|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 15:44:09   
pari
Bili kod lekara. M je dobro. A T ima malo crveno grlo, pun nos i to je to...tako da nista strasno, samo ispiranje nosa samo sa sprejem i noskom i kapi za nos floxal i sirup za iskasljavanje Broncamil.
Nego sto joj jedva dam taj sirup, moram na silu :( a i kapi isto

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 15:54:21   
Mirko Svirko
Mi smo operisali sva tri krajnika i mozda zato ostajemo duze.. a i sva deca koja nisu obde operisala sva tri iz bg i okoline ostaju 3-4dana. Mzoda je ovde pravilo bolnice takvo..
A mozda je kad operisu samo treci izlaze kuci ranije

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 16:07:59   
mama Jo
Pari dobro je. Nece da pije sirup? Meni U za divno cudo hoce, ali vidi kako J pa onda kao i ona. Mi smo isto pili broncamil, sad flavamed.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 17:10:12   
flamingos
Pari,sad imate terapiju i biće sve ok.Nas ne cela zgrada čula kad smo pili sirup,neće,gadi joj se,pa će da povrati,haos.Sad je velika i očas kek olproguta.Mama Jo,jednom prilikom joj dr.prepisala flavamed-znači-umesto da umiri kašalj,nigde kraja kašlju.I na kraju odvedem je ponovo da joj promeni terapiju.Sad,to je naše islustvo,tako na nju delovalo.Mirkilo,kako ste?Plzdrav svima.Ljubite dečicu.Ana,bravo za plastenik👏


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 18:12:29   
Mirko Svirko
Od flavameda i meni mirko vise kaslje.Pari bicete ok polako strpljenje i vreme... Mi amo dobro samo nam je dosadno vise ovde. Svi samo dolaze i odlaze kuci...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 18:36:00   
kamičak
Svirko, sta da se radi, jeste izuzetak da toliko dugo budete tu. Posle u Beograd dolazite samo turisticki jer ce sve biti ok.😊

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 18:37:53   
Ivanka 75
Svirko, odakle si? 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 18:51:37   
Maraj
Vece mame
Mi po kuci..
S ima 40 temperaturu. Ne spada. Dajemo joj na 4 a
Sata brufen i parqcetamol. Ovako je ok. Ne curi joj nos. Ma nista. Samo T.
Sad je kupamo vec 2.put za sat vremena.... ne znam sta je ovo. Sutra cemo laboratoriju ako bude imala i sutra T

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 18:56:52   
mama ivane
Maraj tako je i mom bebcu iznenada se pojavila temperatura i kad sam ga odvela kod lekara kazu upala usiju


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 19:06:18   
Maraj
A nos jel mu cureo.?
Ja sve mislim da je virus posto joj ne curi nos

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 19:18:57   
vonavoj
Evo i nas u klubu,samo odjednom 38.3..zaspao mi malo pre..i drzi se za usi.i sav je rumen..Pari,eto i vama dali floxal..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 19:32:49   
mama ivane


IZVORNA PORUKA: Maraj

A nos jel mu cureo.?
Ja sve mislim da je virus posto joj ne curi nos





Nije mu cureo nos , nije kasljao , a kad smo otisli kod lekara imala sam sta i da vidim i da cujem i upala usiju i bronhiolitis uzas

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 20:57:56   
kamičak
MI, kod njih to brzo ide nazalost. Dr ima cudan stav o brufenu, ali niko od nas ga ne daje sto voli vec sto mora.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 20:58:32   
Maraj
Joj mama ivane...nisam znala da moze tako bez simptoma....mi jedva spustili T S. Nadam se da ce biti noc ok..

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 21:03:40   
kamičak
Izgleda da moze, mada cesce ide upala uva uz zacepljen nos. Da izgurate noc sto lakse, pozdrav mame.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 21:09:27   
vonavoj
Pazi,mom M nije zapysen nos,niti mu curi,ali sliva mu se,tacno se zakaslje...nemam nista ds mu izvucem..ali evo nekih 5 dana mu nisam ispirala nosic sa izotonicnim i evo upale..bas sam se zeznyla..kao sta ce mu,nema slina..

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 21:15:04   
mama Jo
Joj nove temperature... pih, samo da prodju sto pre! Maraj, Von... kako je?

Nama dr uvek na pocetku kaslja daje altiprim ili broncamil, a kad je vec onaj sazreo onda flavamed... mislim tako nam je prosli put starijoj, a sada i mladjoj (starijoj altiprim, mladjoj broncamil). Sta znam, evo posle dva dana pijenja flavamed-a one vise ne kaslju...
Kako ste ostale mame?

Nema Ljishe dugo ovde zar ne? Gde je, zna li neko?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 21:30:44   
Mirko Svirko
Ivanka mi smo iz Majdanpeka. Zato toliko ostajemo.. Ma ne dolazim vise ni turisticki idem u etno selo 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 21:44:48   
vonavoj
Ja sam M vec 10dana davala broncamil,i evo ode na usi.Nema Ljishe,pisala sam joj i na fb,ne odgovars.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 21:53:55   
mama Jo
O, bzvze... je l' ima temperaturu i dalje von?

Eto vidis, bas primetih da Ljishe nema, bas mi fali 😊
Valjda ce se javiti, samo da su dobro!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 22:16:16   
Filadendronka
Dobro vece mamite! Mama Jo, dobrodosla nazad! :) I meni Ljisa nedostaje ovde, nema je od onog perioda kad je bila u konfliktu sa muzem. Flamingos, vi bas vodite racuna o domacim zadacima. :) BL, bravo za plastenik, lepo je sto ste dobili subvenciju. Mama Ivane, citala sam u temi oko upale usiju, dobro je da ide na bolje i da verujes svom lekaru. Von, opet temp. Jadna ti kako izdrzavas sa njih troje, a koliko citam izmedju redova tm nije bas nesto pazljiv i spreman da uskoci kad treba. :( Maraj, nadam se da je to neka kratkotrajna temperatura i da ce vec sutra biti bolje. Mirko Svirko, zao mi je sto toliko ostajete u bolnici, ali bitno je da je problem resen. Da imam gde bepca dosla bih da vas obidjem. Pari, molim te nemoj da izbegavas da cistis nos usisivacem. Sav taj sekret se onda sliva ili na pluca ili na usi. A ne zna se gde je gore. Ima li gde Rosite? Ostale mame? 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 22:19:45   
Mirko Svirko
Filadendronka, pa hvala ti i samo sto si se ponudila. Znaci mi to zaista. Inace smo ok. Danas smo dobili cimerku i malo drugarica. Generalno nije dosadno sada pa je kul imati nekoga da se igraju. Malisa se  sutra operise, a mi vec guramo 5ti dan. Von, mama Ivane, Pari, Maraj.. brzi da vam ozdrave decica i da to izdrzite psihicki. Nije lako.Pozdrav za sve

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 11/19
5.11.2019 22:39:07   
flamingos
Šta radite mame,kako su dečica?Pročitah da većina njih ima temperaturu,što pre da ozdravite.Fil,mora da se piše domaći,mada,ponekada baš ima dosta.Evo i sad završila domaći i čita knjigu,pa da spavamo.Pozdrav svima.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 6:53:44   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame... kako ste???Mi cekamo vizitu.. Kako su deca?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 7:24:51   
Ivanka 75
Dobro jutro, kakvo je stanje jutros? Jesu li spale temp? 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here