|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 13:48:11   
emicaa
Maraj povlaci li se to na nogici?

Von koliko cesto se vidjate?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 15:16:24   
Mirko Svirko
Kako ste mame?
Meni pola dana bili moji baka i deka 🤗🤗🤗
A sada pola tugujemmm... Da li ste svi zdravi?Zahladnelo je bas.Kako si deca? 
Pozdrav za sve ❤❤❤

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 15:23:32   
flamingos
Mirko-tugujemo zajedno😢Ljubim vas❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 19:04:31   
Milena18
Dobro veče, mame! Samo da vam mahnem. Nemam vremena za pisanje, ali mislim na vas i nadam se da ste dobro vi i i dečica.



< Poruku je uredio Milena18 -- 24.11.2019 19:05:47 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 19:11:01   
MamaNecaVo
Dobro vece mame.
Kod nas kosava toliko jako duva a smo vec drugi dan u 4 zida.
Primetno smo svi nervozni,ali valjda je to tako user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 20:02:45   
flamingos
Milena,mašem i ja tebi.Nevena,i ovde duva vetar,hladno je.Maraj,Pari jeste li dobro?Ostale mame,dečica?Mi se spremamo se za krevet,ako možemo ranije da zaspimo,sutra pre podne u školu.Ivanka,naučismo i mi sa decom😁


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:11:03   
malena39
Drage zenice, samo da vas pozdravim. Ja sam mama malog Denisa koji ima 4 god. Inace vas citam stalno ali nisam bas imala vremena da kuckam. Potrudicu se mada mi je malko neprijatno jer se vi znate medjusobom, ja sam ukapirala dosta o vama citajuci ali sam ja za vas totalni stranac. Nadam se da ne zamjerate i da me primate u drustvo. Pozdrav za sve

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:12:45   
vonavoj
Emice,vidjamo se bar 2 puta godisnje,ove godine je 3 puta..ali na kratko..max 5 dana.. proletos smo bili 8 dana,i to samo zato sto sam na porodiljskom,kad krenem da radim nista nece biti od toga..imam 10 dana godisnjeg za more i to je to..Maaaalooo..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:15:56   
emicaa
Malena dobro ti nama dosla vrlo brzo ces se uhodati sa nama.Jako smo fine 😁

Von organizujete i zajedno na more.Spojis dva uzivanja u jedno,gdje bi ti bilo bolje.
Moji pilici spavaju,mm i ja gledamo neku emisiju.Cekam da pocne neka o nesrecama u svemiru.Mnogo su mi zanimljive takve teme tako da cu i veceras kasno zaspati

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:19:55   
malena39
Hvala Emice znam ja da ste fine. Da niste, ne bih se prikljucivala. Odoh sad da probam da smirim ovog mog mangupa, ne bi li zaspao.ugaseno svjetli, ja mu okrenula ledja a on brblja li brblja. Ujutro ce bit plakanja za vrtic.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:20:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: malena39

Drage zenice, samo da vas pozdravim. Ja sam mama malog Denisa koji ima 4 god. Inace vas citam stalno ali nisam bas imala vremena da kuckam. Potrudicu se mada mi je malko neprijatno jer se vi znate medjusobom, ja sam ukapirala dosta o vama citajuci ali sam ja za vas totalni stranac. Nadam se da ne zamjerate i da me primate u drustvo. Pozdrav za sve



Sve smo mi nekad bile stranci ovde 🙂
A onda, dok trepnes, postanes deo Rr porodice ❤️
Dobro ti nama došla! 

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:21:26   
vonavoj
Eee,to je tek neizvodljivo,njima je preko leta sezona na poslovima i nemaju pravo na godisnji,a plus se bave i poljoprivredom..znaci nista..a iako su na moru ne mogu tamo ici na odmor.jer su u poslu..i eto..smorr.Inace,imam pitanje za iskusne mame skolaraca..T ima u utorak kontrolni iz matem,prvi cas,a ide popodne u skolu,a nama je slava..znaci od pola 2..a gosti nam bas tad dolaze..sta da radim? Bojim se da ce otici sa pola mozga..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:27:38   
Ivanka 75
Nece Von, nek ide slobodno. Restuje se njihov mozak na skolski mod. Malo joj pricaj kako mora da se usredsredi na zadatke i ona ce se reset_ovati 😊



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:30:20   
Ivanka 75
Vidim da deca iz Ivinog odeljenja po 2 dana ne idu u skolu kad im je slava. Moje dete ide pa ide, ne propusta nista 😊
I jos pita kako to da druga deca ne idu u skolu kad im je slava a ona ide, a ja joj kazem "ti ides da cas_tis decu za slavu" 😊
Ove godine nosila  noblice. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:32:23   
emicaa
Malena kako kaze Ivanka sve smo nekad bile nove ovde,ali stvarno se brzo uklopis.

Von bas bezveze,a daleko je da nekad spontano skones vikendom.
Mi cemo krajem decembra za Doboj,mnogo sam nestrpljiva

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:32:45   
vonavoj
Dolazi joj sestra,bojim se da ce biti plakanja sto mora u skolu..sutra ce vezbati,pa cu joj.objasniti..moram da cujem kako razmislja.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:36:10   
Mirko Svirko
Ljubim te Flamingos puna si razumevanja ❤❤❤Mame kako ste?Malena dobrodosla 🍻Maraj,Pari kako ste?
Ivanka,Kamicak gde steee? Poljubacc za svee.  
😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:37:23   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Mi smo se razleteli po stanu. Ja sam sređivala haos od decice, mm je deci susio kosu. Brzo ih spakovasmo. Sutra u nove radne pobede.


Vetar ovde duva strahovito. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:37:37   
malena39
Ivanka, hvala .Emice, ti si iz Doboja? Moji vjencani kumovi su iz Doboja ili da budem preciznija, Caire. Ja sam rodom iz Tuzle a sad zivim u Bijeljini. Inace sam i ja do prije 6 god bila u inostranstvu, tacnije u Americi. Jedva sam cekala da se vratim i ne kajem se. Amerika je otrov za dusu. Izvini Pari ali to je moje misljenje, mozda ti budes imala ljepse iskustvo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 22:55:23   
emicaa
Malena bratova bivsa je iz Caira.A tuzlu posjecujem kad letim 😁 Mala je Bosna,sve krajeve poznajes 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 0:08:31   
bebilule
Veče i laku noć.

Nisam piskarala preko vikenda, imala sam posla, onda juče ta svadba. Ustvari više vozanje kućama mojih dragih tetki i ujni koje su pile štok. I tako... 😂Svadba bila pravo teška. Muzika se naručivala, što znači Vila Bana išla 15 puta. Ali sam se ispričala sa nekom rodbinom koju dugo nisam vidjela. 
Malena, neka te. Nema nas puno iz Bosne, Emicu ne računam, ona nam je gatarbajterka. 😂💓
M zaspao davno, predveče došao od tate. A ja mljela mrkvu, celer, peršun... To svake godine zaledim u ogromnim količinama. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 0:10:51   
Ivanka 75
Sta je Mila Bana?
Odo na ju tjub... 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 0:11:17   
Ivanka 75
Vila Bana... Ne umem ni da citam

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 0:15:01   
Ivanka 75
Lepa pesma... Ppdset_i me na mij kraj kad Ere zapevaju ❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 6:29:45   
flamingos
Dobro jutro,kafica je spremba,izvolite,pa da se spremamo za školu.Maleke,didbrodošla.Pozdrav svima❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here