|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 12:06:23   
mama Jo
Ana, bravo za malog majstora, neka to buse jedna u nizu medalja user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 12:12:34   
Ana RR
Hvala mama Jo user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 12:15:37   
mama ivane
user posted image Bravo samo nek se nizu uspesi i medaljiceuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 12:16:17   
pari
Super Ana, bravo za M!


Ivanka, znam sve...nije im lako, zato se jako trudim, a svakako ga volim najvise na svetu, tako da ljubav ima i na jednoj i na drugoj strani...
Milena, dobro se drzis, a jeste sve lakse uz njih 🙂
Ja isla do sup-a da promenim prebivaliste, trebala sam jos jako davno ali nikako da stignem.
Lepo je napolju iako jos uvek malo duva ali je ok.
Svima puno pozdrava!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 12:20:24   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Dobro jutro mame..Kako ste?Sta radite?
Ana bravo za medalju. Cestitam. Pari, slazem se bolje je tako nego u pprodici gde dete stalno gleda svadje ili gleda roditelje koji se ignorisu. 
Ivanka, kako je tvoje junacko zdravlje? Radi pojas? 😍😍😍





Svirko , danas odlicno raspolozenje na maksimumu, spremam uzinu za cerkicu, sin se igra a bebac spava.
Kako ste vi? Malisan jel dobro , da li se oporavio?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 12:46:02   
smeško
Вон, која слава је сутра? Ја сутра само славим рођендан.user posted image Шалим се, знам да је у недељу била, Никија је друг звао на славу. За сутра не знам.
Ј је прехлађен. Као и прошлог пута, баш пред батин рођендан. Безвезе, опет ћемо дремати код куће. Нема шансе ни торте да направим, купила сам две. Јако брзо му расте Т, па видећемо како ће се завршити.
Ишла код Н на отворена врата, не допада ми се баш оно што је учитељица испричала, па смо га мало више стисли по повратку.
Анчи, браво за медаљу! Само нека се бави спортом, то је сјајно. Знам за та чекања, тако је и код нас у Шумицама. Сви долазе у исто време, па чекају по пола дана. Мој Боле освојио злато последњег пута, а они нису имали да му дају.user posted image Потрошило се, па су га звали после пар дана да му дају накнадно.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 12:53:03   
bebilule

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci ja vjerujem da bih svisnula da moram gledati.

Bebi ja sam ocigledno nesto propustila,od kad si ti razvedena?


Uh Emice, dugo već, tri godine. Prvo nisam o tome pisala, a onda si ti propustila. Sve ok sad.

Bila sam na predavanju za plasteničku proizvodnju. Bilo mi super. Ja i hrpa dostaaaa starijih ljudi. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 15:42:49   
vonavoj
Sutra je Sv.Jovan Zlatousti.nisam ni ja znala dok nisam mm upoznala.Inace,stigli su mi kolaci,kao domaci..kacim sliku u temi.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 17:08:27   
emicaa
Mi se vratili od Logopeda,sad da popijem kafu dok se oni igraju.

Bebi mnogo toga meni promakne 😁 Neka je vama dvoma dobro i neka ste se snasli i sami.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 17:11:49   
Mirko Svirko
Pa ni ja nisam znala da je sutra slava. Hvala na obavestenju zene. 
Mama Ivane, cim skace,jede sada sve, pa s vremena na vreme razmisljam o kazni, znaci da se oporavio u potpunosti 😂😂😂
Nestasan je sada malo vise. Valjda mj je dosadno i toliko dana u bolnici je bio dobar, mora da pukne kuci i skace.. sreca nemamo radijatore po plafonu i tu bi verovatno zakacio... Bravo za vas i vase strava raspolozenje. Nije lako sa troje dece. Ljubimo vas  sve  ❤❤❤

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 17:26:09   
vonavoj
Mirko,poludeo u kuci.I ja sam poludela..em sve na meni,jos sad i slava..i deca..mm jos nije ni dosao,a brdo posla jos ima..stolovi,stolice..i to sve uz njih troje..znaci nije mi dobro.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 18:59:55   
flamingos
Da,sutra je slava i mojoj sestri.Von,verujem ti,baš si u haosu.Šta radite mame?Evo mi da se sređujemo za krevet.Dete napisalo domaći,učila prirodu i društvo,u sredu kontrolni.Ivanka,kako prođe matematika?Nama super prođe dikrat,nije im još ocenila,ali kaže Anđela da je bilo lako


