|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 10:11:15   
smeško
Sjajno, Ana! Sjajno! 

Milena, kako je prosla noc sa gipsom? Mi se spremamo za set_nju.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 10:27:30   
bubulence
Uh Anci, iberogast je meni kao pelinkovac, ne znam kako ce Maretu ici to ispijanje iberogasta... Ali je zaista odlican...

Ustvari, mozda nije isti za decu i odrasle... 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 10:45:05   
Ana RR
A joj... videćemo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 11:51:35   
Milena18
Super, Ana!
Smeško, nije strašno bilo. Nema baš mnogo mrdanja i okretanja, ali sam se ipak naspavala. 
Kako ste, mame? Kako provodite dan?


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 16:04:15   
Misha i Ljisha
Jeee nece mi doci treci djak sad u 4 😂 idem da peglam hhah jaoo ...siz. Izem ti vikend. A kad cu ja na godisnji

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 16:11:29   
Misha i Ljisha
Inace p mi i dalje ima temp. Sad se vec brinem. Al ajd pije ab. Inhaliram ga valjda nije upala pluca. Ne sisti nocu dok spava. Sludjena sam skroz. Kaze mm da ga vodimoopet kod dr. Kod Nikolica ili nekog ko radi vikendom. I sta ce da nam kazu? Nista. Nema on pogorsanja kaslja. Nos curi pa curi. Cistimo ga. Ja mislim da samo treba strpljenja. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 16:14:09   
smeško
Koliko dana ima T?

Mi isli da platimo konacno tu masinu za sudove. Narucili meso i sada cekamo da nosimo ulov kuci.😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 16:29:00   
vonavoj
Ljisho,ako je virus,5 dana moze da ima temp..tako je i moj M u decembru..naravno da niste vadili krv,pa i ne znas..pokriven je antib,inhaliras ga..Zahladnelo napolju,set_ali smo.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 16:35:56   
IvanaSK RR
Ljiso,sacekaj jos sutra. Ako bude imao onda bih ga vodila u ponedeljak.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 16:52:08   
vocicana
Dobar dan, prvo sam otisla u veselije teme, inace sam juce bil au minus 100 fazi, uzas jedan.
Dete 7 dana temepratura, antibiotik, inhalacije, ista ne unosi, samo spava, nikakav!!! Ja sam jucxe htela da se ubijem vise.
Otisli opet do lekara, cista pluca, grlo jos po malo crveno i blago hiperemicno levo uho, ali nista znacajno. E sinocc sam nervni slom ubola kada sam videla da eopet zagreva, odmah sam ga skinula, odmah tusiranje, suupozitorija ui u isto vreme Brufen sirup. Mislim da s eu zivotu nije onoliko izznojio za tih dva sta, tri puta sam ga presvlacila, jutros je msm imao 35 stepeni telesnu temperaturu. Ezo tako i dana sceo dan bez nje. Malo je jeo i pio, ali svakako bolje nego sto je bio.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 17:21:34   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Milena18

Super, Ana!
Smeško, nije strašno bilo. Nema baš mnogo mrdanja i okretanja, ali sam se ipak naspavala. 
Kako ste, mame? Kako provodite dan?





Milena kakav gips?Sta ti se desilo?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 18:38:57   
vonavoj
Voci i vi se dugo mucite,i temp i antib..da bude bolje od nocas!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 18:43:38   
Misha i Ljisha
Ivana imamo mi kontrolu u ponedeljak svakako. Ne mislim ja da je dr pogresila sto mu je dala ab. U principi jutros sam mu stavila cepic i ceo dan sam ga pustila da se bori sam sa temp. Nervozirao njakao nije dobro spavao. Al ne dadoh. Ni sad nisam. Ako bas vidim da ne moze da spava i da kuka u snu ili jos skoci stavicu mu cepic.  
A kks nakon vakcine ko zna sta bi pokazala. Sve verovatno. Nisam htela da ga bockam. Dosta mu je bockanja od rodjenja.  

