|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
4.11.2019 23:30:20   
Milena18
MS, je l'' to normano posle operacije da mu bude takvo grlo? Baš je hrabar dečkonja, kako sve izdržava tako mali.

Pari, moguće je da je povratila zbog izvlačenja a možda je i pokušavala da iskašlje pa nije mogla. U svakom slučaju, bolje što je povratila, trebalo bi da joj sada bude malo lakše. I nadam se da će ostati na tome.

Kod nas opet temperatura, mada nije visoka. Krvna slika sada jasno ukazuje na bakterijsku infekciju, pa je dobila antibiotik. Valjda će sada konačno proći, već deset_ dana je muči to.

Laku noć, mame. 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 7:05:47   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame. Kako ste ovog jutra? Kako su deca? 
Mi cekamo vizitu. Milena, grlo takvo treba sa bude ima one bele naslage gde je iseceno i sprzeno to meso da ne bi krvarilo. A zaksta je hrabar inace je hiperaktivan i trcka ali cim ga zabolinon kod mene. A ovako sam prica i set_ka kroz hodnik..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 8:15:51   
jess021
Mame dobro jutro!


Pari, kako je T? 
Maraj, kako su tvoja deca? 
Ja evo na poslu, pijem kafu. Njih dve u vrtiću, 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 8:53:13   
flamingos
Dobro jutro svima.Milena,proćiće uz antibiotik,muke sa dečicom.Ostala deca,jesu li ozdravela,kako ste vi mame?Evo ja oko ručka,pa da generalno sređujem spavaću sobu i šta još stignem u toku dana


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 9:11:31   
Maraj
Jutro.
Ja poslah L u vrtic. Danas mu je 5.dan od kako pije pancef. Nema T.
S je nocas jaukala. Budila se. Plakala...imala T...
Nadam se da je virus kod nje, posto slinaca nema...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 9:16:18   
pari
Milena, dobro je da je dobila ab, bice sad bolje!


Mi smo sad bolje cini mi se, tj.T je bolje, ali M prica kroz nos, malo kaslje i zali se na grlo...Nece ici danas i vrtic. Nego ne znam da li da idemo kod dr

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 9:26:50   
mama Jo
Jutro mame.

Pari, je l' ti T nije posle povracala? Jesi joj izvlacila opet?
Jel' ti M kaslje?
Milena, da sto pre bude bolje.
Mirko, kako ste vi?

Opet neki vetar, nadam se da nece biti kise danas .

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 9:30:06   
flamingos
Mama Jo,ni ja ne volim kišu.Ovde greje sunce,ali nešto šućmurasto vreme,čas sunce,pa se naoblači.Kako si ti?Mirko,šta radi mališan,jeste li dobro?


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 9:39:13   
bebilule
Jutro!
Ja na poslu, zaspah. Sve ima osjećaj da je ponedeljak, juče nisam radila. Postavljali smo plastenik, orgooooman je. odoh ja u profi poljoprivrednike. user posted image
Ni M nisam slala u vrtić. Skakao je sa komšijama. Kada mi se pojavio na oči blata je imao i u ušima. Ispred vrata sam ga skinula. Uglavnom, jedan srećan i blatnjav dan. user posted image

Mama Jo, neka si se malo vratila na rr, nije te bilo jedno vrijeme.
Nadam se da su djeca bolje, ne mogu više da upratim ko je sve zaglavio. Vidim Maraj, Pari...
Mirko, baš je dug taj oporavak i dugo se leži u bolnici. Ja sam nešto mislila da se brzo izlazi.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 9:44:12   
Maraj
Mirko, kakva je procedura, do kada ste tu?
Koliko je trajala intervencija?

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 9:44:43   
pari
Nije vise povracala, a nisam joj ni izvlacila....ne znam da li da joj izvlacim da je ne iritiram...

