|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 8:42:57   
emicaa
Von malo kasnim,srecna slava.

Malena znas i sama da tri mjedeca prodju dok trepnes...a sta da radis.Bolje i tako nego da ste zajedno ali da jedva sastavljate kraj sa krajem.
Pari kad putujete,jel ovaj put idete svi?
Ja sam sinoc zaspala u pola 10,imala T.Danas me glava boli.Samo cu nekako smeljati rucak za danas i nist drugo ne radim


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 8:46:10   
Ivanka 75
Dobro jutro, nesto sam bljump jutros ali i to ce proci👍
Pozdraaaaav! 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 8:52:20   
mama Jo
Mame jutro.

NAm kad ste zaspali, jeste lumpovali? Mojedo pola 12.... ja jedva gledam spava mi se, a one se igraju, nema sanse da idu da spavaju. Onda se U budila, kaslje, izgleda se prehladila 😣
Davala sam joj 2 dana broncamil, sad vec kao da je to sazreo kasalj,sta mislite da joj krenem danas sa flavamed-om?

Malena, nasmeja me za plavusa i bosanka 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 8:54:19   
vonavoj
Jutro! Pijem kafu da se razbudim..M naravno i 7 ustao..Oni su sinoc posle pola 11 zaspali..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 9:04:32   
pari
Emice,kako ti je sad?


Ovaj put idemo zajedno 😊 idemo sledeće subote, polako se spremamo...iako ću se pakovati poslednji dan.
Mama jo, nemam pojma za kašalj.  Neko je za te sirupe, neko nije. Ja na kraju ništa ne dajem

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 9:34:56   
emicaa
Pari i dalje me glava boli,ali nisam toliko lose kako nekad budem.

Ja uvjek pakujem zadnji dan,ako pocnem ranije onda pojma nema sta sam spakovala a sta ne.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 10:22:29   
Sanjica26 RR
Vise ovaj forum samo te izbaci.
Moje su obe kod kuce. Sofi nismo uspeli da probudimo za vrtic. Neki umor je uhvatio a u pristojno vreme je legla. T smo ostavili jer je povracala. Vise nije. Ali svakako nek odmara i ako danas ima kontrolnu. Ko sisa. Ona ce to uspesno da odradi. Vec je na usmenom dobila 5 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 12:50:56   
mama Jo
Pari, je l' dajes nesto prirodno? Ili kako- cekas da kasalj prodje sam od sebe?

Emice, kako si?

Sanjice, tvoje devojcice?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 13:13:24   
smeško
Evo nas mame!Hvala za cestitke Makiju!Hvala za pitanja za J!On je poslednju dozu popio nocas u 3h. Hvala Bogu, za sada nema potrebe da pije sledecu. Kaslje kao mator, ali na sirup za kasalj je odreagovao crvenilom i sada nista ne dajemo. Cistimo nos, ali te sline mu odu pravo u grlo i stomacic, nista ne curi napolje. Cekamo da pocne sa rucka i ovako je sitan... Nisam davala brufen. Neko me je pitao, da odmah prvog dana smo isli kod pedijatra, kad je dobio 39.6. Mi, zbog onih problema posle urinarne inf, moramo kod svake T da radimo analizu urina i uk. Vadili smo i krv i sve odneli pedijatru. Crkla bih od brige da sa 40 cekam ona tri dana.Maki se sinoc proveo fenomenalno. Ovo je najbolja igraonica do sada. Dosla mu je i simpatija.☺️ Joca i ja smo ostali kod kuce, ali sam zadovoljna. Popidnw dolazi moj brat, baka i deka i to je to. Odrasle odavno ne zovemo.
Mama Jo, ja jako retko deci dajem sirupe za kasalj i ja ih retko koristim. Cesce kuvam luk i pijemo sa medom.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 13:34:47   
emicaa
Mama jo hvala sto pitas,glava me boli i dalje a ne mogu opet tabletu.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 13:42:24   
malena39
Jess, onda je ipak Lenka mladja od Denisa ;) Moj Denis je rodjen 3.10.2015. A ja sam bila na forumu kad i ti, suzi kju, jabudic, masnamasnica itd.Emice, totalno se slazem s tobom a i ja za 3 mjeseca reset_ujem od muskih gluposti ;) Nadam se da si bolje. Ostale zenice mahanje

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 14:15:25   
jess021
Malena, mladja je 2 dana. Mi smo 05. 10.🙃



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 14:25:33   
Ana RR
Ćao devojke, samo da mahnem. Smeško, super za rođendan i drago mi je da ste bolje!

