|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 15:51:30   
pari
Mama jo 🤗 Rosi 🤗


Maraj, nadam se da nije nista...Meni je T imala 2 dana temp i to je to. Doduse evo sad je malo promukla :( ali nadam se da je sve ok...i ima neke bele naslage na jeziku...ne znam sta je...
Napolju bas duva...ali malo smo izasle...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 15:55:30   
vonavoj
Maraj,mozda su oboje pokupili virus..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 15:58:19   
Maraj
Pa sta znam...L je slinavio nedelju dana sa obojenim slincima. Ja mu stavljala dexametason neomicjn kapi i slinci su postali bezbojni...al eto otislo mu na usi... sta je sad sa S...pojima nemam. Bas sam nesto psihicki pala. Ne pamtim kad sam...al stvarno me vise ubijaju ove bolestine...znam da to sad "nije nista" , kako su neka deca bolesna, al mene i ovo kpd njih vise nervira...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 16:13:45   
mama Jo
O, Maraj, u potpunosti razumem... samo zato sto su preceste vise prehlade, pa virusi pa naizmenicno. Kod nas je tako da prvo J se razboli, taj dan kad nju prestane obavezno pocne kod U, sve isti simptomi. I tako onda u krug...
Nadam se da tvoja S nije pokupila nista!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 16:18:29   
Rosita
Mamajo, najčešće stvar rešavamo tako što mm radi drugu a ja prvu i tako se menjamo, kad ne može onda odsustvujem... Vrlo stresno ali tako mora. Na ceo dan ne mogu da plaćam čuvanje jer je to onda neisplativo.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 16:25:02   
mama Jo
Sve mi je jasno Rosi, u potpunosti. To je nesto sto me relativno uskoro ceka, i bas nerado o tome mislim.
Ja sam vec bila resila da se zaposlim koliko sam bila i nekom minusu, ali znam kako bi to sve izgledalo pa smo ipak produzili moje nezaposlenje do proleca bar... tada se otvara mogucnost da mi mama ode u penziju, sto bi nam resilo problem cuvanja dece kad zatreba. Nadam se da ce biti tako.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 16:36:22   
pari
Vrlo je nezgodno sve uklopiti...svaka cas_t Rosi! 

Mama jo,  nadam se da ce vam se sve sklopiti i uklopiti.
Ja pravila onaj Anin kolac i vec sam mnoooogooo pojela...uzas...Moram da prestanem da pravim slatkise,a pogotovo tako veliki kolac za samo mene 🙄 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 17:17:45   
mama Jo
Pari, evo da te utesim i ja sam sad pojela baklave toliko da mislim da cu dobiti secerni udar 🙄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 17:17:57   
Mirko Svirko
Dobro vece mame.. posto je vec noc..Kako ste?Malo citam i pratim sta piset_e.. Brzo ozdravljenje vam zelim.. Nama su bili tata i baba. Mnogo je srecan malisa. I tata ga hranio sve smazao. Jos kaze tata me hrani lepse 😂😂😂I jeo i puding 💪👍

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 17:21:00   
pari
Super Mirko 😊


Mama jo, šta da se radi kad smo stalno sa decom i dosta u kući i onda samo razmišljam šta ću praviti i šta ću jesti...Evo i sad razmišljam da napravim neke lepinjice...makar nešto slano

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 17:24:26   
mama Jo
Mirko, super sto je malisa lepo raspolozen 😊

Bas to pari, tako i ja, vec sad mislim sta da smuckam za veceru, a i sta bih sutra pravila 🙃

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 17:33:16   
pari
Ipak ću prženice iz rerne...sad sam se set_ila da nisam nikad pravila a imam starog hleba :) da probam taman...


Meni T zaspala baš kasno i evo još spava...kako ćemo večeras i kad ćemo 🙄

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 17:41:51   
mama Jo
Moje se probudile u 5, ne pamtim kad se to desilk, od 2 do 5 spavale 🙄


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 17:52:11   
pari
Baš su se naspavale mama jo...


Meni T još spava što je za nju skroz čudno...valjds ćemo uspeti posle 9 da legnemo...
Meni T baš dosta sisala danas,tako je svaki put kad smo same i kad smo kod kuće veći deo dana...iako je čak i na koncertu htela da sisa 🤨

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 19:09:42   
kamičak
Kako provodite vetroviti  jesenji dan, meni bas ne prija?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 20:46:09   
flamingos
Mirko,super kad je mališan dobro.Ostale mame,pročitah sve.Mi oko 19 h dođosmo,dok se redom sredismo u kupatilu prođe vreme.Evo dete večera,ja sam nešto peglala,nastavljam sutra.Šta vi radite?


