|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
20.12.2019 15:44:12   
mama Jo
Joj Milena... a je l' ima nekih drugih simptoma osim temp.? Mi nista samo visoka t, kad spadne super raspolozena. Evo sad spava na meni, i bas je topla opet.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Razgovori mama 12/19
20.12.2019 15:50:32   
Sanjica26 RR
Emice, moja mama nema mira. Znas da kad dođe kod mene ona i sudove pere pored sudo masine.  Kaže: "Ma, brzo cu da operem. Jednom prilikom je mm sakrio od nje gel za pranje sudova da ne bi prala. Ode ona do prodavnice i kupi😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Razgovori mama 12/19
20.12.2019 15:50:33   
mama ivane
Mama jo, nista cudno virusi vladaju svuda , brzo da prodje. 


Kako su ostala deca i mame😊  Za sada su hvala Bogu moja deca zdrava samo tako i da ostane, ali drugi problem nas muci, Pavlu rastu donje jedinice vristi po citav bozji dan i noc , samo sto nisu izbili izdrzacemo 💪

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Razgovori mama 12/19
20.12.2019 22:51:11   
Milena18
Mama Jo, M se još ponekad zakašlje, ali mnogo manje nego početkom ove nedelje, ni noću je više ne muči kašalj. Evo ceo dan nije imala t, i pred spavanje opet 37.4. Ne znam ni ja više... Kako ste vi sada? Nadam se da će vam noć mirno proći.
Sanjice, lepo provedi vreme sa mamom.
Mama Ivane, da brzo izbiju zubići. Mi smo imali sreće sa tim, prvi je malo mučio, posle je išlo baš lako, samo vidimo da imamo novi zub.



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Razgovori mama 12/19
20.12.2019 22:59:10   
mama Jo
Nama se vraca na 4 sata i bude bas visoka. Dva puta je imala 39.2... nikda nije imala tako visoku temp.ali cim popije lek i istusiramo je, kao nova. Nadam se da ce noc proci ok, dezuracu na 3h... pipkam je svaki cas, bas me nervira stvarno.

Saljem zagrljaj svima.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 7:04:35   
jess021
Dobar jutar!


Milena, čestitam, nadam se da ces sada aktivno voziti. Kako ti je dete? 
Mama Jo, kako ste vi? 
Ja evo pijem kafu pa na posao, njih dve će se družiti sa tatom, imaju kod M deda mraza u vrtiću pa će ići tamo. Trebale su i na nastup u Bigu, ali ne mogu da stignu. Mm sutra rodjendan, moram da trknem da mu kupim neki sakoV. 😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 7:43:16   
flamingos
Dobro jutro mame,gotova je kafica,izvolite.Mama Jo,Milena,kako ste,kako deca,ostala dečica kako su?Želim vam prijatan vikend.Evo dete ustalo,oko pola devet da doručkuje i idemo na trening


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 9:29:37   
bebilule
Jutro mame. Ja ovih dana niti sam čitala, niti pisala. Kraj godine, na poslu haos.
Meni puno bolje, vukla sam danima taj sinuitis. Nego, našla sam lijek za sinuse, znam da su se mnogi žalili, pa da vam odmaj javim. 😁
Ušmrknula sam dva tri puta rakiju. Iglavnom, sinusi se provalili. Haos. Ne mogu da vjerujem da mi je to bilo u glavi. Noćas sam i povraćala od šlajma. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 9:49:58   
Filadendronka
Bebilule, kakva crna rakija u nos, mora da nije bila neka mnogo jaka cim si mogla da usmrknes. 😆 Mama Jo i Milena, kako su deca? Sta radite ostale mame. D je dobio neku pusku i celo jutro samo puca po dvoristu, a J je bas nervozan. Nema temperaturu, ali se budio svaki cas nocas. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 10:44:50   
mama Jo
Jutric mame.
Evo bas sam pisala u kafancetu. Nocas u pola 3 je imala temp., nisam joj merila jer je bila bas slomljena i kenjkava ali vrela je bila, tad sam joj dala brufen (pre toga je u 20h popila paracetamol i nije se budila do pola3, na meni sve vreme spavala). Od tada je dobro, nema temp., lepo je raspolozena bas, nece da jede jedino. Preznojala se nocas dva puta, potpuno mokra je bila.
Juce je u dva navrata imala 39.2... ziva nisam bila. Ali odmah tusiranje i spusti se do 37.

Milena, kako ste vi?
Jess, super ce se devojke provesti, mi smo isto trebali kod mm po paketice, firma sto organizuje, ali ne verujem da cu voditi U, kako da je vodim medju decu jad je juce imala preko 39t.
A bas se radovala.
Bas sam se nesto smorila, od jednog lepo isplaniranog vikenda opet cu biti u 4 zida.

Bebilulu, sjajan lek 😂

< Poruku je uredio mama Jo -- 21.12.2019 10:46:14 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 10:48:11   
mama Jo
Ja toliko gresaka u kucanju napravim nekada da moram da vam se izvinim... razbijen mi jenekran od telefona, i bas tu gde je razbijeno nekada prihvati slovo, nekada ne... tacke mi malo-malo pa svuda stavlja. Oprostite, nadam se da cu uskoro uzeti novi tel. Istekao mi ugovor odavno, mogla sam pre pola godine menjati, treba samo odlepiti dete od sebe i otici do poslovnice.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 11:00:14   
bebilule
Sta fali, rakija ide svuda. 😂


Mama Jo, sad tek skontah za T. Bzv. A i vrijeme je takvo, mora biti virusa. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 12:36:54   
Milena18
Dobar dan!

