|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 16:59:25   
Ivanka 75
Ja cu da pijem kafu na rodjendanu 😫
Ne ide mi se, ne sedi mi se a tu u okolini nemam gde da idem 😭

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 17:07:32   
Sanjica26 RR
Ja se pripremam da spremam rucak za sutra. Bice mi zanimljivo sutra i prekosutra sama sa decom da oerganizujem dezinfekciju i dezinsekciju stana (naseg stana). Plus casovi. Pisem u odgovarajucoj temi. :) 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 18:11:09   
vonavoj
Sanjice,procitala sam..uspeces sve,ne sumnjam! Bas mi je drago!Za mene je stan i dalje jako daleko.Mi smo dosli iz Bga,bili u super igraonici Kafeterijica..pa proset_ali knezom..deca uzivala..Mm i M spavaju,sta li ce nocas raditi..ja pijem kaficu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 18:19:39   
Sanjica26 RR
Znam da cu uspeti. I morace T sama u skolu. Nema druge. Ja imam nastavu. Moja mama pa kako ce? Samo sam joj rekla da ako ima pametnije resenje nek mi kaže. Najteze mi je da vucem violoncelo iz muzicke, pa da trcim u skolu. Moracu kolima.

Samo da me ne zovu ovi za prskanje kad imam nastavu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 18:48:49   
vonavoj
Joj,sanjice,pa ona je vec treci razred..sto ne bi mogla sama..ko je nas vodio?Koliko vam je udaljena skola?Od kad moja ide i vraca se sama..od drugog polugodista prvog razreda..a ima oko 800m..10k min.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 18:54:08   
Sanjica26 RR
Von ona ide sama. Ali sad ce morati da se pobrine da sama ugreje rucak (davno to radi u mikrotalasnoj), da zakljuca stan i da ne izgubi taj kljuc 🙄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 18:54:46   
mama Jo
Sanjice je l' isla vec sama? Nas mali rodjak isto sad od 3.razreda ostaje sam, ide i vraca se sam iz skole. Prosto mora.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 19:10:06   
vonavoj
Sanjice,zar sumnjas u bilo sta? Sve ce odraditi perfektno...ona je mali streber..Moja T uvek ima kljuc od kuce u rancu...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 21:11:47   
Sanjica26 RR
Ne sumnjam, nego znas kad moja mama krene da panici uznemirim se. Sama zna da drugo resenje nemamo. Naravno da bih volela da joj ja dam rucak, ali sta sad. Tako je kako je.
Moje su zaspale. Sad i ja nesto da prezalogajim i idem da citam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 21:38:00   
emicaa
I moja T je krenula sama,vec dvije sedmice ide tako 😊 olaksala mi je mnogo jutra.

Sanjice ne sumnjam ja uopste u tvoju T,velika,pametna i odgovorna djevojcica

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 22:09:17   
bebilule
Ja da se javim i odjavim


Mi smo se cijeli dan sankali i bilo nam je super. Bilo pet klinaca ukupno. Predvece dosao M drug, ja im pravila klopu. Sve nam je u haosu, ali ne bih mijenjala ovaj dan na snijegu za neki usisivac. Sad odoh da se onesvijestim. 😁

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 22:12:04   
Ivanka 75
Sankali ste se? Blago vama ❤️
Kod nas oko 13 stepeni bilo danas

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 22:17:48   
Milena18
Dobro veče!


Mirko Svirko u Mama Jo, razumem vas potpuno, monotonija ubija. A ja evo imam posao, dete mi je bolesno, a ove nedelje ne mogu da odsusvujem nikako. Ostaće sa sveki koja je isto bolesna, ide žena da primi injekciju ujutru pa posle dolazi kod nas. Žao mi i nje, ali najviše mi je žao što ja sa svojim detetom ne mogu da ostanem kad sam mu potrebna. Malopre je pred spavanje imala temperaturu 39.2. 
Sanjice, T će se snaći i sve će proći savršeno, znaš to i sama. A jeste nezgodno kad ti je bliska osoba paničar, unese i tebi nemir. Vi se to useljavate u svoj stan? Divno!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 22:24:36   
Sanjica26 RR
Uh Milena. Jel ste je vodili kod dr?
Znam kako se osecas posebno sto su bile situacije ne da ih baba cuva, nego žena koja ih je cuvala.
Da, useljavamo se u nas stan. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 22:30:21   
Ivanka 75
Uh Milena, bas nezgodno, nadam se da ce malenu brzo proci

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 22:30:45   
Milena18
Sanjice, čestitam! Mnogo mi je drago, znam koliko ste čekali na to.