Emi i mene nešto glava muči, juče mi je bio nizak pritisak opet. I danas sam ošamućena. Ne znam koji mi je.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 14:48:16   
Mirko Svirko
Malena,Jess,  i moj M je 10.01.2015.Znaci drugari smo 😉
Smesko, ja sam pitala za pedijatra. Drago mi je da ste bolje. Super za igraonicu. Ja isto cesto kuvam caj od luka stavim mu u flasicu jednu kao teglica i onda pije na cevcicu. Posto kad pije casom kaze mirise mu na koze 😂😂😂
Bitno je da nema temperature. A zasto nikada ne dajes brufen (mislim pitam iz radoznalosti cisto).. Svaka majka zna najbolje. Eto eto bila je jedno vreme polemikao i oko probiotika. Pa me zato zanima, uvek sam spremna da saslusam drugu stranu.
Ostale mame, kako ste? 
Da li je neka mama davala mozda detetu Ge kids? Pozdrav

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 14:51:37   
Misha i Ljisha
E vala Sanjice i mene izbacuje. Nisam davno bila pa se urotio protiv mene 🤣 


Mrzi me da se pomwrim s mesta a valjalo bi derana da izvedem napolje dok je jos dan. Idem da smognem snage da ga vijam iako me isijas ubi. Levi guz me uzasno boli 



(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 15:35:41   
flamingos
Mame,drago mi ne da su dečica bolje,kako ste vi?Svo koji ste bolesni želim vam brzo ozdravljenje.Dete napisalo domaći i čita nešto iz čitanke za srpski.U 18:30 vozimo je na likovnu koloniju,i taj sat vremena muž i ja da iskoristimo i odemo na kaficu.Pozdrav svima.Ljubite dečicu❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 15:58:22   
vonavoj
Ja sam mrtva,nahranila decu i legla..ne mogu da se pomerim. Ljisho,ti imas snage i da ga izvedes napolje,ja jok.Treba mi 2 dana da ne radim nista..da se oporavim.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 16:32:03   
flamingos
Von,draga,odmori i budi mi dobro❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 19:44:50   
vonavoj
Evo me,morala sam da odvedem J na trening i okupam babu,zao mi je.ona je nas odhranila i kupala. Kaze doslo je vreme da ti mene kupas,tako mi je bilo zao.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 19:51:52   
emicaa
Von to je zivot,sta da radis.A vjerujem da ti je jako tesko.

Ovde neka oluja pocela,nismo danas nigdje izlazili.Strah me ovog vjetra

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 20:38:31   
mama Jo
Nii nismo nigde izlazili magla neka ceo dan plus mi u prehladjena i sva njonjava i kenjkava znaci ceo dan mi se na glavu penje nadam se da ce spavati dobro. Von... Verujem da ti bas nije bilo lako.. Odmaraj sad

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 20:52:53   
emicaa
Ja ne znam sta da radim sa sreckom i spavanjem preko dana.Ako spava onda navece do 10 kolo igra.Ako ga ne uspavam oko 3-4 ga okrene stojeci bi zaspao i onda opet navece zurka.Stalno ga drzim na oku,ako postane pospan da glumim majmuna da dodje sebi



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 21:20:57   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Moje su u krevetima. Nadam se da cemo Sofiju uspeti da je probudimouser posted image Kupila je T tetka knjigu o samopouzdanju za decu. Odlicna je. Citala smo sve tri. I meni manjka samopouzdanje.
Treba da perem kosu. Sutra sam sama sa decom. Dobijamo violoncelo. Bice muziciranja u kuci. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 21:22:49   
flamingos
Von,verujem da ti je teško,život je takav.Pozdrav vama i baki❤Mi se spremamo za krevet,sutra pre podne u školu.Moja sestra bliznakinja opet dolazi,ali,povod dolaska nije srećan-preminuo joj je dever,46 godina imao,strašno.Juče mu pozlilo,i to na dan njihove krsne slave,odvedu ga u bolnicu i danas...kraj😢


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Razgovori mama 11/19
27.11.2019 21:29:26   
Ivanka 75
Uh Flamingos... 😢
Sta mu bi? 😔
Nekad nije bilo tako... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here