|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 19:38:12   
Khaleesi
Mozda je nesto prljavo pipnula. Pa kao ono sto zovu bale znas, neka bakterija....

Sta ti je sa stomakom Jo... Meni ovo bilo bolje sad uvece opet zeza... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 20:16:51   
Mirko Svirko
Mama Jo ja sma imala jedno vreme kao bubuljicu na jeziku vise kao jedna tackica. I primetila sam meni se to pojavi kad mi padne imunitet. Al prodje za dan dva. Mozda je to. Ne znam sigurno da ti kazem ali prenosim svoje iskustvo. A mm npr on obavezno ima groznicu kad mu padne imunitet. A ja i ovo moje dete cim izadjemo usne ko smirgla. Zivelo labelo 😉

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 20:18:45   
mama Jo
I meni obavezno izadje groznica kad mi padne imunitt, evo za mesec dana sam je 2 puta imala.
Ali ovo je njoj nesto drugacije... nemam pojma, smirilo joj se od popodne.
Nemam pojma sta je sa mojim stomakom, kao da mi nesto nije prijalo od hrane. .

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 20:20:04   
Mirko Svirko
Popij malo jogurta.... jel si pila probiotik na kraju?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 20:24:53   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: mama Jo

I meni obavezno izadje groznica kad mi padne imunitt, evo za mesec dana sam je 2 puta imala.
Ali ovo je njoj nesto drugacije... nemam pojma, smirilo joj se od popodne.
Nemam pojma sta je sa mojim stomakom, kao da mi nesto nije prijalo od hrane. .


Jo namazi joj nesto masnije, mozda je i neka bakterija i suvo vreme i oset_ljiva koza.... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 20:35:30   
vonavoj
Gde ste mamike? Ne stizem..mm nije bio tu 2 dana..njih dve sam kaznila..em se svadjaju,em ne slusaju..em.ludimo u kuci zatvoreni...Sad cekam T na odbojci,mm dosao mrtav umoran..i tako..za vikend imamo 2 rodjendana..ludo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 20:42:01   
mama Jo
Mirko, jesam jos jutros sam popila probiotik, i nista...nemam pojma sta je. Bilo mi je i muka, morala sam.nesto da jedem i odmah sam osetila mucninu. Valjda ce proci.

Von, sad smo gledali malog cara... ,,kuku lele" 😁 umreh od smeha 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 20:50:54   
Khaleesi
Joj Vona ja ne volim nista vikendom. Ni slave ni rodjendane nista... Sve to najbolje da se nekakonzavrsi za radne dane... 🤣 Ali ne mozes da biras sta ces...

Moja deca veceraju 2.put pa ce valjda vise da spavaju. ♥️

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 21:23:04   
Filadendronka
Dobro vece, da vam ispisem par reci, kasnije cu da citam sta ste pisale. Najbolja drugarica je imala spontani, a jedva je ostala trudna. Toliko sam tuzna zbog nje da bih samo plakala.  Popodne sam bila u vrticu na radionici, bilo je prilicno bzv i neorganizovano. Prestala sam da igram onu igru na kliktanje i svanulo mi je, kao da sam postala zavisnik. Bebac je bolje od kad sam krenula sa inhalacijama. Zato D sve vise pokazuje ljubomoru, na tome bas moram da radim. 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 21:26:38   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Fil za te radionice te razumem. Ja ih ne volim. Ove godine sam ih kulturno iskulirala. Radila sam.

Vratila sam se probe. Deca spavaju. Mm radi po ceo dan. Kraj godine je, pa je haos. Sutra moram da vidim sta cu da radim sa decom. Mislim da cemo u bioskop. Videcu jos. Svakako imam i obaveze. Mm ce i za vikend da radi tako da smo solo.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 13.12.2019 21:33:42 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 22:16:39   
vonavoj
Mama jo,jesi li ga videla..opasan je..sve ce on sam..i sve imitira..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 22:17:12   
Ana RR
Fil baš mi je žao zbog drugarice 😣

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 22:48:59   
vonavoj
Fil,bas mi je zao..Inace,juce je umrla kumina sestra od tetke..85.god..rak..ima malu od godinu ipo dana...tuga..prelepa devojka..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 22:51:50   
mama Jo
Joj sto ne volim te mracne teme... von, uzas, uf! Fil, jako mi je zao zbog drugarice... samo da opet ostane trudna i da bude sve u redu...

