|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
25.3.2020 20:20:24   
dunja RR
E pa sada mi je jasno zašto sajam, upravo ide na TV:

Ukoliko ne budete odgovorni nećete spavati u svom toplom krevetu već na sajmu user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.3.2020 20:21:05 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Korona virus
25.3.2020 20:23:29   
Ivanka 75
Moraju im nekako svrteti zadnjice.... 😔


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Korona virus
25.3.2020 20:32:00   
IvanaSK RR
Suzi,ali premijerka izjavila da ce tamo biti lejzi begovi,stolovi za stoni tenis,televizori...😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Korona virus
25.3.2020 20:51:44   
dunja RR
Videh Iv malopre, i sad mi je lakše user posted image , neću moći da zagrlim decu ali ću moći da igram stoni tenis i spavam u spavaonici sa par hiljada ljudi.
Kako divno zvuči, još i lejzibeg user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.3.2020 20:52:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Korona virus
25.3.2020 20:55:57   
dunja RR
Nego , šta rekoše, jel sutra stižu samo maske u apoteke ili i rukavice?

Sutra nam i pijaca radi posle 4 dana, nismo ništa kupovali. Sutra u nabavku na pijacu i apoteku, ostalo sve online naručujem, knjige, odeća (za M samo, i po nešto za S).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:01:24   
Sanjica26 RR
Suzi, moras bas da poranis. Ja sam danas isla da kupim. Vec je bilo rasprodato. Meni i mm treba maska. Danas je bas bilo jezivo u gradu. Ljudi sa maskama. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:03:22   
mati
IZVORNA PORUKA: dunja RR

E pa sada mi je jasno zašto sajam, upravo ide na TV:

Ukoliko ne budete odgovorni nećete spavati u svom toplom krevetu već na sajmu user posted image

O, da... Ovo je i meni zaparalo usi.

Sanjice, a jel ima kod vas perivih maski? Kod nas konfekcije bas profitiraju sa njima. Ali sta ces.. Ja uzela pre neki dan, poklonila sam par

< Poruku je uredio mati -- 25.3.2020 21:05:57 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:08:12   
dunja RR
Sutra tek stižu maske u apoteke, danas su ih tek sortirali, ali kažu da će sve apoteke sutra dobiti. Ne znam da li će i rukavice, one mi više trebaju, maske još imam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:12:44   
mati
Ja sam nasla rukavice u onoj apoteci Krasenkovic ili tako nesto, ovi sto prodaju Dezinhend po 800din i ne mogu im nista.
Apotekarka je rekla da mogu i da se peru, normalno pre skidanja i da osuse... user posted image ja ih uglavnom stavljam kada ispirem ovu krpu ispred vrata, sa rastvorom Domestosa

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:13:42   
milicicak
Ja sam juce u apoteci kupila perive. Ko ima ekspres lonac, najbolje je da ih sterilise u njemu. Radi i otkuvavanje pa pegla na paru posle ali ekspres lonac je najbolji.

Nego, hoce li stvarno Bg da zatvore skroz? Mi od ponedeljka nismo izasli iz stana, da posaljem mm-a po zalihe na pijaci sutra za svaki slucaj. Fali mi sveze voce, mada su deca presrecna zbog toga, sad im je jedna uzina slatka user posted image

Svi postadose strucnjaci za koronu... Dodje mi da se upucam od teorija zavere i gluposti kako nije nista a svaka zemlja izgleda ima po jednog Nestorovica koga dokoni ljudi kace po netu. Sad cu po kratkom postupku, jel nije nista, idi napolje pa lizi kvake po prodavnicama pa vidi kako nije nista. Hmm, ovo je verovatno vise bilo za negativu...