Zakazala sam za 2 kod lekara orl pa da ih pogleda oboje...
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 9:53:42   
bebilule
Pari, M se preporodio kako je naučio dobro da ispuše nos. Ona je još mala, ali počni da radiš na tome. Javi šta kaže dr. Kako je M bilo na rođendanu?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 9:57:35   
pari
Pored tog povraćanja juče i svega, još je i M došao, bilo mu je lepo i onda je plakao i hteo kod tate...baš je bio tužan.  A ja držim nju na sebi jer je tako zaspala, on plače ..baš mi je bilo teško.  Ali eto, takav je život ...moj 😁

Danas već ništa, lepo se igraju, smeje se...sve je u redu ali eto.  Tamo kod njih je jedini za sad, svi oko njega, sve mu je lepo ta dva dana i zato želi tamo.  I naravno zato što voli tatu

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 10:04:43   
bebilule
Joj Pari. Znam da su to lomovi. meni se M sveže oko noge kada treba da ide, pa me moli i moli... Onda mu teško da se i od oca razdvoji. Još nas dvoje totalno različite pristupe imamo. Otac mu nije postavio granice i sada već često ima problem sa njim, jednom mu je i pobjegao u šetnji. Kod mene tačno zna šta može, a šta ne. Mada i sada zna probati provesti svoje, kao i svako dijete.
Biće to ok, pokazatelj ti je da on već danas funkcioniše. Oni sve mnogo lakše podnose i prebrode od nas. Tako je, kako je. A kada ga je doveo, nije bilo drame oko ulaska u stan? Poslije je plakao?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 10:14:37   
Ivanka 75
Pari, nezgodno bas, mali je.
Samo pazljivo i obazrivo u tim situacijama. 


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 10:20:28   
pari
Da da,posle jedno sat vremena kad smo trebali na spavanje...verovatno jer sam ja oko nje uveče sve i još je držala na sebi...

Ali da, oni se brže prilagode...Sad je super!Sad za vikend je svadba pa je i uzbuđenje oko toga...Bebi, ti razumeš ...
Mene isto grlo grebe :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 10:25:08   
Ana RR
Dobro jutro. Kod nas sija sunce, kako je lepo kada nije tmurno od ranog jutra :)

Što reče bebi, više ne mogu da pohvatam ko je bolestan :( nadam se da će brzo proći!



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 10:26:32   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: bebilule

Jutro!
Ja na poslu, zaspah. Sve ima osjećaj da je ponedeljak, juče nisam radila. Postavljali smo plastenik, orgooooman je. odoh ja u profi poljoprivrednike. user posted image
Ni M nisam slala u vrtić. Skakao je sa komšijama. Kada mi se pojavio na oči blata je imao i u ušima. Ispred vrata sam ga skinula. Uglavnom, jedan srećan i blatnjav dan. user posted image



Videla sam fotku user posted image svaka čast, biće tu svašta nešto lepo, njam!

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.11.2019 10:33:37 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 10:28:41   
mama Jo
Uf, pari znam tacno... mi sad kad smo bili bolesni, U je prvi put imala ovaj virus i kasljala je 2 dana bukvalno bez prestanka, dan-noc, sve vreme mi u rukama i spava na meni, znaci 48h se nije odvojila od mene... meni je mama dosla pa je bila sa J, inace ne znam kako bih sama sa njih dve tako.



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 10:58:50   
Mirko Svirko
Bebi,bravo za plastenik 👏👏👏
Maraj, svi koji su iz BG-a ili blizina izlaze posle 3-4 dana. Mi smo daleko pa onda eto ostaje duze.Inace sama operacija traje 20min mozda i manje. Ispratila sma ga do sale on je urlao plakao i posle su ga uspavali nije se vise cuo. Ostaje je na intezivnoj malo dok se nije probudio i bio svesan,pa su ga vratili meni. Ceo taj dan je bio uspavan i usporen. Uvece kriza gladan je a taj prvi dan samo caj neki i voda.Kako ste ostale mame?Kako su deca?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 11:03:20   
Ana RR
Nikad nisam čula da se zbog operacije krajnika ostaje 3,4 dana u bolnici. Naš drugar je operisao proletos i isti dan je pušten kući.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 11:32:08   
Mirko Svirko
Evo ja sam ovde vec 4 dana. A ostacu verovatno 12-14 Prbi dan je nemoguce da puste dete. Jer je dete jos u anesteziji i jos uvek mora da se prati dete.
Ana gde vam se operisao taj drug? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 11:45:20   
Ana RR
Na wma.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 12:02:39   
pari
Mislim da se pustaju isti dan kad se operise treci krajnik samo,a kad je komplezno sve, onda je duze...


Mi bili malo napolju. Na suncu je bas jako toplo. 
Mene sinusi bole :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 12:07:02   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nikad nisam čula da se zbog operacije krajnika ostaje 3,4 dana u bolnici. Naš drugar je operisao proletos i isti dan je pušten kući.



I ja sam jako brzo bila pustena kuci. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here