|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 8:54:37   
Ivanka 75
Zabrinusmo se Flamingos ❤️
Divan dan meni danas ☺️ Slavim kako god okrenes ☺️
I moja danas skraceno u skoli, uciteljicina slava.
Malo malo pa im iz  ekog razloga skraceni casovi. Pocinje to da me nervira. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 9:00:37   
mama Jo
Jutro mame. Dobro je da ste bolje svi. Fil, kako je tvoj bebac?
Ivana, nadam se da ce ti se i nos otpusgiti brzo. Dzaba verovatnk to treba da se odlezi, a ko ce odlezati.
Milena, Ivana... razumem vas za tu deciju fazu. Statija je imala, a evo mladja ulazi u nju user posted image
Odlepim vise puta na dan, bas se trudim da ne vicem, ne kaznim i sl.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 9:31:36   
flamingos
Srećan rođendan draga moja Ivanka,da si živa i zdrava još sto pet,pa opet-od❤ti želimo sve najbolje.Ljubimo te.Živeliiii!


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 9:41:55   
Milena18
Ivanka, srećan rođendan!

Srećna i slava svima koji danas slave!

Mama Jo, i ja se trudim da ne vičem, mislim da se time ne postiže ništa, ali poslednjih dana vrlo često ne mogu da kontrolišem svoje reakcije i to mi baš smeta. U nagrade inače verujem više nego u kazne, a juče je bila kažnjena jer se ovih dana jako ružno ponašala prema babi koja je dolazila da je čuva. E to već ne može da prođe nekažnjeno. Kaže mi mm da je jutros hteo da je pomazi po licu i da mu je rekla "skloni tu ruku od mene". Besna je, ljuta, pretpostavljam i zbog toga što ja idem na posao. Sad sam otišla skroz u off, idem da potražim neku temu u kojoj bih mogla da jadikujem.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 9:53:48   
mama Jo
Znaaam naravno, sve te razumem Milena, bukvalno. Ja kad kazem da izbegavam to ne znaci da ne upraznjavam user posted image
Nekada stvarno preteraju.
Hajde da i ja ne masim.
Ako nasjes temu nastavicemo tamo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 10:01:53   
Ana RR
Jao Milena, opasna je. Dete sa karakterom, imam jednog takvog i nije lako sa njim, da ti pravo kažem user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 10:45:05   
Sanjica26 RR
Kad budete krenuli sa pubertetom pitacu vasuser posted image Kod nas je vec tu uveliko. Raspolozenje ide od ljutnje, plakanja i smejanja.
Srecan praznik svima. Pravo sam iz skole u crkvu. Sad sam brzinski spremila T dorucak, pa ide ranije u skolu. A ja na druge radne zadatke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 10:45:56   
Ana RR
Sanjči, onda je moje dete u pubertetu odavno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 10:46:25   
vonavoj
What?!? Vec pubertet!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 10:53:19   
Sanjica26 RR
Von, pubertet krece mnogo ranije nego pre.
Anci, T koja nije znala da se svađa, samo odgovara nabusito. Kontrira.
Posle se pretvori u jagnje. A ja nemam vremena za ubeđivanje. Uvece me grli i izvinjava se. Svesna je toga i kaže da je nervirw takvo ponasanje. Jedan dan dolazi Sofi kod mene i kaže: Svasta mi je rekla T. Sta ti je rekla? Ona kaže duga je to pricauser posted image Ulazim u sobu ona place: Necu da budem takva. Najgora sam sestra na svetu i cerka. Bas mi, je bilo zao.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.12.2019 11:00:03 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 11:15:22   
Ana RR
Joj dušica mala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 11:18:08   
Khaleesi
Jutro ili dan mame....

Sanjice bas je dobrica koliko ima god sto je vec hvata  pubertet... Mi bili do crkve malo posto je slava, a sutra kod mojih ne mozemo zbog posla i skole pre. Ja sam nesto neispavana ova mala se budila pa plakala kao da je beba zapusi joj se nos i uzas... Kao komirana sam. Mame kak ste ♥️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 11:23:38   
Sanjica26 RR
Možda ovo nije pubertet ali meni lici jer radim u skoli i sve mi na to lici.
Devet puni sledeceg meseca

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 11:32:53   
Khaleesi
Pa mala je srce ♥️


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 13:42:26   
vonavoj
Gde ste mamike?Jutros sam bila kod interniste,kao zbog pritiska..a sad mi je vec 3 meseca 110/70..kaze dr sto ste dosli..kad hormoni polude,skoci i pritisak..dala ki stitnu da proverim i vratila mi je lek za puls,kaze brzi ste..nikad mi nije ispod 75..a na ekg 95..kaze taman ce da cuva srce,zivite punim tempom,deca,obaveze..

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 13:42:57   
mama Jo
Moguce da je predpubertet, cim i ona dete po svom ponasanju vidi da se nesto cudno zbiva. Dusa ❤
Treba da im budemo podrska u pubertetu, a opet znaju i toliko da nas poremete da ne moze uvek da prodje bez grdnje i kazne, mismim ,,kazne".

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 13:52:42   
Sanjica26 RR
mama jo, najveca podrska cu uvek da joj budem.❤️Zagrlim je i resimo problem.

Cekam je sad da zavrsi cas violoncela. Posle moram da žurim da zategnem stan jer nam se gazda najavio. Mm mi je tu, za pola sata ce biti gotovo. Hoce da izda nekom stan. Ma, prekjuce ga je mm zvao i on je vec nasao. Ne volim kad mi dolazi za praznik. Uvek tako. Nikakvo postovanje, a uredno mu placamo kiriju nekad i ranije. Racuni su uvek namireni. Smucilo mi se seljakanje. Hvala Bogu da smo konacno uzeli nesto nase 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 14:23:25   
Khaleesi
Sanjice super sto ste uzeli svoje ja sam zbog gazde koji je tako odvratan bio i seljakanja naterala mm da uzmemo kredit...

Bas lepo sto ste se skrasili... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 14:29:28   
smeško
Браво, Сањице, тако и треба! user posted image user posted image
А за стан издржи још мало и после одмори душу од тога да ти је неко стално над главом.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 21:31:02   
mama Jo
Mame, tu li ste? Sta se radi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 21:56:07   
Mirko Svirko
Dobro vece, mame. Sta radite?Mi bili na slavi. Ovog pita bez M. Sami isli, opustili se malo. Kako ste svi?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 22:06:58   
flamingos
Pozdrav Mirko,dobro smo.Evo spakovasmo se u krevet.Budimo se rano,pa nam se uveče spava.Laku noć želim svima.Ljubite mališane❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 22:09:19   
smeško
Spremali paketice za subotu, ali ne verujem da cemo stici.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 22:14:16   
Ivanka 75
Ja u busu, kao i obicno

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Razgovori mama 12/19
19.12.2019 22:24:53   
Mirko Svirko
Fil kako je bebac?Jel izbio neki zubic?Sada citam sve...💖Ivanka,ti putujes sa posla?  Ili je bilo neko rodjendansko putovanje?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here