|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 22:36:41   
bebilule
Ja da vam mahnem za laku noc. Opet imamo goste, nove. Sta ce ljudi, skijaju. M i ja kao da je ljeto, ne ulazimo u kucu. Jutros krenemo na sankanje, on se zali hladno mu. Ja pogledam, - 15. I ne bilo mu hladno!
Posle spavanjac, nabavka. Sto Ana kaze, ludilo mozga, puni marketi. Onda opet sankanje po dvoristu, po mrklom mraku. Ako prezivimo, ocelicicemo se, nema sta. :) 
Eto drage moje. Uzivajte u praznicima. Ja se bas radujem Bozicu. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 22:47:03   
IvanaSK RR
Bebilule, ne smem muzu da pricam, on je zaljubljenik u skijanje. Svaka vam čast na - 15. A ja se razmišljam da li macu sutra vece da vodim u crkvu. Sin učestvuje u Bozicnoj predstavi, pa paljenje badnjaka, vatromet...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 22:52:52   
vonavoj
Bebi,i moja sestra je sa muzem i klincima na Palama,u Palama,kako se kaze..kaze hladnooo.ali im je super!Mm i ja proset_ali veceras,i kod nas je lepo,prava Bozicna idila..sutra cemo svi na sneg!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 23:20:49   
mama Jo
Mi smo taman na vreme krenuli od mojih jer kako smo usli u NS tako je pocela da pada neka ledena kisa. Sad nemam pojma sta se desava napolju, jedva cekam da utonem u san ☺
Bilo nam je danas lepo, cak smo i odspavali svi popodne a mm i ja uspeli i do outleta da odemo sami 😊

Ivana, to je bas lepo desavanje, vodi je 😊
Bebi, i mm je zaljubljenik u skijanje, on bi vam sad rado banuo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 8:42:12   
mama Jo
Jutro mame, nema vas... kako ste?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 9:04:41   
vonavoj
Jutro!Nema mamika..,nema Maraj? Kako je mali?Mi smo od pola 7 budni,jedva cekam da poraste i duze spava..e onda cu morati na posao,i naspavacu se..nikad..jako lose spava.i danju i nocu..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 9:13:39   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nema nigde nikoga. Samo nek su deca dobro.
Snega nije bilo za docek, ali danas i sutra ce ga biti. Trenutno padaju lepe, velike pahulje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 9:37:42   
Ana RR
Dobro jutro, kod nas od sinoć pada sneg, sitno ali nemilosrdno user posted image

Moji muški otišli da uberu badnjak, ludaci. Kao da nam treba grana baddnjaka, ionako će završiti u pećnici. Čekam da donesu doručak pa da vidim kako ću kafu da popijem (pijem sa mlekom). Mada, kao da je bitno, ionako mi nikad ne postimo. Ovaj jedan dan će nas baš izvući user posted image

Za sutra kuvam supicu i spremam sarmu, odustala sam od rolovanog mesa. Spremim sarmu i imamo za dva dana, milina. Ne pravim ni kolač ni ništa. Dosta je bilo tovljenja.

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.1.2019 9:41:44 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 10:08:35   
mama Jo
I ja bas pomislih da nema Maraja, nadam se da su dobro.
Ja se probudih sa bolnim grlom...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 10:52:54   
Sanjica26 RR


Dobro jutro. T je ipak zakacila stomacni. Nije nista strasno. Jede dijetalno, probiotik. Sad cekamo mm da dodje iz crkve, pa odosmo na sneg. 
Veceras nista specijalno ne spremam. Dosta smo mi postili. Necu da mi ostaje posne hrane sutra.

