|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:57:55   
smeško
Ах, чај од црног лука. Моја мама само силази са њим када нас чује да кашљемо.user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 14:07:23   
pari
Ja sam na kraju jutros imala dijareju, mislila da sam dobila, kad ono posle toga ništa. Krvi bilo samo tad u jednom momentu...Ne znam šta mi se dešava...

Ići ću sutra kod ginekologa ukoliko ne dobijem danas. 
Bila sam i danas na baletu, super je :) 
Ljišo,kako je D? Kako ste mame?Vreme je baš bljak. U inat tome sam nalakirala nokte u crveno :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 14:30:04   
Ana RR
Pari, ja mislim da ti se organizam malo poremetio zbog vremenskih zona, ali proveri sve.

Ivanka, ja ništa ne iskašljavam, suv kašalj non stop. Znoj me oblije kada dobijem napad.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 14:33:00   
Ivanka 75
Suv kasalj zna da traje nedeljama, tako je ivi sad od novembra isto do po novoj godini trajao. Dr rekla je suvi kasalj dugotajan. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 14:33:08   
pari
Moguće Ana, nego mi se nije to do sad nikad desilo pa se ja odmah zabrinula, a moguće da nije ništa...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 18:59:16   
smeško
Opet T. Sada je J na redu! Odlepicu!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 19:29:50   
flamingos
Joj,dosta je bolesnih.Ljubim vas sve da budete zrdravi.Mi dođosmo sa slave.Putovasmo nekako.Ka tamo je bilo muka A,a pri povratku nije.Magla je,ali ne svuda.Pozdrav svima❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 19:31:23   
smeško
Flamingos, 💖Jeste li se bar lepo proveli?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 19:34:09   
mama Jo
Ne stigoh danas ni da se javim. Rano sam ustala i svasta nesto.
Bolesni sto pre da ozdrave.
Ja konacno mogu lepo da hodam, prosao me prst. I tako 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 21:06:14   
smeško
Sjajno, Mama Jo! 

Ja sutra prvo moram da nosim J urin. A posle da kampujemo kod dr, jer je sve zakazano. A ima i konjuktivitis pored T.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 21:17:04   
flamingos
Smeško,bilo je super.Deca se izigrala,mi se ispričali.Ručak divan.Šest dana smo postili,sad mrsno i pijem kiselu vofu da svari želudac.Mama Jo drago mi je da je prst ok.Ljubim vas❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 21:37:22   
Mirko Svirko
Sta radite zene?Flamingos,znaci putovali ste i dobro je proslo. Zasto ne pijete dimigal za putovanja?Meni bile sestre,bilo je jako zabavno. Jedna trudna,druga tek zavrsila srednju i zaposlila se.. a M samo skakuce oko njih i ljubi ih po 5x,kaze "tako mora tetka" ..Mama Jo,znaci prst dobar.. rade se neke vezbe 😊Videla sam u temi.. Mi se spremili za spavanje. A ja cu verovatno da legnem u 1h kao i uvek.. Ostale mame kako ste?Nisam bas sve procitala sta ste pisale.. citacu posle kad mi legne mali napokon.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 21:43:33   
smeško
Flamingos, a sto post?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 21:52:48   
flamingos
Ne pomažu lekovi,pisah o tome.Savladaćemo i to,polako.Mnogi u selu poste za sv.Savu-to im ostalo od starine.Mi postimo iz drugih razloga-sanjala je žena iz sela da postimo i napijamo sv.Savu,pa se i moj  muž otvarao sa tom ženom"pobratimili se".Mislim da znaš šta je to,bacala mu krstove u manastiru i postali su brat i sestra.I nije ga samo jednom sanjala,već par puta.Čak joj se u snu i ime našeg deteta javilo.Tako da i mi prerežemo kolač,pa idemo u selo.Zato šest dana postimo.Sve to što je sanjala dešavalo se u vreme dok na svet nije došao naš anđeo❤.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 22:42:17   
Mirko Svirko
Nisam bila u toku da si pisala o lekovima. Procce to vremenom. Lepo sto postite i obelezavate.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 22:50:32   
flamingos
Mirko,draga,sve smo pokušavali-i tablete i šta god čujemo ali ne vredi.To je nešto jače od nje.10 km vožnje nekako izdrži i to je to,bude joj loše.I tabletu popije i ništa.Ali,vremenom proćiće i to.Mada,ja ni dan danas ne volim da se vozim.Kad bude napunila 12 godina i bude na suvozačevom mestu biće joj lakše.Do tada izguraćemo.Ljubim vas puno.Laku noć želim svima.Sutra u školu po podne.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 22:57:33   
Ana RR
Flamingos, izvini, ali ja tebe ništa ne razumem. Šta znači bacanje krstova user posted image izvini, ali to je potpuno krivljenje vere.


