Moguce da je bio anovulatoran ciklus ili da imas neku cistu. Ne mora biti nista ozbiljno, ali skokni do lekara za svaki slucaj.

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
19.3.2021 15:16:04   
lesli
I da, nebitno je sto nije jutarnji urin. Samo da se nisi nalivala vodom tj. da uzorak nije previse razredjen.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
19.3.2021 15:20:47   
Nora332
Babyrapid sam radila. Meni je zalicilo na trudnocu jer poznajem svoje telo i svaki mesec mi je identican, mogu da predvidim svaki momenat kako cu se osecati, zato sam i posumnjala da ovo nije ni bio ciklus nego krvarenje u ranoj trudnoci u kojoj nesto nije kako treba, ili biohemijska, ne znam. Ali posto je negativan jasno je da nije, bar mislim. Pomisljala sam i ja na ciste, s tim sto sam imala pre deset_ak godina dve dva meseca za redom i tada me je konkretno boleo jajnik na kojem je bila cista (dok je pucala), bolovi su bili bas ostri i neizdrzivi. Ovo je nesto drugo, u grcu cela materica, tupi bolovi kao da ciklus tek dolazi a ne prolazi.  To me je i uplasilo. Samo sam zelela da vidim da li je neka imala slican problem, a eto nije mi ni palo na pamet da je mogao biti ciklus bez ovulacije. Hvala na odgovorima. 🙂


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
20.3.2021 14:56:01   
Leptirica92
Draga Nora, ja bih na tvom mjestu otisla ginekologu. Sve su ti cure gore rekle. Meni je dan prije ocekivane menstruacije najjeftini test oko 3 popodne pokazao blijedu drugu crtu. Naravno uvijek se moze desiti lazno negativan, ali ipak je bolje sa doktorom vidjeti sta je u pitanju.


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
20.3.2021 16:02:53   
Nora332
Hvala puno na odgovoru. Idem kod doktora u ponedeljak,  zanima me mnogo sta ce mi reci. Malo sam uznemirena jer sam danas imala malo jace bolove u materici, donji deo kicme me boli i dalje a bole me i grudi. Nadute su mi i dalje, bolovi krenuli danas. Zaista sam zbunjena, ciljala sam na prehladu iskreno, tj upalu neku, ali kako me uz sve ovo i grudi bole, ne znam sta da mislim.  Mozda su se hormoni poremetili? Sad se nerviram jer moram da cekam do ponedeljka, deluje mi jako daleko. 


(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
20.3.2021 16:14:21   
Leptirica92
Sve to moze biti od trudnoce, mada vjerujem da bi test pokazao makar i blijedu. I mene grudi bole, od ovulacije nisu prestale. Napuhana sam sva, a i bolovi u donjem stomaku su normalni. Mene je bas znalo zaboliti i samo cekam dobicu medj. Doktorka mi je rekla da je to normalno jer se prokrvljenost pojacava. Mozda ti je bila ovulacija kasnije, a mozda je nije ni bilo kao sto cure kazu. 

A brzo ce ponedjeljak, pa ces znati na cemu si. Ja i nam se i sretno 😊

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here