|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
19.10.2019 10:07:17   
AnaTamara
Popkice, masem ti iz porodilista, secena i prezivela!!! Oko mene je jos 12 zena, vecina prirodni porodjaji, sve su se brzo i lako porodile, da li sa prvim, drugim ili treci detetom... Zato nemoj da sumnjas u sebe!!! 😘 



_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
19.10.2019 11:29:47   
popkica bebic
AnaTamara, zdravo! 😁Baš lepo što ste vas dvoje i svi oko tebe dobro, hvala Bogu! Bila sam ubeđena da sisa nosila još jednu devojčicu, uopšte nisam pročitala, tj. promaklo mi je, da je dečak. Kakav ti je taj muškonja?

Meni je počeo pritisak da se pojavljuje, ide ponekad do 134/90. Nadam se da to nije alarmantno, budući da ću se uskoro poroditi. Čak sam ubeđena da sam ga sama "nabila" strahovanjem. I neko teško disanje me spopalo i slabost kao kad sam vam kukala na početku trudnoće. Bože, ja više ne mogu ovo.... I lepo rekoh da ću se javiti kada se porodim jer osećam da dramim i da vam dojadih kukanjem. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
19.10.2019 11:30:40   
marketing RR
AnaTamara, čestitamo! Poslali smo ti Pampers test paket, da znaš :)

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
19.10.2019 11:34:39   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Popkice, masem ti iz porodilista, secena i prezivela!!! Oko mene je jos 12 zena, vecina prirodni porodjaji, sve su se brzo i lako porodile, da li sa prvim, drugim ili treci detetom... Zato nemoj da sumnjas u sebe!!! 😘 





Divno Ana, sa srecom!!! Ljubi bebicu ❤❤❤

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
19.10.2019 12:01:21   
AnaTamara


IZVORNA PORUKA: marketing RR

AnaTamara, čestitamo! Poslali smo ti Pampers test paket, da znaš :)



Hvalaaa, javili su mi da je stigao juce 😘

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
19.10.2019 12:10:34   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Popkice, masem ti iz porodilista, secena i prezivela!!! Oko mene je jos 12 zena, vecina prirodni porodjaji, sve su se brzo i lako porodile, da li sa prvim, drugim ili treci detetom... Zato nemoj da sumnjas u sebe!!! 😘 





Cestitam od srca!!! Neka je ziv i zdrav a tebi zelim brz oporavak🥳🥳🥰🥰🥰🥰💕

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
19.10.2019 12:13:57   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

AnaTamara, zdravo! 😁Baš lepo što ste vas dvoje i svi oko tebe dobro, hvala Bogu! Bila sam ubeđena da sisa nosila još jednu devojčicu, uopšte nisam pročitala, tj. promaklo mi je, da je dečak. Kakav ti je taj muškonja?

Meni je počeo pritisak da se pojavljuje, ide ponekad do 134/90. Nadam se da to nije alarmantno, budući da ću se uskoro poroditi. Čak sam ubeđena da sam ga sama "nabila" strahovanjem. I neko teško disanje me spopalo i slabost kao kad sam vam kukala na početku trudnoće. Bože, ja više ne mogu ovo.... I lepo rekoh da ću se javiti kada se porodim jer osećam da dramim i da vam dojadih kukanjem. 



Sigurno ti je protisak od straha i razmisljanja,jer nema sta drugo da bude ako ga nisi imala do sada...ne mozes da promenis nacin razmisljanja ali mozes da promenis fokus misli-razmisljaj sta sve treba kad dodje beba,pregledaj jesi li sve spremila,citaj o orvim danima s bebom...nemoj da mislis o porodaju,vec o onome sto sledi a kad te ihvati panika samo disi duboko☺️☺️☺️Nadam se da cemo uskoro i od tebe da cujemo lepe vesti kao od AnaTamare🥰🥰🥰

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
20.10.2019 7:02:33   
blizanac2

Cestitam AnaTamara, divne vesti! 🤗❤️💙
IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Popkice, masem ti iz porodilista, secena i prezivela!!! Oko mene je jos 12 zena, vecina prirodni porodjaji, sve su se brzo i lako porodile, da li sa prvim, drugim ili treci detetom... Zato nemoj da sumnjas u sebe!!! 😘 





(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
20.10.2019 22:01:30   
vonavoj
Popkice,hoce na kraju pritisak,ali ga meri..izbaci kafu,slano,sve sto dize pritisak..do 140/90 je ok. Moguce da si ga sama nabila. I ja sam na kraju dve trudnoce imala visi.

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
20.10.2019 22:15:57   
Filadendronka
AnaTamara, cestitam, neka vam je srecno prosirenje porodice! :) Popkice, imas na netu knjigu “Bezbolan porodjaj”. Drugi deo ti konkretniji, a prvi posvecen zenskoj anatomiji i generalno manje vazan. Baj lepo je napisano objasnjenje kako tece porodjaj i posveti se tome da naucis pravilno disanje. Elem, bicu sto kraca sa objasnjenjem. Moj prvi porodjaj sa epijem uzasan i dug. Drugi porodjaj bez epija, uzasan i kratak. Drugi put mi nisu dali epidural (visa sila- anesteziolog spasavao zivot nekoj trudnici). To disanje mi je pomoglo posto sam se koncentrisala da sve radim pravilno. Knjiga me je ubedila da pravilnim disanjem pomazem bebi tako sto je snabdevam kiseonikom i to me je vodilo tokom porodjaja. I molim te uzivaj u devetom mesecu bar malo, ne dozvoli da te strah prevlada.🍀💕

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 12:49:21   
Bebana17
Ana Tamara, cestitam!!! Nek vam je sa srecom, da zajedno uzivate, daj Boze zdravlja, pa ce biti i svega ostalog!

