|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 14:06:26   
mama Jo
Sve mi izbrisa.

Maraj, nadam se da tvojoj decici nije biko nista strasno, kad pises da ste po lekarima.
Prosveta je postala katastrofa ☹

Pari, kako je bilo sa ,,zubic vilom"?
Sanjice, kako stomak?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 14:24:29   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Uzasno mi je stomak. Jutros sam u pola sedam izasla iz kuce. Vratila sam se, pa sam vodila Sofi kod dr. Kaslje. Jutros je nismo vodili u vrtic. Rano bih morala da je vodim. Mama mi je tu, pa je ispratila T u skolu. Sad da prezalogajim i vodim S u vrtic na radionicu. Do kasno sam pravila masku. Malo sam smotana, pa bi mi trebalo satima da radim. Imam posle nastavu, a pre toga da uzmem T iz muzicke. Mm je u Bg-u poslom. Znate sta sad svima zavidim kad imate gotov rucak i ostale stvari. Meni je mama dosla i spasava me ovih dana jer smo u totalnom haosu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 15:04:03   
vonavoj
O da,Sanjice,koliko to olaksava.kad mi tata skuva nekad,ihaj...sta joj rekla dr za kasalj?Ja sam jutros odlepila,jedva nahranim M,zeza sa hranom...i onda mu J da celu sredinu hleba i zagrcne se,i naravno,sve sto je doruckovao povrati po celoj kuhinji..nervni slom sam dozivela,ali bukvalno....pms me drma..I onda uhvatim i njih dve da mi pomognu i sad sam sela....i rucak,usisavanje,ribanje kupatila,podova..jos da se ja okupam...
Maraj,grlim,bitno da ste sada dobro.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 15:14:47   
mama Jo
Joj sanjice, zabole me glava dok citam samo gde kad ides. Svaka ti cast.
Von ufffff, zamisljam samo i ja bih odlepila nacisto.
I meni je mama tu do cetvrtka, zivot mi je laksi.
U cetvr.je U rodjus pa kombinujes sta tad da spremam, moji ce biti na rucku, a sta u nedelju- tad cemo pozvati najblize rodjake kuci. I tako

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 15:21:57   
vonavoj
Mama jo,uzivaj.Kad budem pocela da radim,onda ce tek biti fantasticno..odem u pola 8,dodjem u pola 4 i sve ovo me ceka...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 15:23:44   
mama Jo
Joj, mogu da zamislim tek to ludilo...
Pisala sam skoro koliko me strah svega toga. Uf!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 15:25:16   
vonavoj
Ma jok,covek nauci na sve..kao roboti smo postali..na poslu zatrpani,kod kuce isto..pa se pitamo sto smo postali sebicni,netolerantni....niko nema vremena ni za sebe,a kamoli za druge..tuga..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 16:40:07   
Sanjica26 RR
Von, nista specijalno. Sliva joj se kroz nos. Cistite nos, prskajte apis golu. Sve ono sto znam.

Hoce li se ovaj dan zavrsiti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 17:55:50   
Misha i Ljisha
Mama jo spremajte se za rodjus. Secam se da sam navijala da bude z moj rodj. 😁 inace kazite dragicka! Mm nece biti kuci za moj rodj. Stekla sam utisak kao da mu je jos i draho i fazonu eto zeno visa sila. Bas sam se rastuzila iskreno da vam kazem. 


Jao von slazem se. Unervozim se z sekundu. Sve bude okni onda eksplozija odjednom. Za jelo senisto kao i ti stresiram. Mi bili do svekrve. Njoj danas Badnji dan. Bila s decom do univera. Stigao i mm iz Novog Pazara. Srucio se samo u krevet. Bolestan je i umoran.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 19:19:22   
mama Jo
Daaa,secam se Ljisho,bilo je ako me sa rr druzenja ne odvedete u Betaniju onda neka bude za tvoj rodj 😊
To je 2-3 put da nije tu za tvoj rodj? Bzvze bas. Pomerite rodjus za koji dan user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 20:55:40   
Duškić
Ljisho, eto tebe opet na Rr sa nama, doduse ja sam malo odsutna ali popravicu to ovih dana, malo obaveze da otkacim. Boginjice su vec gotove pa mi je lakse.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 20:58:08   
flamingos
Duškić,savladaste boginje,super.Bolje kada su manji da preleže.Jeste li dobro?Mi evo guramo nekako.Spakovah se u krevet.Sutra u školu idu od 8-10 h,skraćeno.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori mama 12/19
24.12.2019 22:50:52   
mama Jo
Drage, nadam se da ste lepo provele dan i da ste dobro. I mibsmo se spakovali u krevet. Ja sam konacno uzela malo vise vremena za sebe i uspela da se izdepiliram, sad se osecam 5 kg manje da imam user posted image
Laku noc svima.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 5:56:30   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Pocecu da pevam "hodam sad kao Zombi" 😳
D mi sinoc imala temp. P se budio. 
Slognuce me nesto. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 6:52:36   
flamingos
Dobro jutro,izvolite na kaficu,ispijam je polako,pa da se spremamo za školu.Muke sa dečicom.Ljubim vas da što pre budete dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 7:56:21   
Milena18
Dobro jutro!

