|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 9:05:07   
vonavoj
Hvala svima! Slava sa glavoboljom,divno.Smesko,mnogo visoka temp. Malena,jos malo,znate zasto ste se cimali 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 9:20:37   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame...
Von popij nesto na vreme. Da se bol ne pojaca u toku dana. Smesko srecan rodjendan bati. Za temp ne znam sta da kazem. Ja kombinujem a imam i cepice po frizideru. Nisma bas upucena da li sye isli do pedijatra? 
Flamingos Ivanka dvaka vam cas_t vrednice nase ❤
Ja moram do zdravstvenog da predam onaj putni nalog posto nemamo vise kontrola. Ovde je kod nas tako hladno, ne znam kod vas.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 9:26:10   
bebilule
Jutro mame. Ja standardno, čitam rr na poslu.

Von, srećna slava!
Smeško, jesu li mu hladne ruke i noge? Mom M su uvijek ledene kada je tako visoka. I ja sam prestala sa tuširanjem dok je u groznici. Jednom sam imala isti virus kao on i visoku T. Tada sam sebe istuširala i mogu vam reći da je osjećaj grozan i nesnošljiv. Od tada to ne radim. Grijem mu tabane i dlanove i kada ih ugrijem, znam da će početi spadati.
Pari, danas ti dolazi M?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 10:02:52   
flamingos
Joj Smeško,baš mi je žao.Srećan rođendan,sve najbolje ox❤želim


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 11:00:29   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene.Ne stizem da se javim. Prepuna sam obaveza. Sad dodjoh na pauzu. Da skuvam neku corbicu za decu. Da imaju i za sutra. Mi od sutra postimo. Pocinje Božicni post. 
Želim bolesnoj decici brzo ozdravljenje. I Von srecna ti slava. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 11:10:53   
Milena18
Dobar dan!


Srećna slava, Von!
Smeško, srećan rođendan velikom bati. Kako je maleni sada?
Malena, verujem da je teška razdvojenost, ali ako ste tako odlučili i ako to neće trajati još dugo, šta da radiš, drži se...
M je jutros otišla u vrtić. Sada ima najbolju drugaricu Sofiju. Kad smo stigle, drugari viču "Sofija, evo ti je Marta!" A njih dve se obradovale kao da se mesec dana nisu videle. Sva sam se nešto raznežila.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 11:49:48   
pari
Milena, baš lepo 😊


Smeško, kako ste sad?
Von, srećna slava! Drži se danas!
Ja bila sa drugaricom na kafi, sad malo da spremim stan.Bebi, danas uzimam M iz vrtića, jutros ga je tata odveo tamo. Nadam se da će biti dobro.Sutra bismo trebali u Valjevo kod svekrve...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 13:26:01   
Mirko Svirko
Sta radite mame? 
Kako ste? 
😍😍😍

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 13:29:57   
malena39
Smesko, ja bih ipak probala s brufenom. Sto se tice odvojenosti, nekad dobro dodje i da smo odvojeni. Pozelimo se vise a i ja onda imam svoj neki ritam.
Jess, jesam. Bila sam na rr dok sam bila trudna i malo poslije. Mislim da je tvoja starija cerkica malo starija od mog D.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 13:30:48   
flamingos
Pijem kafu,dete piše domaći,nema puno,uskoro završava,pa da obnovimo priroodu,sutra imaju kontrolni,a ti?Ostale mame,dečica?


