|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 10/19
30.9.2019 13:28:05   
emicaa
Drage mame stiže nam i oktobar.Zbog toga evo nam i nove teme 😊

Pošto chat teme koristimo isključivo za ćaskanje,molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći,roditeljstvu postavljate u za to predvidjenim temama.Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zatvarati.U skladu sa tim preporucujemo da procitate Opšte uslove korištenja foruma
Prethodnu temu možete naći Ovde

< Poruku je uredio emicaa RR -- 30.9.2019 13:32:59 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 13:50:37   
pari
Neverovatno...vec oktobar sutra...

Mm bi trebalo u petak uvece da stigne...ako stignu svi papiri...danas cemo znati. 
Ja kod zubara, cekam...bas ne volim i bojim se, ceo zivot...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 14:08:58   
emicaa
Pari bas sad razmisljam,pa jos malo cemo spremati novogodisnje poklone opet.

Mi smo cijeli vikend skitali,danas necemo nigdje.Zahladilo je oblacno i tmurno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 14:48:21   
vonavoj
Sve je ok kod dr,mislim krvna slika,ekg,osim pulsa 110 i pritisak 130/90,ali ajde.to je tamo.kod kuce je 120/80 i 85 puls..vratila mi je 1/4nebileta,to je za puls i regulisace mi i pritisak...i napeta sam,od stresa umora,objasnjavam kako me boli..kaze da idem na masazu..i tako..moracu da se uklopim i odradim,makar decko koji mi je dolazio kyci..ali svaki deo tela mi istegli i bas dobro izmasira.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 15:14:25   
emicaa
Von zar si i ti bolesna?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 16:39:01   
Ivanka 75
Naeode dragi zelim nam jesen i zimu bez temperatura i bolesti.Ja cu da krenem sa protektinon, za svaki slucaj. 
Vodih dete jutros kod lekara, ovde su sad objedinili skolsu i predskolsku pedijatriju, sva deca zajedno na jednom spratu i svi pedijatri ih lece. Bice veselo. Mada mi uvek idemo u 7 ujutru, tada nema guzve. 
Dobi inhalaciju berodualom, morala sam da priznam da sam na svoju ruku inhalirala berodualom za vikend. I smanjio se kasalj. Kaze dr, ako ste. Super! Pluca cista ali se dosta sliva iz nosa i zato kaslje. I prospan sirup 2x po 5ml.
Vidim da joj je mnogo bolje od inhalacija, nema viseo nog magareceg kaslja kao u cetvrtak i petak. I njoj uvodim vit A do daljenjeg... 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 20:39:05   
Sanjica26 RR
Dobro vece žene. Deca su u krevetima.

Ja se nadam mirnoj noci, da me nece toliko terati da ustajem zbog piskenja☹️ Inace necu moci da funkcionisem, a sutra sam puna sa casovima 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 20:43:03   
Ivanka 75
Sanja, nagrabusi ti sa bakterijama. 😕

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 21:36:28   
Maraj
Vece mame. Ja danas presrecna bila. L cetvrti rodjendan...na putu do posla vaspitacica me zvala. L dobio temperaturu... poslala sam b&d po njega. Kad sam dosla s pisla on imao 40.1...ne znam otkud mu sad T. Juče i jutros je bio super . Videcu kakva ce nam noc bitu..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 21:38:51   
nata11


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro vece žene. Deca su u krevetima.

Ja se nadam mirnoj noci, da me nece toliko terati da ustajem zbog piskenja☹️ Inace necu moci da funkcionisem, a sutra sam puna sa casovima 



Sanjice nisam pratila jel eserihija? Imam gomilu proizvoda za preporuku, pisi u pp ako je to. Ja je jednom lecila 9 meseci. 

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 21:57:13   
Sanjica26 RR
Nato, jos uvek ne znam. Cekam da mi stignu rezultati u sredu. Pretpostavljam da jeste. Imala sam iste simptome prosli put. Pisacu ti 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 10/19
30.9.2019 22:08:32   
flamingos
Laku noć želim svima,sanjajte divne snove


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 6:33:51   
flamingos
Dobro jutro mame,hande da pijemo kafu,pa spremanje z školu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 6:55:59   
jess021
Mame dobro jutro!

Pijem kafu, pa odoh na posao. Njih dve i ove nedelje kući, sad mala ima temp. 
Ja u nekoj minus fazi, nadam se da će me brzo proći. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 7:17:05   
pari
Jess, mozda je samo jesenja minus faza...a i zaređale su sa prehladama njih dve.  Sve to utiče...