Mama Jo, kako su devojke?

Ljišo, je l' danas ne ideš u školu, hoćeš li moći malo da odmoriš? Kako je D sada?

Ja odvela M u vrtić. Stigle nam slike sa Deda Mrazom, baš se vidi da se uprpila user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 8:05:04   
Ivanka 75
Dobro jutro! Popalih sve lampice u kuci, ko christmas village smo 😂
Ljisho, ma nek ide on u persun! Meni je rodjendan na Nikoljdan i nikad ga nisam slavila tada, vecito koji dan kasnije, cak i ne znam kad cu tacno slaviti, ove godine je bio i 18ig i 21og! 😂
Ajd pa i ti tako! Posto on nece biti tu, ti napravi proslavu dan ranije ili kasnije o ako opusteno. 
Ko sisa njega! To je tvoj dan, samo je dan ranije 👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 10:11:12   
mama Jo
Jutro mame.
Milena, mi smo ozdravili. Sad su dobro, nadam se da ce potrajati. U je sutra rodjus i dolaze moji na rucak, a u nedelju planiramo rodjake da pozovemo, pa se nadam da ce biti zdrave. I za ove praznike, mm ne radi pa smo bas svasta planirali. No...
Kako ste vi? Je l' malena ozdravila?

Ljisho, kako su od jutros, je l'D ima temp? Batke?

Pari,gde si, kako ste?
Jess, sanjice, ostale mame, jeste dobro?
Sanjice, stomak? Kako ide selidba,dokle ste stigli?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 10:13:05   
mama Jo
Milena, je l' vozis? Je l' smes sama vec? user posted image
Ja sam isto polozila iz drugog puta, i secam se da mi je policajac rekao - polozili ste, ali nemojte bas odmah sami u saobracaj 😂
Ja imala 18, a on neki mlad, lep, ja se sva pogubila, ugasio mi se auto u sred voznje, pobrkala par znakova usput... ma, uzas, bila sam ubedjena da ce me oboriti user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 10:24:00   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. U stomaku se mulja.
Evo pakujem sa mamom. Pocela sam od knjigauser posted image Sporo ide. Nadamo se da cemo za Bozic biti u svom stanu. Mada... Kako se sve sporo odvija ne znam. Jedva smo nasli vodoinstalatera. Treba da se ugradi klima sa kojom cemo da se grejemo. Jedva smo se odlucili koju cemo. I juce mm uzme poslednju u Srbiji od distributera.
U subotu mi brat dolazi, pa ce da pomogne mm da okrece stan.
Brine me Sofi sa kasljanjem. U petak idem u neko mesto. Orkestar i hor. U nedelju je novogodisnji koncert isto sa orkestrom. Bas mi je zabavno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 10:34:27   
mama Jo
Pa da... sporo ide jer imate jos gomilu obaveza pored, da mozete oboje da budee na godisnjem brze bi islo naravno. Ali dobro, samo razmisljaj da cee uskoro biti u svom i ne brigaj 😊
A sto te brine S sa kasljanjem, jako kaslje? Jeste isli kod dr?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 10:49:45   
Sanjica26 RR
Ma, vodila sam je juce. Dala joj neki sirup za imunitet. Nisam ga uzela. Probiotik joj je dala. Ni to nisam uzela. Skroz je sve bespotrebno. Jedino sto sam joj uzela altiprim. Deluje kao joj sirup koji joj jos vise izaziva.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.12.2019 10:57:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 10:59:33   
Milena18
Mama Jo, drago mi je da ste dobro! Ma biće zdrave, nego šta...
Ovaj moj policajac nije bio ni mlad ni lep, bio je sredovečan i zajedljivuser posted image I ja sam bila ubeđena da će me oboriti. Nisam vozila još, tek treba da uzmem dozvolu.
Sanjice, polako pa kad stignete, važno da ste rešili to pitanje. A da inhaliraš Sofi, makar hipertoničnim?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 11:22:47   
mama Jo
Milena, cuti samo kad si polozila, sad kad par puta budes provozala videces kao da ceo zivot vozis.

Sanjice, nama je altiprim pomogao par puta. Mozda jos ne primetis jer je prvi dan tek. Altiprim pa flavamed, tako smo mi, i prolazio nam je uopran kasalj.
Polako. Da sto pre ozdravi!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 12:58:44   
vonavoj
Sanjice,hoce od altiprima jos vise da kaslje..bolje onaj moj sa secerom i lovorom i zalfijom...ja sam uvela i J od danas..eno i ona pocela..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here