|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 13:53:24   
mama Jo
Ja i dalje na birou... zavrsicu do 3, bar se nadam da nece biti ft1p...boze, kako deprimira ovaj prostor.

Promenada.... veruj jess da ni ja nisam ni planirala, ovde mi je blizu pa da skratim vreme. Jeste lepo i sve, ali neato mene to ne odusevljava preterano. Snizenja ima, jedino to.

Opa, pari bravo, rodjus u Njujorku, svaka cast user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 13:56:04   
pari
Imamo bus odavde, oko 30-40min je do Menhetna, a trebalo bi da bude lepo vreme u nedelju pa eto zato :-) 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 14:01:13   
mama Jo
Ma sjajno stvarno 😊 uzivacete sigurno!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 16:33:55   
IvanaSK RR
Pari, uzivaj ❤️
Ja imam krajem meseca neku instruktazu u Kragujevcu tri dana. Nije obavezno, al je poželjno. Ceo dan se razmišljam sta da radim. Ici ili ne ici.
Noga me i dalje zeza. Valjda nece vise od ovoga, inekcije mi sad ne trebaju :(

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 4.1.2019 16:35:14 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 16:38:13   
pari
Ivana, koji su razlozi za, a koji protiv? 🙂

Ja pričala par minuta sa M, lepi moj dečak...Trudim se da uživam u ovome što imam sad. Bila i jutros u teretani, opet na 15min ali u toku dana radim vežbe u stanu tako da sam dobro započela godinu, još da tako nastavim...

Razmišljam se da li da idem napolje danas s obzirom da joj je nos nešto loše...krči malo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 16:41:19   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Jess, legla je i meni ubrzo platauser posted image

Obavismo kupovinu. A ja sam pre toga spremila mm pitu od bundeve. On to voli a ja to ne mirisem.
Rucak sam brzinski spremila. I eto i kad ne radim imam milion obaveza. I kucni poslovi. Ceo dan sam letela. Sad preslisavam T tablicu mnozenja. Sofi cita. Posle imamo novi crtani "Zvezda" na HBO.

Ivana idi. Nemoj da se razmisljas. Jedino ako ti nije placeno, pa da razmisljas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 16:45:14   
IvanaSK RR
Ma sve je placeno, smestaj, hrana, prevoz.
Jedini razlozi protiv su kako ce muz sam sa decom 😂😂 ni jedan drugi razlog nije realan, mada nije ni taj user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 16:49:25   
Sanjica26 RR
Idi bre Ivana. Kako ce sa decom? Lako ce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 16:56:55   
IvanaSK RR
Pari, a kakvo vam je vreme?
Izadjite ako nije mnogo hladno na pola sata.
Videcu jos ovih dana sta cu. Odlucicu u toku vikendauser posted image jedino mi frka sto muz ne moze da uzima u tom periodu slobodan dan ako zatreba.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 19:03:45   
Rosita
Iskucah, iskopirah i opet ode :(
Pari, super! Kako je mužu na poslu? Baš mi je drago zbog tebe!🍎
Sanjice, vrednice! A Ljubav malim slovima, zaboravila sam više sve, ali mi drago sećanje!
Ivana, idi, malo promeni sredinu! Nemaš bebu, velika je maca, a tek sin ☺
Sutra idemo u goste. Ne mogu ni N zatvoriti pod stakleno zvono.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 19:25:21   
Sanjica26 RR
Meni T je dobila temperaturu. Moram je sutra voditi kod dezurnog dr. Ipak u ponedeljak idemo kod mojih. Stavila sam joj oblogu od rakcije. Jos uvek nije visoka. I padne. Nadam se da ce pregura. Sad gledaju crtani.