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 22:10:07   
Sanjica26 RR
Dobro vece.


Mama jo, drago mi je da si se javila. 
Rosi, kod nas je tako kao i kod vas. S tim sto oboje radimo i pre i posle podne. Racunam i mm-ove sluzbe posle podne. Vec smo u igrani. 
Moje odavno spavaju. I ja cu sad. Danas sam se nakuvala da bi sutra bila slobodna sto se tice barem toga. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 11/19
3.11.2019 22:46:15   
Mirko Svirko
Gde ste mame? Pari, kako su ispale przenice? Kako je bilo na koncertu? Sta radite? Mirko sinoc dok spavkao iscupao nekako onu bronilu malu. Posle sno skroz skinuli jer visi i sad mu stavili novu. Posto mora da ima venski put za svaki slucaj a i sutra za infuziju.
Citam unazad znaci deca su se danas posteno naspavala. 
Kamicak, negde si me pitala kad cemo kuci, ali mi do petka primamo taj lendacin valjda a onda ne znam ... videcemo sta kaze orl sutra je nas bas tu. Za vikend nije radio. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 11/19
4.11.2019 8:47:44   
mama Jo
Jutro mame.
Mi sinoc naravno jako kasno zaspali, odlepila sam. Onda sam se budila jer me grlo bolelo strasno, popih fervex pa sam se celu noc tako preznojavala, bas sam nekako bzvze spavala.
Pari, jesu bile dobre przenice?
Sta planirate danas mame?
Ja bih tako lezala ceo dan, jos uvek me drzi prehlada, ali nema sanse...
Bar rucak imam, sto mi olaksava.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 11/19
4.11.2019 8:57:42   
flamingos
Dobro jutro.Mama Jo,što pre da nam izdraviš.Evo klasika-ručak,da sredim stan,peglam itd.Po pidne u školu.Odoh neke kiflice da pravim.Vreme bez veze,vetar,kiša.Ostale mame,šta se radi,kako ste,kako dečica?


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 11/19
4.11.2019 9:00:56   
jess021
Mame, dobro jutro. Ja na poslu, njih dve u vrtiću posle 10 dana.


Juče nam je bas bio lep dan. Bili smo u Bg, gledali Čaroliju na ledu, oduševljene smo sve tri, stvarno je predivno. 
Rosi, drago mi je sto si se javila. 
Mama Jo, idete li u vrtic? Bas ste zaredjali sa virusim😐

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 11/19
4.11.2019 9:11:41   
jess021
Mama Jo, pretpostavila sam da će tako biti čim su ti onako dugo spavale popodne. Moje kući ne spavaju, M nekad malo uhvati nervoza ali zato u 21h u krevet.


Ne znam sta bih mogla za doručak. 🙄

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 11/19
4.11.2019 9:15:46   
Milena18
Dobar dan!

Maraj, kako ste od jutros?

Mama Jo, da ozdraviš što pre.

Jess, drago mi je da ste se lepo provele.

I M je jutros otišla u vrtić, malo se i zaplakala kad je ulazila, ali verujem da se brzo smirila. Tražila mi je da večeras po prvi put spava u svojoj sobi, sa mnom, naravno. Videćemo kako će to proći. Noćas se nešto budila sto puta, plaši se nekog duha, ne znam gde je to mogla da vidi ili čuje. Ja je pitam kako izgleda taj duh, kaže "beo je, kao i svi duhovi" user posted image Muke sa njima...


< Poruku je uredio Milena18 -- 4.11.2019 9:16:16 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 11/19
4.11.2019 10:22:08   
Duškić
Dobro jutro.
Kod nas boginje u vrticu, mi jos nismo dobili.


Da brzo ozdrave decica.
Ceo vikend smo po rodjendanima. Bas sam umorna.
Bljak ponedeljak.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 11/19
4.11.2019 10:33:00   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Jess, znaci i vi ste isli🙂 I mi smo se lepo provele.

Dosla sam na kratku pauzu. Kao necu nista da kuvam, jer sam se nakuvala i sad stavih supu da sw skuva. Jede mi se. Živeo ekspres lonac.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here