|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
10.11.2019 14:37:59   
mama Jo
E pari ja sam jednom uzela tu frikom zaledjenu lazanju, bas je bila ukusna. To mi je sad uvek ,,rezerva" kad zagusti i bas nemam vremena nista da spremim. Ne smem nu da kazem da ne znam da spremim lazanju 🙊
Moram probati sto pre, mi bas volimo.

Ne znam otkud to sad kod mene, nikada ovako izrazeno nisam imala. Desavalo mi se u prolece da me spodane malo, kad puno vremena budem napolju, ali u ovo doba godine ne. Bukvalno ne mogu da ozgovorim recenicu. I to mi nocas krenulo, to me je budilk. Juce ceo dan nista.

Ivanka, spasila si me, ne bih se setila da popijem nesto za alergiju nikada.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 11/19
10.11.2019 15:19:39   
Ivanka 75
Mama jo, jel ti bolje?
Meni uvek prepisuju lekove za alergiju kad promuknem. Znaci bar 1 godusnje. E sad, tek prosle god mi dr pojasnila zasto lek za alergiju, da opusti glasne zice i otvori grlo. Jer sam proslog novembra promukla u roku od 6 sati. Lecila se naredne 4 nedelje, mic po mic. Sad vec znam sta da radim i ne moram da trcim kod lekara. Tu antibiotici ne pomazu. Samo kucna apoteka. 
Zalfija, med, propolis, soda bikarbona ako ima naslaga. I topli napici. Ja sam ukapirala da mi pomaze topla voda isto. I to kad se tusiram, valjda i ona para pomogne dosta, plus grgorim toplu vodu. 
Ali, ja sam uvek na nekoj antialergijskog terapiji pa imam zalihe lekova. 
Uglavnom mi Nixar prepise ORL. Trenutno njega pijem. 
Grgori i propolis nekoliko puta. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 11/19
10.11.2019 15:42:42   
mama Jo
Da, bas sa i propolis uzela. Kakva je to alergija, mislim na sta?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 11/19
10.11.2019 15:44:21   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Da, bas sa i propolis uzela. Kakva je to alergija, mislim na sta?



Verovatno si odreagovala na ove vremenska promene, ipak ima vegetacije dosta a vazdugmh je suv i duva vetar. Sigurna sam da je to kod tebe samo trenutno. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 11/19
10.11.2019 19:44:45   
Duškić
Kod mog muza samo presing, njega nosi uvek u dzepu.
E odoh...samo da se javim malo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 11/19
10.11.2019 22:23:11   
flamingos
Mama Jo,Ivanka,ostali,kako ste,šta radite?Ja se sredih za krevet i legoh da odmaram


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 7:07:40   
jess021
Dobro jutro, njih troje spavaju, ja pijem kafu pa na posao.


Mama Jo, čitam sta pišeš za alergiju. Ja u subotu nisam mogla glavu da dignem koliko mi je curio nos, a kinula sam jedno 200 puta, to nije bilo normalno. Uzela od dece Aerius sirup, jer ne pijem ništa za alergiju, nisam uopšte sklona tome. 
Gde nam je Maraj? Nadam se da je S ozdravila.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 8:28:26   
pari
Jess,ti i danas radis?


Mi cemo za Ns danas malo, nismo bili neko vreme...
Meni sinoc M jako plakao kad je dosao kuci...Bio kod tate na svadbi pre toga, uzbudjenje, puno ljudi i onda uvece plakao,plakao, bas je bio tuzan i meni je bilo bas tesko :(
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 8:59:52   
jess021
Pari, radim da. Ne nerviram se, baš mnogo. 
Joj, baš mi ga je zao. A kad treba da se

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 9:00:40   
jess021
Pari, radim da, trudim se da se ne nerviram, baš jako


Uf, baš mi ga je zao. Kad treba da se porodi žena od tvog bivšeg? Kako će M reagovati na to? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 9:03:30   
Mirko Svirko
Dobro jutro svima 🤗
Kako ste?
Nama prosla vizita. Pa dorucak.Pari kako je malisa?
Osecaju deca sve. 
Ostale mame kako ste?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 9:07:20   
pari
Kako je Mirko?


Od jutros M skroz ok...kao da nista nije bilo, ne trazi vise tatu...A brata ce dobiti u januaru, bice mu to sigurno vrlo neobicno jer je tamo oduvek bio u centru paznje

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 9:31:50   
mama Jo
Pozdrav drage.
Jess, ni ja bas nisam sklona, osim toga da me u prolece uhvati malo, i to ne svako prolece... ovo sada katastrofa. Bolje je danas, mada i dalje grlo bolucka, ali bar mogu da gutam.

Pari... uf! Mogu misliti kako je u njegovoj glavici sve to sad zbrkano. Samo ga puno grli i ljubi, samo da oseti ljubav. Dusa mala dobra. Kako se ti drzis? Citala sam da idete sad u decembru u Ameriku, je l' idete svi?

