|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
4.4.2019 23:09:27   
bubulence
Heeej draga bas sam se pitala gde si i kako si♥️. Ja sam relativno dobro , bice i bolje.

Kako si ti? Jesi nasla nekoga privatno? 

(odgovor članu Maza76)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
5.4.2019 11:01:54   
Maza76
Bubulence draga nisam ni ja lose guramo usla u 7 mesec ali sad mi je nesto svaki dan sve tezi..lose i spavam...kad je tebi termin


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
5.4.2019 11:07:38   
bubulence
Meni je krajem jula... Imam jos da guram... Mada su kontrakcije vec uveliko prisutne, ali pijem terapiju pa se nadam da ce biti u redu


(odgovor članu Maza76)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
5.4.2019 11:27:42   
Maza76
Bubulence i ja pijem utrogestan tri puta dnevno..ali ija imam ceste kontrakcije neznam dali tako treba jos malo pa cu kod doktora da proverim


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
5.4.2019 11:31:32   
bubulence
Nije bas da treba da imamo kontrakcije, ali posto je i meni i tebi treca trudnoca u pitanju, nije ni mnogo cudno. Ako mozes odmaraj, tvoja deca su velika... 


(odgovor članu Maza76)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
6.4.2019 21:33:01   
nata11
Iskusne trudnice jel nakon 28 nedelje idete cesce na UZ - na 2 nedelje?




_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
6.4.2019 21:54:24   
dunja RR
Nato ja nisam, na mesec-mesec i po, tek pred sam kraj cesce. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
6.4.2019 22:14:44   
vonavoj
Nato,a sto bi isla cesce,posle eksper.nema potrebe za uz..ja sam na 6 nedelja isla..ide se cesto,svaki drugi dan ako se predje termin. Ili ne daj Boze,ako nesto nije ok,tipa protoci,pritisak..ako.je sve ok,nema potrebe.Bubi,kako osecas kontrakcije?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
7.4.2019 0:53:09   
lesli
Ja sam isla na 2 nedelje u tom nekom periodu. Ne mogu da ze set_im da li od 29. ili 31. Ctg od 33. nedelje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
7.4.2019 8:28:48   
nata11
Citam na aplikacijama ina netu pa rekoh da pitam.




_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
7.4.2019 9:02:31   
lesli
Meni je eto radila... Nisam stekla da je zbog toga sto sam VTO trudnica, niti sto sam imala komplikovanu trudnocu vec da je to mojoj dr deo standardne procedure - da tako postupa sa svim trudnicama. Da, ne napisah... ctg od 33. na 2 nedelje, a od 37. jednom nedeljno ako je sve ok.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
8.4.2019 14:30:24   
Šmizli
Devojke, kako ste?Evo mene nije me bilo neko vreme...😁Ja evo za dva dana ulazim u 7 mesec.Dobro se osecam,mada evo danas mi se spava uzasno.Htela sam da vas pitam ima li neka tridnica da ne pije nikakve vitamine kao u mom slucaju, pijem samo folnu kiselinu,utrogestan 2x1 od 100 mg,i referum gvozdje to mi je rekao hematolog prosli put e sad mi je ukinuo jer mi je hemoglobin bolji...Sad kad budem isla kod gin da vidim sta on kaze...? Pozdrav


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
8.4.2019 17:34:35   
popkica bebic
Draga, evo i ja pijem samo folnu kiselinu i primam Depo progrsteron na sedam dana. Uskoro cu proveravati ks i verovatno ću piti i nešto za gvožđe. ☺️ Inače me mnogo svrbi stomak i grudi. Nadam se da nije ne dao Bog holestaza, nemam druge tegobe. Valjda se rasteze koža, a suva mi je užasno. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
8.4.2019 17:44:01   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Draga, evo i ja pijem samo folnu kiselinu i primam Depo progrsteron na sedam dana. Uskoro cu proveravati ks i verovatno ću piti i nešto za gvožđe. ☺️ Inače me mnogo svrbi stomak i grudi. Nadam se da nije ne dao Bog holestaza, nemam druge tegobe. Valjda se rasteze koža, a suva mi je užasno. 