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 20:35:25   
Maraj
Drage ne stigoh danas da vam se javim
Posle podne L dobio temperaturu 38.4
Dala mu brufen u 13h. Spala mu i veceras oko 18h opet skoci na 39.3 ne mozemo da je oborimo. Sat i po od brufena be spada. Tusirali ga
Masirali noge alkoholom. Spala pre pola sata na 37.8 sad opet raste na 38.5 ne znam sta mu je i zasto T ne spada...
Ne pisem h drugu temu jer se zatrpavaju nagradnom igrom...ovde cete bar videti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 20:58:52   
Misha i Ljisha
E Maraj nije vam sad to trebalo. Citala sam danas na netu i bas kazu mnoga deca imaju visoke tempi preko 39.  Kazu skinuti decu da budu bez odece bez obzira na vreme. Kazes u stanu vam je toplo. Skroz ga skini u gacice. 
P za sad spava. Sefu rodj danas. Valjalo bi da zavrsim sta sam juce pocela a sto me P prekinuo. Al bas nemam snage. Evo i mm me tera na spavanje

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 21:31:52   
emicaa
Joj Maraj,moglo vas je zaobici.Bas mu je visoka temperatura.
David spava,Dora ce malo jos biti sa mnom.Pitala da ostane malo duze.
Nisam vam pisala,brat je juce opet otisao u bolnicu.Primio je danas hemo i super ju je podnio.Sutra ce jos jednu i u ponedeljak ce kucu.Ipak ce mu u ciklusu davati dvije a ne tri kako je on mislio

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 21:35:55   
bebilule
Maraj, opet ga zakacilo... Ne panici, M je imao nedavno onu preko 40, nista je nije skidalo prvi dan. Bas je bilo guravno, ali je proslo za dva, tri dana. Njemu je bila viroza. Sto se skidanja tice, njemu je bilo bas hladno. Kada sam ja zakacila drugi dan, nije bilo sanse da se istusiram i skinem. Bas me tresla groznica. Grozan je osjecaj. Znam sve, treba rashladjivati, ali je grozno. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 21:37:46   
bebilule
Emice, sad vidim post za brata. Drzim fige! 


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 21:47:04   
emicaa
Bebi ma bice to dobro,sigurna sam.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 22:04:44   
Ana RR
Dobro veče. Jao opet svi bolesni... dokle više? Maraj, izgleda da je takav virus, svi su imali visoku temp koja se teško obara (a mom Marku i inače teško spada). Kad vidim da pređe 40 zlo mi je. Brzo da ozdrave sva deca..

Mi sad došli kući, malo skitali, pa išli na plivanje, ja bila na masaži... posle kod kumova popila čašu vina... sada sam samo za carstvo snova, mada mi mm nešto namiguje, ne znam da li je odjednom dobio tikove ili je nešto drugo u pitanju user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.3.2019 22:31:58 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 22:43:49   
Maraj
Nama je stanje nepromenjeno. Do 39.6 je isla. U 18h sam mu dala brufen pa u 21:30 panadol. I sad ima 38.6
Nikad se ovo desilo nije. Ne mozemo da mu oborimo T. Zvala sam i hitnu. Pedijatrica se javla i bukvalno me iznapusavala.
Tirsova i DM je nocas dezurna. Nadam se da nam nece trebatiuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 22:51:41   
emicaa
Maraj zasto iznapusavala?Jel mu dajes dobru dozu,ono pola od njegove tjelesne tezine?
Anci skuvaj mu kamilicu nek ispire 😂😂😂 mozda covjeku i nesto upalo 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 23:08:15   
Maraj
Da da emice. Dajem mu pravu dozu
Rekla sam joj da sam mu dala brufen u 18h pa panadol u 21:30h. Zvala hitnu nesto pre 22h i ona u fazonu zasto zovem kad lek tek treba da deluje. Anjemu T ne spada od 18h od kad je popio brufen. Trese se, vristi
Tusiramo ga. Hladno mu je
Masiramo noge i ruke. I alkoholom masiramo.
Zaspao je pre mozda 20 min sa 38.6 sad mu izmerim 38.7
A eto u pola 10 je i panadol popio

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 23:29:17   
jess021
Maraj, ne masirajte noge alkoholom ako nisu tople, dok god su noge hladne temp raste. Kad dodje vreme za paracetamol mozda bolje da mu das febricet cepic, na sirup skoro niko ne reaguje. Grozan je taj virus.
Voci, moram da pitam. Otkud da das i cepic i Brufen u isto vreme? Mozes jako da mu oboris temp. Mi se danas vratili, posle bili kod kumova na rodjendanu, tek sad se uspavljujemo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
2.3.2019 23:45:00   
Ana RR
Maraj, mi nismo mogli Marku da oborimo temp 24 sata. Užas. Moraš da mu zagreješ noge i ruke, tada će početi da se znoji. Svojim rukama ih trljaj da pokreneš cirkulaciju.

Jess, pa se već vratili? Nešto mi je proletelo. Nadam se da ste uživali user posted image

Emi, nema mi druge user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here