|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
5.7.2019 16:50:17   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: popkica bebic



IZVORNA PORUKA: AnaTamara



IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Maruška, divno za prvi UZ! 👶

Imam pitanje za sve. Da li ste imale pritisak na bešiku u trudnoći? Mislim, znam da je normalno u trećem tromesečju, a ja sam tek ušla u šesti mesec. Nije svakodnevno, ali baš bude nezgodno... 
Hahahaha, Popkice, moram da se nasmejem, i kod mene je isti slucaj 🤣 takodje osecam strasan pritisak, non stop u wc, urin radim svaka 3 dana 🤣  razmisljam o glupostima. Pre 7 dana sam bila na uz, ali sam juce zvala dr i zakazao mi opdt za sutra. Strasan hipohonder
Joj, AnaTamara, sestro slatka, javi se češće, da razmenjujemo strahove i iskustva. 😁😁😁 Sizim za svakih sitnicu. U svemu vidim razlog za strah.... 

Ostale, kako ste? Nema vas danske. 😊


Popkice čisto sumnjam da imaš vece strahove od mene. Hahaha, nema mi ravne.   Lele zene ja jutros ustadoh kad ono imam sta da vidim. Sve neke flekice po licu. To nisam imala u prvoj trudnoci. Cula sam da se javlja nekome u poznoj trudnoci. Ali sad na početku... Bas sam se zacudila. 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
5.7.2019 16:53:20   
popkica bebic
Dešava se nekad i ranije. Pogotovo što je leto, a trudnice imaju oset_ljiviju kožu, pa može da se dogodi. I ja imam pegice, a uopšte nisam taj tip kože, nego eto, tako sada. 😉



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
5.7.2019 16:55:24   
Maruska15
Bas interesantno. Očekivala sam bubuljice kao u prvoj trudnoci. Kad ono fleke :D


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
5.7.2019 17:06:07   
bubulence
Mozda i nema veze sa trudnocom, jednostavno se pojave fleke od sunca u ovom periodu...

Jao zene, meni se beba jako nezgodno namestila, ne mogu da hodam koliko me boli

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
5.7.2019 17:09:15   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: bubulence

Mozda i nema veze sa trudnocom, jednostavno se pojave fleke od sunca u ovom periodu...

Jao zene, meni se beba jako nezgodno namestila, ne mogu da hodam koliko me boli


Ovde kod nas bas i nema sunca. Probaj da prilegnes mozda ce da se pomeri. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
5.7.2019 17:11:23   
bubulence
Jao da, kod vas nije kao ovde... Zaboravila sam da nisi u Srb...

Legla sam, odmaram. A bebac luduje, mislim da ce izaci kroz pupak... Valjda ce se pomeriti da me vise ne boli

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
5.7.2019 20:52:35   
Bebana17
Ja samo zelim da vam posaljem morske pozdrave iz prelepe Grcke. Uzivamo maksimalno, ja sa stomacicem, mislim da me svi gledaju kao svetsko cudo sto pored 3 male dece imam cetvrto u stomaku. Jos uvek imam mucnine i slabosti, al sam naucila kako da se izborim sa tim. A kad se vratim, pravac na double test. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
5.7.2019 22:07:16   
doramar11
Pa i jesi cudo :)

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
5.7.2019 22:22:15   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Ja samo zelim da vam posaljem morske pozdrave iz prelepe Grcke. Uzivamo maksimalno, ja sa stomacicem, mislim da me svi gledaju kao svetsko cudo sto pored 3 male dece imam cetvrto u stomaku. Jos uvek imam mucnine i slabosti, al sam naucila kako da se izborim sa tim. A kad se vratim, pravac na double test. 





Ti si moj idol@ Carica! Uzivaj draga i hvala na morskim pozdravima! Mi tebi saljemo Srb pozdrave 😀

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
5.7.2019 23:56:23   
bubulence
Bebana bravo i uživajte! Brcnite se i za nas😁.

Mi smo neplanirano dosli na selo. Sat ipo voznje, 4 stajanja da piskim. Svi smo odlepili. Ko sta radi ja samo gledam gde ima njiva sa kukuruzima😂

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 10:14:58   
popkica bebic
Žene drage, šta se radi!?