Nismo je vodili kod lekara, danas je drugi dan kako ima temperaturu. Ako bude imala i sutra, odvešću je popodne. Kad joj spadne, skroz je ok, raspoložena, priča, igra se, osim što se ponekad zakašlje i slabije jede. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 22:36:51   
mama Jo
O, Milena, razumem te skroz. I sto puta kazem da necu da kukam jer mogu sve samo kad su zdrave... ali prosto nekada naidje minus faza.
Sad sam super user posted image
Nadam se da ce tvoja malena do sutra skroz da ozdravi.
Bebilule, vi ste imali divan dan... jedva cekam sneg kod nas.
Laku noc mame, sve vas grlim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 23:08:50   
emicaa
Bebi zbog djece ti zavidim na snijegu.Ovde danas bilo 16 stepeni.Ako je ovo normalno za decembar i ja sam strumf(mada po visini nisam daleko) 😂

Milena nadam se da ce brzo ozdraviti,sta da radis kad je tako

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 12/19
15.12.2019 23:40:15   
Mirko Svirko
Dobro vece mame, sta radite?
Milena, hvala na razumevanju. I razumem ja tebe, razmisljala sam i o tome sta kad sam ja na poslu a on bolesan. Posto su oko mene  svi panicari. Od mog muza pa do svekrve, svekar mozda malo ladovinka..Nadam se da cete brzo ozdraviti. Mama jo hvala ti na podrsci. Nesto sam sva u sivilu.. treba mi restartovanje i bice sve ok.  I ovaj zub me bolucka,sutra napokon idem. Danas sam popila lek i zaboravila i sela da jedem i kad je zabolelo.. sve zvezde sam izbrojala. Kako ste ostale mame?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 12/19
16.12.2019 6:59:51   
Milena18
Dobro jutro!


Mama Jo, drago mi je da si bolje.MS, hajde da ti danas bude bolji dan. Uradi nešto za sebe, znam da je teško naći vremena i volje pored svih obaveza, ali makar neku sitnicu.
M nije imala visoku t noćas, ali je baš dosta kašljala. Kad dođem sa posla, vodim je danje lekar posluša.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 12/19
16.12.2019 7:09:52   
Khaleesi
Jutro mame

Mi smo juce ceo dan set_ali. Isli malo do tvrdjave nismo bili 100 godina. Posle nam bili nekingosti, pa spremaj decu za pon spavanje haos. A i bas sam sd umorila juce... Ali onako lepo umorila. Danas smo kod hirurga da joj vidi kako to ide jer ona se zali svaki dan i place da je boli. Ne znam kako to proslo je 26 dana od operacije. Milena nadam se da cete da ozdravite brzo. Mama Jo ljubac za tebe! Mirko 😘

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 12/19
16.12.2019 8:25:23   
emicaa
Dobeo jutro,kakvo je stanje sa djecicom danas?Ja ispratila Doru i vratila se kod srecka u krevet.Svim silama se borim da ne zaspim.Ne pamtim kad sam bila ovako teska.Veceras cu u 9 sa djecom na spavanjeT je sinoc mnogo kasljala a u stvari uopste nije bolesna.Kasalj se smirio posle mozda sat vremena i ostatak noci nije bilo problema

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 12/19
16.12.2019 8:51:24   
mama Jo
Dobro jutro.
Emice tako i moja U, samo nocu se budi uz kasalj. Nocas nije bilo strasno ali budila se.
Lep pocetak radne nedelje svima!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 12/19
16.12.2019 8:56:29   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame. Kako ste? Milena hvala ti. Saljem ti veliki poljubac. Kako ste danas? 
Kh,sta ste operisale? Nisam to ispratila. 😙😙😙
Mama Jo,  mozda joj se trenutno sliva iz nosa i kasljucka pa se smiri. Ostale mame, kako ste? Sta radite? Gde je FIL? 😍😍😍

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 12/19
16.12.2019 9:07:28   
mama Jo
Ali nos joj je skroz cist... nema nista..
Na radijatorima stoje posude sa vodom... nemam pojma.

Milena, javi sta kaze dr.
Kako su nam ostala decica?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here