Sta je to depo progesterom,i holestaza?.Ma rasteze se koža sigurno i mene tako svrbi stomak po nekad...😃


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
8.4.2019 17:49:48   
popkica bebic
Depo progrsteron su injekcije progesterona, kao tvoj oralni utrogestan. Isto je to. Ali ja primam bocke. A holestaza je poremećaj u radu jetre koji nastaje u trudnoći i nestaje nakon porođaja. Ali za bebu je opasno. Ne daj Bože! Izaziva svrab, mada najviše na tabanima i šakama. Mene stomak svrbi, doduše ne do iznemoglosti. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
8.4.2019 17:58:45   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Depo progrsteron su injekcije progesterona, kao tvoj oralni utrogestan. Isto je to. Ali ja primam bocke. A holestaza je poremećaj u radu jetre koji nastaje u trudnoći i nestaje nakon porođaja. Ali za bebu je opasno. Ne daj Bože! Izaziva svrab, mada najviše na tabanima i šakama. Mene stomak svrbi, doduše ne do iznemoglosti. 


Aha nisam znala za to.Bockam se i ja svaki dan ali zato sto imam trombofiliju....


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
8.4.2019 18:00:37   
popkica bebic
Joj, šta sve mi mame moramo da podnesemo.☺️Ali, bebe su posebne. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
8.4.2019 18:01:25   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Joj, šta sve mi mame moramo da podnesemo.☺️Ali, bebe su posebne. 


Bas tako...😃


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
8.4.2019 18:09:05   
dunja RR
Šmizli, ni ja u ovoj trudnoći nisam pila ništa osim folne, siofora i heferola, tj. nikakve vitamine, dr nije htela da mi da, a ona je inače ima slične stavove kao neki naši poznati hematolozi.
U prošloj trudnoći mi je davala vitamine.

IZVORNA PORUKA: Šmizli

Devojke, kako ste?Evo mene nije me bilo neko vreme...😁Ja evo za dva dana ulazim u 7 mesec.Dobro se osecam,mada evo danas mi se spava uzasno.Htela sam da vas pitam ima li neka tridnica da ne pije nikakve vitamine kao u mom slucaju, pijem samo folnu kiselinu,utrogestan 2x1 od 100 mg,i referum gvozdje to mi je rekao hematolog prosli put e sad mi je ukinuo jer mi je hemoglobin bolji...Sad kad budem isla kod gin da vidim sta on kaze...? Pozdrav





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
8.4.2019 19:04:11   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Šmizli, ni ja u ovoj trudnoći nisam pila ništa osim folne, siofora i heferola, tj. nikakve vitamine, dr nije htela da mi da, a ona je inače ima slične stavove kao neki naši poznati hematolozi.
U prošloj trudnoći mi je davala vitamine.

A to siofor i heferol nisu vitamini?Ja je pitala i ona mi rekla da ne moram da pijem vitamine...A u glavnom svi piju...☺


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
8.4.2019 19:20:09   
bubulence
za sada nista osim folne kiseline i mg direct

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
9.4.2019 9:37:39   
buba m
Ja pijem femibion od početka. I u prvoj trudnoći sam pila. 



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
9.4.2019 9:56:01   
Filadendronka
Samo da pozdravim trudnice, iako je mozda vreme da napustim grupu. :) Druga trudnoca mi je bila dosta laksa od prve i prosto ne znam kad prolete devet meseci. 

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
9.4.2019 10:02:43   
nata11
F bas rekoh da ti pisem u temu o tvom porodjaju. Isprepadah se :)


Kako ste trudnice? 

Ja isla da vadim krv zbog gvozdja i da se prijavim za skolu roditeljstva. Uskoro krecemo na kurs i obilaske porodilista. 
Inace proverili smo u bolnici kazu moze i epidural i spinal i obilazak bolnice i prisustvo oca. Pa sada videcemo sta od toga svega bude kada dodje dr sa odmora. 🤣. Nesto mi cudno da smo toliko napredni. 

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
9.4.2019 11:17:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Samo da pozdravim trudnice, iako je mozda vreme da napustim grupu. :) Druga trudnoca mi je bila dosta laksa od prve i prosto ne znam kad prolete devet meseci. 


💙Samo ti nama svrati💙. 
Nato, koje je to porodiliste da dodjem da se porodim tu😉. Meni je samo bitno da dobijem epi... Nista drugo me ne zanima... 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here