Mi odosmo sutra kod mojih na Bozicni rucak.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.1.2019 10:59:38 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 11:24:35   
Rosita
Dan mame. Srećan Badnji dan!
Mi ćemo spremati sve, ribu, pasulj, pitu, za sutra kolač, šta stignemo.
Juče sam pravila posni kolač od bundeve, banane, urmi, krušaka, otprilike, ispalo super, a bez šećera, urme su slatke, jutros N ovsenu kašu sa urmama i kakaom jeo, super mu je bilo.
Maraj, kako ste?
Sanjice, da što pre prođe!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 13:18:22   
emicaa
Mame drage srecan vam Badnji dan.
Ja pravim za sutra ledene kocke i Monte tortu a svekrva ce tiramisu.Ne znam sta cemo sa tolikim kolacima ali nema veze 😂
Dora sutra krece u skolu,da samo znate koliko se raduje 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 14:06:01   
Ana RR
Emice, vi ne planirate ništa drugo da jedete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 14:25:50   
vocicana
Dobar dan mame. Ja sam spremila i slatko i slano, doduse, smo za danas, sutra kod sveki i kod mojih na rucak, pa za prekosutra sve cemo lako.
Srecan vam Badnji dan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 14:38:35   
mama Jo
Hvala mame, i ja zelim svima.srecan Badnji dan 😊
Lepo uzivajte danas i sutra. Moje devojke spavaju, ja krenula da raskrcim od rucka pa me mm sprecio, kaze da legnem... i poslusah ga, jos danas i sutra uzivamo pa onda od utorka opet posao i sve redom. Zelim i vama porodicno uzivanje 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 14:41:49   
vocicana
Ja sam na poslu, ali jedva cekam veceras da odem kuci, da svi sednemo za sto, da ih gledam onako lepe i srecne. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 14:43:57   
mama Jo
Jeste Voci, Badnje vece me nekako posebno vrati bas u najranije detinjstvo. Uzivajte user posted image

Sanjice, kako ti je T?
Ivana, hoces voditi Macu da gleda brata? Smrz je bas napolju 💗

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 14:54:29   
vocicana
user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 14:59:03   
Sanjica26 RR
Malo pre smo se vratili sa sankanja. Imamo neko izletiste gde ima brdasca, pa sam se i ja sankala.user posted image Sofi je prvo sankanje od kako zna za sebe. Svake godine u ovo vreme je bila bolesna.user posted image Ne znate kako je bila radosna. user posted image Sad rucamo, pa cu da prilegnem. Posle deca i ja pravimo Bozicne kolace. Imamo onu modlu coveculjka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 15:35:54   
emicaa
Anci pa izgleda da necemo 😂
Svekar pece pecenicu,mm otisao sa djecom da vide.Ja ostala kuci,pecem hljeb za veceras.
Sanjice mogu misliti kako je uzivala.
Ovde juce padao snijeg,danas ga nema vise.Jedan od narednih vikenda cemo negdje na planinu da uzivamo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 16:19:59   
vonavoj
Mi smo trebali kod svekijevaca sutra,ali ne idemo..svekar je bolestan..malo pre nam javili,a ja nisam nista ni pravila..a gde sad i da nabavim..mrzim tako kad me neko ispali,danas za danas..a bolestan je vec 7 dana i nije isao kod lekara,kao procice ga..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 16:28:09   
mama Jo
O, Von, bzvze bas...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 16:38:24   
vocicana
E bas bzv Von. Smisli nesto, imas nesto po frizideru...zamrzivacu. Ako be nista jedna pizza ce resiti stvar. E stvarno bzv.
Mm mi je malo pre javio da je preminula danas jedna njihova( od roditelja) prijteljica u Sloveniji, od upale pluca. Stara je, ali eto tako je to bez veze kada se cuje. Bila je super baka

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 17:23:52   
vonavoj
Napravicu sarmu,to imam..nego bezveze tako..Deca dele korindjasima,srecne kad neko pozvoni.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
6.1.2019 17:35:22   
Sanjica26 RR
Von, a zamisli da vam nisu javili. Bolje sto su javili zbog dece. Snacices se ti vec nekako. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here