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 19:06:40   
Mirko Svirko
Von vala verujem ti. Sa troje dece, slava i obaveze i oko kuce i sve.. ja i bez slave i sa jednim sam vec luda  😥

Uzmi tajm aut za sebe 👍🍷

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 19:21:41   
Ivanka 75
Zene carice, saljem pregrst pozitive da izdrzite do kraja! Von❤️ Ti i sestra ko jaje jajetu!
Hoce li neko palacinke? Za vecericu😁

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 19:25:22   
flamingos
Mogu palačinke Ivanka❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 19:27:04   
Ivanka 75
Ajde Flamingos!❤️
Inace, kaze da je mat dobro uradila, videcemo, kaze da joj je sve bilo jasno. 
Na testu iz prirode dobila 5, i nikako joj nije jasno kako deca mogu da dobiju 1 i li 2 na testu... A ja ne znam sta da joj odgovorim

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 19:39:50   
flamingos
Hvala Ivanka,divne su ti palačinke.Treći put kucam😀Bravo za peticu iz prirode,biće i petica iz matematike.Nisu teške ove oblasti koje sad uče iz prirode,verovatno vršnjakinja zato i ne razume decu koja ne migu da nauče,opet-deca su to,razlikuju se.Ma da su živi i zdravi,ja to uvek kažem.Ostalo će lako❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 20:38:02   
pari
Jedu mi se sad palacinke 🙂


Bebi, ti i ja otprilike u isto vreme...kod mene je malo vise od 3 godine...
Kako ste mame?
Von, je l izdrzavas?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 21:01:34   
mama Jo
Vece mame.
Ja isla kod ginekologa pa kod zubara. Imam neko krvarenje kaze dr, radila mi papa i hpv, za 2 nedelje rezultati, nadam se da ce biti ok. Sad kad sam dosla kuci krvarila mali, to sigurno od pregleda, nikada necu mici da se ne stegnem na gin.pregledu.

Kod zubara- haos. Sat vdemena popravka zuba. Razvalili me. Ali popravice ga, to je onaj sto je dr prosli put rekla da ce mozda da ga vade. Evo bolucka me sad malo.
I tako.

Devojke bile 3h bez mene, to se skoro nije desilo. Bile su dobre.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 21:03:41   
pari
Mama jo, bice sve dobro! I ja sam prosli put malo krvarila posle pregleda...meni su nasli polip koji bih trebala da izvadim...

Dobro je da ce ti spasiti zub, to je bitno.



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 21:06:16   
mama Jo
Joj pari laknulo mi, bas sam se bila smorila prosli put kad mi je rekla da ce mozda morati da ga izvadi. Taj zub sam pre god.dana popravila, kod starog mog zubara, tatinog prijatelja... i nije mi dobro uradio izgleda, jos tada ga je trebalo prvo leciti. Ali dobro, samo da do ujutru prestane da bolucka. Bitno da se ne vadi.

A da kod gin.uvek mi kaze da se opustim, ali nema sanse.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 21:08:41   
pari
Popij nesto protiv bolova da te malo popusti...


Meni T zaspala jos oko 7 sto je skroz cudno za nju...juce je zaspala  u 10...Valjda ce ok spavati nocas...A meni se zato ne spava sad 🙄

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 21:21:48   
flamingos
Mama Jo,biće sve ok.Pari,odmaraj.Mašem van.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 21:24:21   
smeško
Bar lezi, Pari. Odmaraj malo ako ne mozes da zaspis.

Mama Jo, nema mucnijeg bola od zubobolje i upale uha. 
Joca spava, ja sedim i gledam kako dise. Opipavam koliko je vruc. Pre 15 minuta sve bilo ok. Odjednom shvatim da je ceo u crvenim tackicama. Pipnem ga, on gori. Sto mrzim ove visoke T koje pocinju na 4.😡 Skracuju mi zivot.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Razgovori mama 11/19
25.11.2019 21:26:22   
mama Jo
Joj smesko... u potpunosti razumem... pih!

Evo mojoj U preko dana malo nosic curkao i evo sad spava i bas krci 😣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here