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 13:57:22   
Mirko Svirko
Mi gledamo zlatkosu i pokusavamo da zaspimo.. posle nam dolazi tetka - cetka 😂Moja sestra nam stizee i jedva cekamo 🤗🤗🤗
Smesko kako je sada temp?
Posavetuj se sa pedijatrom oko brufena. Flamingos pozdrav i poljubac  za vas ❤😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 13:59:05   
flamingos
Ništa bez tetke❤uživajte.Mirko,pozdravi sestru,ljubim vas❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 14:44:59   
mama Jo
Pozdrav mame, moje devojke malo legle. Ja kuliram. Najela sam se kao prase, u stvari ovde kod mame samo jedem nesto. Od 01.12.necu vise user posted image

Smesko kako ste?
Ostale mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 21:16:51   
Maraj
Vece mame. Iscitah ubazad sad sve sto ste pisale...
Zar ima cepica paracetamola za tezu decu? Ja sam mislila da je to samo za bebe...pa sta, jel stavite 2 za tezu decu?
Smesko srecan rodjendan, kako je J?
Von srecna slava!!
Mi u radovima, u kuci tona prasine...i tako...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 21:38:35   
flamingos
Smeško,kako je dete?Mame,dečice,želim vam laku noć❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 22:14:55   
malena39


IZVORNA PORUKA: Maraj

Vece mame. Iscitah ubazad sad sve sto ste pisale...
Zar ima cepica paracetamola za tezu decu? Ja sam mislila da je to samo za bebe...pa sta, jel stavite 2 za tezu decu?
Smesko srecan rodjendan, kako je J?
Von srecna slava!!
Mi u radovima, u kuci tona prasine...i tako...
[/quote


Maraj meni moja pedijatrica izracunala koliko ide mg paracetamola po kg....ne znam napamet...moj D je imao 15 kg kad sam mu stavljala...on hvala bogu od kako operisasmo treci krajnik nema tem.dajem mu i kinderimuno, njemacki preparat u prahu, ekstra je za imunitet ali ga nema kod vas u  Srbiji

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 22:17:18   
malena39
Izvinjavam se prethodnu poruku nisam dobro postavila. Maraj, odgovorila sam ti u sklopu citata pa procitaj. Sta ces, em bosanka em plavusa

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 22:38:47   
Mirko Svirko
Sta radite mame?
Kako ste? 
Ja koliko se secam ide paracetamol od 150mg i od 200mg ili 250mg i to je za stariju decu. Mi smo koristili ali retko. Jer nam je brufen od 9 meseci spustao temp. Paracetamol nismo koristili jer nije reagovao. 

Malena,kako se zove taj preparat? Kinderimuno?Znas li koji je sastav? Mozda ima nesto slicno.. Mi smo pre 26 dana operisali sva tri krajnika.

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 23:48:59   
vonavoj
Hvala devojke.Sve je super proslo,goste smo imali od 11 do 22..crkla sam..bilo je lepo. Sve smo rasklonili i sad u krevet.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 11/19
26.11.2019 23:58:48   
MamaNecaVo
Dobro vece mame.
Kod nas ovo drugo stanje utice na sve,dete mi je zaspalo u 18h i probudio se malocas.Nama ce biti ovo luda noc..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 6:26:54   
flamingos
Dobro jutro mame,spremna je kafica,izvolite


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 6:53:47   
jess021
Dobro jutro!


Flamingos, može nes 🙃
Von, pa kad je zaspao noćas? Nadam se da si bar malo odmorila. 
Malena, eto vidiš kako se sećam. Moja L je rođena u oktobru 2015.
Ja kafa, pa na posao, ne znam gde cu pre, a za vikend imamo popis tako da mi nema odmora. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 7:03:05   
flamingos
Može i nes,kod msne je turska.Pijem i nes,ali bez turske ne mogu oci da otvorim❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 7:35:12   
pari
Dobro jutro! Meni se T noćas budila na pola sata ja mislim, strašno je loše spavala, plus svaki put plakala.

Neka magla, a mi treba kasnije za Valjevo...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 8:00:09   
Mirko Svirko
Dobro jutro zene..Meni mirko jedva zaspao sinoc u 12h da poludi covek. Jutros sam ga budila u pola osam. Malo da se dobede u red i u uhvati ritam.I kod mene se siri miris kafe pa izvolite ☕❤
Pari zasto se tako cesto budi?Ovde nemam pojma ima li magle,ima prasine od rudnika.. kod nas svaki dan magla od te prasine.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here