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:13:51   
Sanjica26 RR
Код нас је било данас, али нисам видела какве су.Рекла ми је једна апотекарка да ће код њих бити сутра. Морам да пораним. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:26:33   
dunja RR
Mili, ne znam, vidim da najavljuju .. ali ne znam da li će to uticati na snadbevanje, mislite da hoće?
Ja sam svakko planirala na pijacu sutra, jer mi tamo sve kupujemo, živimo pored pijace, a eto sada nije radila par dana. Radi valjda sutra i prekoustra i ne znam da li u subotu.
Ako zatvore Bg, ne znam da li to podrazumeva i ograničenja dodatna unutar granica grada, ili se samo izoluje grad, odnosno ostatak Srbje od Bg, Valjeva, Niša ...
Po njima, Niš i Vlaljevo su nadrljali od jedne osobe tj. sve je krenulo od jedne . dve osobe iz inostranstva. U Valjevu neko masovno slavlje bilo kaže mi mm, na kome je bio čovek iz Austrije ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:27:55   
dunja RR
Sanjice, probaj sutra, trebalo bi da dobiju svi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:33:07   
vonavoj
Ja sam kypila danas perive,makar za decu,150din..jbg,kad ne znam da sasijem,a moze im se..a kad pogledas i jednokratna je 120din...

Ne idemo nigde ali ako budemo krenuli,da imaju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:37:34   
flamingos
Da,Von.Mi smo nabavili za jednokratnu upotrebu,šiju žene.Imamo i rukavice.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Korona virus
25.3.2020 21:42:34   
Ivanka 75
Ja danas kupih 10 hirurskih po 103 din, 103 persuna im njihovih.....


Hvala devojci iz apoteke sto mi sama trazila br tel da mi javi kad stignu... Ima dobrih ljudi u ovom ludilu.... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Korona virus
25.3.2020 22:46:42   
princezica1
Ja sam digla ruke od jurnjave za rukavicama. Slusala sam na rts imunologa dr Jankovica, emisija "Oko". Objasnio covek sve o koroni strucno ali jednostavno.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Korona virus
25.3.2020 23:22:59   
mama Jo
Mm je danas dobio masku od druga, ali on ima neke koje koristi kad kreci 🤔 navodno samo se isprska asepsolom i moze nekoliko puta da se koristi.
Ja hocu da probam da sasijem, ali masina mi u selu, mada sam gledala i neke videe kako rucno sasiti, ali nisam bas sigurna da bih to uspela.
Rukavice smo danas uzeli u apoteci.

Generalno, ako se oba roditelja (pu, pu dsleko bilo) zaraze... To ce svima biti ptoblem. Sve i da imaju babe i dede, apel je dase oni ne posecuju inace. Znaci kod nekih rodjaka, komsija... Stvarno ne znam kako ce to regulisati. Nadam se da nece biti takvih slucajeva.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Korona virus
26.3.2020 4:26:25   
Misha i Ljisha
Mm kad je video cebad iz ratnih zaliha samo je rekao"ljiljo znas da se  ta cebad nikad nisu oprala samo se tresu" lkaze on kad bi se time pokrio automatski bi dobio napad astme.  


Ja nista ne pratim ne stizem. Sinoc sam u 8 zakucala. Energija mi je na vrlo niskom nivou. Ne znam sta mi je ali uvece budem tooooliiikooo umorna da ne znam za sebe. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Korona virus
26.3.2020 8:58:29   
IvanaSK RR
Mama Jo,kazu da Asepsol ne ubija virus🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Korona virus
26.3.2020 9:10:26   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Sanjice, probaj sutra, trebalo bi da dobiju svi.



Poranila ja, ali nema maski. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Korona virus
26.3.2020 10:16:13   
Ivanka 75
Mama Jo, prskaj alkoholom, ne asepsolom.

Ljisho, i ja sam tako unorna uvece, valjda stres prevagne. Svako vece mislim evo sad cu da se razbolim 🙁Sinoc popih i magnezijum i vit b pa se malo pokrenuh. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Korona virus
26.3.2020 10:21:46   
flamingos
Ivanka,opušteno...Samo tako kažem,a u mislima mi samo ova situacija.Držite se svi,proćiće...


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Korona virus
26.3.2020 10:30:30   
Ivanka 75
Kakva sam bila prvih dana sad sam super.



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Korona virus
26.3.2020 10:54:14   
princezica1
Vidim najavise prihvatni centar na novosadskom sajmu. Bice manji nego beogradski i moci ce da primi 1000 ljudi.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here