|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 15:47:32   
smeško
Вон, шта да ти кажем. Све разумем, ја свуда идем са њима. И ја идем у набавку са њима, не знам шта ми више истегне руке, кесе или ношење Ј. Још мало и скакутаће сами поред нас или ће гурати колица. user posted image Мм их бар вози на тренинге, мада најчешће идемо опет сви заједно, јер ми шетамо са Ј док Н и М тренирају. Мм и ја мало времена проводимо заједно, па нам је и то начин да разговарамо.
Фламингос, битно је да сте завршили. Ми смо у Тиршовој последњег пута чекали 6 сати на заказан преглед.

< Poruku je uredio smeško -- 26.12.2019 15:49:46 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 16:02:47   
vonavoj
6h ste cekali!?!Smesko,set_im se i tebe..ja se raspadam..ispada da samo kukam,ali zaista je tako..uspela sam da ga uspavam sad,ali tek sad...i idem u wc,ja ni to ne mogu od njega..a prvih 36h mi je uzasno obilno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 16:05:00   
smeško
Све ми је јасно! И ја се сетим тебе и тако се бодрим. user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 18:35:45   
Rosita
Ćao mame! Nisam ušla bar 2-3 n. Sekund nisam imala, puno posla i obaveza, baš puno sam imala. Ajde, idu praznici. Deca su dobro, hvala Bogu. Sve vas puno pozdravljam.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 21:45:06   
pari
Rosi 🤗


Von, smeško, svaka čast vama dvema sa troje dece! 
Fil, sve te razumem.. baš je zeznuto kad su stalno bolesni...
Mama jo, kako je slavljenica? Je l prošao ručak? 
Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 22:29:34   
flamingos
Smeško,Rosi,Pari i ostale mame,mislim na vas.Želim vam laku noć.Ljubite dečicu❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 22:32:29   
mama Jo
Rosi user posted image user posted image uvek me obraduje tvoje javljanje.

Grlisa za svu decu.

Pari, bas smo super proveli popodne. Baka i deka uvek dodju punih ruku, a moj brat i njegova devojka im doneli i paketice na sve to (rade sad do Bozica pa se necemo videti). Svasta su dobile, presrecne su.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 23:06:23   
Filadendronka
Nema Smeska, kako li su prosli na uz...? 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 5:55:05   
Misha i Ljisha
Ja da se na brzaka javim. Rosi shvatam te hehe... a ja danas posto imam dopunsku na kojoj se niko nece pojaviti nosim bar lap top da radim za ove koje amere. Gledam sad banere sto mi iskacu na rr pa trazim ideje  🤣 treba da napravim set_ banera za neku firmu. 


Idem da se tusnem. Pa na posao. 
Danas dodela paketica i zurka na ledu za hokejase i svasta. A ja imam dedlajn uuuu... nisam mogla ustati rano kao sto sam planirala pa da sam sve vec odradila. Imam i ja dusu al sam sad pod stresom. Kreten. 
Smesko saljem grlisu.
I svim mama.
E da jos danas treba i tortu da pravim sutra mi rodj. Ajme kad cu stici sve. Sad sam se evo jos vise usfrkisala. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 6:27:13   
flamingos
Dobro jutro mame,spremna je kafa,izvolite.Evo ispijam polako,pa da se spremamo za školu.Pozdrav svima❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 6:56:18   
jess021
Dobro jutro!


