|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/20
18.3.2020 17:35:15   
flamingos
Nato,Princezice uživajte i u naše ime.Pari,ako ste prošetali.Ja ću sutra do grada,u kupovinu i opet do knjižare.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 03/20
19.3.2020 12:52:12   
mama Jo
Gde ste mame? Kako provodite vreme? Mi smo evo napolju od10h, sad su i rucale napolju. Juce i danas su bas lepi dani.
Sad cemo unutra malo da spavaju, J danima nije spavala preko dana sinoc se budila, plakala... Tako se desava kad se premori.
Hocemo mozda neku temu o tome sta radimo sa decom tokomo ovog karantina, da jedni drugima dajemo ideje?
Evo recimo, danas u 18h na sajtu pozorista mladih ce biti predstava Ko je rekao mjau... J je nekoliko puta gledala u pozoristu tu predstavu, i evo ne moze da doceka danas opet da gleda... Mozda je za mladje, ali verujem da ci deci od 3-4_5 godina biti zanimljivo.

< Poruku je uredio mama Jo -- 19.3.2020 12:53:26 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 03/20
19.3.2020 13:35:18   
vonavoj
I ja sam bila sa decom ispred kuce..nigde nikoga.ne mesamo se ni sa kim.Ako se sad za vreme vanrednog stanja ne razvedem,necu nikada..danas kao radi od kuce..od 7h neprestalno telefonira i vice kao da je gluv. Isao za Bg poslovno i posaljem ga u lidl,sa vecim spiskom da ne idemo bar 7 dana..i on me zove izgubio je spisak..a prvo je bio besan sto mora y lidl a nema zeton ni sitne pare!?!?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 03/20
19.3.2020 13:43:29   
mama Jo
Haha von user posted image
Razumem te skroz user posted image
I mm radi od kuce, ali nismo zajedno... Ja sam mu,, zadala'''' gomilu stvari da uradi, samo mu saljem poruke - e, a mogao bi jos ovo, jos ono... Sve ono sto planiramo da uradimo vec duze vreme pa odlazemo jer nas mrzi. Sta hoce, em radi od kuce, em je sam, posebno ako jos i sledecu nedelju ostanemo ovde, znaci 2 nedelje ce biti sam, pa neka peva.
Negde sam procitala - ova izolacija ce ili dovesti do naglog porasta nataliteta ili fo najveceg broja razvoda user posted image

< Poruku je uredio mama Jo -- 19.3.2020 13:44:45 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 03/20
19.3.2020 13:50:00   
pari
I ja sam za to da otvorimo temu Decije aktivnosti u karantinu :)

Da li neko moze da otvori?
Mama jo, super za pozoriste...bas cemo probati danas da gledamo...Bice i subotu u podne Pozoriste lutaka Pinokio.
Von, drzi se!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 03/20
19.3.2020 14:38:48   
princezica1
Ko se razvede ima jedno dete na kicmi manje user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 03/20
20.3.2020 14:15:33   
vonavoj
Gde ste mamike?

Meni se nocas oko 1 najstrasnije vrtelo u glavi..tj.ocima..cela soba,i kad zmurim..jedva sam se umirila...pritisak sam odmah merila jutros i sad..106/62 83..puls mi je ubrzan..iako pijem nebilet..stres..I danas sam pazljiva,lelujam..ali sam morala rucak,ves..izasli napolje,sunce je bolesno,za kratak rukav.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 03/20
21.3.2020 13:50:40   
Milena18
Dobar dan, mame!
Von, kako ti je danas?
Nama danas stigao novi frižider. Konačno nećemo morati u nabavku svakog dana. I ranije mi je to teško padalo, a kamoli sada u ovim uslovima. 
Mm otišao majci da previje ranu, valjda će umeti. 
Ja malo radila jogu, prija mi. M spava. Posle ručka ćemo da ludujemo po dvorištu. Razmišljam i neko povrće da zasadim kad bude vreme za to.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 03/20
21.3.2020 14:09:43   
vonavoj
Dobro sam.hormoni..stize vestica za 5-6 dana sigurno..

Mi smo bili ispred kuce,sad rucali..ne verujem da ce sutta biti 15 stepeni manje.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 03/20
21.3.2020 14:18:43   
Ivanka 75
Ovo dete poce da se nakasljava suvo...😔😔😔
Dal joj preslo od prehlade mm, nisam pametna, ali danas se bas nakasljava. Moram je inhalirati cajem posle. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 03/20
21.3.2020 15:29:21   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Danas je toplo, a sutra sledi zahladjenje.