Ja bila juče kod zubara, očistila mi kamenac, ne zna šta mi je sa tim zubom, možda su samo desni, ostavile smo do petka da vidimo pa ću u petak da ga snimim ako ne bude bolje.
Sinoć bila sa bivšim mužem i M u parku jedno sat vremena...mislim da je važno da budemo ok mi i da M vidi da funkcionišemo zajedno...
T mi i dalje loše spava...budi se često baš ..Juče joj je još j dna dvojka izašla. Sad je ostala još jedna četvorka i sve trojke...Ne znam kad će to...
Kako ste mame? Deca?Rosi, kako je prošao prvi dan?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 7:22:17   
IvanaSK RR
Dobro jutro mame.
Jess,i ja se pridruzujem minus fazi... Bas sam nikakva..
sve vas ljubim 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 8:28:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.


Evo mene u selu. Jedva sam se probudila jer nista nisam spavala, a ustala sam rano☹️
Danas ce biti naporan dan. 
Uzivajte u suncanom danu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 8:38:41   
nata11
Mi istumbali vreme spavanja nacisto.


Uspavala se u 7:30 pa jela u 1, 3 i od 5 budna. Peva do 7😀😀 
Da dodjem sebi na pa u nabavku.  Moje dete preraslo kadicu za kupanje moram uzeti neku vecu. 

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 8:43:04   
Rosita
Ćao mame, mašem vam! Dobro je, pari, neobično ali ok. N mi danas ostaje da spava u vrtiću, videćemo. Da kucnem, kukala sam, ali on je već zavoleo vaspitačice, pruža im ruke, pominje ih kod kuće i one ga hvale.
Sanjice, vas je poterao taj urinarni vrag :(
Jess, Ivana, budite dobro, želim vam, što pre!
Pari 💜
Maraj, bezvete :( . Nadam se da će brzo biti dobro. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 9:06:21   
emicaa
Dobro jutro,kako volim spavanje do pola 9 😊

Pari i po ko zna koji put kazem svaka cesti tebi i bivsem.Sanjice pa ti si nagrebusila,to mi je promaklo.Jess nedaj se,proci ce i ta faza

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 9:44:59   
Maraj
Potdrav mame.
I ja sam u minusu...
L je nocas jaukao imao T 40.1. Nismo mogli da je skinemo. S se budila. Jutris L povracao....sve u svemu "ludnica".
Odoh sad jos malo pa na posao. Za sad L nema T. Ja nemam puno casova danas...pa videcemo...jedino me nerviraju ovi taxisti sto strajkuju...pa se jedva vratim kući

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 9:51:39   
Ana RR
Dobro jutro, ženske. Upisujem se u klub, i ja sam u minus fazi mada dajem sve od sebe da se to ne vidi. Toliko brinem zbog mm da tačno osećam napad panike kako nadolazi, jedva se kontrolišem.

Maraj, pa bzvz, nadam se da će brzo proći. Pari, vi ste divan primer roditelja koji potrebe deteta stavlja na prvo mesto. Na žalost, nema puno takvih.

Rosi, porastao dečkonja user posted image

Nato, ne znam da li sam to već rekla ali jako je lepo videti te u ovoj temi user posted image

Sanjice, meni je monural odličan za to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 10:11:50   
vonavoj
Uh,svi y minus fazi!Maraj,a rodjendan,slavili ste u nedelju? Virus bas vladaju.Rosi,super za velikog decka.Ja sad u 11 idem kod dr opte prakse.ne znam ni kod koga,sve se izmenjale,da vidim sta ce mi reci,gde da me posalje..od juce je pritisak ok,zakazala sam masazu za cetvrtak..i rekla sebi i ukucanima da sam sad ja malo na prvom mestu..necu da pijem lekove sa 35 godina,zbog stresa!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 11:43:42   
pari
Bravo von, moras tako!


Rosi, vidis kakva su nam velika deca 😊 i moja T danas pruzila ruke vaspitacici cim je videla...
Ana, razumem te skroz...i nadam se da ce se resiti sa tm, da barem znate sta je i sta moze da se uradi...
Maraj, bas bezveze za temp...nadam se da ce mu sutra vec biti bolje...
Ivana, jess...drzite se!Mislite na sadasnji trenutak, na neku lepu sitnicu, na male stvari svakodnevne...mene samo to spasava

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 10/19
1.10.2019 11:51:20   
Ana RR
Jutros pratim Marka u školu i NAGLASIM mu da ne zaboravi duks i ako ga skida da ga stavi u ranac... Sad došao kući bez duksa naravno. Pitam ga gde mu je druga majica, pošto se vratio u majici za fizičko, kaže koja druga majica? user posted image zadaviću ga svega mi.
Rekla sam mu da će ujutru da ide u školu u kratkim rukavima po hladnoći i da me ne zanima da li će mu biti hladno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here