Mama Jo, srećan vam divan dan. Moje danas ostaju kući, L je ionako prehladjena, a sinoć je i uvo bolelo tako a su sad na raspustu 2 nedelje. Mi ćemo imati turbo vikend, rodjendane, paketiće kod mene.... 
Von, ne mogu ništa da ti kažem sem da izdrži, još malo porasce i M i biće sve lakše. 
Smeško, šta kažu na uz? I što ste to radili? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 8:23:46   
vonavoj
Jutro!Bice lakse,za 3 godine,sad ce to brzo.Smesko,cekamo da se javis...Kod mene paklena noc,J kasljala suvo iritantno,pa place,pa kaslje,pa u krug. A dala sam joj sinoc i aerius..ne vredi,tako je i M prosle subote,1 dan se udave y kaslju..razmisljam da li da je inhaliram fizioloskim..dajem joj onaj sirup.Sad i mene grlo grebe..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 8:45:43   
Filadendronka
Dobro jutro, nema Smeska, bas mislim na njih. Von, ne znam da li da sacekas sa inhalacijama, mozda je virusno i nece da se prolongira. Za inhalacije je bolji 3% NaCl od obicnog fizioloskog, a svakako je oboje prihvatljivo. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 8:52:55   
mama Jo
Jutro mame.
I ja mislim na smeska.
Hvala jess 😊
Kad su tako turbo vikendi i prodju brzo, ali dobro.
Ljisho, negde usput zamesi tortu, i bar sutra probaj malo sporije, ipak ti je rodjus. Hoce tm biti kod kuce?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 10:34:10   
Filadendronka
Ljiso, kupi tortu, a tih sat vremena sto si planirala da mesis sedi i odmori se. Tusiraj se dugo, citaj knjigu, ma dani dusom od svega i odaberi nesto sto te opusta. Mi zene samo jurimo i sve hocemo, a organizam trpi. Deci treba zdrava majka. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 10:36:22   
vonavoj
Fil,i jeste virusan kasalj,100%,ne boli je grlo,ne slini,samo iritantno kaslje..a dala sam joj sinoc i aerius..Ljisho,kupi tortu🤣ugodi sebi!Mene decq zezaju sa hranom...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 10:38:52   
Filadendronka
Svi zivi kaslju, moji su obojica kasljali bar 10 dana. Nzm koliko su inhalacije pomogle. A za hranu takodje ludim. Beba jede 30-40g po obroku, a D jede bas slabo. Pocela sam sa cokomedvedicima, to mu je prosle godine pojacalo apetit. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 10:39:48   
mama Jo
I moje zeke sa hranom vec par dana. Dobile au gomilu slatkisa u paketicima pa mislim da je zbog toga.
Ljisho i ja sam za to da kupis tortu, odlicna ideja, a tebi svakako stedi vreme 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 10:42:50   
Filadendronka
Moj nece ni slatkise, nista specijalno. Sad sam rekla da nam ne kupuju paketice, sve cemo mm i ja pojesti. A treba smrsati. 😂 Bolje deci igracku ili garderobu. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 10:46:01   
vonavoj
Znaci svi zezaju..kako se meni ne smanji apetit🤬

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 10:47:06   
flamingos
Hajde da što pre prođe kašalj i sve boljke.I ovde svi kašlju.Mi se nekako držimo.Krenuo je raspust,evo da sredim stan,ručak je gotov.Kasnije da pišemo od juče i šta imaju za domaći,završimo te obaveze i mirne smo.Nakon dočeka moramo da se pripremamo za kontrolni iz prirode i društva koji je najavila učiteljica čim krenu u školu.Pozdrav svima.Uživajte u vikendu i budite mi zdravi.Ljubim vas❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 10:49:06   
mama Jo
Moja starija nikada nije zezala, tako da mi sad to bas cudno. Ali ne forsiram je, mladja mi je lroblematicnija ona je sitna i mrsa pravi...

Von, mi vise na nervnoj bazi imamo otvoren apetit user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 10:49:25   
Filadendronka
Flamingos, kako su A sad oci? Nista joj ne smeta? Von, 😂😂😂.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 10:56:31   
flamingos
Fil,hvala na pitanju.Super je.To par sati bude zamućen vid i prođe.Sad je spremna za rad.😀Jeste li vi dobro?


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Razgovori mama 12/19
27.12.2019 11:10:21   
Filadendronka
Mi onako. J nesto muci i dalje, a D je povratio juce u vrticu. Tako da je verovanto stomacni virus umesao prste. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here