|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 15:12:19   
pari
Kod mene jutro 🙂 danas sam uspela 15min u teretani 

Ovde dan nikako da prođe...čekam mm kao ozeblo sunce...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 15:36:08   
Mariya
Helou mame!
Srećna nova godina svima!! Evo da vam se javim u ovoj 2019toj. Lu otišla kod kumice a svekrva odnela H i L pa sam sama, jeeej, ne znam šta ću pre,kad već mogu. kuća je manje-više čista i u redu, imam neke sitnice da radim poput ormara, kuhinje i sl. Ostavu sam sredila,mašine uključene, ručala sam, sad da odmorim pa ću da šijem ili radim nešto korisno.
Jao Maraj, boginjeuser posted image ako nema T i ako se oseća dobro izvedi ga na pola sata,neće mu biti ništa a prijaće mu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 15:42:04   
Rosita
A šta mi da radimo za napolje? Još 1 dan inhaliranje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 18:24:07   
mama Jo
Pozdrav svima.
Ja danas u popi...u... isla sam na biro da se prijavim jer mi je isteklo porodiljsko. Isla sam i pre praznika, li me je vratila kuci jer nisam ponela diplomu... Danas mi druga zena nije ni trazila diplomu 🤔
Na drugom salteru za novcanu nadoknadu sam cekala 2h i nisam stigla na red. Izmedju se pojavila zena da kaze da obavezno moramo da prilozimo kopiju radne knjizice. Naravno da nisam imala, pa sam po onom najvecem kijametu mahnito trcala da kopiram. Okolo naokolo jer ne znam u blizini gde ima kopirnica, naidjem na tri koje su zatvorene, cetvrta radi ali pise ,,odmah dolazim"... 20 minuta sam tu cekala, niko se nije pojavio, trci dalje, trazi...
Vratim se, i ni ne stignem da odradim. Sutra moram ponovo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 21:27:43   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Mama jo, bas ti je bilo danas zabavno. Tako je to na nasim salterima. user posted image

Kod mene standardno. Deca su vecerala. Sad su u svojim krevetima. Mm majstorise nesto oko auto. Opet. Planiramo da ga prodamo na prolece. Jos ga nismo otplatili, a stalno mu nesto fali. I sto je najsmesnije majstori ne znaju, ali zato mm nadje gde lezi kvar. Probali smo, ne ide. Sad cemo da se pozabavimo stambenim kreditom.






_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 21:51:54   
vonavoj
Sanjice,koji je auto u pitanju? Nama bili vencani kumovi,zive u Minhenu 7godina..i ne planiraju da se vracaju..super su se snasli.Mama jo,to su nase salt_eruse,svaka je prica za sebe.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 22:04:37   
mama Jo
Bas tako, svaka je prica za sebe... neverovatno da me je jedna vratila kuci i nije htela tj.nije mogla kako kaze da me prijavi bez tog papira, a rvo ova druga mi apsolutno noje ni trazila taj papir, zavrsila mi prijavu za 3 minuta. Strasno.

Sanjice, tako smo i mi imali problem sa autom kad smo ga uzeli, mm nema gde ga nije vozio tj.kod kog majstora, na kraju je odvezao i u ovlasceni Porse servis, tu smo popravku platili tako da se i sad najezim od cifre... niko nije resio, dok on nije jednom majstoru rekao da pogleda to i to za svaki slucaj, i ispalo zaista to.

Von, i nama su za vikend bili rodjaci koji zive u Francuskoj evo vec 2 godine, i todjaka je samo u jednom momentu rekla - bezite odavde, moj najtopliji savet. Sve mi je bilo jasno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 22:09:50   
Sanjica26 RR
Zafira je u pitanju.

Mama jo, pa bas u ovlasceni servis stalno idemo. Udaraju po usima sa cenama. Sad ne znaju sta mu je. Izem ti servis ako ne znaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 22:14:56   
IvanaSK RR
Devojke samo da mahnem. Ljubim decicu.
Mene zeza noga, kuk valjda ona isialgija ili sta vec, bas mi je lose.
Ljubim vas sve.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 22:15:36   
vonavoj
Ima li puno elektronike u zafiri?Nas su plasili za citroena,mi imamo c4 pikaso,ali pu,pu...kvar na kompu za 2godine,nije strasno...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
3.1.2019 23:27:18   
mama Jo
Dobro je Von. I nama je posle te popravke sve ok, pu, pu...
Ivana user posted image odmaraj, i da sto pre prodje.
Laku noc svima.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 8:51:06   
jess021
Jutro!
Al je hladno, brrrr. Obecala sam deci danas da cu ih voditi u Ledenu sumu, moramo se dobro obuci.
Pari, kakvo je vreme kod vas?
Ustala sam sa glavoboljom, nadam se da ce proci uskoro.
Sreca mm danas u Ns pa ce obaviti nabavku , tako da bar o tome ne moram da mislim. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 8:54:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Hladno, prava zima.
Gde je Rosita? Jesu zavrsili sa inhalacijama?
Ja sam ovih dana skroz nesto pogubljena. Dane konstantno masim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 8:57:49   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam u krevetu. Oci me i dalje zezaju. Peku me kad treba da ih otvorim. Ali ja sam batalila terapiju.

