|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.5.2019 22:30:44   
Filadendronka
Bravo za tolike price i bice korisno citati sva ta iskustva, pogotovo za one koje tek ceka ta prica. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
22.5.2019 21:56:16   
Duškić
Divne price. Jos malo pa kraj konkursa.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
23.5.2019 9:50:34   
flamingos
Predivne priče,bravooo.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
23.5.2019 10:02:02   
Duškić
Do kraja meseca je konkurs.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
23.5.2019 10:14:24   
marketing RR
Moja priča kreće ovako. Tog jutra 26.8. odlučili su hitno da me porode pošto je bio moj život i život moje bebe u opasnosti. Porodili su me u 25 nedelji. Bebac je imao svega 1210g i 33cm dugacak. Prebačen je odmah na institut za majku i dete. Da bi dr rekli kada se oporavim mogu doći na institut ali pod uslovom da imam mleka da bi beba dobio moje mleko i brže napredovala.

PROČITAJTE VIŠE

Od kad sam prvi put zatrudnela, znala sam da ću svoju decu dojiti i da ću sve uraditi da oni imaju dovoljno mleka.. jer je majčino mleko najvažnije za njihov imunitet i zdravlje. Sa prvom ćerkom imala sam malo poteskoća.
Mleko je bilo slabije u početku. Ona je imala žuticu i bile smo 10 dana na dečijem gde mi je mleko bilo slabo i dete mi je bilo gladno a niko od osoblja doktori i sestre nisu se setili da je dohrane. Bila je duša moja na siki stalno ali meni slabo mleko jer smo bili odvojeni od porodice i ja sam se sekirala jer su je stalno bockali i ona mi je plakala.

PROČITAJTE VIŠE

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
23.5.2019 10:33:38   
Sanidej
Sjajno!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
23.5.2019 12:11:49   
Filadendronka
Ja se prijavila, dosla mi inspiracija! :) 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
23.5.2019 12:13:56   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ja se prijavila, dosla mi inspiracija! :) 
Bravo za tebe,srećno!


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
29.5.2019 21:46:32   
marketing RR
Puno priča nam je stiglo. user posted image

Kad te stisnu teške muke,
pogledaj u svoje ruke.
One drže snene oči,
u osmeh ih ti pretoči.

Kada iz sike bolno rana zjapi,
svaka majka se za glavu uhvati.
Pomoć na sve strane hitro traži,
samo da bolove bar malo ublaži.

PROČITAJTE VIŠE


Donose mi ćerku na prvi podoj. Sestra koja mi objašnjava šta treba da radim je jako mlada, još uvek nema porodicu. Dobro, susreće se sa mnogo žena, radi ovo svaki dan i odlučujem da joj verujem. Slušam sve sto mi kaže: “Nemojte je držati u rukama, lezite na bok, pazite da i beba leži na strani”. Upijam reči i tešim se da je to sve prirodno, biće dobro. Ali sve je to tako nezgrapno i nategnuto. Plus i ova nova osećanja brige ili čega već koja ranije niko nije pomenuo! Ili možda jeste, zajedno sa onim: “Videćes kako je to kad se tebi rodi dete…”
PROČITAJTE VIŠE

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
1.6.2019 22:14:17   
marketing RR
Dok ne proglasimo 5 najlepših priča, evo još nekih koje su pisale naše vredne korisnice. user posted image

Sve je počelo jednog prelepog avgustovskog dana pre šest godina ... Kada je na svet došla moja najvažnija mlada dama.



Noć je bila burna i teška i tek negde pred zoru, rešila je da je vreme da se upoznamo.
Prvi jutarnji podoj...Neopisiv osećaj...sreća i strah u isto vreme. Prihvatila je odmah ono što je najbolje bilo za nju.