MS sta kaze vizita?
Ostale mame kako ste?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 9:32:45   
Ivanka 75
Dobro jutro 🤗
Pari, nije on tako zamisljao tatinu svadbu, tata u centru paznje,nogo ljudi, svu ga verovatno pitali jel ti drago zto se tata zeni, nel volis sto ces dobiti brata, seku.... Mnogo je to pomesanih emocija za jedan dan za malo dete. 
Ali... Pregrmeo je, za jedan dan stariji, mudriji... 
Bice sve to ok, samo je bitno da si ti uz njega jer si mu ti jedina stalna osoba u zivotu. Tata je privremena kako god okrenes. 
Mi se izvukosmo iz kreveta. Iva malopre dosla kod nas u krevet i dok su se ona i tata pregonili "lezi pod cebe hladno je", "neću nije mi hladno" ona me pukne kolenom u ledja. Ne boli me ali u tom trenutku jeste pa zam jauknula. Sad joj krivo sto me udarila a nije namerno. Malo malo pa zaplace. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 9:33:54   
Duškić
Jao, Pari dusa ...
Dobro jutrk, mi gledamo crtani.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 9:37:45   
Mirko Svirko
Mirkic dobro. Kaze dr sutra kuci. E sada mi ko na iglicama...Pari, procice ga. Dobri je podneo. Pogodilo ga je ipak. Sto kaze Ivanka previse emocija.. Ivanka kako si ti?
Ostale mame? 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 9:40:38   
pari
Da, i ja se bas pitam kako on to sve dozivljava. Ja sam pravila samo rucak za vencanje, samo kumovi i roditelji, bas malo, intimno...

A ovo juce je bila prava velika svadba sa glasnom muzikom, puno ljudi...sigurno mu je bilo neobicno...nikad pre nije bio ni na jednoj svadbi

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 9:48:03   
Ivanka 75
Paru, on ima 4 godine? 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 9:56:39   
pari
5 i po godina...rastavljeni smo od njegove 2.godine, on se ni ne seca da smo ziveli zajedno



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 10:04:34   
flamingos
Pari...duša draga.Pročitah sve.Mama Jo,kako si,ostale mame,dečica?Mirko-znači sutra kući.Rešila sam ni danas da ne uzlazim iz stana,ali dete želi da svo troje odemo do Disa.Ne znam samo radi li danas?Mislila sam da nas dvoje odemo sutra dok je u školi,ali želi i ona sa nama.Još spava,ja u kuhinji.kasnije da peglam i završavam još koje šta imam.Pozdrav svima


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 10:06:01   
Ana RR
Dobro jutro user posted image Pari, previše je to za njega, rekla bih. Mali je, ne može da razume a ko zna kako u svojoj glavici to rezonuje.

Kako ste? Danas samo ja radim izgleda. A vikend opet na sve strane, vozi, juri, sa treninga na trening, išli malo do moje mame juče, u subotu dva treninga, pa kupovina, sredi kuću... ma idi. Treba mi da vikend provedem kući i da natenane sredim šta imam a ne da letim ko manijak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 10:51:27   
jess021
Ana, ne čitaš pažljivo 😂


I ja radim🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 11:25:52   
bebilule
Radim i ja. Ali kod nas nije državni praznik. user posted image
Vidim Mirko sutra izlazi. Napokon. Maraj nema, nadam se da su dobro... Druge muče alergije. Očigledno one više nemaju veze sa godišnjim dobima, haos.
Ja sam malo umorna, a trebala bih se baciti na sređivanje plastenika za jesenju sadnju, već sam okasnila. A ne znam kako ću, eto. Samo da mi se restartovati posle slave.
Pari, baš mu se sve iskomplikovalo u glavi. Biće ok, samo će mu trebati vremena da se opet prilagodi novim okolnostima. Hoće li dobiti brata ili sestru?


< Poruku je uredio bebilule -- 11.11.2019 11:26:56 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 11:54:06   
mama Jo
Bebi, prosla slava... odmori malo, imaces vise energije za plastenik. Videh sliku, odlicno izgleda, i neka bude sa srecom.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 11/19
11.11.2019 12:02:07   
Mirko Svirko
Bebi, srecno sa plastenikom... Pari, i moj muz ima cerku iz prvog braka, rastevljeni su od njene 2god. Ona kod nas cesto dolazi i jako smo bliske. Ona sada ima 10god. Ali lada smo se mi vencali ona je imala 6 god. Imali smo veliku svadbu.I trazila je da i ona nosi vencanicu kao i ja. Sve  u svemu jako je lepo podnela i jako je bliska i sa mnom i sa Mirkom.  Sa druge strane i njena je mama udata  i ima malog brata i sada ce dobiti sestru. Samo razgovarajte ohrabri ga i polako sa njim. Decaci su malo nezniji od devojcica i to skrivaju. Ali potrebno je vreme... Flamingos, kako ste vi? Ostale mame kako ste? 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

pomozite!
pisuljica



Anastasija (58%)

Maša (42%)


Ukupan broj glasova: 77

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here