Von, ja usla na insta i gledam price i on se cuje, a ove moje dve jaoj ko je to, ko je to... sto puta su trazile da im pustim, i onda su i one isle u krug i vikale kuku lele 😁
Jako je smesan, mislim simpatican i duhovit 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 22:59:34   
vonavoj
To seka na wc solji kaze kuku lele😂😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 12/19
13.12.2019 23:12:29   
Khaleesi
Joj Fili bas mi jw zao Vona, bas tuzno...

A ja citam rafionica i mislim nesto ozbiljno a ono ono amaranje u vrticu. To je za moderne mame koje ne provode vreme sa decom pa da ih nateraju da budu sa njima bar malo. Nas vrtic to stalno pravi i smara. Danas sam sa M pravila ukrase za taj njihov sajam kad zavrsimo slikacu. Mnogo su slatki... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 7:47:28   
flamingos
Dobro jutro mame.Izvolite na kaficu.Fil,baš mi je žao...steašno😢Von,lepo se provedite na rođendanima.Ovde duva jak vetar.Dete budno pre sedam.Joś malo pa da doručkuje i vozimo je na trening.Pri povratku svraćamo kod frizerke da njoj malo skrati kosu,a mene da ofarba.Prijatan vikend.❤


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 7:59:54   
Slavkic
Jutro dame


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 8:47:10   
mama Jo
Aaaa Von, to izgleda kao on da kaze.... jos ja htela da ti kazem kako on lepo prica, moja mala sa skoro sve kaze ,,kuku jeje" a on ima malo vise od jedne i lepo prica user posted image

Jutro svima.
Grozno sam spavala osecam se kao voz da me zgazio. One su se na smenu budile, onda mi se piskilo, onda mi hladno, onda malu peebacila u krevet, pa mi bilo nezgodno, pa sam trazila cime da se pokrije. Uf!
Kako ste mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 8:49:17   
Slavkic
Sivo dan tmuran ne može se napolje znaci ludilo u najavi


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 8:54:32   
Ivanka 75
Kuku Von 😭😭😭 Tuga
Svaki dan, izgleda pozajmljen... 😔
Ivka i ja idemo na slavu kod mene na posao. Pa da kupimo poklone za ove vikend rodjendane pa na rodjendan popodne. Akcija akcija... 😊
Ali, prvo kaficaaaaa

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 9:51:30   
emicaa
Jutro,osjecam se kao da me brzi voz potkazio.

Khaleesi ja to ne smatram smaranjem modernih mama nego ukljucivanje u djecije aktivnosti.Ovde su roditelji u sveukljuceni.Cak svaki petak na cas fizickog ide i po jedan roditelj i niko se ne buni

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 10:23:38   
Mirko Svirko
Mi smo imali radionicu za uskrs kad je bilo bas bas predivno.. sljokice i razni matwrijali su bili avuda. Moj m je naso neke samolepljive kruzice i zalepio po licu pa se svi igrali i smejali. Sada cemo imati tu radionivu humantirani stand.. mi inace kuci radimo svast al ovo bude jos lepse jer bude tu joa drugara.Iiii dalje me onako bolucka zub. Kao da mi pulsira non stop.. a tek subota 😫

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 17:31:11   
flamingos
Pozdrav mame,šta radite?Hajde izvolite na kafu i američke krofnice,prelivene kremom❤Sredismo se u salonu,A je uživala na treningu,obožava košarku i nije više sama u grupi sa dečacima,upisala se još jedna devojčica.Ima još devojčica,ali su starije i ne meša ih trener,ovi mali su početnici.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 17:41:38   
Slavkic
Jao divno prijatno, mi odosmo da kitimo jelkicu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here