Nema nikoga na temi danima. Sakrile smo se od vrućine. Bebana, uživajte u kupanju i plaži. Ja svaki dan u svojoj hipohondriji. Sve analiziram, pratim i onda se opteretim raznim mislima.... Uh! 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 10:21:17   
bubulence
Jao popki kako te razumem... A ne znam, zasto smo takve, ja nisam bila u prve dve trudnoce ovakva, cak sam izludjivala sve oko sebe koliko sam bila opustena.

Trenutno mi je najveci problem nespavanje, ali i to ce proci.  Prekosutra slavimo starijoj cerki rodjendan pa onda krecem lagano sa pranjem i peglanjem

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 10:27:11   
popkica bebic
I mene ubi nesanica. Jedva se namestim, vrućine mi je, deca kašlju, čujem svaki šum, piški mi se... Od jutros sam krenula i stolicu da posmatram. Sve mi se čini da vidim svašta, pa onda krenu pitanja sta ako su crvi, šta ako je krv, šta ako je neka teška bolest, ne dao Bog, pa posle nema spavanja nikako. Već godinama unazad imam sitne crne tačkice u stolici. I jutros mi je odjednom došlo do pitanja sta je i kako je. Možda stvarno treba da sve konsultujem sa nekim lekarom, ali godinama je tako. Izvinjavam se na opisu, ludak sam pravi. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 10:44:45   
Beca.t
Svaka svoju muku vodi. 😀 Mene kada naglo ustanem iz kreveta, sto naravno izbegavam, zigne nisko stomak, cas levo cas desno, o ako neprijatno, to mi se nesto cesce desava ovih dana kako odmice trudnica. Da li vam se to desavalo?

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 10:50:39   
popkica bebic
Beco, to su ligamenti. Normalno je. Mene i dan danas zaboli ponekad, ali je bilo češće u prvom tromesečju. Materica se širi i ligamenti zabole. Bol podseća na bol u jajnicima, ali je ovo sasvim bezazleno. 😊



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 10:57:00   
Beca.t
Da Popkice, kao kad jako zigne jajnik. Hvala puno draga! 🤗


Drz se, ja cu da budem jos gora sa pitanjima.😀

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 11:14:35   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Da Popkice, kao kad jako zigne jajnik. Hvala puno draga! 🤗


Drz se, ja cu da budem jos gora sa pitanjima.😀


I meni se Desava isto. Preseče me jajnik.  To je normalno. Imam uzasne jutarnje mucnine. Popijem lek pa mi bude bolje. Celu noc piskim...i tako bas mi je veselo 😃 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 11:54:20   
doramar11
Maruska, sta pijes za mucninu?

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 13:53:23   
bubulence
Jaaooo muke nase trudnicke😁


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 14:55:03   
Bebana17
Maruska pije neki lek na L slovo, mislim da je rekla da ga nema u Srbiji, posto ona zivi u Svedskoj.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 15:11:23   
doramar11
Javice se Maruska da nam kaze. Ringeraja do Svedske.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 16:10:18   
nata11
Bubulence svratih da vidim kako si. Blizi se 😘


Poz za sve trudnice 

_____________________________





(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 17:55:34   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: doramar11

Maruska, sta pijes za mucninu?


Lergigan se zovu tablete. Kod nas ih nema. Ali vidim da je sastav prometazin hidrohlorid, kofein i efedrinsulfat, ako vam je od neke pomoci. Mozda postoje tablete sa tim sastavom.  Stvarno spasavaju. Preporučene su mi tri dnevno ali meni je jedna ujutru sasvim dovoljna. 

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 17:59:39   
Maruska15
Ceo dan smo bili na bazen, moja cera ima 10 meseci ali toliko voli vodu da ne mogu da vam opišem. Bio je ovo jedan prelep dan.  Opustila sam i mozak i telo. A cim udjoh u kucu počeše mi neki grčevi i glavobolja... Alergična sam na sopstvenu kucu😃😃

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 19:27:59   
bubulence
Naatoo svrati nam cesce ❤️.

Devojke kod nas imate antimetil tabele protiv mucnine a mogu u trudnoci 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here