|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 17:43:13   
Dragce86
Mmm, americke krofne, otkad to nisam jela :D Meni ne uspevaju bas lepo...

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 17:57:43   
Slavkic
Ja od dece vise nista ne uspe am da pravim


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 19:41:46   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Jutro,osjecam se kao da me brzi voz potkazio.

Khaleesi ja to ne smatram smaranjem modernih mama nego ukljucivanje u djecije aktivnosti.Ovde su roditelji u sveukljuceni.Cak svaki petak na cas fizickog ide i po jedan roditelj i niko se ne buni



Ne mislim da je tako. Meni je vaspitacica sama rekla da roditelji ne provode dovoljno vremena sa decom i da je to nacin da vise rade sa svojom decom. Nekome su deca samo aksesoar. Znam mnogo primera. Ali ok to je tvoje misljenje. Ja svakog dana nesto radim sa svojom decom, ne mora niko da me u to upucuje i uslovljava. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 22:22:39   
Filadendronka
Meni su te radionice dobre da vidim kako mi se dete ponasa u grupi, kakvi su ostali roditelji i sl. Ovaj put je bas bilo bzv i neorganizovano, neka deca su bila sama i prilicno tuzna. Vapsitacice su ih animirale, ali videlo se da im nedostaje neko njihov. Elem, da ne masim temu, kod nas je stanje redovno. Kao na zeleznickoj stanici se smenjuju gosti. Umor me stize u nogama, ali dobro. Sutra cemo mi u neke obilaske i tako. Videh slike sa NG druzenja u Novom Sadu. Bas lepo sto se tako nesto organizuje na RR. 


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 22:24:48   
mama Jo
E Fil, bas vidim da si pisala za sutra da malo i tebe neko sluzi, pa htedoh da te pitam sta radite, kakvi su vam planovi? Ostale mame kako planirate nedelju da provedete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 22:34:17   
flamingos
Mama Jo,tako prođe ovaj dan,a i sutra će-trening,ručak,sređivanje stana.Možda odemo kod prijatelja.Dete da vežba za kontrolne i tako očas prođe vreme.Kako si ti,ostale mame?


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 22:39:27   
Filadendronka

Pre podne idemo na neko useljenje, pa kuci da deca spavaju. Nakon toga idemo opet kod nekih drugara. :)
IZVORNA PORUKA: mama Jo

E Fil, bas vidim da si pisala za sutra da malo i tebe neko sluzi, pa htedoh da te pitam sta radite, kakvi su vam planovi? Ostale mame kako planirate nedelju da provedete?



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 12/19
14.12.2019 22:47:08   
Slavkic
Mi idemo kod babe i dede na selo tako da mama sutra uziva


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 0:05:39   
emicaa
Ovde su sutra otvorene prodavnice pa cemo iskoristiti.Sami dva puta godisnje im je dozvoljeno da rade nedeljom,uglavnom te dane iskoriste svi pred Bozic.

Sta nam je sa Maraj,nisam primjetila da pise u zadnje vrijeme

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 0:06:57   
Ivanka 75
Ovde se nesto govorka o tome da se zakonom zabrani rad nedeljom. A i trebalo bi, preterase ga stvarno. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 0:15:56   
emicaa
Ja se nadam da ce zabraniti.Imaju i trgovci dusu,kad oni da odmore.Radila sam kao trgovac i znam kako je.Svaka druga mi je bila radna,od 6 ujutru do 7 navece



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 0:16:46   
Ivanka 75
Mnogo je to rada, izrabljivanje radnika

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 7:43:08   
flamingos
Dobro jutro mame,izvolite na kaficu.Pijem je,pa da dete doručkuje i vozimo je na trening i posle redim-ručak,da sredim stsn itd.Pozdrav svima.Da Emice,ne piše Maraj.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 8:34:58   
Khaleesi
Jutro mame i ovde... Danas, ne znam sta cu. Treba da se spremimo za sutra skolu, malu vodim na kontrolu one rane od operacije, treba da nateram mm da napravi neki nacrt za jedan deo u kuhinji, ima jos mesta i tako... Lep je dan bar tako izgleda nisam izlazila 😁


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 9:26:42   
Ivanka 75
Dobri jutro, da popijem kadu pa da se nakanim nesto da radim...
Toliko posla... Da ne nabrajam... Znate sve... 😁

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 9:55:01   
Ana RR


user posted image
Ovako nekako 😅

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 10:00:11   
mama Jo
Dobro jutro.
Ana nasmeja me, tako nekako kod vecine user posted image
Mene glava razbi, U mi se opet nocas lrobudila i nekih 2h kasljala, stvarno ne znam sta joj je. Onda sam joj dala xyzal i fitobalm namazala pa se smirila. Jutros sam tako u nekom neraspolozenju ustala + nenaspavana. Otplakah jednu dobru turu.
Aj' da dan bude dobar svima.
Grlisa.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 13:13:06   
vocicana
Mama Jo, ja sam imala takve pocetke dana. Ako si se isplakala, ja sam se isplakala ko zna koliko puta, bice bolje, izadjite nekud, malo se zabavljate, pravite neke zezalice.
Ja sam sama, pijem kaficu, pa da gvirnem, nisam stizala iskreno ovih dana, ali cu biti malo cesce prisutna.
Danas i sutra slobodna, pa da pozavrsavam neke stvari po kuci, da sredim sve sto ne mogu kada su momci tu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 13:17:23   
mama Jo
Razumes Voci, jaoj tako naidje sve se nekako skupi, pa ne mozes vise knedlu u grlu da izdrzis. Ali zdravo je malo i isplakati se. Evo deca se igraju sa babom i dedom, malo sam se osamila...
Nedelja, nigde nikoga, mame odmarate?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 15:04:21   
Filadendronka
Bili na useljenju, sad deca da dremnu i onda opet u goste. Malo da zujimo, inace su zurke uglavnom kod nas. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 15:25:10   
Ivanka 75
Ana, meni bas VAKI dana danas, i opet nista nisam uradila a vodim Ivu na rodjendan. Gubljenje vremena! 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 15:37:30   
Mirko Svirko
Gde ste mame? Sta radite?Mama Jo, meni se sve skupilo i ja sam otplakala jednu partiju...Bas me sve gusi. Nemam posao. I da ga imam, nemam kome da ostavim dete. Jer sigurno necu raditi samo prvu smenu. I sve mi se nekako napakovalo.. Za ng verovatno ne idem nigde. Dok svi koji rade, bar imaju neku proslavu sa firmom. Svaki dan je isti. Peri,kuvaj,cisti,peri,pakuj,namesti,skloni i sve u krug...Sreca nije mali bolesan(sada vec neki period) i to mi je jedina dobra strana u svemu. I jako sam zahvalna na tome. 
Eto ispisa ja crne misli... nadam se da vam ne kvarim raspolozenje. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 15:57:49   
mama Jo
Mirko, u potpunosti te razumem... i meni je posao to nesto sto mi najvece brige zadaje. + sve to sto kazes, svaki dan jedno te isto, i nekada me bas sustigne tako neko nezadovoljstvo, kao danas. Razumem sve sto si napisala.
Da ne mracimo, da te podsetim - dobices uskoro dve lepe igracke, obradovaces malenog. Nadam se da si bolje. Grlim te, i tebe i ostale mame. Gde ste kako ste?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 16:56:10   
flamingos
Mame,hajde skuvajt mi kafu😀


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 16:58:11   
mama Jo
Flamingos, stize, evo sad cu da kuvam redom svima 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here