Hvala, Jess! Da, voziću čim mi stigne dozvola, nema pauze. Tata mi je već dao ključ od njegovog auta, da koristim dok mi ne kupimo neki. On ionako vozi jednom u deset_ dana, tako da mi je to super.
Mama Jo, je l'' dalje nema nikakve druge simptome?
M je sinoć imala t kratko, noćas nije, niti sada. Valjda će konačno proći. I ona baš slabo jede, ali tako je uvek kod kuće, zato jedva čekam da krene u vrtić. Baš mi je vaspitačica na rositeljskom pričala kako uvek sve pojede i uz svaki ručak traži još salate.
Bebilule, je l'' komovica ili neka druga? 😁 

< Poruku je uredio Milena18 -- 21.12.2019 12:40:18 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 12:56:55   
vonavoj
Dan! Mi se vracamo sa dodele paketica u mm firmi..M je odusevljen Deda Mrazom,nisam mogla da ga odvojim od njega..poceo je da kaslje od jutros,da se davi..inhaliracu ga pulmikortom,necu da cekam..mora da bude zdrav-za 10 dana idemo na Divcibare..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 13:38:58   
mama Jo
Von, da ga brzo prodje pa da uzivate.
U celo jutro nije imala t, evo sad neko vreme varira 37.2/37.1... opet je lomi, zaspala je sad, a ja cu da dezuram.
Sta to moze biti, samo t, bez ostalih simptoma?
Bas mi zao sto nece ici na deda Mraza, to bi joj bilo lrvi put da ide. U sredu treba da idemo kod tetke u firmu, samo da ozdravi. U cetvrt.joj je 2.rodjus, sl.vikend cemo praviti, ali samo da je prodje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 14:04:52   
vonavoj
Virus verovatno..nema sta..ovo vreme je blesavo skroz..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 15:54:22   
Misha i Ljisha
Dobar dan.


Mama jo nema sta nego virus. Proslinavice tem kad je prestane temp. Moji tako. Prvo t bez ikakvih simptoma i onda proslinave. Doduse batke se drzi bogme otkad ide u vrtic moram priznati al evo ima proliv. 10 pelena danas vec promenili. Haos. On se lako ojede. Moram da mu perkam guzicu svako malo. 
Ja danas bila vredna. Prala prozore i zavese i usisavaka i briskala. Kuvala. 
Nego da pohvalim derana danas je prvi put pojeo sboj obrok kasicicom SAM. Neverovatno. Nisam sedela i hranila ga. Vauuu...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 16:12:32   
mama Jo
Tacno tako Ljisho, evo od kad se probudila proslinavila. Ali i ima 37.5 sad, uzasno raspolozena, samo se dernja... pokusam da joj dam lek, vristi ne mozete zamisliti, dva puta mi gurnula ruku i prospem sve po kuhinji. Toliko je tvrdoglava da ja vama ne mogu opisati.

Bravo batke user posted image super je on Ljisho user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 18:44:49   
Misha i Ljisha
Sad ciscenje nosa. Procice brzo temp verovatno. Samo sto ce zbog nosa i dalje spavati na tebi po celu noc. Ali imas varijantu da platis 500 din izvlacenje nosa u ordinaciji Velisavljev. Oni imaju onaj aparat kao kod orl i kad izvuku slince vala izvukli su ih. E sad to ako se bas zapusi ako curka vodica nema potrebe za tako necim. 



Moj je haos nervozan danas. Zbog stomaka UzS jedan al jos malo pa gotovo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 19:01:24   
Mirko Svirko
Ja nisam ni znala da postoji ta varijanta da oni vade sline. Mialim ORL da ima uopste takav aparat. Ja sam imala tu pumpicu neku i sama vadila detetu. Svasta naucih ovde. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 20:13:17   
Sanjica26 RR
Dobro vece žene. Svasta sam danas uradila, a da kažem nista. Kuvam makarone da deca veceraju. I da ih posaljem u krevet. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 22:02:51   
flamingos
Mirko,i Anđeli su vadili iz nosa kada smo zaglavile u bolnici zbog sinusinitisa-odvratno je,jako vuče,plakala je samo tako,dobro,bila je i manja,jadna,kad se samo set_im...Kako su dečica,mame,šta radite?Mi išli kod prijatelja,deca se izigrala,mi se ispričali


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 22:10:09   
mama Jo
Ni ja nisam znala za tu opciju za izvlacenje slina negde.
Mi izvlacimo na usisivac... mogu misliti kako taj aparat tem izvuce.

Flamingos, uzivali ste.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 22:33:41   
Ivanka 75
Mi taj usisivac nikad nismo koristili, nemamo ga, hvala bogu nikad nije bio potreban. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Razgovori mama 12/19
21.12.2019 22:42:14   
flamingos
Da mama Jo,malo se družismo.Kako je tvoje dete?Duša,puno je ljubi.Samo da nema temperaturu.Joj a to znam kako izgleda ubeđivanje da se popije lek-cela zgrada nas čula.Sad je druga priča,velika je i pije tablete.Ali su joj,dok je bila mala,svi sirupi bili odvratni,gadilo joj se,pa povrati,kad se samo set_im...Prijateljica je drži ili tata,ja da joj dam ma nikako-jednom prilikom me je ugrizla za prst tako da sam zvezde videla,ali nekako je savladasmo i popila je lek.Držite se.Ljubim vas❤A taj aparat koji izvlači iz nosića,to toliko boli,jako vuče,ma užasno


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here