|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 12:07:42   
mama Jo
Mirko lepo sto si podelila svoje iskustvo, hvala bogu pozitivno. To je lepo za cuti.
Je l' maleni dobro? Sigurno se radujete sto cete kuci sutra.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 12:35:35   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, ne čitaš pažljivo 😂


I ja radim🙃


Joj ne znam više ni šta čitam user posted image znači nisam jedina. A moje dete ni u petak nije išlo u školu, bio im je dan škole. 4 slobodna dana, taman lepo za odlazak negde. Ali jbg, kod mene domaći praznici ne važe user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 14:21:07   
flamingos
Mame,samo da vam mahnem i javim da Anđela dobila boginje.Pazarismo u Disu,odmah odosmo do doma zdravlja i dala joj dr.nešto da joj mažem da je ne svrbi.Nema temperaturu.Zato joj i bilo loše tokom prošle nedelje.Na jedno mesto imala tačku i svrbelo je,mislili smo da je ujelo nešto.Jutros svud-po licu,na uvu,iza uvu,na nogama,stopalu.Brzo joj izbijaju.Do petka nema škole,u oetak kontrola.Odoh da peglam


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 14:24:23   
pari
Mirko, super je sto imate lep odnos i lepo je cuti ovako jednu pozitivnu pricu!

M ce dobiti brata kod tate. On je dosta emotivno dete i prezivljava sve...zato mi je zao, ali ja se stvarno trudim max koliko ja mogu da mu olaksam, stalno mu govorim da ga volim, grlim ga, mazim...
Nego sto sam i ja emotivna prilicno, plus trenutno razdrazljiva i nervozna zbog svega i eto, ne mogu da spavam, brinem, razmisljam i tako...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 14:29:42   
flamingos
Mirko,lepo,takav i treba odnos da bude.Pari,drži se,nismo svi isti.Deca su kset_ljiva.Svako i od nas odraslih sve to drugačije doživljava,i živi sa time kako ume.Uz tebe sam svim

❤Ljubi mališana

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 14:36:16   
pari
Flamingos, hvala 😊


Znaci kod vas boginje 😕 ali dobro, sta da radis...proci ce i to... kako je ona sad?
Mi u Ns...bili napolju, prilicno je hladno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 15:06:59   
vonavoj
O bre.boginjice..da prodju sto lakse.Mi jutros u set_nju,pa do lidla,meni gledala ski pantalone,kratke mi..uzela samo jaknu...Ako moze laklic,borimo se za pampers pelene Lajkic

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 15:13:22   
mama Jo
Von, je l'lajkovi idu samo na instagramu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 15:21:36   
vonavoj
Da.samo tamo..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 16:49:46   
flamingos
Pari,hvala na pitanju.Super je,nema temperaturu,svrbi je,maže i izguraćemo.Pozdrav


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 16:51:03   
flamingos
Von,hvala,žao mi je što ne mogu da lajkujem.Ne koristim društvene mreže


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 17:50:25   
Duškić

IZVORNA PORUKA: vonavoj

O bre.boginjice..da prodju sto lakse.Mi jutros u set_nju,pa do lidla,meni gledala ski pantalone,kratke mi..uzela samo jaknu...Ako moze laklic,borimo se za pampers pelene Lajkic



E lajkovah sad 34 lajk ..sa sekinog inst.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 19:08:07   
vonavoj
Hvala😘😘

