|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 13:15:25   
Khaleesi
Dan mame. Mi sad rucali pravila sam spagete sa tunjevinom.

Jutros rano ustali da odvedemo M u skolu pa kod mog zubara nikako da mi namesti krunicu. I kad je namestio nesto nije uradio kako treba a uzeo pare i sad me zajebava. A isli po preporuci super sve i eto ti. Namestio da se klima krunica i da je veca. Mnogo mi smeta i nervira me. Milena bravo za vozacku. Videces sve je bolje kad sama upalis kola i odes 🤣🤣Kako su decica jeste dobri. Vidim kasljucaju decica... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 13:56:57   
mama Jo
Joj Kh, pa kako to? Bzvze. Vise ne mozes da budes siguran ni kod privatnog zubara i kad posteno platis.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 14:56:53   
pari
Mama jo, dobro je da ste bolje! 

Sanjice, sve znam za pakovanje...non stop je bilo jos i jos stvari i imala sam utisak da se nikad necu spakovati ali bice to u redu sigurno!
Mene T bas zeza sa spavanjem opet...stalno se budi, dugo sisa...
Juce bili u Njujorku, set_ali se, bilo je hladno ali suncano pa smo bili par sati. Danas cemo opet. Ovde danas nista ne radi ali bas zato ce biti lepo za set_nju.
Bebilule, maraj, ivana, ana, kako ste?Ljisho, kako je sad?Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 15:02:27   
vonavoj
Pari,uzivajte!Mi rucali,mozda izadjemo popodne.mada mi je hladno..ne znam ni gde bi..svuda je blato.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 20:08:17   
IvanaSK RR
Haj,devojke.
Pari,dobro sam,bolje. Imala sam mens,takve odlive i bolove sam dobila da je to bilo uzasno. Pa se i onesvestih. Prolazi polako al sam bas izmorena od svega.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 20:26:34   
mama Jo
O, Ivana, covece... bas si tesko podnela kad si se onesvestila. Pa kako bre? Sad si dobro?

Ljisho kako ti je D? I batke?

Fil, tvoj maleni?

Moja starija otisla kod tetke u firmu po paketic.
Ja danas ne znam sta sve nisam radila, generalku po stanu. Sas me ledja bole jer sam ugaonu sama izmicala da usisam i brise.
Jos mi ostalo da zavrsim tortu i popse. Sutra cu rucak, moji dolaze. U je sutra rosjus.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 21:23:11   
Filadendronka
Mama Jo, nesto sam se prebacila da je U rodjendan u cetvrtak. Ivana, jesi li bila skoro kod ginekologa, da nemas neke ciste koje ti prave problem? Mene stigao neki talas uznemirenosti, posto J opet nesto fali. Non-stop je bolestan iz x razloga. Danas povracao bas mnogo, lose spava, lose jede. D postaje bas ljubomoran, nekad i bahat. Sve zelim da bude uredno i deca namirena, a onda ne stizem nista drugo. Mislim o prolecu koje dolazi, a sa njim vrtic, posao, novi planovi... udavih vas... 
Kako su ostale mame? 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 21:55:52   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Fil sve jw to normalno. Mislim da je D tako sve lepo prihvatila sako zato sto je devojcica i negde razume instiktivno staranje o bebi. I P je bas bio haos u prvoj godini non stop oko njega. Sad je vec drugacije.

Mama jo prolazi vreme brzinski (to samo za tudju decu vazi moji nikakonda porastu 🤣). 
Ja oko dokumentacije skolske. Odlepih danas u vise navrata pa sam cak uzela da citam i pravilnik. Uzas. Blagi uzas. 
Ja razumem obaveze. Stojji sve. Odradicu nije problem. Ali... ma nije vredno pomena. 
D je dobro. Sama se ona izborila. P kaslje al je dobar. Odoh da odspavam.malo pa da se probudim u toku noci da jos nesto zavrsim

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Razgovori mama 12/19
25.12.2019 22:37:04   
mama Jo
Joj Fil sve te razumem.
Ljisho, i tebe isto. Ako te u akoli ganjaju za planove ili ocene ili tako nesto, znam koliko to zna da bude iscpljujuce.
Idem u temu osip da pitam nesto.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 6:27:34   
flamingos
Dobro jutro mame,kako ste,kako su decica?Hajde da pijemo kafu.U 8 imamo zakazano sirenje zenica,pa kad zavrsimo odmah u skolu,mada,to potraje,videcemo..Javilav sam učiteljici,nije problem i da ne ode na nastavu.Danas 4 časa imaju umesto pet.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 8:56:43   
smeško
Добро јутро!