PROČITAJTE VIŠE


Bili jednom Mama i Tata. Mnogo su se voleli i bili su veoma srećni. Imali su tri predivne devojčice: Pametnicu, Mazicu i Mrvicu. Pametnica je bila najstarija i nekako svoja. Svi su govorili da jako liči na Mamu. Uz nju su Mama i Tata učili o roditeljstvu i svim lepotama i teškoćama koje ono nosi. Pametnica je volela da pije Mamino čarobno mleko, mada početak dojenja nije bio nimalo lak.
PROČITAJTE VIŠE

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
2.6.2019 7:29:29   
Dunjocka
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
2.6.2019 13:36:44   
veselicaa
user posted image user posted image

(odgovor članu Dunjocka)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
2.6.2019 13:42:37   
mirana1
user posted image divnoca

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
3.6.2019 7:18:52   
Duškić
user posted image user posted image

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
3.6.2019 12:51:22   
Filadendronka
Kad li ce rezultati? :) 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
3.6.2019 13:19:17   
Sanjica26 RR
Uskoro. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
10.6.2019 19:57:00   
marketing RR
Došlo je vreme da objavimo pobedničke priče!
Počevši od večeras, i tokom naredna 4 dana ćemo svako veče objavljivati po jednu od 5 pobedničkih priča!


Prva pobednička priča u nagradnom konkursu "Najlepša priča o dojenju", priča koja ostavlja bez daha, je "Tri lica sreće" od Sanje Ilić.

Čestitamo!!! user posted image user posted image user posted image



"Bili jednom Mama i Tata. Mnogo su se voleli i bili su veoma srećni. Imali su tri predivne devojčice: Pametnicu, Mazicu i Mrvicu. Pametnica je bila najstarija i nekako svoja. Svi su govorili da jako liči na Mamu. Uz nju su Mama i Tata učili o roditeljstvu i svim lepotama i teškoćama koje ono nosi. Pametnica je volela da pije Mamino čarobno mleko, mada početak dojenja nije bio nimalo lak. Mamine bradavice su nakon prvih pokušaja dojenja bile bolne i u ranama, a malena Pametnica je često plakala kao da mleka nije bilo dovoljno."

PROČITAJ VIŠE >>>

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
10.6.2019 22:29:06   
Tajčica
Čestitamo, divna priča user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
10.6.2019 22:37:07   
Rosita
Ooo, rasplakah se.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
11.6.2019 20:05:41   
marketing RR
Druga pobednička priča pretočena u pesmu je "Sazvežđe" od Ane Popović. user posted image

Kad te stisnu teške muke,
pogledaj u svoje ruke.
One drže snene oči,
u osmeh ih ti pretoči.

Kada iz sike bolno rana zjapi,
svaka majka se za glavu uhvati.
Pomoć na sve strane hitro traži,
samo da bolove bar malo ublaži.

PROČITAJ VIŠE

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
11.6.2019 20:14:40   
Rosita
👏



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
11.6.2019 21:31:44   
physio70
Dva divna talenta.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
12.6.2019 21:37:24   
marketing RR
Treća pobednička priča u nagradnom konkursu "Najlepša priča o dojenju" je priča "Jedne crne i jedne plave oke" od Sanje Markovic. user posted image user posted image user posted image

"Bilo je to rano novembarsko jutro...vrlo rano...4 ujutru još mrak a moje je srce zasijalo jače od svake zvezde, meseca ili sunca onog trena kad sam ugledala jedne krupne crne okice jednog čupavog bepčeta...bile su to baš krupne okice za bebu koja se tek rodila...pitaju me: mama šta ste dobili a ja pomislih ljubav svog života, sreću i radost zauvek a rekoh dečak..."

PROČITAJ VIŠE >>>

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
13.6.2019 21:44:39   
marketing RR
Četvrta pobednička priča u nagradnom konkursu "Najlepša priča o dojenju" je priča "Neraskidiva veza" od Marije Trajković Balan. ❤️

Da se razumemo, nisam dojena beba. Rodila sam se sa 1900 grama, bila dugo u bolnici bez mame. Kada sam ostala u drugom stanju, bilo mi je važno da dojim.

Mislila sam da je to staviš svoje čedo na grudi i ono jede. Prevarila sam se jaaako. Dok sam bila u šok sobi, bebu su mi donosili na 5 minuta. Prelaskom u sobu, bebu su dovodili na po nekoliko sati. Nisam znala šta ću s njom. Malo biće, gleda ono mene, gledam ja njega. Oko usana umazano belim od dohrane. Mleko ne kreće, ali me teše da zbog carskog reza dolazi kasnije. Kad su mi doneli bebu, pitali su da li sam je dojila. Pošto je moj odgovor bio da ne znam i da nisam, objasnila mi je kako i namestila ga za dojenje. Osećaj kad je prvi put povukao mleko je najintimniji i najčudniji osećaj na svetu.

PROČITAJTE VIŠE

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
14.6.2019 8:43:56   
lepic
Pesma mi se jako dopada,

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here