|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 10:14:04   
Beca.t
Popkice biće ti super, imaćeš pomoć i videćeš koliko će ti značiti. Naravno da ni jedna promena nije laka ali ova mi se čini lepa. user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 10:20:32   
MimaKos
Popkice, bice sve u redu , najvaznije da imas pomoc svojih i njegovih.. bice ti lakse


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 14:03:34   
bubulence
Popki navici ces, gledaj na to sa pozitivne strane, imaces pomoc. Videces koliko ce deci znaciti sto su bake i deke u blizini. Evo, mi nigde nikog, mm srecom odmah dobio slobodne dane pa je sa decom, ali svaki dan mora da dolazi u NS nesto da mi donese, to je sat vremena vožnje od Odzaka, dok spremi sta meni treba, dok spremi njih dve, dodju, onda one budu tuzne sto ne mogu da vide bebu, kukaju, jedva ih vrati kuci, kuva, pere. Nije njemu to tesko ali bi znacilo samo kada bi imao kome da ih ostavi da ih ne voza toliko.... 

Mi smo ostali i danas. Bilirubin 163, a ispod 160 pustaju kuci... No dobro, danas cu izdrzati, nadam se da cemo sutra kuci. Dobio je i neku infekciju, ovde ne kupaju bebe, on se sav osuo. Pa su mu danas to cistili, vec je bolje ali je jako crven... 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 14:11:57   
doramar11
Kako podnosite vrucinu, drage trudnice?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 14:54:24   
vonavoj
Pa da bubi,secam se i ja da je bila granica oko 160...Znam da je veliki stres za sve,ali izdrzacete. A da li nedeljom ima otpust,kod nas nema?

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 15:12:31   
vonavoj
Micko je imao 169 i pustili su nas..pa sam kod kuce imala muku,em moje grudi,em on veliki,gladan,a pospan. Neka ste otisli.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 16:50:44   
bubulence
Ima otusta i nedeljom, bar mislim da ima jer sam pitala da li cemo sutra kuci, dr kaze - videcemo... 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 18:14:46   
Beca.t
Dan-dva nece mnogo promeniti, bices uskoro sa decicom. Mislim da si u pravu, da sve bolnice otpustaju i nedeljom.


Lepo da si dobro prosla na porodjaju, ljubi bebicu.😘😘😘
Devojke, meni jenjavaju mucnine, rekla bih da sam bolje zadnjih 5 dana ali uvece imam nadimanje i ako jedem voce bas imam gasove. Nisam za druzenje uvece, nekako mi padne sve tesko na zeludac a stomak kao bure. Poceo da raste. Danas sam usla u 12. nedelju. Isli smo do Kneza danas, set_ali i prijalo mi je. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 19:14:25   
bubulence
Beco super sto mucnine prestaju. Prestace i nadimanje. Nemoj piti gazirano ako pijes


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 19:27:08   
MimaKos
Meni je za mucninu najvise limun pomagao 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 19:35:28   
Beca.t
Ali imam neki cudan ukus u ustima i osecaj. Niti da jedem niti da ne jedem. 


I ja limun, caj od nane mi najvise prija. 
Ima dana kada mi bude super ali nekad onako nekako cudno.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 19:37:38   
MimaKos
Jedi lagano (meni banane prijale tada) i po malo, nemoj odjednom.mnogo hrane , i limun ili kisela voda. I ja sam muku sa tim mucila, a  nisam povracala

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
21.7.2019 7:39:00   
popkica bebic
Dobro jutro, trudnicice debelice koleginice! 😁😁😁 Kako smo jutros? Deca i ja se spremamo za Službu, a pošto odmah posle toga imamo goste, morala sam da ustanem rano da napravim pitu. Možda vam se sledeće nedelje neću mnogo javljati jer me čeka selidba, čišćenje, pakovanje i td. Baš su mi emocije u haosu.... Proći će tek kada se skrasimo. Ljubim vas sve. P. S. Bubi, idete li kući danas? Prebrinula si porođaj hvala Bogu! 😊👶



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
21.7.2019 11:45:00   
Maruska15
Dobar dan drage moje. Kako ste mi? I meni jenjavaju mučnine,ali zato imam odvratan ukus u ustima,po 5 puta perem zube. Imam zapusen nos i kijam,a nisam prehladjena. Tako mi je bilo i u prvoj trudnoći. Muči me nesanica,po celu  noć se obrcem po krevetu... Simptomi sve jači svaki dan mašala 🤣🤣


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
21.7.2019 13:03:49   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Dobar dan drage moje. Kako ste mi? I meni jenjavaju mučnine,ali zato imam odvratan ukus u ustima,po 5 puta perem zube. Imam zapusen nos i kijam,a nisam prehladjena. Tako mi je bilo i u prvoj trudnoći. Muči me nesanica,po celu  noć se obrcem po krevetu... Simptomi sve jači svaki dan mašala 🤣🤣