< Poruku je uredio Ana RR -- 27.1.2020 22:58:42 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 23:00:08   
Mirko Svirko
Ana, mislim da je neka zena sve to sanjala sto pise Flamingos,pa oni to obelezavaju. Ili ja nisam razumela 🤔

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 23:11:16   
flamingos
Ana,grešiš,naprotiv-spojeni pred Bogom su rođeniji nego da ih je ista majka rodila.Moj muž je jedinac.Bacanje krstova znači da se u manastiru"orode"-postaju brat i sestra,čita im se molitva kojom postaju brat i sestra.Ne znam kako drugačije da pojasnim.Nadam se da razumeš.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 23:13:57   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Flamingos, izvini, ali ja tebe ništa ne razumem. Šta znači bacanje krstova user posted image izvini, ali to je potpuno krivljenje vere.

Daleko od toga da je to krivljenje vere.Bacanje krstova je figurativno-na neki praznik se to obično radi,lepe im se krstovi,čitaju molitve gde se pred Bogom spajaju i postaju brat i sestra.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 23:25:00   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Prezivela sam i ovaj dan. Sad me bas boli zeludac, pa sam skuvala neki cajic. Kuckam u elektronski dok mi se ne umiri. Sutra ranim u selo. Jos nekoliko dana i deca idu na raspust. Sutra svi idu na svoje radne zadatke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 23:57:55   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Flamingos, izvini, ali ja tebe ništa ne razumem. Šta znači bacanje krstova user posted image izvini, ali to je potpuno krivljenje vere.

Daleko od toga da je to krivljenje vere.Bacanje krstova je figurativno-na neki praznik se to obično radi,lepe im se krstovi,čitaju molitve gde se pred Bogom spajaju i postaju brat i sestra.





Ako ti tako kažeš. Meni je i dalje to krivljenje vere, izvini.

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.1.2020 9:31:50 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 6:07:17   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja ipak na posao. P deran mamin se drzi ko veliki.  On u vrtic seka kod babe. Baba sprema za slavu sutra nece ona nesto obracati paznju na D al D je velika pa ce reci ako joj niie dobro a i prolazi. Evo nema temp doduse 36.9 je ali sinoc dali eferalgan u 7 i evo drzi je.  Znaci prolazi.


Flamingos ja sam isla na veronauku (subotom devedeset_ih jer tad nije bilo u skolama) i pevala sam u crkvenom horu ali ni ja nisam cula za te obicaje iskreno. Deluju paganski. Ali to je sve od kraja do kraja. 
Odoh. Ljubim vas

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 8:38:55   
Milena18
Dobro jutro, mame! Nedostajete mi. Svratih na kratko jer sam uhvatila neki slobodan minut na poslu.
Želim bolesnima da brzo ozdrave. I M je ponovo nagrabusila, sinoć imala visoku temperaturu, mada to mi nije toliko strašno koliko ono ubrzano disanje. Popodne radi njen lekar, pa ćemo ići.
Inače, u nedelju smo imali rođendan kod drugarice iz vrtića u igraonici. Baš su mi još mali za igraonicu, neki iz grupe nemaju ni tri godine. Malo-malo pa se neko zaplače, kenjkaju, guraju se, haos. Naravno, M je izjavila da i ona hoće u igraonici da slavi rođendan.
Odoh. Posao zove. A i izlazim za sat vremena da odem kod ginekologa na kontrolu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 9:32:47   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobro jutro. Ja ipak na posao. P deran mamin se drzi ko veliki.  On u vrtic seka kod babe. Baba sprema za slavu sutra nece ona nesto obracati paznju na D al D je velika pa ce reci ako joj niie dobro a i prolazi. Evo nema temp doduse 36.9 je ali sinoc dali eferalgan u 7 i evo drzi je.  Znaci prolazi.


Flamingos ja sam isla na veronauku (subotom devedeset_ih jer tad nije bilo u skolama) i pevala sam u crkvenom horu ali ni ja nisam cula za te obicaje iskreno. Deluju paganski. Ali to je sve od kraja do kraja. 
Odoh. Ljubim vas


Ljiso, naravno da je tako. Ali bolje da ne ulazimo u polemiku.
Cele noci nisam oka sklopila. Toliko me je boleo stomak, da sam tek u pet zaspala. Onda sam u 6 ustala za posao. I dalje me boli ali podnosljivo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here