Deca spavaju. Cekam dadilju da dodje. Jos mi se spava. Trebalo bi kasnije u kupovinu ako legne plata danas, a sve joj se nadam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 9:11:25   
jess021
Sanjice, ja sam deci za konjuktivitis stavljala Tobradex kapi, stvarno brzo prodje. 
Kad smo kod plate i ja se mojoj nadam danas

Ivana, Rosi rece juce da imaju jos jedan dan inhalacije, ne znam da li idu na kontrolu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 9:18:04   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Uspavala P pa cu da doruckujem. Moji ostali podmireni. Sinkv mi deran jedva jadnicam zaspao posle pregleda kod oftalmologa. Besna sam. Eno pisala sam u temi pregledi u Tirsovoj. Sad nas i tamo salju. Vele valjda dr videli smo sve moguce u NS pa malo i Bg da obidjemo😡

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 9:28:40   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Sanjice, ja sam deci za konjuktivitis stavljala Tobradex kapi, stvarno brzo prodje. 
Kad smo kod plate i ja se mojoj nadam danas

Ivana, Rosi rece juce da imaju jos jedan dan inhalacije, ne znam da li idu na kontrolu. 




Jess, ja joj se nadam jer idu praznici i banke ne rade. Inace plata bude svakog 6 i 21.
Ljiso, bas bezveze. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 9:42:59   
jess021
Sanjice, moja je upravo legla😊
Nadam se da ce i tvoja uskoro.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 10:43:52   
Ana RR
Dobro jutro! Kako je hladno, brrrr.

Mene toliko bole leđa, noćas nisam spavala jer nisam mogla nikako da se namestim. Svaki dan mi je nešto loše, prvo me bolelo u grudima dva dana, pa me onda čudno bolela glava (samo desna strana, slepoočnica i oko), pa me u toku noći probudio bol u levom stopalu, jedva sam otišla do kupatila. Odmah sam se setila kada je mojom mami palo stopalo i oladila sam se. Jajnici me bole, krsta... ne znam šta mi je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 11:59:21   
Rosita
Dan. Ja sama sa decom. Mozak mi se u kašu pretvorio, ne izlazimo a noć mi je pakao. Ne znam šta je sa N, kači se da sisa, nema šta ni da sisa više, jutros smo spavali do pola 10 jer noćas nisam ništa, ceo dan mi propadne, baš me više hvata nervoza, nikakvog odmora nema, treba da počnem da radim nešto, ma baš sam loše volje. Kažem sebi da se ne nerviram, bitno da smo zdravi. Ali baš mi je teško nešto. 
Evo N se penje na plafon. Valjda čuo da sam ga ogovarala😁.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 12:00:21   
Rosita
Ivana, završili smo inhalacije juče. Kontrola, devetog redovna sa 9 m u dz. Neću ga pre voditi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 12:04:42   
vonavoj
Pravi naziv Rosi,mozak mi je kaša. Ni ja ne mrdam,juce nam bili kumovi,eto,jedino to..Ubise me hormoni,jos nisam dobila..moracu kod ginekologa kad me prodje,proslo je 7 meseci.. trebalo bi za Bozic kod svekijevaca,a ne ide mi se..em zima,em cu dobiti,kupatilo im se ne grejeee..brrr...kao loze kad dodjemo,ali ledara je..I.moj M slabo spava preko dana,nocu cim mu ispadne duda u vrisak,sto puta ustajem..uzas.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 12:17:39   
mama Jo
Dan mame.
Ja opet na birou, kakva guzva ovde boze sacuvaj, ne mogu docekati da zavrsim.
Ostavila sam decu sa mm, nadam se da cu danas biti brza pa da udjem bar malo u Promenadu (mada sam dekintirana), ali kao bar nesto.
Grlim vas.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 12:36:34   
jess021
Ja na poslu, a posla nista nema.
Mama Jo, ja nisam bi bila jos u Promenadi, a nesto nemam ni nameru. Javi sta ima. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 13:43:39   
pari
Ovde je ok vreme, oko 5 stepeni jedino što nešto baš duva vetar...juče smo samo pola sata bile napolju. Noćas joj se baš čuo nosić, moram da joj stavim fiziološki i probam da izvučem sa noskom. 

Nama je tek jutro ali super što je petak...U nedelju mi je rođendan pa ćemo u Njujork :-) a sutra ćemo se vozati po okolini. 

Kasniie ću da zovem mog malog dečaka da ga vidim...

Mama jo, jesi završila?Rosi, razumem te skroz...proći će i ovaj period...Ivana,kako ti je?Ostale mame,pozdravljam vas puno!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here