Popkice, poroditi se moras, bice to sve uredu, samo nemoj vise sebi da nabijas tenziju! 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 12:57:37   
Beca.t
Popki se ne javlja, da nije otisla u porodiliste?...
Kako ste mame? Jel uzivate u lepom danu? Mi smo tokom vikenda skitali, bas nam je bilo lepo. Usla u 25. nedelju, stalno osluskujem telo...sto sam dosadna sama sebi. Sledece nedelje idem na kontrolu, pa jedva cekam. 
Kako si Bebana? Ti ides nekih 10-15 dana ispred mene. Kako izdrzavas sa troje dece?
Blizanac, jel si izasla iz prvog tromesecja? Da se malo opustis...znam kako ti je.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 13:24:16   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Popki se ne javlja, da nije otisla u porodiliste?...
Kako ste mame? Jel uzivate u lepom danu? Mi smo tokom vikenda skitali, bas nam je bilo lepo. Usla u 25. nedelju, stalno osluskujem telo...sto sam dosadna sama sebi. Sledece nedelje idem na kontrolu, pa jedva cekam. 
Kako si Bebana? Ti ides nekih 10-15 dana ispred mene. Kako izdrzavas sa troje dece?
Blizanac, jel si izasla iz prvog tromesecja? Da se malo opustis...znam kako ti je.



Ja i ti smo beco onda isto,ja sam 25+5 sada,dan gore-dole☺️☺️I ja jedva cekam ultrazvuk sledeci ali ima jos deset_ dana do tada ali nekako sam mirnija nego ikad jer se bebac redovno javlja🥰🥰vec mogu da vidim stomak kako se pomera,deca su narocito odusevljena☺️☺️Nadam se da je Popki posla da zavrsi to vise bas je pod stresom...Ja nemam u okruzenju nijednu trudnicu i nekoga koga mogu da davim o svim lepotama i teskocama trudnoce pa se vama javljam i stalno vas pratim🥰🥰 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 13:50:23   
popkica bebic
Popkica je još uvek tu... Nema ni naznake da će skoro... Beba je visoko, želudac mi pomeri. Ko zna kako će sve biti. Nemam više ni volje ni snage. Javiću se kada se završi, ako Bog da, samo da bude dobro sve! 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 14:09:54   
kamičak
Drzi se, Popki, ciljna ravnina je blizu 😀


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 15:45:07   
blizanac2
Cao drage trudnice! Nadam se da uzivate u ovom divnom vremenu.

Popkice svi navijamo za tebe, mora sve biti kako treba 🤗Beko, hvala Bogu jesam, sad sam malo odahnula, evo nas u 14-oj nedelji, isla sam na dabl, mali pisonja je 😊, za sada je sve u redu, i meni je sve bolje, jos koje jutarnje povracanje, i po koje bockanje u stomaku ali daleko bolje nego sto je bilo. Kako su nam ostale trudnice? 💞

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 16:50:16   
Bojana05
Moze li neko da mi kaze da se prijavim da me dodaju na spisak trudnica☺️☺️Nasla sam kao da treba poslati privatnu poruku moderatoru ali nemam pojma ni gde ni kako ni kome😃😃😃

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 19:39:28   
Bebana17
Idi u privatne poruke i odaberi bilo kog moderatora (imaju oznaku RR u nadimku)  i napises u poruci kad je termin porodjaja i ako znas pol napisi.


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 19:46:30   
Bebana17
Bilo kome od tih clanica posalji poruku, npr. IvanaSK RR, veselica RR itd.


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 20:21:13   
Beca.t
Bojana a mozes sako da napises i javno terkin i oni ubace. 😀
Drago mi je da smo blizu sa terminom. Mozemo da delimo trenutke koje samo mi trudnjace razumemo.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 20:28:32   
Bojana05
Hvala na odgovorima🥰Pa evo ja da napisem javno jer nemam pojma kako da posaljem privatnu poruku😂😂😂Termin 06.02.2020 a pol decak(barem tako kazu😜😜). Znas li ti Beco pol? 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 20:32:46   
Bebana17
Bojana, bas si slatka :) Poslacu ja nekom od moderatora u tvoje ime kad dodjem kuci.


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 20:36:19   
Bebana17
Beco, meni su prethodne dve nedelje prosle u bolestima, prvo smo imali stomacni, a onda respiratorni virus, ali evo sad je vec bolje. Sutra idem na uz i po doznake, jedva cekam da cujem kako je beba. 


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 21:54:17   
bubulence


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Popkica je još uvek tu... Nema ni naznake da će skoro... Beba je visoko, želudac mi pomeri. Ko zna kako će sve biti. Nemam više ni volje ni snage. Javiću se kada se završi, ako Bog da, samo da bude dobro sve! 





Popki, meni se u sve tri trudnoce stomak u 9.mesecu penjao medju grudi. I svi vikali da necu skoro a ja se porodim u roku od par sati... Najmanji je problem da se beba spusti. Svaki dan mislim na tebe i tvoju tremu jer te potpuno razumem... Prosla sam kroz to pre samo 3 meseca... Ali ce i to proci uskoro... 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 22:05:03   
Bebana17
Bojana, dostavila sam moderatoru podatke. Veliki pozdrav, nadam se da ću noćas spavati, jer treba rano da ustanem da vodim decu u vrtić. A oni neće u krevet, jer su kasno ustali, danas su još imali poštedu od vrtića zbog bolesti. A meni se spava od pet popodne.. Tako je to sa decom, nema spavanja, uglavnom user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here