Da da, taj ukus bez vezan, potpuno te razumem draga sapatnice.😀 Osim tiga, idem 3 puta u wc nocu, ustajemu 5-6 ujutru. Odlepitis! 🤗

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
21.7.2019 13:10:05   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t



IZVORNA PORUKA: Maruska15

Dobar dan drage moje. Kako ste mi? I meni jenjavaju mučnine,ali zato imam odvratan ukus u ustima,po 5 puta perem zube. Imam zapusen nos i kijam,a nisam prehladjena. Tako mi je bilo i u prvoj trudnoći. Muči me nesanica,po celu  noć se obrcem po krevetu... Simptomi sve jači svaki dan mašala 🤣🤣





Da da, taj ukus bez vezan, potpuno te razumem draga sapatnice.😀 Osim tiga, idem 3 puta u wc nocu, ustajemu 5-6 ujutru. Odlepitis! 🤗
  Nije za džabe drugo stanje,ja kažem mužu moje telo više nije moje,nemam nikakvu kontrolu 😁


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
22.7.2019 22:43:44   
Beca.t
Gde ste devojke? Nema vas danas.


Nesto me danas onako blago "sevne" tj "zigne" stomak desno...pa tako od jutros ali se primiri. Sve mislim to je ok, sta vi kazete? Nista jako ili strasno ali brinem naravno...

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
23.7.2019 10:19:24   
popkica bebic
Zaista se slabo piše.... Otprilike nas tri četiri...

Beco, mene već evo sedmi mesec kako žiga na sve strane po /u stomaku. Najčešće sa leve strane, a zna se i sa desne. Međutim, kod mene su creva u pitanju. Trenutno ne mogu da mi urade detaljnije analize, ali na osnovu moje priče i simptoma, pretpostavlja se da je iritabilni kolon. Navodno i beba stiska creva. Bolovi sa jedne strane u trudnoći mogu da budu i zbog ligamenata. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
23.7.2019 10:32:41   
AnaTamara
Evo i mene, pratim ali ne stizem da pisem!  Usli smo u 7.mesec 😃 radila sam ogt test i stitnu, Bogu hvala sve je ok. Sutra idem kod endokrinologa sa tim nalazima, nadam se da ce sve biti ok.Ljubac za sve mame i stomacice 

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
23.7.2019 10:40:11   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Zaista se slabo piše.... Otprilike nas tri četiri...

Beco, mene već evo sedmi mesec kako žiga na sve strane po /u stomaku. Najčešće sa leve strane, a zna se i sa desne. Međutim, kod mene su creva u pitanju. Trenutno ne mogu da mi urade detaljnije analize, ali na osnovu moje priče i simptoma, pretpostavlja se da je iritabilni kolon. Navodno i beba stiska creva. Bolovi sa jedne strane u trudnoći mogu da budu i zbog ligamenata. 
[/quote


Hvala na javljanju. Evo danas manje...drz te se trudnice! 😘

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
23.7.2019 10:57:25   
Maruska15
Dobro jutro i od mene. Beco  i ja sam noćas imala probode  na desnoj strani u predelu jajnika. Mislim da to nije ozbiljno. Valjda su ligamenti. Ja sam preksinoć tako povracala...fuj. Više ne,ali osećam nenormalnu  glad 24h. Ne mogu više,šta god jela nakon 10 minuta umirem gladna. Strah me da mi nije proradio šećer kao u prvoj trudnoci a tek 8.avgusta imam ogtt test. Danas imam ultra zvuk pa se javljam 👶


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
23.7.2019 11:08:55   
bubulence
Sve hocu da vam pisem a, onda udjem na rr i vidim milion besmislenih tema pa odustanem.

Kako ste stomacici? 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
23.7.2019 15:36:17   
Maruska15
Drage moje bila sam na uzv. Beba je svega 30mm duga,trudnoca odgovara 9 nedelja+ 5 dana. Vrlo je aktivna,skakuce po onom ekranu,baš sam se raznezila. 👶

Još jedna moja beba. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
23.7.2019 15:40:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Drage moje bila sam na uzv. Beba je svega 30mm duga,trudnoca odgovara 9 nedelja+ 5 dana. Vrlo je aktivna,skakuce po onom ekranu,baš sam se raznezila. 👶

Još jedna moja beba. 


❤️ ❤️ ❤️ 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
23.7.2019 15:49:00   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Drage moje bila sam na uzv. Beba je svega 30mm duga,trudnoca odgovara 9 nedelja+ 5 dana. Vrlo je aktivna,skakuce po onom ekranu,baš sam se raznezila. 👶

Još jedna moja beba. 
  
vidim da je i Nifty sponzor RR (prenatalni test) izlaze reklame, ne znam da je po.pravilima ali cisto da znate vi trudnice, imate na njihovom Instagram profilu sada, dele jedan prenatalni test a sve se neke trudnice u poodmaklim trudnocama prijavljuju, pa ako nekom znaci neka se prijavi jer traze i koliko ste tacno trudni..


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here