Од свега сам запамтила да је Милена добила в.дозволу и да Фламингос води дете на ширење зеница.
Браво Мики! user posted image
Фламингос, како ће у школу? Колико времена треба да се врате у нормалу?
Ми данас на уз са М и Н. Приватно. Желудац ми скаче и гризем од 18, а од јутрос и вриштим по кући. За Божић молим Бога само да су ми деца добро, све остало је ....... да се не изражавам.user posted image
Како су дечица? Нама Ј кашље од јуче, али биће ок. Одједном нам те обичне прехладе нису више стресне. Али остају напорне.user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 26.12.2019 8:57:09 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 9:09:36   
mama Jo
Dobro jutro. I nama je danas drugi rodjus 😊
U nedelju slavimo za rodjake i decu, dana baka, deka i uja samo na rucak.

Smesko veliki user posted image !!!!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 9:12:45   
vonavoj
Jutro!Mama jo,srecan rodjendan!Flamingos,nece moci da ide u skolu i da cita odmah..bar 1h..brzo se to vrati na normalu.Smesko,sve si u pravy,samo da su zdravi..a i bogami mi da ostanemo.psihicki stabilni..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 9:15:08   
mama Jo
Hvala von...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 9:35:17   
Ana RR
Mama Jo, srećan divan dan user posted image

Smeško, držim fige da sve bude ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 10:15:38   
smeško
Хвала вам! user posted image user posted image

Мама Јо, срећа рођенданчић девојчици! Да ти је жива, здрава и увек весела!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 10:31:32   
mama Jo
Hvala vam user posted image

Smesko, samo da bude sve ok. Mogu da zamislim kako se osecas, zaista.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 12:58:18   
flamingos
Mama Jo,srećan rođendan.Smeško,samo zdravlje,ostalo dođe i prođe.Hvala na pitanju,do večeras će biti ok.Zamućen joj vid,otišle smo do škole samo poslednjeg,četvrtog časa-3 sata smo se zadržale u bolnici.Uzele smo šta imaju za domaći i slikala sam šta su pisali u sveskama.A da,i da se pohvalimo,dobila je 5 na kobtrolnom iz matematike,radili su 18-og,pa im danas donela ocene.Super je ona meni,za sada.Trudi se,sluša.Budite mi svi dobro.Pkzdravljam vas.Ovde pada kiša.Mi smo ručali i sad da odmaramo,tačnije da se malo igramo-čoveče ne ljuti se,uno karte,ali opet čekam da malo odmori oči.Sutra idu u školu od 8-9:30,ne nose knjige,kreće raspust.Tako da domaći ostavljamo za sutra.Svakako voli to odmah da završi,ali danas mora da odmara


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 13:01:34   
mama Jo
Flamingos, dobro je, neka odmori danas, a i sas raspust pa ce se nauzivati, ma svi djaci. Bas ste se zadrzali u bolnici, covece 3 sata
Kako ste ostale mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 13:10:33   
flamingos
Mama Jo,dok ukapivali tri puta-ukapa pa stoji 15 minuta,drži zatvorene oči i tako još dva puta.Pa dok pregled,a znaš kako je kod nas-uđu samo da pitaju kao i ne izađu dok ne završe.Bitno je da smo završile.U ponedeljak joj zakazala pregled nakon ovog širenja i to je to,za sada.I dalje mora da nosi naočare,pa videćemo


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 14:14:57   
Milena18
Dan!
Mama Jo, srećan vam rođendanac! Lepo ga provedite, uživajte.
Smeško, hvala! Javi kako ste prošli na uz.
Flamingos, baš ste se dugo zadržale...
Ja izlazim malo ranije sa posla da bih vodila Martu na predstavu i po paketić. MM škola organizuje, a on tada ima časove.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 14:28:44   
vonavoj
Osecam se kao budala..Isla sam do poste po roditeljski,sa svo troje..45min i 3 poste sam obisla..haos guzva..odem posle do Lidla,po jogurt i sitnice..auu.kao da je dzabe..a 1h..sta rade ovi ljudi...pada kisa,vuci torbe,njih..to samo ja budala idem sama u nabavku sa decom...I sad me M jos zeza nece da spava..a rucak nece sam da se spremi...i na sve to sam i dobila...
Sta sve majka moze da izdrzi niko ne moze.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 14:44:38   
Filadendronka
Von, mogu samo da ti kazem da ti se divim kako uspevas sa troje dece da uradis sve to. Mislim da ce biti bolje kad pocnes da radis. Mozda fizicki ne, ali ces se psihicki rasteretiti. Meni je nocna mora pomisao adaptacije na vrtic i tog razdvajanja, ali verovatno je bolje tako za oboje. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 15:19:11   
vonavoj
Ispisala sam post i nestao...Isplakala sam se i idem dalje..mogu i moram samo to..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Razgovori mama 12/19
26.12.2019 15:21:48   
mama Jo
Joj Von, svaka ti cast... mogu da zamislim samo situaciju. Aj' budi dobro.

Milena, hvala. Uzivajte na predstavi 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here