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 20:54:59   
mama Jo
Joj sretno sa boginjama flamingos, da nema puno i da bude sto bezbolnije.
Von, ja sam ti jos pre neki dan udarila lajk, poslah link nekoliko drugarica da ti lajkuju, srecno!
Kakk ste mame, sta radite?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 20:57:20   
Duškić
Ma lakse sad boginje nwgo leti, mislim.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 21:48:33   
Mirko Svirko
Lele srecno sa boginjama Flamingos ... dussa jer se ceska? Pari samo polako i samopouzdanje. Bice sve ok. Mali su oni lakse sve podnose. Ali najteze je izboriti se sa osecanjima.. Mi sno eto nekako pregurali sve to. Sutra se nadam idemo kuci jer sada je u viziti bio neki drugi dr. Ja pitala ali kako odluci nas dr... e sada cekam ga sutra. Mada ja se spakovala hahaha muke moje 😥😥😊😊
Ostale mame kako ste??Von, ja nemam instagram. A sta treba samo da se lajkuje ili?  Ima moja sestra. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 23:21:45   
flamingos
Mama Jo hvala,super je,svrbi je,ali ima nešto što joj prepisala dr.protiv svraba tako da,čim je zasvrbi,utapjsmo,i guramo.Nema temperaturu.Jeste Duškić,bolje sad,nego leti,a i dok je manja da preguramo to.Mirko,hvala na pitanju.Veruj mi-i ja jedva čekam da odete svojoj kući.Duša draga,a mogu misliti kako je i tebi bilo svih ovih dana.Sad ste rešili ogroman problem i uživajte.Ljubi mališana


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 6:59:37   
jess021
Dobro jutro!


Flamingos, kako je prošla noć? Super sto nema temp. 
Mirko, jel konačno dosao dan da idete kući? Kad je vizita? 
Ja pijem kafu, sad će i baba... Smizle su na raspustu ove nedelje🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 8:20:06   
mama Jo
Dobro jutro mame.

Mirko, nadam se da ste dobili odobrenje da idete kuci.
Flamingos, dobro je da je ne svrbi jako, proci ce i to.
Pari, gde si, kako si? 😊
Jess, neka ih neka uzivaju malo kod kuce 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 8:28:01   
vonavoj
Jutro😁Ms,treba samo lajk.Flamingos,mislim da nece moci u skolu bar 3 nedelje..toliko se ne ide u vrtic..Bas mi prijao produzeni vikend.sredila sam sobu za sestru,dolazi za 8 dana..ispeglala brdo vesa..cak smo uspeli i film da pogledamo,ne pamtim kad smo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 8:39:21   
Ivanka 75
Dobro jutro..
Radni dan, bas sjajno 😏
Flamingos, ne sme u skolu bar 3 nedelje, ne zbog drugih nego zbog sebe. Boginje oslabe imunitet dosta, treba organizmu da se oporavi. Koliko god delovalo da je ok bice umorna mnogo. 
Kiss da brzo prodje 💋
Mirko, idete li kuci? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 8:42:51   
Duškić
Oooo..bas ih iscrpe kod cerke nema pola zbog boginja...
Kafaaa

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 9:53:46   
flamingos
Hvala svima,koliko god treba neće u školu.Spava još,super je prošla noć.U petak na kontrolu i videćemo.Njoj je to krenulo još petog novembra,prva joj izbila,mislili smo da je nešto ujelo.Nema temperaturu.Brzo joj izbile,mackamo da je ne svrbi i izguraćemo.Najviše joj žao sestre id strica-nije ležala boginje i neće da dođe na slavu kod nas,a toliko se radovala.Šta da radimo,proćiće i to.Evo ja u kuhinji oko ručka.Hladno,duva neki vetar.Mirko,nadam se da odlazite danas svojoj kući.Pozdrav svima,ljubite dečicu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 9:55:08   
Milena18
Dobar dan!

Flamingos, da brzo prođu boginjice! Moja nije išla u vrtić mesec dana, tako nam je pedijatar savetovao, ali opet je posle toga stalno bila bolesna. Možda je kod starije dece malo drugačije jer već imaju izgrađen imunitet.

MS, držim palčeve da danas odete kući.

Kako su ostale mame? Nema Maraj da se javi?

Ja sam u petak izgubila novčanik sa dokumentima, mislim da mi je ostao na kasi u Maksiju. Jutros sam jurila da podnesem zahtev za ličnu kartu i karticu zdravstvenog osiguranja. Imam za sutra zakazan pregled kod ginekologa, pa ne mogu bez toga. Dete otišlo u vrtić posle dve nedelje, valjda neće odmah zakačiti novi virus.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 11/19
12.11.2019 9:55:50   
vonavoj
Na koju slavu? Ona za 3 dana nece biti vise zarazna.ako su joj izbile jos 5og..ako joj vise ne izbijaju,to je to.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here