Rosi, citam user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 22:35:14   
vonavoj
Sanjice kako je T? Bas sam htela da pitam kad idete do tvojih,razumela sam da cete biti nekoliko dana vas tri.Rosi,malo da izadjete. I mi smo isli do komsija,ne da smo se ismejali,odavno nismo...komsija uzeo M,nosi ga,sluzi nas,koka kokice..kaze sedi,odmori malo od njega.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 22:55:11   
pari
Mm došao ranije sa posla, jupi! Dobro mu je iako je tek treći dan, mora da prođe neko vreme.  

Sanjice,nadam se da će je proći do sutra 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
4.1.2019 23:06:54   
Sanjica26 RR
Von, za sada nema temperaturu. Videcu sutra da je odvedem kod dezurnog lekara.  Zali se na grlo.
Trebalo je da idemo, ali na kraju smo odustale zbog mog konjuktivitisa. Bice drugi raspust, pa se nadam da necu ici u skolu ceo raspust. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 7:35:57   
vocicana
Dobro jutro mamice.
Mi dobri, za sada, ja sam nadrljala od stomacnog, 18 sati sam prespavala, prekjuce iz trece smene, izolovana od familije.
Sanjice grlim vas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 8:49:02   
mama Jo
Dobro jutro.
Kako ste svi?

Mi cemo danas malo kod mojih, i tako...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 12:53:00   
Rosita
Dan. Mi bili napolju malo, radi 20 ak min potrošili i više na oblačenje i svlačenje. 
Mali siska i spava, ja uz to kafu pijem pa ću da smutim neke voćne mafine, otprilike sve.
Poz mame

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 12:55:46   
mama Jo
Tosi isto tako i mi ovih dana izlazimo, i obavezno fali jedna rukavica, ne znamo gde je kapa, i slicno user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 13:39:43   
vonavoj
Nema vas..razbezale se sve mamike. Mi rucali,mrsko mi da mrdam bilo gde,dobila sam..Sanjice,kako je T?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 13:52:20   
Sanjica26 RR
Evo jede kivi. :D To je trazila. Nije imala vise temperaturu. Samo sinoc kratko. Vodila sam je kod dr. Borio joj se organizam. Ne bi da joj daje AB jer je i kao beba bila relativno zdrava beba. Pregledala je njen karton.

Mi smo malo set_ali. Castili smo se mm i ja. Kupili neku stvarcicu za sebe. Ja sam se predomislila a one sve vreme kupi mama, kupi. I mm navalio i ja kupih. 

Sta rade ostala decica?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 13:59:42   
IvanaSK RR
Ja krenula da radim. Napolju je bas hladno.
Stigao mi ekran za mob i muz namestiouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 14:06:10   
vonavoj
Sanjice,kako si tajnovita,stvarcicu😉 Jedan je zivot,kad mi se nesto svidi,kupujem..uvek se posle kajem..a para nikad dovoljno.Ja pobegla u spavacu da dremnem,a cujem mm kako galami..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 14:09:57   
Sanjica26 RR
Moj mm drema, a ja gledam neki film. Deca nesto prave u sobi za barbike.

Ivana, super za ekran.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 15:45:52   
Ana RR
Ćao ženske! Pari uživaj user posted image

Jao što je neki dan samo za spavanje. Jedva gledam. Bili do maxija a tamo kao da je sudni dan. A nama ponestalo osnovnih stvari u kući pa smo morali. Ludilo mozga.

Juče bili malo u gradu sa kumovima, deca ludovala kroz knez i kališ. Posle zaginuli u nekoj kafani user posted image a nije zbog nas nego deca htela ćevape user posted image

Sneg opet veje, kad će više to proleće...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
5.1.2019 19:49:32   
Maslacak15
Mi smo stalno u akciji. A ce odlepiti od Nas. prvo pijaca danas pa igraonica dva ipo sata pa do klizalista na nbg. Decaci moj Brat i ja dok je mm cuvao a i cekao da Nas U hodniku. Nije joj se dopalo sto me ne cudi. Ali nama na ledu je bilo superSad je  zaspala. Moram da smislim sta sve treba da pojed do ponoci da bin suitrasnji Dan izgurala:))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here