Devojcice su rucale. Kupila sam im danas ne ljuti se covece. Stari ko zna gde je. Bile su u dvoristu. Ja pregledavam neku lekciju. I tako to. Svaki dan je isti. E, da... gledam saksije za terasu. Hocu da sadim cvece.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 03/20
21.3.2020 16:16:09   
flamingos
Ivanka,ljubi nam drugaricu da što pre prestane kašalj.Anđela pravi nešto od gline.Mi gledali neki film,sad pijem kafu,izvolite.Mašina pere pa da raširim veš da se suši.Sutra su Mladenci❤



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 03/20
21.3.2020 16:45:42   
princezica1
Ako smo nesto dobro uradili danas, iskoristili smo ovaj prolecni dan. Lakse se na vazduhu podnosi sve ovo lose sto nam se desava.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 03/20
21.3.2020 16:51:01   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ovo dete poce da se nakasljava suvo...😔😔😔
Dal joj preslo od prehlade mm, nisam pametna, ali danas se bas nakasljava. Moram je inhalirati cajem posle. 


Daj joj i aerius odmah..mozda i alergijski.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 03/20
21.3.2020 17:21:10   
Ivanka 75
Nemam erijus, mozda imam presing negde


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 03/20
22.3.2020 7:31:00   
Misha i Ljisha
Mm kod nas sad bolestan. Al ja sam ubedjena da je nesto deset_o. Ja cu izludeti od kompjutera. Deca od kuce iako smo u dvoristu. Evo nas zabuljeni u ekrane SVI. Kriticno. 


Inace ja juce u apoteku nema aeriusa vise. Uzela sam ksizal 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 03/20
22.3.2020 7:37:22   
gocic
Meni i presing zavrsava pisao. Uzimala sam ajde sad citirazin mislim da se tako zove. Sad gledam koliko je sati, bas ustajete rano .

< Poruku je uredio gocic -- 22.3.2020 7:38:11 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 03/20
22.3.2020 8:01:19   
smeško
Dobro jutro, ala je hladno.😨


(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 03/20
22.3.2020 9:13:09   
flamingos
Dobro jutro,i ovde je hladno.Spremam ručak i strah me da pročitam vesti...


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 03/20
22.3.2020 9:20:49   
pari
Deluje bas hladno...mozda se proset_amo nas dve kasnije oko zgrade...za sutra i prekosutra najavljuju sneg...kakvo ludo vreme...


Nemam bas ideje sta cemo danas nas dve...moram osmisliti neke igrice, pogotovo ovako kad smo same bez Marka...
Ana, kako si ti, kako grlo?Bebi, kako ste vi? Maraj? Druge mame? Malo nas je ovde...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 03/20
22.3.2020 9:33:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje spavaju. Ja jos leskarim i cituckam. pari jel tvoji roditelji žive u stanu ili u kuci? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 03/20
22.3.2020 10:10:48   
smeško
Dobar dan. Dan bez skole, jupiiiiii.😬


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 03/20
22.3.2020 10:16:49   
Sanjica26 RR
Mi smo juce odmarali. Nisam budila T da odgleda cas u određeno vreme. user posted image Kasnije se probudila, pa smo vratili u nazad. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 03/20
22.3.2020 10:25:53   
jess021
Dobro jutro, mi smo se jutros uspavali. Njih dve gledaju crtani, sad ce da doruckuju. Juce isli na Fruskoj gori, bilo krcato kao za 01.maj. Danas necemo nigde. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 03/20
22.3.2020 10:35:27   
Mirko Svirko
Dobar dan, zene.Kako ste danas?Kod nas je hladno i duva neki vetar.Ne verujem da cemo izlaziti.. Ovih dana smo izlazili do sumice i pecine,  a danas mozda budemo malo na terasi. Mene najvise ubija ovo jer ja inace ne mpgu da budem zatvorena. Ali procice sve. Umesila sam da kasnije pecem hleb.Rucak da spremim... a mali se igra sa zivotinjama.Pari, seckajte nesto, lepite stikere ili kolaz papir...Ostale mame, kako ste?Pozdrav ❤

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here